image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 / skupina VPII


tabulka
1. BSK Continental TJ Jičín 16 16 0 1345:558 32
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 13 3 1335:694 29
3. BK Studánka Pardubice 16 12 4 1254:598 28
4. Sokol Hradec Králové "B" 16 10 6 991:703 26
5. BK NAPOS Vysoká n.L. 16 9 7 885:769 25
6. BK Ústí nad Orlicí-kval 16 6 10 713:1044 22
7. TJ SPŠ stavební Náchod 16 4 12 615:1164 20
8. Loko Trutnov "B" 16 2 14 558:1286 18
9. SK Týniště nad Orlicí 16 0 16 561:1441 16
1. kolo
12251. BK Studánka Pardubice - TJ SPŠ stavební Náchod 06.10.2018 10:00 102:10 (25:4 47:5 71:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 12251

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
(---/---)

12252. BK Studánka Pardubice - TJ SPŠ stavební Náchod 06.10.2018 11:45 85:29 (21:10 39:17 64:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 12252

datum: 06.10.2018, 11:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
(---/---)

12253. Sokol Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 06.10.2018 09:00 52:40 (11:7 29:9 45:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 12253

datum: 06.10.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/1.000)
Hrdličková Klára (1.000/1.000)

12254. Sokol Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 06.10.2018 10:15 52:24 (21:9 32:17 42:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 12254

datum: 06.10.2018, 10:15:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Hrdličková Klára (1.000/1.000)
Doubková Tereza (1.000/1.000)

12255. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Týniště nad Orlicí 06.10.2018 10:00 115:27 (33:8 61:10 89:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 12255

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.500)
Krajcigrová Adéla (1.000/1.000)

12256. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Týniště nad Orlicí 06.10.2018 11:45 148:23 (44:4 80:8 112:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 12256

datum: 06.10.2018, 11:45:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.500)
Krajcigrová Adéla (1.000/1.000)

12259. BK Ústí nad Orlicí-kval - Loko Trutnov "B" 07.10.2018 10:00 81:46 (14:14 40:20 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 12259

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/1.000)
(---/---)

12260. BK Ústí nad Orlicí-kval - Loko Trutnov "B" 07.10.2018 11:45 65:45 (14:18 30:30 46:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
1. kolo, zápas č. 12260

datum: 07.10.2018, 11:45:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
(---/---)
Němec Karel (1.000/1.000)

2. kolo
12261. TJ SPŠ stavební Náchod - Loko Trutnov "B" 20.10.2018 09:00 63:40 (16:12 23:14 37:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 12261

datum: 20.10.2018, 09:00:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/2.000)
(---/---)

12262. TJ SPŠ stavební Náchod - Loko Trutnov "B" 20.10.2018 10:30 51:40 (12:4 20:14 34:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 12262

datum: 20.10.2018, 10:30:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/2.000)
(---/---)

12263. BSK Continental TJ Jičín - BK Ústí nad Orlicí-kval 20.10.2018 10:00 78:37 (20:6 40:14 60:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 12263

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

12264. BSK Continental TJ Jičín - BK Ústí nad Orlicí-kval 20.10.2018 12:00 77:49 (14:12 35:31 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 12264

datum: 20.10.2018, 12:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

12267. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20.10.2018 09:00 52:63 (5:21 25:29 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 12267

datum: 20.10.2018, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.500)
(---/---)

12268. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20.10.2018 10:45 43:53 (9:17 25:25 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 12268

datum: 20.10.2018, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.500)
(---/---)

12269. BK Studánka Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 20.10.2018 11:00 54:46 (8:13 25:22 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 12269

datum: 20.10.2018, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.000)
(---/---)

12270. BK Studánka Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 20.10.2018 13:00 64:43 (18:12 31:24 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
2. kolo, zápas č. 12270

datum: 20.10.2018, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.000)
(---/---)

3. kolo
12271. Sokol Hradec Králové "B" - TJ SPŠ stavební Náchod 03.11.2018 08:30 75:49 (10:9 44:24 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 12271

datum: 03.11.2018, 08:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

12272. Sokol Hradec Králové "B" - TJ SPŠ stavební Náchod 03.11.2018 10:15 89:26 (17:5 37:12 59:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 12272

datum: 03.11.2018, 10:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

12273. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Studánka Pardubice 03.11.2018 10:00 77:54 (20:18 34:30 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 12273

datum: 03.11.2018, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš (1.000/1.000)
Krajcigr Jan (1.000/1.000)

12274. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Studánka Pardubice 03.11.2018 12:00 57:60 (20:12 29:29 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 12274

datum: 03.11.2018, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan (1.000/1.000)
Duben Tomáš (1.000/1.000)

12277. BK Ústí nad Orlicí-kval - SK Týniště nad Orlicí 04.11.2018 09:00 64:47 (16:12 36:22 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 12277

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Poul Matěj (1.000/2.000)
(---/---)

12278. BK Ústí nad Orlicí-kval - SK Týniště nad Orlicí 04.11.2018 10:45 57:53 (14:9 36:19 45:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 12278

datum: 04.11.2018, 10:45:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Poul Matěj (1.000/2.000)
(---/---)

12279. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov "B" 03.11.2018 13:30 114:23 (30:8 52:12 80:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 12279

datum: 03.11.2018, 13:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.000)
(---/---)

12280. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov "B" 03.11.2018 15:30 131:15 (16:6 52:8 88:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
3. kolo, zápas č. 12280

datum: 03.11.2018, 15:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/1.000)
(---/---)

4. kolo
12281. TJ SPŠ stavební Náchod - BSK Continental TJ Jičín 17.11.2018 09:00 23:122 (9:30 13:60 21:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 12281

datum: 17.11.2018, 09:00:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/1.000)
(---/---)

12282. TJ SPŠ stavební Náchod - BSK Continental TJ Jičín 17.11.2018 10:30 17:117 (0:19 9:50 13:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 12282

datum: 17.11.2018, 10:30:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/1.000)
(---/---)

12283. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 17.11.2018 09:30 45:81 (9:22 23:43 31:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 12283

datum: 17.11.2018, 09:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)

12284. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov "B" 17.11.2018 11:30 54:72 (14:22 27:44 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 12284

datum: 17.11.2018, 11:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

12285. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Ústí nad Orlicí-kval 17.11.2018 09:00 78:25 (24:5 46:5 64:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 12285

datum: 17.11.2018, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
(---/---)

12286. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Ústí nad Orlicí-kval 17.11.2018 10:45 77:52 (15:5 39:23 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 12286

datum: 17.11.2018, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
(---/---)

12289. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17.11.2018 09:00 42:74 (10:14 14:30 31:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 12289

datum: 17.11.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/2.000)
(---/---)

12290. Sokol Hradec Králové "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17.11.2018 10:45 51:85 (22:10 28:45 36:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
4. kolo, zápas č. 12290

datum: 17.11.2018, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/2.500)
(---/---)

5. kolo
12291. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ SPŠ stavební Náchod 01.12.2018 10:00 86:40 (22:11 36:19 62:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 12291

datum: 01.12.2018, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš (1.500/1.000)
Dubnová Lucie (1.500/1.000)

12292. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ SPŠ stavební Náchod 01.12.2018 12:00 111:29 (26:14 46:17 83:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 12292

datum: 01.12.2018, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Dubnová Lucie (1.500/1.000)
Duben Tomáš (1.500/1.000)

12295. BK Ústí nad Orlicí-kval - BK Studánka Pardubice 07.12.2018 16:30 23:106 (10:28 14:45 21:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 12295

datum: 07.12.2018, 16:30:00

místo: tělocvična ZŠ bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana (1.000/1.000)
(---/---)

12296. BK Ústí nad Orlicí-kval - BK Studánka Pardubice 07.12.2018 18:15 29:89 (4:20 12:46 19:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 12296

datum: 07.12.2018, 18:15:00

místo: tělocvična ZŠ bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana (1.000/1.000)
(---/---)

12297. Loko Trutnov "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.12.2018 09:30 37:64 (4:12 14:32 28:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 12297

datum: 02.12.2018, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.500/1.000)
Frintová Bára (1.500/1.000)

12298. Loko Trutnov "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.12.2018 11:30 33:64 (9:23 15:41 28:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 12298

datum: 02.12.2018, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Frintová Bára (1.500/1.000)
Doubková Tereza (1.500/1.000)

12299. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 01.12.2018 09:30 65:23 (12:7 32:11 51:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 12299

datum: 01.12.2018, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12300. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 01.12.2018 11:30 87:31 (12:6 36:12 64:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
5. kolo, zápas č. 12300

datum: 01.12.2018, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
12301. TJ SPŠ stavební Náchod - SK Týniště nad Orlicí 19.01.2019 09:00 70:48 (25:18 44:26 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 12301

datum: 19.01.2019, 09:00:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12302. TJ SPŠ stavební Náchod - SK Týniště nad Orlicí 19.01.2019 10:30 68:43 (16:13 38:19 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 12302

datum: 19.01.2019, 10:30:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12303. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK Continental TJ Jičín 20.01.2019 08:30 36:83 (14:18 17:45 24:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 12303

datum: 20.01.2019, 08:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

12304. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK Continental TJ Jičín 20.01.2019 10:00 43:62 (13:14 25:34 33:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 12304

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
Doubková Tereza (1.000/1.000)

12305. BK Studánka Pardubice - Loko Trutnov "B" 15.12.2018 10:00 100:15 (22:3 48:7 73:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 12305

datum: 15.12.2018, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/3.000)
Gharibova Kristýna (1.000/4.000)

12306. BK Studánka Pardubice - Loko Trutnov "B" 15.12.2018 11:45 93:12 (26:4 49:10 75:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 12306

datum: 15.12.2018, 11:45:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Gharibova Kristýna (1.000/4.000)
Nývltová Eva (1.000/4.000)

12307. Sokol Hradec Králové "B" - BK Ústí nad Orlicí-kval 15.12.2018 09:00 46:19 (6:5 10:9 30:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 12307

datum: 15.12.2018, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

12308. Sokol Hradec Králové "B" - BK Ústí nad Orlicí-kval 15.12.2018 10:45 68:41 (18:11 31:20 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
6. kolo, zápas č. 12308

datum: 15.12.2018, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

7. kolo
12313. BK Ústí nad Orlicí-kval - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.01.2019 13:00 33:74 (8:25 14:41 21:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 12313

datum: 12.01.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana (1.000/1.000)
(---/---)

12314. BK Ústí nad Orlicí-kval - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.01.2019 14:45 35:100 (3:30 12:49 24:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 12314

datum: 12.01.2019, 14:45:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana (1.000/1.000)
(---/---)

12315. Loko Trutnov "B" - Sokol Hradec Králové "B" 12.01.2019 09:30 29:68 (12:18 17:40 24:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 12315

datum: 12.01.2019, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Frintová Bára (2.000/1.000)
(---/---)

12316. Loko Trutnov "B" - Sokol Hradec Králové "B" 12.01.2019 11:30 17:97 (7:24 9:44 13:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 12316

datum: 12.01.2019, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Frintová Bára (2.000/1.000)
(---/---)

12317. BSK Continental TJ Jičín - BK Studánka Pardubice 12.01.2019 09:30 67:43 (13:10 28:17 55:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 12317

datum: 12.01.2019, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
(---/---)

12318. BSK Continental TJ Jičín - BK Studánka Pardubice 12.01.2019 11:30 62:57 (12:14 26:21 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 12318

datum: 12.01.2019, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
(---/---)

12319. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.01.2019 11:00 24:86 (2:18 4:42 18:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 12319

datum: 12.01.2019, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

12320. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.01.2019 09:00 39:98 (9:23 23:39 31:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
7. kolo, zápas č. 12320

datum: 12.01.2019, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
(---/---)

8. kolo
12321. TJ SPŠ stavební Náchod - BK NAPOS Vysoká n.L. 09.02.2019 09:00 42:61 (11:17 25:30 31:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 12321

datum: 09.02.2019, 09:00:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/1.000)
Frintová Bára (1.000/1.000)

12322. TJ SPŠ stavební Náchod - BK NAPOS Vysoká n.L. 09.02.2019 10:30 38:42 (14:10 22:22 32:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 12322

datum: 09.02.2019, 10:30:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:
Frintová Bára (1.000/1.000)
Meisner Matyáš (1.000/1.000)

12323. BK Studánka Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 10.02.2019 11:00 117:22 (32:7 60:7 81:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 12323

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12324. BK Studánka Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 10.02.2019 12:45 116:29 (29:9 52:17 83:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 12324

datum: 10.02.2019, 12:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12325. Sokol Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín 09.02.2019 09:00 23:65 (10:16 15:35 19:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 12325

datum: 09.02.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Beránek Martin (1.000/1.000)

12326. Sokol Hradec Králové "B" - BSK Continental TJ Jičín 09.02.2019 10:45 42:63 (15:17 18:28 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 12326

datum: 09.02.2019, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Beránek Martin (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

12327. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Trutnov "B" 09.02.2019 10:00 105:27 (26:11 51:21 76:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 12327

datum: 09.02.2019, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Chalupová Kateřina (1.500/2.000)
Duben Tomáš (1.000/1.500)

12328. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Trutnov "B" 09.02.2019 12:00 91:26 (21:10 38:17 60:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
8. kolo, zápas č. 12328

datum: 09.02.2019, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš (1.000/1.500)
Chalupová Kateřina (1.000/2.000)

9. kolo
12331. BK Ústí nad Orlicí-kval - TJ SPŠ stavební Náchod 24.02.2019 09:00 43:30 (10:8 20:17 31:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 12331

datum: 24.02.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Šaldová Zuzana (1.000/1.000)
Jaroš Milan (1.000/1.000)

12332. BK Ústí nad Orlicí-kval - TJ SPŠ stavební Náchod 24.02.2019 10:45 60:30 (12:10 26:14 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 12332

datum: 24.02.2019, 10:45:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Jaroš Milan (1.000/1.000)
Šaldová Zuzana (1.000/1.000)

12335. BSK Continental TJ Jičín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.02.2019 14:00 76:52 (26:13 44:28 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 12335

datum: 23.02.2019, 14:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12336. BSK Continental TJ Jičín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.02.2019 15:45 76:44 (14:16 36:28 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 12336

datum: 23.02.2019, 15:45:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12337. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 26.01.2019 11:00 36:110 (12:34 20:58 26:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 12337

datum: 26.01.2019, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

12338. SK Týniště nad Orlicí - Sokol Hradec Králové "B" 26.01.2019 13:00 17:87 (4:22 14:40 16:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 12338

datum: 26.01.2019, 13:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

12339. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Studánka Pardubice 23.02.2019 09:00 50:43 (10:12 26:24 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 12339

datum: 23.02.2019, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

12340. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Studánka Pardubice 23.02.2019 10:45 27:71 (6:8 14:35 20:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VPII
9. kolo, zápas č. 12340

datum: 23.02.2019, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR