image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2018/19 / Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 / skupina VPII


tabulka
1. BK NAPOS Vysoká n.L. 18 15 3 1169:668 33
2. Loko Trutnov 18 15 3 1284:742 33
3. BK Přelouč 18 14 4 1163:863 32
4. SK Týniště nad Orlicí 18 12 6 1254:820 30
5. SŠB Pardubice 18 11 7 917:847 29
6. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 18 8 10 973:768 26
7. TJ Sokol Stěžery 18 7 11 843:959 25
8. BK Studánka Pardubice 18 4 14 827:1295 22
9. ADFORS Basket Litomyšl "B" 18 4 14 773:889 22
10. Sokol Vysoké Mýto 18 0 18 412:1764 18
1. kolo
13251. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 30.09.2018 09:00 35:28 (7:10 16:16 25:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 13251

datum: 30.09.2018, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Šorf Martin (1.000/1.000)
(---/---)

13252. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 30.09.2018 10:45 34:49 (8:14 20:29 26:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 13252

datum: 30.09.2018, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Šorf Martin (1.000/1.000)
(---/---)

13255. BK Studánka Pardubice - BK Přelouč 21.10.2018 11:00 48:52 (12:12 28:26 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 13255

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

13256. BK Studánka Pardubice - BK Přelouč 21.10.2018 13:00 35:68 (8:21 14:34 21:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 13256

datum: 21.10.2018, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
Holubová Anežka (1.000/1.000)

13259. Sokol Vysoké Mýto - SK Týniště nad Orlicí 29.09.2018 09:00 20:131 (4:40 12:76 16:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 13259

datum: 29.09.2018, 09:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

13260. Sokol Vysoké Mýto - SK Týniště nad Orlicí 29.09.2018 11:00 12:109 (0:33 8:57 10:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 13260

datum: 29.09.2018, 11:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

13261. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov 29.09.2018 10:45 67:37 (20:6 37:10 53:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 13261

datum: 29.09.2018, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
(---/---)

13262. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov 29.09.2018 09:00 53:37 (13:10 27:18 39:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 13262

datum: 29.09.2018, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
(---/---)

2. kolo
13263. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Loko Trutnov 13.10.2018 16:00 26:67 (8:18 15:34 21:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 13263

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Červinková Alžběta (1.000/1.000)

13264. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - Loko Trutnov 13.10.2018 18:00 31:93 (6:20 12:49 20:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 13264

datum: 13.10.2018, 18:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Červinková Alžběta (1.000/1.000)

13265. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 13.10.2018 10:00 55:44 (17:11 32:23 42:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 13265

datum: 13.10.2018, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
(---/---)

13266. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 13.10.2018 12:00 57:32 (10:5 19:10 29:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 13266

datum: 13.10.2018, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
(---/---)

13269. BK Přelouč - SŠB Pardubice 13.10.2018 11:00 54:42 (10:10 24:18 40:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 13269

datum: 13.10.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

13270. BK Přelouč - SŠB Pardubice 13.10.2018 09:00 34:59 (8:18 12:32 25:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 13270

datum: 13.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

13273. ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Sokol Stěžery 14.10.2018 09:00 50:28 (15:11 20:17 35:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 13273

datum: 14.10.2018, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

13274. ADFORS Basket Litomyšl "B" - TJ Sokol Stěžery 14.10.2018 10:45 43:46 (13:11 24:31 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 13274

datum: 14.10.2018, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

3. kolo
13275. TJ Sokol Stěžery - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 27.10.2018 08:30 42:36 (16:11 28:24 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 13275

datum: 27.10.2018, 08:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Červinková Alžběta (1.000/1.000)

13276. TJ Sokol Stěžery - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 27.10.2018 10:15 48:45 (8:16 20:27 43:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 13276

datum: 27.10.2018, 10:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Červinková Alžběta (1.000/1.000)

13277. BK Studánka Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 02.12.2018 13:00 54:41 (12:9 28:20 41:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 13277

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
(---/---)

13278. BK Studánka Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 02.12.2018 14:45 66:50 (7:15 30:25 43:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 13278

datum: 02.12.2018, 14:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
(---/---)

13281. Sokol Vysoké Mýto - BK Přelouč 03.11.2018 09:00 11:123 (7:28 8:72 11:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 13281

datum: 03.11.2018, 09:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
(---/---)

13282. Sokol Vysoké Mýto - BK Přelouč 03.11.2018 11:00 26:122 (11:18 16:60 24:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 13282

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
(---/---)

13285. Loko Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 27.10.2018 09:30 77:63 (19:17 38:39 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 13285

datum: 27.10.2018, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.000/1.000)
(---/---)

13286. Loko Trutnov - SK Týniště nad Orlicí 27.10.2018 11:30 63:49 (16:19 33:31 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 13286

datum: 27.10.2018, 11:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.500/1.000)
(---/---)

4. kolo
13287. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 10.11.2018 13:00 45:52 (8:18 31:29 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 13287

datum: 10.11.2018, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Jiříček Petr (1.000/2.000)
(---/---)

13288. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - SK Týniště nad Orlicí 10.11.2018 14:45 64:26 (10:8 26:10 40:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 13288

datum: 10.11.2018, 14:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Jiříček Petr (1.000/2.000)
(---/---)

13291. BK Přelouč - BK NAPOS Vysoká n.L. 10.11.2018 09:00 44:66 (13:13 27:31 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 13291

datum: 10.11.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

13292. BK Přelouč - BK NAPOS Vysoká n.L. 10.11.2018 11:00 42:66 (10:15 20:30 34:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 13292

datum: 10.11.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

13295. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SŠB Pardubice 11.11.2018 13:00 38:45 (4:15 20:23 22:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 13295

datum: 11.11.2018, 13:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sejpka Martin (1.000/1.000)
(---/---)

13296. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SŠB Pardubice 11.11.2018 14:45 29:35 (3:14 11:21 19:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 13296

datum: 11.11.2018, 14:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Sejpka Martin (1.000/1.000)
(---/---)

13297. TJ Sokol Stěžery - BK Studánka Pardubice 11.11.2018 12:00 62:51 (7:14 21:27 34:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 13297

datum: 11.11.2018, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Beránek Martin (1.000/1.000)

13298. TJ Sokol Stěžery - BK Studánka Pardubice 11.11.2018 14:00 55:41 (11:12 23:21 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 13298

datum: 11.11.2018, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beránek Martin (1.000/1.000)
Holubová Anežka (1.000/1.000)

5. kolo
13299. BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 25.11.2018 09:00 28:65 (13:8 14:37 24:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 13299

datum: 25.11.2018, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Gharibova Kristýna (1.000/1.000)

13300. BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 25.11.2018 10:45 20:100 (3:18 9:51 13:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 13300

datum: 25.11.2018, 10:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Gharibova Kristýna (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

13301. SŠB Pardubice - TJ Sokol Stěžery 25.11.2018 13:00 40:31 (17:2 21:10 32:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 13301

datum: 25.11.2018, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

13302. SŠB Pardubice - TJ Sokol Stěžery 25.11.2018 15:00 51:43 (18:8 29:17 43:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 13302

datum: 25.11.2018, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
Schmidt David (1.000/1.000)

13303. Sokol Vysoké Mýto - ADFORS Basket Litomyšl "B" 24.11.2018 13:00 21:86 (2:27 12:45 19:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 13303

datum: 24.11.2018, 13:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13304. Sokol Vysoké Mýto - ADFORS Basket Litomyšl "B" 24.11.2018 15:00 36:76 (4:10 10:31 23:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 13304

datum: 24.11.2018, 15:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13307. Loko Trutnov - BK Přelouč 24.11.2018 14:00 63:74 (10:15 22:35 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 13307

datum: 24.11.2018, 14:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (3.000/1.000)
(---/---)

13308. Loko Trutnov - BK Přelouč 24.11.2018 16:00 76:73 (21:13 47:27 55:48 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 13308

datum: 24.11.2018, 16:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (3.000/1.000)
(---/---)

6. kolo
13313. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 08.12.2018 09:00 55:53 (8:11 29:17 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 13313

datum: 08.12.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13314. BK Přelouč - SK Týniště nad Orlicí 08.12.2018 11:00 63:49 (9:11 31:24 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 13314

datum: 08.12.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13317. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 08.12.2018 14:00 38:62 (7:20 17:32 27:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 13317

datum: 08.12.2018, 14:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13318. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 08.12.2018 15:45 26:69 (6:16 11:35 18:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 13318

datum: 08.12.2018, 15:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13319. TJ Sokol Stěžery - Sokol Vysoké Mýto 08.12.2018 12:00 99:11 (24:5 51:9 77:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 13319

datum: 08.12.2018, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

13320. TJ Sokol Stěžery - Sokol Vysoké Mýto 08.12.2018 13:45 107:10 (21:6 49:6 79:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 13320

datum: 08.12.2018, 13:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

13321. BK Studánka Pardubice - SŠB Pardubice 07.12.2018 17:00 62:95 (8:22 25:51 48:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 13321

datum: 07.12.2018, 17:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

13322. BK Studánka Pardubice - SŠB Pardubice 07.12.2018 18:30 57:116 (13:27 31:53 54:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 13322

datum: 07.12.2018, 18:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

7. kolo
13323. SŠB Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 06.01.2019 15:00 36:24 (9:6 16:9 32:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 13323

datum: 06.01.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (2.000/1.000)
Nývltová Markéta (2.000/1.000)

13324. SŠB Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 06.01.2019 17:00 31:45 (6:14 14:20 22:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 13324

datum: 06.01.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (2.000/1.000)
Nývltová Eva (2.000/1.000)

13325. Sokol Vysoké Mýto - BK Studánka Pardubice 05.01.2019 09:00 37:71 (11:16 21:35 28:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 13325

datum: 05.01.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala TSVM, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Jaroš Milan (1.000/1.000)
(---/---)

13326. Sokol Vysoké Mýto - BK Studánka Pardubice 05.01.2019 11:00 42:85 (11:13 13:39 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 13326

datum: 05.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala TSVM, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Jaroš Milan (1.000/1.000)
(---/---)

13327. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 05.01.2019 09:00 67:33 (18:12 35:19 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 13327

datum: 05.01.2019, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Kozel Martin (1.000/1.000)

13328. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 05.01.2019 10:45 68:42 (21:10 37:16 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 13328

datum: 05.01.2019, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Kozel Martin (1.000/1.000)

13329. Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 05.01.2019 09:30 46:42 (14:8 29:16 35:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 13329

datum: 05.01.2019, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/1.500)
Frintová Bára (1.000/1.500)

13330. Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 05.01.2019 11:30 63:44 (17:15 38:19 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 13330

datum: 05.01.2019, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.500)
Doubková Tereza (1.000/1.500)

8. kolo
13335. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Přelouč 15.03.2019 16:00 52:63 (13:20 28:37 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13335

datum: 15.03.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13336. Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" - BK Přelouč 15.03.2019 17:30 59:72 (10:18 30:33 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13336

datum: 15.03.2019, 17:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13339. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SK Týniště nad Orlicí 01.02.2019 14:00 20:57 (6:15 10:27 12:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13339

datum: 01.02.2019, 14:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13340. ADFORS Basket Litomyšl "B" - SK Týniště nad Orlicí 01.02.2019 15:45 24:61 (7:12 10:28 15:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13340

datum: 01.02.2019, 15:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13341. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov 02.02.2019 12:30 20:76 (4:20 10:40 14:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13341

datum: 02.02.2019, 12:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Hrdličková Klára (1.000/1.000)

13342. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov 02.02.2019 14:15 28:85 (8:19 10:39 16:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13342

datum: 02.02.2019, 14:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Hrdličková Klára (1.000/1.000)
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)

13343. BK Studánka Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.02.2019 09:00 28:78 (9:29 18:46 20:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13343

datum: 02.02.2019, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
Gharibova Kristýna (1.000/1.000)

13344. BK Studánka Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.02.2019 10:45 25:101 (8:33 10:51 16:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13344

datum: 02.02.2019, 10:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Gharibova Kristýna (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

13345. SŠB Pardubice - Sokol Vysoké Mýto 29.01.2019 16:30 56:34 (13:5 22:24 40:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13345

datum: 29.01.2019, 16:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kozel Martin (1.000/1.000)
Schmidt David (1.000/1.000)

13346. SŠB Pardubice - Sokol Vysoké Mýto 29.01.2019 18:00 66:38 (20:4 29:10 57:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 13346

datum: 29.01.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.000)
Kozel Martin (1.000/1.000)

9. kolo
13347. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 03.03.2019 13:00 17:94 (8:12 11:45 13:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 13347

datum: 03.03.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala TSVM, Vysoké Mýto

rozhodčí:
(---/---)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

13348. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 03.03.2019 15:00 14:115 (5:22 7:55 12:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 13348

datum: 03.03.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala TSVM, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

13349. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 14.03.2019 15:30 49:22 (9:6 21:10 32:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 13349

datum: 14.03.2019, 15:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13350. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 14.03.2019 17:15 62:37 (15:11 36:21 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 13350

datum: 14.03.2019, 17:15:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13351. Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice 02.03.2019 09:30 93:34 (22:10 47:18 73:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 13351

datum: 02.03.2019, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Frintová Bára (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

13352. Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice 02.03.2019 11:30 79:42 (26:9 38:22 62:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 13352

datum: 02.03.2019, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
Frintová Bára (1.000/1.000)

13353. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 02.03.2019 10:00 83:58 (28:14 45:26 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 13353

datum: 02.03.2019, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)

13354. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Stěžery 02.03.2019 12:00 101:40 (30:4 52:20 77:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 13354

datum: 02.03.2019, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

10. kolo
13361. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Přelouč 06.03.2019 17:45 54:64 (8:18 22:32 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
10. kolo, zápas č. 13361

datum: 06.03.2019, 17:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13362. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Přelouč 06.03.2019 19:15 43:59 (10:9 23:32 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
10. kolo, zápas č. 13362

datum: 06.03.2019, 19:15:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13365. BK Studánka Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 15.03.2019 17:00 42:86 (6:17 15:36 25:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
10. kolo, zápas č. 13365

datum: 15.03.2019, 17:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/---)

13366. BK Studánka Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 15.03.2019 18:45 38:75 (5:27 15:41 23:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
10. kolo, zápas č. 13366

datum: 15.03.2019, 18:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/---)

13367. SŠB Pardubice - Loko Trutnov 16.03.2019 09:30 35:65 (8:10 14:26 22:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
10. kolo, zápas č. 13367

datum: 16.03.2019, 09:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Schmidt David (1.500/1.000)

13368. SŠB Pardubice - Loko Trutnov 16.03.2019 11:30 28:35 (4:5 14:7 23:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
10. kolo, zápas č. 13368

datum: 16.03.2019, 11:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.500/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

13369. Sokol Vysoké Mýto - BK NAPOS Vysoká n.L. 16.03.2019 09:00 21:106 (2:23 8:45 17:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
10. kolo, zápas č. 13369

datum: 16.03.2019, 09:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

13370. Sokol Vysoké Mýto - BK NAPOS Vysoká n.L. 16.03.2019 11:00 29:89 (12:19 12:45 19:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
10. kolo, zápas č. 13370

datum: 16.03.2019, 11:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

11. kolo
13371. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 20.12.2018 15:30 41:49 (10:12 26:21 34:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
11. kolo, zápas č. 13371

datum: 20.12.2018, 15:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Kozel Martin (1.000/1.000)

13372. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 20.12.2018 17:15 49:46 (16:5 19:19 42:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
11. kolo, zápas č. 13372

datum: 20.12.2018, 17:15:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Kozel Martin (1.000/1.000)

13373. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 31.03.2019 10:00 110:16 (24:2 46:9 80:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
11. kolo, zápas č. 13373

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
Jarolímek Otto (1.000/1.000)

13374. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 31.03.2019 12:00 119:17 (38:6 72:9 94:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
11. kolo, zápas č. 13374

datum: 31.03.2019, 12:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

13375. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 30.03.2019 10:00 60:66 (12:17 24:31 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
11. kolo, zápas č. 13375

datum: 30.03.2019, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.500/1.000)

13376. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 30.03.2019 12:00 87:57 (14:16 34:30 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
11. kolo, zápas č. 13376

datum: 30.03.2019, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

13379. BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 30.03.2019 09:00 52:32 (20:5 32:11 46:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
11. kolo, zápas č. 13379

datum: 30.03.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

13380. BK Přelouč - TJ Sokol Stěžery 30.03.2019 11:00 49:29 (8:11 27:15 35:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 skupina VPII
11. kolo, zápas č. 13380

datum: 30.03.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR