image

mladší žáci U14 / Oblasti / ročník 2018/19 / Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 / základní


tabulka
1. BVK Holice 22 22 0 1810:828 44
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 19 3 1666:928 41
3. SKB Česká Třebová 22 16 6 1129:803 38
4. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22 14 8 1099:1006 36
5. SŠB Pardubice 22 12 10 1213:973 34
6. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 22 11 11 1048:935 33
7. Sokol Hradec Králové "B" 22 10 12 1030:1043 32
8. SK Týniště nad Orlicí 22 9 13 1171:1389 31
9. ADFORS Basket Litomyšl 22 8 14 917:1020 30
10. Sokol Nová Paka 22 5 17 794:1022 27
11. BSK Continental TJ Jičín 22 3 19 523:2024 25
12. BK Skuteč 22 3 19 801:1230 25
1. kolo
14001. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 06.10.2018 14:00 65:19 (17:8 33:10 47:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14001

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/2.500)
Krajcigrová Adéla (1.000/3.000)

14002. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Nová Paka 06.10.2018 16:00 64:30 (21:7 37:18 53:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14002

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/2.500)
Krajcigrová Adéla (1.000/3.000)

14003. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 06.10.2018 09:00 40:76 (0:30 9:50 18:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14003

datum: 06.10.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/2.000)
Venclík Tomáš (1.000/3.000)

14004. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BVK Holice 06.10.2018 11:00 31:87 (3:23 8:45 18:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14004

datum: 06.10.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Venclík Tomáš (1.000/3.000)
Plecháč Vojtěch (1.000/2.000)

14005. Sokol Hradec Králové "B" - BK Skuteč 06.10.2018 10:00 68:35 (18:10 31:22 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14005

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Růžička Martin (1.000/1.000)

14006. Sokol Hradec Králové "B" - BK Skuteč 06.10.2018 12:00 59:32 (17:11 37:13 43:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14006

datum: 06.10.2018, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

14007. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 06.10.2018 09:00 46:50 (9:16 17:27 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14007

datum: 06.10.2018, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Jiříček Petr (1.000/1.500)
Frintová Bára (1.000/1.500)

14008. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - SK Týniště nad Orlicí 06.10.2018 11:00 36:46 (3:22 15:30 21:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14008

datum: 06.10.2018, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Frintová Bára (1.000/1.500)
Jiříček Petr (1.000/1.500)

14009. ADFORS Basket Litomyšl - SKB Česká Třebová 06.10.2018 08:45 23:28 (0:6 8:13 15:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14009

datum: 06.10.2018, 08:45:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Němec Karel (2.000/1.500)
(---/---)

14010. ADFORS Basket Litomyšl - SKB Česká Třebová 06.10.2018 10:30 28:53 (4:13 18:28 24:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14010

datum: 06.10.2018, 10:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/1.500)
(---/---)

14011. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice 06.10.2018 09:00 5:132 (2:22 2:61 2:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14011

datum: 06.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

14012. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice 06.10.2018 11:00 17:123 (9:16 10:53 17:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
1. kolo, zápas č. 14012

datum: 06.10.2018, 11:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

2. kolo
14013. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 20.10.2018 11:30 24:47 (5:14 10:32 14:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14013

datum: 20.10.2018, 11:30:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/2.000)
Jiříček Petr (1.000/2.000)

14014. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 20.10.2018 13:00 22:49 (8:5 10:15 18:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14014

datum: 20.10.2018, 13:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/2.000)
Jiříček Petr (1.000/2.000)

14015. SKB Česká Třebová - BSK Continental TJ Jičín 20.10.2018 16:00 70:17 (21:0 26:11 48:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14015

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/1.000)
Jaroš Milan (1.500/1.000)

14016. SKB Česká Třebová - BSK Continental TJ Jičín 20.10.2018 18:00 89:12 (28:2 40:8 69:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14016

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Jaroš Milan (1.500/1.000)
Němec Karel (1.500/1.000)

14017. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl 31.10.2018 17:00 45:68 (14:8 24:32 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14017

datum: 31.10.2018, 17:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

14018. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl 31.10.2018 18:30 54:68 (16:20 33:32 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14018

datum: 31.10.2018, 18:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

14019. BK Skuteč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 20.10.2018 16:00 47:48 (8:8 23:20 29:34 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14019

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Poul Matěj (1.000/1.000)
(---/---)

14020. BK Skuteč - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 20.10.2018 18:00 33:39 (7:10 14:16 18:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14020

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Poul Matěj (1.000/1.000)
(---/---)

14021. BVK Holice - Sokol Hradec Králové "B" 20.10.2018 08:30 84:44 (22:6 44:18 62:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14021

datum: 20.10.2018, 08:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/1.000)
Martiník Matěj (2.000/1.000)

14022. BVK Holice - Sokol Hradec Králové "B" 20.10.2018 10:00 82:30 (21:6 35:14 63:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14022

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Martiník Matěj (2.000/1.000)
Mareš Roman (2.000/1.000)

14023. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 20.10.2018 10:00 77:36 (16:3 32:11 57:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14023

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigrová Adéla (1.000/1.000)
Duben Pavel (1.000/1.000)

14024. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 20.10.2018 12:00 90:33 (19:10 45:14 68:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
2. kolo, zápas č. 14024

datum: 20.10.2018, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Pavel (1.000/1.000)
Krajcigrová Adéla (1.000/1.000)

3. kolo
14025. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nová Paka 03.11.2018 09:00 47:41 (14:6 28:16 44:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14025

datum: 03.11.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Frintová Bára (1.000/1.000)

14026. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Nová Paka 03.11.2018 11:00 50:39 (11:6 28:17 40:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14026

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Frintová Bára (1.000/1.000)
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)

14027. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 03.11.2018 14:00 54:52 (16:9 22:26 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14027

datum: 03.11.2018, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.500)
Venclík Tomáš (1.000/1.000)

14028. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 03.11.2018 16:00 47:48 (13:9 17:18 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14028

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Venclík Tomáš (1.000/1.500)
(---/---)

14029. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BVK Holice 03.11.2018 09:00 55:77 (14:16 28:39 42:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14029

datum: 03.11.2018, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/3.000)
Venclík Tomáš (1.000/1.000)

14030. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - BVK Holice 03.11.2018 11:00 51:73 (11:8 24:33 36:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14030

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Venclík Tomáš (1.000/3.000)
Černohorský Marek (1.000/3.000)

14031. ADFORS Basket Litomyšl - BK Skuteč 04.11.2018 13:30 42:25 (10:10 16:19 32:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14031

datum: 04.11.2018, 13:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.000/1.000)
(---/---)

14032. ADFORS Basket Litomyšl - BK Skuteč 04.11.2018 15:00 53:20 (21:6 37:6 43:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14032

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.000/1.000)
(---/---)

14033. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 03.11.2018 09:30 36:72 (7:12 16:29 26:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14033

datum: 03.11.2018, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.000)
Jarolímek Otto (1.000/1.500)

14034. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 03.11.2018 11:30 24:110 (7:26 9:55 20:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14034

datum: 03.11.2018, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.500)
Hrdý Jakub (1.000/1.000)

14035. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 04.11.2018 13:00 36:37 (9:8 18:15 26:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14035

datum: 04.11.2018, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.500)
(---/---)

14036. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 04.11.2018 15:00 41:46 (6:8 18:27 34:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
3. kolo, zápas č. 14036

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.500)
(---/---)

4. kolo
14037. Sokol Nová Paka - SKB Česká Třebová 17.11.2018 13:00 32:43 (8:10 19:17 30:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14037

datum: 17.11.2018, 13:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.500)
Frintová Bára (2.500/1.500)

14038. Sokol Nová Paka - SKB Česká Třebová 17.11.2018 15:00 46:67 (15:22 28:34 32:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14038

datum: 17.11.2018, 15:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

14039. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 17.11.2018 13:30 58:69 (20:9 36:28 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14039

datum: 17.11.2018, 13:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

14040. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 17.11.2018 15:30 36:115 (12:26 25:48 28:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14040

datum: 17.11.2018, 15:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

14041. BK Skuteč - BSK Continental TJ Jičín 17.11.2018 09:00 43:45 (10:11 21:21 28:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14041

datum: 17.11.2018, 09:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Nývltová Eva (2.000/2.000)
(---/---)

14042. BK Skuteč - BSK Continental TJ Jičín 17.11.2018 10:30 31:54 (10:15 18:31 22:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14042

datum: 17.11.2018, 10:30:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Nývltová Eva (2.000/2.000)
(---/---)

14043. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 17.11.2018 08:30 67:32 (26:8 38:20 57:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14043

datum: 17.11.2018, 08:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch (2.000/1.000)
(---/---)

14044. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 17.11.2018 10:00 77:31 (22:10 45:13 59:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14044

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch (2.000/1.000)
(---/---)

14045. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17.11.2018 10:00 62:40 (12:7 32:12 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14045

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Pavel (1.500/1.000)
Duben Tomáš (1.500/1.000)

14046. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17.11.2018 12:00 68:46 (19:9 31:16 47:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14046

datum: 17.11.2018, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš (1.500/1.000)
Duben Pavel (1.500/1.000)

14047. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové "B" 17.11.2018 13:30 42:28 (10:10 16:20 26:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14047

datum: 17.11.2018, 13:30:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/1.000)
Venclík Tomáš (1.000/1.000)

14048. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové "B" 17.11.2018 15:30 42:59 (12:17 28:21 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
4. kolo, zápas č. 14048

datum: 17.11.2018, 15:30:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/1.000)
Venclík Tomáš (1.000/1.000)

5. kolo
14049. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 02.12.2018 11:00 42:45 (18:4 30:16 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14049

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Hrdý Jakub (1.000/1.000)

14050. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 02.12.2018 13:00 35:42 (11:8 21:17 27:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14050

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

14051. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10.11.2018 09:00 33:59 (9:25 17:43 25:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14051

datum: 10.11.2018, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
(---/---)

14052. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10.11.2018 11:00 32:48 (10:8 18:21 23:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14052

datum: 10.11.2018, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
(---/---)

14053. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 01.12.2018 09:00 33:61 (6:18 15:34 27:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14053

datum: 01.12.2018, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Šorf Martin (1.000/1.500)
(---/---)

14054. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 01.12.2018 10:45 34:62 (4:22 16:37 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14054

datum: 01.12.2018, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Šorf Martin (1.000/1.500)
(---/---)

14055. BSK Continental TJ Jičín - BVK Holice 01.12.2018 13:30 19:117 (2:26 7:56 9:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14055

datum: 01.12.2018, 13:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/2.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

14056. BSK Continental TJ Jičín - BVK Holice 01.12.2018 15:30 16:139 (1:41 7:74 9:111)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14056

datum: 01.12.2018, 15:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/2.000)
Šmíd Pavel (1.000/2.000)

14057. SŠB Pardubice - BK Skuteč 01.12.2018 09:00 68:37 (14:10 32:22 53:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14057

datum: 01.12.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.500/1.000)
Knol Matyáš (2.500/1.000)

14058. SŠB Pardubice - BK Skuteč 01.12.2018 11:00 70:44 (12:15 32:23 46:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14058

datum: 01.12.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Knol Matyáš (2.500/1.000)
Nývltová Markéta (1.500/1.000)

14059. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí 01.12.2018 09:00 78:34 (22:9 39:16 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14059

datum: 01.12.2018, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000)
(---/---)

14060. SKB Česká Třebová - SK Týniště nad Orlicí 01.12.2018 11:00 87:32 (26:9 40:12 68:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
5. kolo, zápas č. 14060

datum: 01.12.2018, 11:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000)
(---/---)

6. kolo
14061. Sokol Nová Paka - SK Týniště nad Orlicí 05.01.2019 13:00 53:36 (13:8 31:20 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14061

datum: 05.01.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
(---/---)

14062. Sokol Nová Paka - SK Týniště nad Orlicí 05.01.2019 15:00 18:44 (2:20 6:30 12:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14062

datum: 05.01.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
(---/---)

14063. BK Skuteč - SKB Česká Třebová 09.12.2018 09:00 31:54 (4:11 14:21 25:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14063

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.500)
Nývltová Eva (1.000/1.500)

14064. BK Skuteč - SKB Česká Třebová 09.12.2018 10:30 21:72 (4:21 7:31 11:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14064

datum: 09.12.2018, 10:30:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.500)
Holubová Anežka (1.000/1.500)

14065. BVK Holice - SŠB Pardubice 11.01.2019 15:30 90:33 (18:3 41:11 64:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14065

datum: 11.01.2019, 15:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (2.000/1.000)
(---/---)

14066. BVK Holice - SŠB Pardubice 11.01.2019 17:00 81:36 (21:4 35:19 56:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14066

datum: 11.01.2019, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (2.000/1.000)
(---/---)

14067. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BSK Continental TJ Jičín 10.02.2019 13:00 152:15 (44:0 83:6 107:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14067

datum: 10.02.2019, 13:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Pavel (1.000/1.000)
Duben Tomáš (1.000/1.000)

14068. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BSK Continental TJ Jičín 10.02.2019 15:00 99:30 (23:13 43:16 67:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14068

datum: 10.02.2019, 15:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš (1.500/1.000)
Duben Pavel (1.500/1.000)

14069. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl 16.12.2018 09:00 68:29 (17:11 36:13 48:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14069

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.500/1.000)
Frintová Bára (1.500/1.000)

14070. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl 16.12.2018 11:00 69:15 (18:5 42:8 51:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14070

datum: 16.12.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Frintová Bára (1.500/1.000)
Mareš Štěpán (1.500/1.000)

14071. Sokol Hradec Králové "B" - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 16.12.2018 09:00 48:38 (5:6 19:13 30:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14071

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)

14072. Sokol Hradec Králové "B" - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 16.12.2018 10:45 53:32 (14:2 29:12 41:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
6. kolo, zápas č. 14072

datum: 16.12.2018, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

7. kolo
14073. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Sokol Nová Paka 19.01.2019 09:00 46:21 (12:6 24:10 40:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14073

datum: 19.01.2019, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/2.000)
(---/---)

14074. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Sokol Nová Paka 19.01.2019 11:00 40:18 (9:6 19:10 29:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14074

datum: 19.01.2019, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/2.000)
(---/---)

14075. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové "B" 13.01.2019 09:00 27:41 (10:8 12:23 22:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14075

datum: 13.01.2019, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.000/1.000)
(---/---)

14076. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové "B" 13.01.2019 10:45 42:70 (18:18 26:42 32:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14076

datum: 13.01.2019, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.000/1.000)
(---/---)

14077. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 12.01.2019 13:30 28:96 (4:23 10:48 20:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14077

datum: 12.01.2019, 13:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.500/1.500)
(---/---)

14078. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 12.01.2019 15:30 8:109 (2:33 2:53 6:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14078

datum: 12.01.2019, 15:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.500/1.500)
(---/---)

14079. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.01.2019 13:00 26:83 (4:22 8:46 15:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14079

datum: 12.01.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Foretová Alena (2.500/1.500)
Nývltová Eva (2.500/1.500)

14080. SŠB Pardubice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.01.2019 15:00 33:84 (9:21 21:46 25:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14080

datum: 12.01.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (2.500/1.500)
Foretová Alena (2.500/1.500)

14081. SKB Česká Třebová - BVK Holice 12.01.2019 14:30 32:46 (7:15 16:25 24:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14081

datum: 12.01.2019, 14:30:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14082. SKB Česká Třebová - BVK Holice 12.01.2019 16:30 39:46 (11:12 24:21 35:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14082

datum: 12.01.2019, 16:30:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14083. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 12.01.2019 13:00 56:47 (13:14 28:26 44:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14083

datum: 12.01.2019, 13:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

14084. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 12.01.2019 15:00 50:40 (10:10 19:28 31:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
7. kolo, zápas č. 14084

datum: 12.01.2019, 15:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

8. kolo
14085. Sokol Nová Paka - BK Skuteč 16.02.2019 10:00 33:38 (8:9 15:20 25:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14085

datum: 16.02.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14086. Sokol Nová Paka - BK Skuteč 16.02.2019 12:00 23:34 (2:6 6:19 13:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14086

datum: 16.02.2019, 12:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14087. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 26.01.2019 12:00 91:48 (33:6 51:19 78:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14087

datum: 26.01.2019, 12:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14088. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 26.01.2019 13:30 106:46 (30:11 55:20 84:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14088

datum: 26.01.2019, 13:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14089. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKB Česká Třebová 26.01.2019 10:00 64:42 (13:15 32:21 52:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14089

datum: 26.01.2019, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.000)
Krajcigrová Adéla (1.000/1.000)

14090. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKB Česká Třebová 26.01.2019 12:00 50:43 (15:13 23:27 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14090

datum: 26.01.2019, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigrová Adéla (1.000/1.000)
Krajcigr Jan (1.000/1.000)

14091. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SŠB Pardubice 26.01.2019 09:00 24:57 (5:8 11:18 17:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14091

datum: 26.01.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.500/3.000)
Bubeníčková Michaela (1.500/2.000)

14092. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SŠB Pardubice 26.01.2019 11:00 41:34 (14:10 22:17 30:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14092

datum: 26.01.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.500/2.000)
Meisner Matyáš (1.500/3.000)

14093. Sokol Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín 02.01.2019 15:30 36:34 (12:8 16:14 26:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14093

datum: 02.01.2019, 15:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)

14094. Sokol Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín 02.01.2019 17:15 32:54 (12:16 19:30 22:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14094

datum: 02.01.2019, 17:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

14095. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - ADFORS Basket Litomyšl 26.01.2019 09:00 43:21 (10:6 21:10 37:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14095

datum: 26.01.2019, 09:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

14096. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - ADFORS Basket Litomyšl 26.01.2019 11:00 46:32 (10:10 18:19 33:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
8. kolo, zápas č. 14096

datum: 26.01.2019, 11:00:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

9. kolo
14097. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nová Paka 10.02.2019 11:00 49:27 (4:6 26:9 36:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14097

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14098. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nová Paka 10.02.2019 12:30 42:29 (10:2 26:8 36:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14098

datum: 10.02.2019, 12:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14099. BSK Continental TJ Jičín - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 02.03.2019 10:00 18:109 (4:23 11:43 13:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14099

datum: 02.03.2019, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.500/1.000)
(---/---)

14100. BSK Continental TJ Jičín - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 02.03.2019 12:00 27:98 (1:30 6:54 17:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14100

datum: 02.03.2019, 12:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.500/1.000)
(---/---)

14101. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 24.01.2019 15:45 44:56 (9:15 19:27 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14101

datum: 24.01.2019, 15:45:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kozel Martin (1.000/1.000)
(---/---)

14102. SŠB Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 24.01.2019 17:15 41:31 (6:6 19:13 30:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14102

datum: 24.01.2019, 17:15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kozel Martin (1.000/1.000)
(---/---)

14103. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23.02.2019 16:00 38:45 (11:10 14:26 25:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14103

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Špaček Jan (1.000/1.500)
(---/---)

14104. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 23.02.2019 17:45 42:38 (7:10 15:19 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14104

datum: 23.02.2019, 17:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Špaček Jan (1.000/1.500)
(---/---)

14105. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02.2019 10:00 60:100 (14:22 28:52 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14105

datum: 09.02.2019, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.500)
Kolář Jaroslav (1.000/1.500)

14106. SK Týniště nad Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02.2019 12:00 69:90 (16:16 32:46 47:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14106

datum: 09.02.2019, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.500)
Černohorský Marek (1.000/1.500)

14107. BK Skuteč - BVK Holice 09.02.2019 09:00 41:73 (10:20 17:42 28:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14107

datum: 09.02.2019, 09:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/2.000)
Jaroš Milan (1.000/2.000)

14108. BK Skuteč - BVK Holice 09.02.2019 10:30 30:76 (4:21 18:39 22:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14108

datum: 09.02.2019, 10:30:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Jaroš Milan (1.000/2.000)
Kohout Marek (1.000/2.000)

10. kolo
14109. Sokol Nová Paka - BVK Holice 23.02.2019 10:00 19:88 (6:18 15:39 17:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14109

datum: 23.02.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Kozel Martin (1.000/2.000)
(---/---)

14110. Sokol Nová Paka - BVK Holice 23.02.2019 12:00 32:75 (11:13 14:35 17:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14110

datum: 23.02.2019, 12:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Kozel Martin (1.000/2.000)
(---/---)

14111. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Skuteč 23.02.2019 10:00 83:41 (17:9 41:20 62:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14111

datum: 23.02.2019, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Dubnová Lucie (1.500/1.000)
Krajcigrová Adéla (1.500/1.000)

14112. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Skuteč 23.02.2019 12:00 89:38 (18:8 37:14 64:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14112

datum: 23.02.2019, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigrová Adéla (1.500/1.000)
Dubnová Lucie (1.500/1.000)

14113. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 26.02.2019 16:00 56:51 (18:11 31:23 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14113

datum: 26.02.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.500)
(---/---)

14114. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SK Týniště nad Orlicí 26.02.2019 17:45 50:49 (16:9 25:22 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14114

datum: 26.02.2019, 17:45:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.500)
(---/---)

14115. Sokol Hradec Králové "B" - SKB Česká Třebová 02.01.2019 12:30 36:45 (14:13 22:26 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14115

datum: 02.01.2019, 12:30:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.500)
Bubeníčková Michaela (1.000/1.500)

14116. Sokol Hradec Králové "B" - SKB Česká Třebová 02.01.2019 14:15 50:57 (15:18 29:28 37:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14116

datum: 02.01.2019, 14:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.500)
Michlík Radek (1.000/1.500)

14117. SŠB Pardubice - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 23.02.2019 09:30 37:46 (12:11 22:25 28:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14117

datum: 23.02.2019, 09:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.500/1.000)
Nývltová Eva (2.000/1.000)

14118. SŠB Pardubice - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 23.02.2019 11:30 30:49 (7:12 15:26 25:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14118

datum: 23.02.2019, 11:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (2.000/1.000)
Schmidt David (1.500/1.000)

14119. ADFORS Basket Litomyšl - BSK Continental TJ Jičín 23.02.2019 09:30 90:17 (20:5 40:9 67:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14119

datum: 23.02.2019, 09:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Špaček Jan (1.000/1.000)
(---/---)

14120. ADFORS Basket Litomyšl - BSK Continental TJ Jičín 23.02.2019 11:15 96:26 (18:8 36:9 58:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
10. kolo, zápas č. 14120

datum: 23.02.2019, 11:15:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Špaček Jan (1.000/1.000)
(---/---)

11. kolo
14121. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Nová Paka 09.03.2019 09:00 8:92 (2:24 2:47 2:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14121

datum: 09.03.2019, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.500/1.000)
(---/---)

14122. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Nová Paka 09.03.2019 11:00 13:89 (6:18 8:44 9:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14122

datum: 09.03.2019, 11:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

14123. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 09.03.2019 09:30 52:32 (12:5 23:14 34:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14123

datum: 09.03.2019, 09:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

14124. SŠB Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 09.03.2019 11:30 40:30 (9:12 17:16 26:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14124

datum: 09.03.2019, 11:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Kašpar Tomáš (1.000/1.000)

14125. SKB Česká Třebová - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 09.03.2019 14:30 27:36 (10:7 12:12 20:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14125

datum: 09.03.2019, 14:30:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

14126. SKB Česká Třebová - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 09.03.2019 16:30 40:39 (13:13 27:23 33:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14126

datum: 09.03.2019, 16:30:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/1.000)
(---/---)

14127. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 02.01.2019 10:00 60:51 (14:17 29:29 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14127

datum: 02.01.2019, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
(---/---)

14128. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 02.01.2019 12:00 65:60 (22:17 36:32 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14128

datum: 02.01.2019, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
(---/---)

14129. BK Skuteč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 09.03.2019 15:00 54:31 (14:10 31:18 45:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14129

datum: 09.03.2019, 15:00:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/1.500)
(---/---)

14130. BK Skuteč - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 09.03.2019 16:30 39:44 (6:10 16:20 27:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14130

datum: 09.03.2019, 16:30:00

místo: městská hala, ČSA 1000, Skuteč

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/1.500)
(---/---)

14131. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17.03.2019 16:15 75:42 (18:8 39:20 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14131

datum: 17.03.2019, 16:15:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Zima Jan (2.000/1.000)

14132. BVK Holice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17.03.2019 17:45 84:81 (25:20 48:41 66:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14132

datum: 17.03.2019, 17:45:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Zima Jan (2.000/1.000)
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR