image

starší dorostenky / extraliga / ročník 2006/07 / základní část


tabulka
1. Sokol Hradec Králové 22 19 3 1793:1447 41
2. Gambrinus Sika Brno 22 17 5 1670:1427 39
3. Sokol Nusle 22 14 8 1584:1471 36
4. BK Loko Trutnov 22 12 10 1577:1489 34
5. BK Czech coal Aldast Strakonice 22 12 10 1539:1488 34
6. BK Lokomotiva Karlovy Vary 22 11 11 1444:1433 33
7. Basket Slovanka 22 11 11 1621:1650 33
8. USK Praha 22 11 11 1598:1627 33
9. BK Tábor 22 10 12 1398:1440 32
10. Sparta Praha 22 10 12 1511:1581 32
11. OSK Olomouc 22 3 19 1255:1527 25
12. BC Benešov 22 2 20 1366:1776 24
1. kolo
1. Sokol Nusle - USK Praha 13.01.2007 14:30 88:67 (24:20 51:39 70:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 13.01.2007, 14:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (2.000/1.500)
Vávrová Veronika (2.000/2.000)

2. OSK Olomouc - Gambrinus Brno 13.01.2007 17:00 43:62 (16:11 29:37 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 13.01.2007, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000)
Němečková Andrea (1.000/2.000)

3. Basket Slovanka - BC Benešov 13.01.2007 14:00 100:57 (17:19 41:27 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 13.01.2007, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Macela Martin (1.000/1.000)
Němcová Michaela (1.000/1.000)

4. BK Loko Trutnov - Sokol H. Králové 14.01.2007 10:00 47:61 (7:8 15:32 34:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 14.01.2007, 10:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.500/1.000)
Benda Tomáš (1.500/1.000)

5. BK Strakonice - BK Tábor 13.01.2007 19:00 77:70 (17:17 42:32 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 13.01.2007, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Hána Michal (1.500/1.000)

6. Loko Karlovy Vary - Sparta Praha 12.01.2007 16:00 70:48 (20:11 37:19 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 12.01.2007, 16:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.500)
Jelínek Petr (2.000/3.000)

2. kolo
7. Sokol Nusle - Loko Karlovy Vary 14.10.2006 14:00 81:74 (19:20 42:30 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2006, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/2.000)
Kejklíček Roman (2.000/2.000)

8. USK Praha - Sparta Praha 14.10.2006 14:30 76:66 (24:20 43:34 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2006, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Novák Michal (1.000/2.500)
Benda Tomáš (1.000/2.500)

9. OSK Olomouc - BK Strakonice 14.10.2006 17:00 56:65 (20:20 34:36 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2006, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.500)
Remenec Ondřej (1.500/1.500)

10. Gambrinus Brno - BK Tábor 14.10.2006 14:00 64:54 (17:16 33:29 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2006, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zouhar Pavel (1.000/3.000)
Janovský Martin (1.000/3.000)

11. Basket Slovanka - BK Loko Trutnov 14.10.2006 14:00 88:80 (24:25 51:34 73:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2006, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.500)
Rybka Vlastimil (1.000/1.500)

12. BC Benešov - Sokol H. Králové 14.10.2006 13:00 66:93 (22:24 36:47 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2006, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Andrle Petr (1.000/1.500)
Kec Jakub (1.000/1.500)

3. kolo
13. Sokol Nusle - Sparta Praha 15.10.2006 10:00 68:72 (18:24 44:44 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2006, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lébl Martin (2.000/2.000)
Kejklíček Roman (2.000/4.000)

14. USK Praha - Loko Karlovy Vary 15.10.2006 12:00 82:78 (15:24 32:37 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2006, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Novák Michal (1.000/2.000)
Benda Tomáš (1.000/3.000)

15. OSK Olomouc - BK Tábor 15.10.2006 10:00 49:65 (20:19 32:31 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2006, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.500)
Remenec Ondřej (1.500/1.500)

16. Gambrinus Brno - BK Strakonice 15.10.2006 09:00 65:60 (19:10 33:32 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2006, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zouhar Pavel (1.000/2.500)
Janovský Martin (1.000/2.500)

17. Basket Slovanka - Sokol H. Králové 15.10.2006 08:30 73:77 (20:10 37:33 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 15.10.2006, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/2.000)
Rybka Vlastimil (1.000/1.500)

18. BC Benešov - BK Loko Trutnov 15.10.2006 09:00 61:100 (17:25 34:55 51:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 15.10.2006, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Andrle Petr (1.000/1.500)
Kec Jakub (1.000/1.500)

4. kolo
19. Loko Karlovy Vary - BK Loko Trutnov 04.11.2006 12:00 78:50 (26:13 42:26 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 04.11.2006, 12:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rous Lukáš (1.500/1.500)
Řimsa Radim (1.500/1.500)

20. Sparta Praha - Sokol H. Králové 04.11.2006 18:30 75:88 (20:16 37:39 62:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 04.11.2006, 18:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (2.500/1.500)
Svoboda Jan (3.000/1.500)

21. BK Strakonice - Basket Slovanka 04.11.2006 16:00 72:61 (25:15 38:39 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 04.11.2006, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/2.000)
Vávrová Veronika (1.000/1.000)

22. BK Tábor - BC Benešov 04.11.2006 19:00 71:52 (21:15 40:23 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 04.11.2006, 19:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Janda Viktor (1.500/1.000)
Kapounek Petr (1.500/1.000)

23. Sokol Nusle - OSK Olomouc 04.11.2006 14:00 64:58 (13:14 32:32 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 04.11.2006, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hampl Pavel (2.000/1.000)
Šuška Kamil (2.000/1.000)

24. USK Praha - Gambrinus Brno 04.11.2006 18:30 72:78 (20:19 45:40 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 04.11.2006, 18:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/3.000)
Kameník Petr (1.000/3.000)

5. kolo
25. Loko Karlovy Vary - Sokol H. Králové 05.11.2006 09:30 83:79 (24:20 49:34 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2006, 09:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rous Lukáš (2.500/2.500)
Řimsa Radim (2.500/2.500)

26. Sparta Praha - BK Loko Trutnov 05.11.2006 10:30 72:70 (21:19 38:35 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 05.11.2006, 10:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (2.000/4.000)
Svoboda Jan (2.500/3.000)

27. BK Strakonice - BC Benešov 05.11.2006 11:00 72:55 (17:28 42:36 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 05.11.2006, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.000)
Vávrová Veronika (1.500/1.000)

28. BK Tábor - Basket Slovanka 05.11.2006 11:30 90:81 (20:19 40:41 61:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 05.11.2006, 11:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Janda Viktor (1.500/2.000)
Kapounek Petr (1.500/2.000)

29. Sokol Nusle - Gambrinus Brno 05.11.2006 10:00 59:84 (18:29 37:47 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 05.11.2006, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hampl Pavel (2.000/2.000)
Šuška Kamil (2.000/2.000)

30. USK Praha - OSK Olomouc 05.11.2006 13:00 76:77 (19:15 41:32 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 05.11.2006, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Havrda Martin (2.000/1.000)
Kameník Petr (1.500/1.000)

6. kolo
31. OSK Olomouc - Loko Karlovy Vary 18.11.2006 17:00 62:75 (13:10 26:25 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 18.11.2006, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Litovel

rozhodčí:
Hecl Jan (2.500/3.000)
Jakubík Petr (2.000/3.000)

32. Gambrinus Brno - Sparta Praha 18.11.2006 14:30 84:66 (14:11 30:22 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 18.11.2006, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.500)
Polák Michael (1.000/1.500)

33. Basket Slovanka - Sokol Nusle 18.11.2006 14:00 65:77 (8:19 17:39 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 18.11.2006, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Koutek Tomáš (1.000/2.000)
Schaffner Vojta (1.000/2.000)

34. BC Benešov - USK Praha 13.12.2006 19:00 82:69 (24:16 44:35 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 13.12.2006, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/2.000)
Brabec Jaroslav (1.000/4.000)

35. BK Loko Trutnov - BK Strakonice 18.11.2006 15:00 77:84 (21:25 37:49 59:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 18.11.2006, 15:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Bystrianský Josef (1.000/2.000)
Lunga Petr (1.000/2.500)

36. Sokol H. Králové - BK Tábor 18.11.2006 18:15 72:50 (12:15 35:28 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 18.11.2006, 18:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.000/1.000)
Kašparová Renáta (1.000/1.000)

7. kolo
37. OSK Olomouc - Sparta Praha 19.11.2006 11:00 56:67 (22:18 28:37 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 19.11.2006, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/2.000)
Jakubík Petr (2.000/2.000)

38. Gambrinus Brno - Loko Karlovy Vary 19.11.2006 09:00 81:69 (11:20 30:36 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 19.11.2006, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500/1.500)
Polák Michael (1.500/1.500)

39. Basket Slovanka - USK Praha 19.11.2006 08:30 106:86 (25:32 57:48 86:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 19.11.2006, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Koutek Tomáš (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

40. BC Benešov - Sokol Nusle 19.11.2006 11:00 60:83 (13:25 32:36 49:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 19.11.2006, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.500)
Brabec Jaroslav (1.000/4.000)

41. BK Loko Trutnov - BK Tábor 19.11.2006 09:30 69:51 (10:18 29:28 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 19.11.2006, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Bystrianský Josef (1.000/1.000)
Lunga Petr (1.000/1.000)

42. Sokol H. Králové - BK Strakonice 19.11.2006 11:00 75:55 (25:15 39:38 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 19.11.2006, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.000/1.000)
Kašparová Renáta (1.000/1.500)

8. kolo
43. Loko Karlovy Vary - BK Strakonice 01.12.2006 16:00 60:65 (14:19 31:34 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 01.12.2006, 16:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Porvich Lubomír (3.000/1.000)
Jelínek Petr (4.000/1.500)

44. Sparta Praha - BK Tábor 02.12.2006 13:30 73:62 (15:19 36:28 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 02.12.2006, 13:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Macela Miroslav (1.000/1.000)
Šikner Roman (1.500/1.000)

45. Sokol Nusle - BK Loko Trutnov 02.12.2006 14:00 97:61 (21:20 45:33 77:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 02.12.2006, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Benda Tomáš (2.000/1.500)
Novák Michal (2.000/1.500)

46. USK Praha - Sokol H. Králové 02.12.2006 20:00 80:75 (13:12 34:42 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 02.12.2006, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Novák Michal (1.000/2.000)
Benda Tomáš (1.000/1.500)

47. OSK Olomouc - Basket Slovanka 02.12.2006 16:00 66:70 (13:18 25:33 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 02.12.2006, 16:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Jakubík Petr (2.000/2.000)
Kulíšek Martin (2.000/1.000)

48. Gambrinus Brno - BC Benešov 02.12.2006 14:00 92:43 (19:13 43:26 68:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 02.12.2006, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Švancarová Lucie (2.000/1.000)
Trbušek Pavel (2.000/1.000)

9. kolo
*49. Loko Karlovy Vary - BK Tábor 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Sparta Praha - BK Strakonice 03.12.2006 09:00 80:57 (20:19 34:22 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 03.12.2006, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.500/1.000)
Šikner Roman (1.500/1.500)

51. Sokol Nusle - Sokol H. Králové 03.12.2006 13:00 78:72 (29:27 38:46 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 03.12.2006, 13:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Benda Tomáš (2.000/1.500)
Novák Michal (2.000/2.500)

52. USK Praha - BK Loko Trutnov 03.12.2006 13:00 59:89 (18:22 37:45 49:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 03.12.2006, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.500/1.000)
Žána Michal (2.000/1.500)

53. OSK Olomouc - BC Benešov 03.12.2006 10:00 74:65 (16:25 35:42 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 03.12.2006, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Jakubík Petr (2.000/1.000)
Kulíšek Martin (2.000/1.000)

54. Gambrinus Brno - Basket Slovanka 03.12.2006 11:00 70:47 (21:6 33:17 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 03.12.2006, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Švancarová Lucie (2.000/1.000)
Trbušek Pavel (2.000/1.000)

10. kolo
55. Basket Slovanka - Loko Karlovy Vary 16.12.2006 14:00 70:67 (18:21 33:42 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 16.12.2006, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (1.000/2.000)
Macela Martin (1.000/2.000)

56. BC Benešov - Sparta Praha 16.12.2006 15:00 87:98 (19:28 39:56 69:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 16.12.2006, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.000/2.000)
Šafařík Michal (1.000/2.000)

57. BK Loko Trutnov - OSK Olomouc 16.12.2006 14:00 68:55 (12:15 27:23 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 16.12.2006, 14:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Havrda Martin (1.000/2.000)

58. Sokol H. Králové - Gambrinus Brno 16.12.2006 18:15 79:73 (21:16 41:34 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 16.12.2006, 18:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/2.000)
Žána Michal (1.500/2.000)

59. BK Strakonice - Sokol Nusle 16.12.2006 19:00 79:69 (11:11 36:28 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 16.12.2006, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/2.000)
Hána Michal (1.500/2.000)

60. BK Tábor - USK Praha 16.12.2006 17:00 85:71 (25:10 40:27 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 16.12.2006, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/2.000)
Matějek Ivor (1.000/2.000)

11. kolo
61. Basket Slovanka - Sparta Praha 17.12.2006 08:30 83:69 (22:16 47:33 67:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 17.12.2006, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (2.000/2.000)
Macela Martin (2.000/2.500)

62. BC Benešov - Loko Karlovy Vary 17.12.2006 09:00 59:71 (19:20 26:36 42:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 17.12.2006, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.000/2.000)
Šafařík Michal (1.000/2.000)

63. BK Loko Trutnov - Gambrinus Brno 17.12.2006 09:30 75:71 (18:19 42:35 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 17.12.2006, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000)
Andrle Petr (1.000/2.000)

64. Sokol H. Králové - OSK Olomouc 17.12.2006 11:00 85:52 (23:11 41:19 68:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 17.12.2006, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/1.500)
Žána Michal (1.500/1.500)

65. BK Strakonice - USK Praha 17.12.2006 10:30 69:77 (11:26 22:42 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 17.12.2006, 10:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kučera Martin (1.000/1.000)
Vondráček Marek (1.000/1.000)

66. BK Tábor - Sokol Nusle 17.12.2006 11:30 83:62 (23:14 41:32 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 17.12.2006, 11:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/2.000)
Matějek Ivor (1.000/2.000)

12. kolo
67. USK Praha - Sokol Nusle 14.01.2007 10:00 56:62 (16:18 32:37 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 14.01.2007, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.000/2.000)
Novák Michal (1.000/2.000)

68. Gambrinus Brno - OSK Olomouc 14.01.2007 11:00 58:45 (21:6 37:16 51:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.01.2007, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.500/1.000)
Komárek Vladimír (2.000/1.000)

69. BC Benešov - Basket Slovanka 14.01.2007 15:00 55:67 (14:14 29:30 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 14.01.2007, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

70. Sokol H. Králové - BK Loko Trutnov 13.01.2007 18:00 76:72 (23:19 47:33 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.01.2007, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Válek Jakub (2.500/3.000)
Andrle Petr (2.000/2.000)

71. BK Tábor - BK Strakonice 14.01.2007 13:00 68:56 (13:13 29:32 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 14.01.2007, 13:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000)
Vyhnálek Jan (1.000/2.000)

72. Sparta Praha - Loko Karlovy Vary 14.01.2007 10:00 67:59 (17:20 27:31 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 14.01.2007, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Hruša Petr (2.000/1.500)
Lébl Martin (2.000/2.000)

13. kolo
73. Sparta Praha - Sokol Nusle 27.01.2007 14:00 44:65 (11:15 24:39 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 27.01.2007, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/2.000)
Krčín Josef (1.000/2.000)

74. Loko Karlovy Vary - USK Praha 27.01.2007 14:00 65:68 (21:18 39:38 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 27.01.2007, 14:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Řimsa Radim (1.000/1.500)

75. BK Tábor - OSK Olomouc 15.02.2007 19:30 70:55 (18:15 31:24 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 15.02.2007, 19:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Linhart Tomáš (1.000/1.000)

76. BK Strakonice - Gambrinus Brno 27.01.2007 13:00 93:83 (22:19 41:41 69:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 27.01.2007, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000)
Kučera Martin (1.500/2.000)

77. Sokol H. Králové - Basket Slovanka 27.01.2007 11:00 82:59 (17:9 39:27 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 27.01.2007, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Švancarová Lucie (1.500/2.000)
Trmač Vladislav (1.500/2.000)

78. BK Loko Trutnov - BC Benešov 27.01.2007 16:00 75:57 (12:14 32:23 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 27.01.2007, 16:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Polda Tomáš (1.500/1.000)

14. kolo
79. Loko Karlovy Vary - Sokol Nusle 28.01.2007 09:00 71:63 (15:10 33:27 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 28.01.2007, 09:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Nesper Jindřich (2.500/2.000)
Řimsa Radim (2.500/2.000)

80. Sparta Praha - USK Praha 28.01.2007 09:00 64:72 (26:18 35:33 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 28.01.2007, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Krčín Josef (1.500/1.000)

81. BK Strakonice - OSK Olomouc 16.02.2007 14:00 78:55 (15:14 40:28 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 16.02.2007, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/1.000)
Linhart Tomáš (2.000/1.000)

82. BK Tábor - Gambrinus Brno 28.01.2007 13:00 60:82 (19:17 38:45 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 28.01.2007, 13:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/2.000)
Vávrová Veronika (1.000/2.000)

83. BK Loko Trutnov - Basket Slovanka 28.01.2007 09:30 79:83 (23:26 43:46 63:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 28.01.2007, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/2.000)
Polda Tomáš (1.500/2.000)

84. Sokol H. Králové - BC Benešov 28.01.2007 11:00 87:66 (22:17 59:33 68:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 28.01.2007, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Švancarová Lucie (1.500/1.000)
Trmač Vladislav (1.500/1.000)

15. kolo
85. Sokol H. Králové - Loko Karlovy Vary 10.02.2007 16:00 101:46 (19:10 49:30 71:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 10.02.2007, 16:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Gabalec Filip (1.500/1.000)
Žána Michal (1.000/1.000)

86. BK Loko Trutnov - Sparta Praha 27.02.2007 15:45 80:77 (17:23 38:34 56:51 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.02.2007, 15:45:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Hruša Petr (1.500/2.500)
Korf Jakub (1.500/3.000)

87. BC Benešov - BK Strakonice 21.02.2007 19:00 75:74 (14:28 36:37 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 21.02.2007, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.500)
Komprs Michal (1.000/1.500)

88. Basket Slovanka - BK Tábor 15.03.2007 18:00 85:79 (18:19 44:40 62:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 15.03.2007, 18:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Smutný David (1.000/1.500)
Lébl Martin (1.000/1.500)

89. Gambrinus Brno - Sokol Nusle 10.02.2007 14:00 84:74 (18:16 38:40 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 10.02.2007, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.000/1.000)
Kašparová Renáta (2.000/1.000)

90. OSK Olomouc - USK Praha 10.02.2007 17:00 52:63 (10:23 22:33 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 10.02.2007, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Kocfelda Jiří (3.000/1.000)

16. kolo
91. BK Loko Trutnov - Loko Karlovy Vary 11.02.2007 13:00 74:58 (21:9 41:27 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 11.02.2007, 13:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kameník Petr (1.500/2.500)
Korf Jakub (1.500/2.500)

92. Sokol H. Králové - Sparta Praha 22.02.2007 19:00 98:65 (17:17 48:37 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 22.02.2007, 19:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/2.000)
Pilný Jiří (2.000/2.000)

93. Basket Slovanka - BK Strakonice 11.02.2007 08:30 69:84 (13:16 31:38 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 11.02.2007, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Smutný David (1.000/1.500)
Lébl Martin (1.000/1.500)

94. BC Benešov - BK Tábor 14.02.2007 19:00 55:76 (17:12 28:35 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 14.02.2007, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000)
Komprs Michal (1.000/1.000)

95. OSK Olomouc - Sokol Nusle 11.02.2007 14:30 50:79 (12:19 24:37 32:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 11.02.2007, 14:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Litovel

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Kocfelda Jiří (1.500/1.000)

96. Gambrinus Brno - USK Praha 11.02.2007 09:00 76:71 (26:19 39:41 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 11.02.2007, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.500)
Kašparová Renáta (1.500/1.000)

17. kolo
97. Sparta Praha - OSK Olomouc 24.02.2007 14:00 67:60 (14:9 35:35 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 24.02.2007, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.500/3.000)
Pipta Michal (1.500/3.000)

98. Loko Karlovy Vary - Gambrinus Brno 24.02.2007 12:00 64:72 (14:25 33:38 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 24.02.2007, 12:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Šikner Roman (1.000/1.500)

99. USK Praha - Basket Slovanka 24.02.2007 14:30 80:63 (20:16 39:36 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 24.02.2007, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/2.000)
Smutný David (1.000/1.000)

100. Sokol Nusle - BC Benešov 24.02.2007 14:00 74:70 (14:21 32:38 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 24.02.2007, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (2.000/1.000)
Havrda Martin (2.000/1.000)

101. BK Tábor - BK Loko Trutnov 24.02.2007 18:00 67:60 (24:16 33:33 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 24.02.2007, 18:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Hošek Jan (1.000/1.500)

102. BK Strakonice - Sokol H. Králové 24.02.2007 19:00 80:81 (23:18 46:32 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 24.02.2007, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.000/1.000)
Matějek Ivor (1.500/2.000)

18. kolo
103. Loko Karlovy Vary - OSK Olomouc 25.02.2007 10:30 75:44 (24:10 43:20 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 25.02.2007, 10:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.000)
Šikner Roman (1.000/2.000)

104. Sparta Praha - Gambrinus Brno 25.02.2007 10:00 70:67 (13:19 33:35 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 25.02.2007, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.000/2.000)
Pipta Michal (1.500/2.000)

105. Sokol Nusle - Basket Slovanka 25.02.2007 12:45 85:62 (20:20 46:34 68:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 25.02.2007, 12:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (2.000/1.000)
Havrda Martin (2.000/1.000)

106. USK Praha - BC Benešov 25.02.2007 10:30 83:66 (22:10 42:31 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 25.02.2007, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Smutný David (1.000/1.000)

107. BK Strakonice - BK Loko Trutnov 25.02.2007 09:00 54:56 (15:9 34:28 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 25.02.2007, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.000/1.500)
Matějek Ivor (1.000/1.500)

108. BK Tábor - Sokol H. Králové 25.02.2007 13:00 68:76 (30:18 45:45 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 25.02.2007, 13:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/2.000)
Hošek Jan (1.000/1.000)

19. kolo
109. BK Tábor - Loko Karlovy Vary 10.03.2007 16:00 56:60 (18:17 32:39 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 10.03.2007, 16:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Lunga Petr (4.000/1.500)
Polda Tomáš (4.000/1.500)

110. BK Strakonice - Sparta Praha 10.03.2007 14:00 79:53 (28:15 50:27 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 10.03.2007, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Heinrich David (1.500/2.000)
Hána Michal (1.500/2.000)

111. Sokol H. Králové - Sokol Nusle 10.03.2007 19:00 80:51 (14:17 41:28 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 10.03.2007, 19:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (1.500/1.500)
Korf Jakub (1.500/1.500)

112. BK Loko Trutnov - USK Praha 10.03.2007 15:00 83:63 (17:14 43:29 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 10.03.2007, 15:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.500)
Kesler Vladimír (1.000/1.500)

113. BC Benešov - OSK Olomouc 10.03.2007 15:30 61:76 (23:19 36:31 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 10.03.2007, 15:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Kovář Jan (1.000/1.000)

114. Basket Slovanka - Gambrinus Brno 10.03.2007 14:00 72:85 (21:23 39:36 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 10.03.2007, 14:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Čada Petr (1.000/1.000)
Hazdra Petr (1.000/1.000)

20. kolo
115. BK Strakonice - Loko Karlovy Vary 09.03.2007 17:30 65:49 (24:7 37:20 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 09.03.2007, 17:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.500)
Hána Michal (1.500/2.000)

116. BK Tábor - Sparta Praha 11.03.2007 13:00 74:63 (19:10 38:32 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 11.03.2007, 13:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Lunga Petr (3.000/3.000)
Polda Tomáš (3.000/3.000)

117. BK Loko Trutnov - Sokol Nusle 11.03.2007 09:30 75:45 (25:13 48:23 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 11.03.2007, 09:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.500)
Kesler Vladimír (1.000/1.500)

118. Sokol H. Králové - USK Praha 11.03.2007 11:00 87:75 (19:23 39:38 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 11.03.2007, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (2.000/1.500)
Vávrová Veronika (1.500/1.500)

119. Basket Slovanka - OSK Olomouc 11.03.2007 08:30 64:59 (26:11 35:17 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 11.03.2007, 08:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Čada Petr (1.000/1.000)
Hazdra Petr (1.000/1.000)

120. BC Benešov - Gambrinus Brno 11.03.2007 09:00 55:85 (17:22 26:48 41:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 11.03.2007, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/2.000)
Kovář Jan (1.000/2.000)

21. kolo
121. Sparta Praha - Basket Slovanka 24.03.2007 19:00 65:71 (19:18 29:35 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 24.03.2007, 19:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (2.000/1.000)
Valíček Jakub (3.500/3.000)

122. Loko Karlovy Vary - BC Benešov 23.03.2007 16:00 66:64 (17:16 39:26 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 23.03.2007, 16:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čada Petr (1.500/1.000)
Pipta Michal (1.500/1.000)

123. Gambrinus Brno - BK Loko Trutnov 24.03.2007 14:00 84:76 (24:17 46:28 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 24.03.2007, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (2.000/1.500)
Rektořík Milan (2.000/1.500)

124. OSK Olomouc - Sokol H. Králové 24.03.2007 17:00 63:89 (16:23 28:50 44:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 24.03.2007, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Maceček Rostislav (1.000/1.000)

125. USK Praha - BK Strakonice 24.03.2007 14:30 75:60 (17:16 37:30 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 24.03.2007, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Smetana Jiří (1.000/1.000)

126. Sokol Nusle - BK Tábor 24.03.2007 17:00 81:43 (15:7 36:14 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 24.03.2007, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Benda Tomáš (1.000/1.000)

22. kolo
127. Loko Karlovy Vary - Basket Slovanka 25.03.2007 09:30 86:82 (16:20 38:37 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 25.03.2007, 09:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čada Petr (1.000/3.000)
Sedláček Jiří (4.000/3.000)

128. Sparta Praha - BC Benešov 25.03.2007 13:00 90:55 (18:12 42:26 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 25.03.2007, 13:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (3.000/1.000)
Valíček Jakub (4.000/1.000)

129. OSK Olomouc - BK Loko Trutnov 25.03.2007 09:00 48:61 (21:19 27:33 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 25.03.2007, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.500)
Maceček Rostislav (1.000/1.500)

130. Gambrinus Brno - Sokol H. Králové 25.03.2007 12:30 70:80 (18:26 33:42 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 25.03.2007, 12:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (2.000/1.500)
Rektořík Milan (2.000/1.500)

131. Sokol Nusle - BK Strakonice 25.03.2007 14:00 79:61 (22:20 43:36 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 25.03.2007, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500)
Benda Tomáš (1.000/1.500)

132. USK Praha - BK Tábor 25.03.2007 11:00 77:56 (11:7 33:23 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2006/07, starší dorostenky, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 25.03.2007, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Smetana Jiří (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.