image

ženy / 2. liga / ročník 2003/04 / základní část


tabulka
1. SK UP Olomouc 18 16 2 1410:1139 34
2. Skřivánek Ústí nad Labem 18 14 4 1402:1206 32
3. Sokol Nová Paka 18 11 7 1344:1269 29
4. SK Aritma Praha 18 8 10 1338:1334 26
5. Gambrinus JME Brno "B" 18 8 10 1302:1337 26
6. Sokol Hradec Králové "B" 18 7 11 1261:1315 25
7. SK Královo Pole Brno 18 7 11 1232:1347 25
8. BK MUS Strakonice "B" 18 7 11 1077:1229 25
9. BC Libochovice 18 6 12 1187:1266 24
10. Basketsport EMOS Přerov 18 6 12 1257:1368 24
1. kolo
1. EMOS Přerov - Gambrinus Brno "B" 13.09.2003 09:30 87:62 (30:17 57:24 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 13.09.2003, 09:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Válek Jakub (1.800)
Kapaňa Lukáš (1.700)

komisař: Kunc Radovan

2. SK UP Olomouc - KP Brno 20.09.2003 16:00 92:54 (28:14 47:23 70:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 20.09.2003, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Zouhar Pavel (2.000)
Janovský Martin (2.000)

komisař: Leun Jiří

3. Libochovice - Hr. Králové "B" 20.09.2003 17:00 70:48 (22:10 25:19 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 20.09.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.500)
Vašek Martin (1.500)

komisař: Strouhalová Jaroslava

4. Skřivánek Ústí n.L - Sokol Nová Paka 20.09.2003 17:00 79:53 (17:11 38:27 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 20.09.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.500)
Kec Jakub (2.000)

komisař: Ticháček Antonín

5. MUS Strakonice "B" - Aritma Praha 19.09.2003 17:30 60:74 (15:17 33:40 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2003, 17:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.300)
Buchar Petr (1.800)

komisař: Laš Luděk

2. kolo
6. EMOS Přerov - KP Brno 14.09.2003 10:00 76:74 (21:18 36:31 44:48 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 14.09.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (2.500)
Válek Jakub (2.000)

komisař: Kunc Radovan

7. SK UP Olomouc - Gambrinus Brno "B" 18.09.2003 18:30 98:79 (28:16 51:42 79:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 18.09.2003, 18:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Brádler Jan (2.500)
Mikšík Milan (2.600)

komisař: Leun Jiří

8. Libochovice - Sokol Nová Paka 21.09.2003 09:00 72:63 (24:19 37:31 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 21.09.2003, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vašek Martin (1.600)
Egr Jaroslav (1.500)

komisař: Strouhalová Jaroslava

9. Skřivánek Ústí n.L - Hr. Králové "B" 21.09.2003 11:00 81:54 (26:9 48:22 70:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 21.09.2003, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kec Jakub (1.800)
Znamínko Petr (1.500)

komisař: Ticháček Antonín

3. kolo
10. Gambrinus Brno "B" - Libochovice 27.09.2003 77:63 (27:16 43:24 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 27.09.2003, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Komprs Michal (1.600)
Ubr Pavel (2.300)

komisař: Reichl Petr

11. KP Brno - Skřivánek Ústí n.L 27.09.2003 14:30 87:73 (13:12 34:32 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 27.09.2003, 14:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Popek Milan (1.800)
Vyplel David (1.800)

komisař: Štěnička Dušan

12. BK Strakonice "B" - EMOS Přerov 27.09.2003 46:65 (8:16 14:33 24:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 27.09.2003, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kec Jakub (2.400)
Bradáč Lubomír (2.300)

komisař: Fořt Jiří

13. Aritma Praha - SK UP Olomouc 27.09.2003 14:00 67:75 (12:24 30:49 52:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 27.09.2003, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Smutný David (1.500)
Kuřitka Pavel (2.000)

komisař: Výborný Rudolf

14. Hr. Králové "B" - Sokol Nová Paka 27.09.2003 76:77 (22:26 41:46 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 27.09.2003, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Hruša Petr (1.500)
Šafařík Michal (1.500)

komisař: Dolejší Vladimír

4. kolo
15. Gambrinus Brno "B" - Skřivánek Ústí n.L 28.09.2003 78:83 (20:29 49:49 62:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 15

datum: 28.09.2003, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vyplel David (2.000)
Popek Milan (1.900)

komisař: Reichl Petr

16. KP Brno - Libochovice 28.09.2003 10:00 64:51 (7:10 29:26 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 28.09.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Ubr Pavel (1.500)
Komprs Michal (1.500)

komisař: Štěnička Dušan

17. BK Strakonice "B" - SK UP Olomouc 28.09.2003 41:76 (17:21 26:40 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 17

datum: 28.09.2003, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Bradáč Lubomír (2.000)
Kec Jakub (2.000)

komisař: Fořt Jiří

18. Aritma Praha - EMOS Přerov 28.09.2003 10:00 89:77 (21:19 47:36 65:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 18

datum: 28.09.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (2.000)
Smutný David (1.500)

komisař: Výborný Rudolf

5. kolo
19. Libochovice - BK Strakonice "B" 11.10.2003 17:00 56:60 (10:9 27:31 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 19

datum: 11.10.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Znamínko Petr (2.000)
Vondráček Marek (2.000)

komisař: Schödlbauer Jan

20. Skřivánek Ústí n.L - Aritma Praha 11.10.2003 17:00 70:60 (14:17 31:36 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 20

datum: 11.10.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Gomola Milan (3.000)
Kittlerová Ilona (3.000)

komisař: Matějček Josef

21. Hr. Králové "B" - Gambrinus Brno "B" 11.10.2003 18:00 91:66 (24:10 50:30 72:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 21

datum: 11.10.2003, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Andrle Petr (1.500)
Šafařík Michal (1.500)

komisař: Ticháček Antonín

22. Sokol Nová Paka - KP Brno 11.10.2003 18:00 78:79 (15:19 33:36 61:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 22

datum: 11.10.2003, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (2.000)
Baudyš Petr (2.000)

komisař: Strouhalová Jaroslava

23. EMOS Přerov - SK UP Olomouc 11.10.2003 17:00 34:57 (2:12 11:27 25:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 23

datum: 11.10.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.900)
Večeřa Pavel (1.900)

komisař: Pumr Milan

6. kolo
24. Libochovice - Aritma Praha 12.10.2003 09:00 46:56 (9:16 18:38 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2003, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Bradáč Lubomír (1.500)
Šedivý Jiří (1.500)

komisař: Kranda Jiří

25. Skřivánek Ústí n.L - BK Strakonice "B" 12.10.2003 11:00 77:46 (17:11 39:24 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 25

datum: 12.10.2003, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (2.500)
Gomola Milan (3.300)

komisař: Matějček Josef

26. Hr. Králové "B" - KP Brno 12.10.2003 15:00 80:59 (14:21 36:37 69:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 26

datum: 12.10.2003, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.300)
Andrle Petr (1.300)

komisař: Ticháček Antonín

27. Sokol Nová Paka - Gambrinus Brno "B" 12.10.2003 10:30 85:62 (31:14 51:35 72:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 27

datum: 12.10.2003, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000)
Dvořák Vladimír (2.000)

komisař: Strouhalová Jaroslava

7. kolo
28. BK Strakonice "B" - Hr. Králové "B" 25.10.2003 19:00 69:65 (15:11 39:30 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 28

datum: 25.10.2003, 19:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (2.000)
Vašek Martin (2.300)

komisař: Strouhalová Jaroslava

29. Aritma Praha - Sokol Nová Paka 25.10.2003 14:00 70:83 (20:17 39:47 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 29

datum: 25.10.2003, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.300)
Linhart Tomáš (2.300)

komisař: Dolejší Vladimír

30. EMOS Přerov - Libochovice 25.10.2003 17:00 77:73 (18:13 33:45 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 30

datum: 25.10.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jansa Martin (1.800)
Procházka Petr (1.800)

komisař: Emrle Josef

31. SK UP Olomouc - Skřivánek Ústí n.L 25.10.2003 18:30 66:54 (16:12 28:29 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 31

datum: 25.10.2003, 18:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Kapounek Petr (2.300)
Sehnal Vlastislav (2.000)

komisař: Laš Luděk

32. Gambrinus Brno "B" - KP Brno 25.10.2003 14:30 66:65 (21:16 37:32 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 32

datum: 25.10.2003, 14:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Ščudla Jiří (2.100)
Horký Radim (2.000)

komisař: Leun Jiří

8. kolo
33. BK Strakonice "B" - Sokol Nová Paka 26.10.2003 11:00 81:75 (27:12 39:25 57:47 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 33

datum: 26.10.2003, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vašek Martin (2.000)
Kittlerová Ilona (1.800)

komisař: Strouhalová Jaroslava

34. Aritma Praha - Hr. Králové "B" 26.10.2003 10:00 89:73 (21:18 41:45 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 34

datum: 26.10.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.800)
Hanuš Václav (1.000)

komisař: Dolejší Vladimír

35. EMOS Přerov - Skřivánek Ústí n.L 26.10.2003 11:30 68:76 (15:23 37:43 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 35

datum: 26.10.2003, 11:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Procházka Petr (1.500)
Jansa Martin (2.000)

komisař: Emrle Josef

36. SK UP Olomouc - Libochovice 26.10.2003 10:30 70:64 (17:17 34:37 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 36

datum: 26.10.2003, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Sehnal Vlastislav (2.300)
Heinrich David (1.500)

komisař: Laš Luděk

9. kolo
37. Hr. Králové "B" - EMOS Přerov 01.11.2003 14:00 83:60 (15:18 37:28 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 37

datum: 01.11.2003, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Bradáč Lubomír (1.800)
Milata Rostislav (1.800)

komisař: Sotolář Viktor

38. Sokol Nová Paka - SK UP Olomouc 01.11.2003 18:00 72:76 (17:21 36:36 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 38

datum: 01.11.2003, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Brabec Jaroslav (2.000)
Šafařík Michal (2.000)

komisař: Kyjovský Pavel

39. Gambrinus Brno "B" - BK Strakonice "B" 01.11.2003 14:30 55:68 (6:17 26:31 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 39

datum: 01.11.2003, 14:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500)
Jakubík Petr (1.500)

komisař: Štěnička Dušan

40. KP Brno - Aritma Praha 01.11.2003 15:30 80:73 (17:28 38:44 64:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 40

datum: 01.11.2003, 15:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (2.300)
Vyplel David (2.000)

komisař: Kunc Radovan

41. Libochovice - Skřivánek Ústí n.L 01.11.2003 10:00 66:72 (15:8 35:22 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 41

datum: 01.11.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Gomola Milan (1.600)
Peška Petr (1.700)

komisař: Kranda Jiří

10. kolo
42. Hr. Králové "B" - SK UP Olomouc 02.11.2003 10:00 61:64 (16:17 30:34 48:46 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 42

datum: 02.11.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.600)
Bradáč Lubomír (1.500)

komisař: Sotolář Viktor

43. Sokol Nová Paka - EMOS Přerov 02.11.2003 10:00 87:82 (23:20 41:38 67:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 43

datum: 02.11.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.900)
Brabec Jaroslav (1.800)

komisař: Kyjovský Pavel

44. Gambrinus Brno "B" - Aritma Praha 02.11.2003 10:00 86:73 (27:20 49:29 71:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 44

datum: 02.11.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.500)
Mikšík Milan (1.500)

komisař: Štěnička Dušan

45. KP Brno - BK Strakonice "B" 02.11.2003 10:00 80:55 (19:11 33:29 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 45

datum: 02.11.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Vyplel David (1.600)
Kapaňa Lukáš (1.900)

komisař: Kunc Radovan

11. kolo
46. Aritma Praha - BK Strakonice "B" 22.11.2003 14:00 86:62 (29:10 49:26 69:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2003, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Matějek Ivor (2.300)
Hejnic Jan (2.000)

komisař: Zemánek Jiří

47. KP Brno - EMOS Přerov 22.11.2003 15:30 81:56 (14:14 34:30 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2003, 15:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Ubr Pavel (2.500)
Hošek Jan (2.300)

komisař: Emrle Josef

48. Gambrinus Brno "B" - SK UP Olomouc 22.11.2003 14:00 82:68 (19:17 37:34 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2003, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Menšík Jan (2.200)
Brádler Jan (2.200)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

49. Sokol Nová Paka - Libochovice 22.11.2003 18:00 63:51 (16:14 23:26 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 49

datum: 22.11.2003, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Smutný David (1.600)
Kuřitka Pavel (1.700)

komisař: Kranda Jiří

50. Hr. Králové "B" - Skřivánek Ústí n.L 22.11.2003 17:00 75:82 (18:20 34:43 58:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 50

datum: 22.11.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kašparová Renáta (2.300)
Kittlerová Ilona (1.800)

komisař: Reichl Petr

12. kolo
51. Gambrinus Brno "B" - EMOS Přerov 23.11.2003 11:15 91:49 (24:13 46:22 78:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 51

datum: 23.11.2003, 11:15:00

místo: ,

rozhodčí:
Brádler Jan (2.100)
Menšík Jan (2.200)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

52. KP Brno - SK UP Olomouc 23.11.2003 10:00 55:73 (13:22 22:40 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 52

datum: 23.11.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Hošek Jan (2.500)
Ubr Pavel (2.500)

komisař: Emrle Josef

53. Hr. Králové "B" - Libochovice 23.11.2003 10:30 87:67 (29:9 49:33 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 53

datum: 23.11.2003, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (2.500)
Kašparová Renáta (2.000)

komisař: Reichl Petr

54. Sokol Nová Paka - Skřivánek Ústí n.L 23.11.2003 10:00 83:62 (15:17 41:39 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 54

datum: 23.11.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.900)
Smutný David (1.900)

komisař: Kranda Jiří

13. kolo
55. Sokol Nová Paka - Hr. Králové "B" 06.12.2003 17:00 83:66 (24:15 43:29 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Andrle Petr (2.300)
Cibulka Radek (2.400)

komisař: Fořt Jiří

56. Skřivánek Ústí n.L - Gambrinus Brno "B" 06.12.2003 17:00 113:75 (22:14 54:34 82:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.100)
Kučera Stanislav (2.200)

komisař: Zemánek Jiří

57. Libochovice - KP Brno 06.12.2003 19:00 86:76 (17:8 42:25 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2003, 19:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.800)
Šikner Roman (1.800)

komisař: Výborný Rudolf

58. SK UP Olomouc - BK Strakonice "B" 06.12.2003 18:30 84:44 (22:11 33:22 55:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2003, 18:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Radvan Michal (2.000)
Horký Radim (2.000)

komisař: Reichl Petr

59. EMOS Přerov - Aritma Praha 06.12.2003 17:00 88:64 (17:16 46:24 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2003, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Ščudla Jiří (2.300)
Neckář Jan (2.300)

komisař: Leun Jiří

14. kolo
60. Libochovice - Gambrinus Brno "B" 07.12.2003 09:00 83:70 (16:21 35:35 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2003, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šikner Roman (1.100)
Baudyš Petr (1.300)

komisař: Výborný Rudolf

61. Skřivánek Ústí n.L - KP Brno 07.12.2003 11:00 96:72 (21:25 53:42 76:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 61

datum: 07.12.2003, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kučera Stanislav (2.000)
Poživil Jaroslav (1.900)

komisař: Zemánek Jiří

62. EMOS Přerov - BK Strakonice "B" 07.12.2003 11:30 69:60 (19:17 34:30 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 62

datum: 07.12.2003, 11:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Neckář Jan (2.300)
Ščudla Jiří (2.500)

komisař: Leun Jiří

63. SK UP Olomouc - Aritma Praha 07.12.2003 10:30 87:64 (28:16 48:33 72:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 63

datum: 07.12.2003, 10:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Horký Radim (2.300)
Procházka Petr (1.800)

komisař: Reichl Petr

15. kolo
64. SK UP Olomouc - EMOS Přerov 20.12.2003 18:30 99:89 (23:31 50:53 75:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 64

datum: 20.12.2003, 18:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Pěnčík Martin (2.000)
Škaroupka Zdeněk (2.000)

komisař: Emrle Josef

65. Aritma Praha - Libochovice 20.12.2003 14:00 67:70 (17:22 33:32 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 65

datum: 20.12.2003, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Jansa Martin (2.000)
Sehnal Vlastislav (2.000)

komisař: Matějček Josef

66. BK Strakonice "B" - Skřivánek Ústí n.L 20.12.2003 16:00 54:61 (9:17 30:33 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 66

datum: 20.12.2003, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šedivý Jiří (2.100)
Slánský Adam (2.300)

komisař: Franke Milan

67. KP Brno - Hr. Králové "B" 20.12.2003 15:30 62:73 (16:24 25:42 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 67

datum: 20.12.2003, 15:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Válek Jakub (1.800)
Menšík Jan (1.500)

komisař: Laš Luděk

68. Gambrinus Brno "B" - Sokol Nová Paka 20.12.2003 13:30 66:50 (23:7 38:19 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 68

datum: 20.12.2003, 13:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Janovský Martin (1.600)
Kapaňa Lukáš (1.600)

komisař: Latík Zdeněk

16. kolo
69. BK Strakonice "B" - Libochovice 21.12.2003 11:00 63:62 (15:19 44:34 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 69

datum: 21.12.2003, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Slánský Adam (2.000)
Šedivý Jiří (1.900)

komisař: Franke Milan

70. Aritma Praha - Skřivánek Ústí n.L 21.12.2003 10:00 77:72 (24:18 47:40 67:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 70

datum: 21.12.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Sehnal Vlastislav (2.300)
Jansa Martin (2.500)

komisař: Matějček Josef

71. Gambrinus Brno "B" - Hr. Králové "B" 21.12.2003 11:15 88:48 (26:15 49:24 72:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 71

datum: 21.12.2003, 11:15:00

místo: ,

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500)
Janovský Martin (1.500)

komisař: Latík Zdeněk

72. KP Brno - Sokol Nová Paka 21.12.2003 10:00 59:78 (13:20 32:42 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 72

datum: 21.12.2003, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Menšík Jan (1.800)
Válek Jakub (1.500)

komisař: Laš Luděk

17. kolo
73. KP Brno - Gambrinus Brno "B" 17.01.2004 11:30 63:90 (11:27 24:48 42:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2004, 11:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500)
Jakubík Petr (1.500)

komisař: Reichl Petr

74. Sokol Nová Paka - BK Strakonice "B" 17.01.2004 18:00 83:63 (24:13 45:24 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2004, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Šafařík Michal (2.500)
Brabec Jaroslav (2.800)

komisař: Dolejší Vladimír

75. Hr. Králové "B" - Aritma Praha 17.01.2004 17:00 85:68 (18:16 39:31 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Ubr Pavel (1.800)
Kurz Vlastimil (1.500)

komisař: Bruna Karel

76. Skřivánek Ústí n.L - EMOS Přerov 17.01.2004 17:00 93:67 (18:15 41:29 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2004, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Horník Michal (1.800)
Milata Rostislav (1.500)

komisař: Kranda Jiří

77. Libochovice - SK UP Olomouc 17.01.2004 18:30 70:90 (20:29 39:51 51:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2004, 18:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.600)
Kučera Stanislav (1.800)

komisař: Schödlbauer Jan

18. kolo
78. Hr. Králové "B" - BK Strakonice "B" 18.01.2004 09:00 62:83 (22:24 34:44 48:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (2.000)
Ubr Pavel (1.800)

komisař: Bruna Karel

79. Sokol Nová Paka - Aritma Praha 18.01.2004 10:00 88:82 (29:21 49:36 73:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 79

datum: 18.01.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Brabec Jaroslav (2.000)
Šafařík Michal (1.300)

komisař: Dolejší Vladimír

80. Libochovice - EMOS Přerov 18.01.2004 09:00 88:82 (29:14 43:40 65:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 80

datum: 18.01.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kučera Stanislav (1.800)
Neuman Ladislav (1.800)

komisař: Strouhalová Jaroslava

81. Skřivánek Ústí n.L - SK UP Olomouc 18.01.2004 11:00 77:76 (14:23 41:37 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 81

datum: 18.01.2004, 11:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.600)
Horník Michal (1.700)

komisař: Kranda Jiří

19. kolo
82. Skřivánek Ústí n.L - Libochovice 31.01.2004 16:30 81:49 (20:7 45:26 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 82

datum: 31.01.2004, 16:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.800)
Šikner Roman (1.600)

komisař: Ticháček Antonín

83. SK UP Olomouc - Hr. Králové "B" 31.01.2004 16:00 84:61 (12:13 31:34 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 83

datum: 31.01.2004, 16:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Zouhar Pavel (2.500)
Holubek Tomáš (2.500)

komisař: Kunc Radovan

84. EMOS Přerov - Sokol Nová Paka 31.01.2004 19:30 68:72 (17:13 33:32 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 84

datum: 31.01.2004, 19:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Radvan Michal (1.500)
Jansa Martin (1.500)

komisař: Emrle Josef

85. Aritma Praha - Gambrinus Brno "B" 31.01.2004 14:00 78:67 (12:17 40:30 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2004, 14:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Smutný David (1.800)
Kuřitka Pavel (1.800)

komisař: Pumr Milan

86. BK Strakonice "B" - KP Brno 31.01.2004 18:00 50:57 (19:11 37:28 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2004, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.500)
Karásek Jan (1.500)

komisař: Strouhalová Jaroslava

20. kolo
87. EMOS Přerov - Hr. Králové "B" 01.02.2004 08:30 63:73 (19:27 35:43 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2004, 08:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Jansa Martin (1.800)
Radvan Michal (1.800)

komisař: Emrle Josef

88. SK UP Olomouc - Sokol Nová Paka 01.02.2004 09:30 75:71 (25:14 46:35 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2004, 09:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500)
Zouhar Pavel (1.500)

komisař: Kunc Radovan

89. BK Strakonice "B" - Gambrinus Brno "B" 01.02.2004 09:00 72:42 (16:11 37:22 53:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2004, 09:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Karásek Jan (1.500)
Egr Jaroslav (1.500)

komisař: Strouhalová Jaroslava

90. Aritma Praha - KP Brno 01.02.2004 10:00 101:65 (30:17 60:27 77:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2003/04, ženy, 2. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2004, 10:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.900)
Smutný David (1.900)

komisař: Pumr Milan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR