image

muži / Oblasti / ročník 2018/19 / Oblastní přebor mužů / Oblastní přebor mužů


tabulka
1. BC Slaný B 12 12 0 984:599 24
2. TJ TZ Rakovník 12 8 4 755:724 20
3. AŠ Mladá Boleslav C 12 7 5 818:749 19
4. BK Beroun "B" 12 6 6 822:831 18
5. BK Brandýs nad Labem, o.s. B 12 5 7 832:811 17
6. BK Příbram 2000 "B" 12 4 8 794:912 16
7. BK Sadská o.s. 12 0 12 559:938 12
1. kolo
1. BK Brandýs n.L. B - BK Příbram 2000 "B" 29.09.2018 18:00 70:74 (13:16 32:34 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
1. kolo, zápas č. 1

datum: 29.09.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zachara Jakub (2.000/1.000)
Martínek Karel (3.000/1.500)

2. AŠ Mladá Boleslav C - Slaný B 19.01.2019 15:00 33:55 (10:11 18:28 23:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.01.2019, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (2.000/1.000)
Moravcová Lucie (2.000/2.000)

3. BK Sadská - BK Beroun "B" 29.09.2018 16:30 42:81 (2:23 15:43 30:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
1. kolo, zápas č. 3

datum: 29.09.2018, 16:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

2. kolo
4. Slaný B - BK Sadská 13.10.2018 18:00 80:30 (23:5 49:15 62:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
2. kolo, zápas č. 4

datum: 13.10.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000)

5. BK Příbram 2000 "B" - AŠ Mladá Boleslav C 13.10.2018 11:00 69:72 (11:23 36:38 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
2. kolo, zápas č. 5

datum: 13.10.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Martínek Karel (1.500/1.000)
Buršík Petr (1.000/1.000)

6. TJ TZ Rakovník - BK Brandýs n.L. B 13.10.2018 15:00 57:48 (18:13 26:20 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
2. kolo, zápas č. 6

datum: 13.10.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/2.000)
Matějček Josef (1.000/2.000)

3. kolo
7. AŠ Mladá Boleslav C - TJ TZ Rakovník 27.10.2018 14:00 66:67 (8:22 26:48 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
3. kolo, zápas č. 7

datum: 27.10.2018, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

8. BK Sadská - BK Příbram 2000 "B" 27.10.2018 15:00 44:73 (19:15 24:33 29:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
3. kolo, zápas č. 8

datum: 27.10.2018, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

9. BK Beroun "B" - Slaný B 27.10.2018 17:00 58:82 (11:23 30:42 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
3. kolo, zápas č. 9

datum: 27.10.2018, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.500/1.000)
Růzha Jan (2.000/1.500)

4. kolo
10. BK Příbram 2000 "B" - BK Beroun "B" 10.11.2018 11:00 85:79 (17:25 39:49 57:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
4. kolo, zápas č. 10

datum: 10.11.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/2.000)
Martínek Karel (1.000/2.000)

11. TJ TZ Rakovník - BK Sadská 10.11.2018 16:00 80:34 (22:11 43:18 64:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
4. kolo, zápas č. 11

datum: 10.11.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/1.000)
Martínek Karel (1.000/2.500)

12. BK Brandýs n.L. B - AŠ Mladá Boleslav C 10.11.2018 15:00 65:79 (9:18 23:40 40:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
4. kolo, zápas č. 12

datum: 10.11.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Tejček Tomáš (4.000/2.000)
Matějček Josef (3.000/1.000)

5. kolo
13. BK Sadská - BK Brandýs n.L. B 24.11.2018 17:30 64:79 (16:18 33:39 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
5. kolo, zápas č. 13

datum: 24.11.2018, 17:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Znamínko Petr (1.000/1.000)

14. BK Beroun "B" - TJ TZ Rakovník 24.11.2018 16:15 60:50 (18:12 31:23 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
5. kolo, zápas č. 14

datum: 24.11.2018, 16:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal (2.000/1.000)
Růzha Jan (2.500/1.000)

15. Slaný B - BK Příbram 2000 "B" 24.11.2018 18:00 104:52 (27:18 51:26 80:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
5. kolo, zápas č. 15

datum: 24.11.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

6. kolo
16. TJ TZ Rakovník - Slaný B 08.12.2018 17:00 59:77 (14:19 26:38 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
6. kolo, zápas č. 16

datum: 08.12.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Vávra Petr (3.000/1.500)

17. BK Brandýs n.L. B - BK Beroun "B" 08.12.2018 14:00 66:85 (12:21 29:40 41:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
6. kolo, zápas č. 17

datum: 08.12.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zachara Jakub (3.000/2.000)
Koudela Martin (3.000/2.000)

18. AŠ Mladá Boleslav C - BK Sadská 08.12.2018 14:00 78:40 (12:10 35:27 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
6. kolo, zápas č. 18

datum: 08.12.2018, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Tejček Tomáš (1.500/1.000)

7. kolo
19. BK Beroun "B" - AŠ Mladá Boleslav C 05.01.2019 14:15 70:65 (9:21 33:33 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
7. kolo, zápas č. 19

datum: 05.01.2019, 14:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.500)
Strnad Pavel (1.500/1.500)

20. Slaný B - BK Brandýs n.L. B 05.01.2019 19:00 83:62 (26:9 40:28 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
7. kolo, zápas č. 20

datum: 05.01.2019, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/2.000)
Nesvadba Miloš (1.000/2.000)

21. BK Příbram 2000 "B" - TJ TZ Rakovník 05.01.2019 17:00 64:74 (11:26 23:50 39:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
7. kolo, zápas č. 21

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

8. kolo
22. BK Příbram 2000 "B" - BK Brandýs n.L. B 19.01.2019 11:00 58:67 (11:6 26:28 42:47 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
8. kolo, zápas č. 22

datum: 19.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Tejček Tomáš (1.000/3.000)
Koudela Martin (1.500/3.000)

23. Slaný B - AŠ Mladá Boleslav C 29.09.2018 18:00 67:40 (17:2 34:19 42:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
8. kolo, zápas č. 23

datum: 29.09.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Málek Jan (1.000/1.500)

24. BK Beroun "B" - BK Sadská 19.01.2019 17:00 83:36 (23:16 43:24 67:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
8. kolo, zápas č. 24

datum: 19.01.2019, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Růzha Jan (2.000/2.000)
Martínek Karel (2.000/2.000)

9. kolo
25. BK Sadská - Slaný B 02.02.2019 17:30 43:71 (10:20 24:34 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
9. kolo, zápas č. 25

datum: 02.02.2019, 17:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Tejček Tomáš (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

26. AŠ Mladá Boleslav C - BK Příbram 2000 "B" 02.02.2019 15:00 77:55 (26:11 46:22 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
9. kolo, zápas č. 26

datum: 02.02.2019, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/2.000)
Zachara Jakub (1.000/1.000)

27. BK Brandýs n.L. B - TJ TZ Rakovník 02.02.2019 19:00 57:39 (17:9 24:17 44:23 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
9. kolo, zápas č. 27

datum: 02.02.2019, 19:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin (2.000/1.000)
Nesvadba Miloš (2.000/1.000)

10. kolo
28. TJ TZ Rakovník - AŠ Mladá Boleslav C 16.02.2019 16:30 68:61 (11:14 32:32 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
10. kolo, zápas č. 28

datum: 16.02.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

29. BK Příbram 2000 "B" - BK Sadská 16.02.2019 11:00 74:66 (18:20 41:34 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
10. kolo, zápas č. 29

datum: 16.02.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Strnad Pavel (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

30. Slaný B - BK Beroun "B" 16.02.2019 18:00 95:39 (25:7 50:25 74:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
10. kolo, zápas č. 30

datum: 16.02.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/2.000)
Nesvadba Miloš (1.000/2.000)

11. kolo
31. BK Beroun "B" - BK Příbram 2000 "B" 02.03.2019 17:00 84:67 (19:19 41:41 63:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
11. kolo, zápas č. 31

datum: 02.03.2019, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Strnad Pavel (2.000/1.500)
Zachara Jakub (2.000/1.000)

32. BK Sadská - TJ TZ Rakovník 02.03.2019 18:00 57:75 (13:18 29:38 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
11. kolo, zápas č. 32

datum: 02.03.2019, 18:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

33. AŠ Mladá Boleslav C - BK Brandýs n.L. B 02.03.2019 15:00 74:66 (24:16 43:35 61:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
11. kolo, zápas č. 33

datum: 02.03.2019, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Koudela Martin (2.000/2.500)
Reitzová Patricie-Anna (2.000/2.500)

12. kolo
34. BK Brandýs n.L. B - BK Sadská 16.03.2019 15:00 76:38 (13:14 31:22 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
12. kolo, zápas č. 34

datum: 16.03.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal (2.000/1.000)
Šťavík Radek (3.000/1.000)

35. TJ TZ Rakovník - BK Beroun "B" 16.03.2019 14:00 65:57 (11:15 28:28 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
12. kolo, zápas č. 35

datum: 16.03.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/2.000)
Strnad Pavel (1.000/2.000)

36. BK Příbram 2000 "B" - Slaný B 16.03.2019 11:00 60:94 (12:22 24:49 42:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
12. kolo, zápas č. 36

datum: 16.03.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Strnad Pavel (1.000/1.000)

13. kolo
37. Slaný B - TJ TZ Rakovník 30.03.2019 18:00 80:40 (22:3 44:20 64:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
13. kolo, zápas č. 37

datum: 30.03.2019, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000)

38. BK Beroun "B" - BK Brandýs n.L. B 30.03.2019 17:00 64:93 (14:19 26:39 48:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
13. kolo, zápas č. 38

datum: 30.03.2019, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Málek Jan (2.500/1.500)
Koudela Martin (2.500/2.000)

39. BK Sadská - AŠ Mladá Boleslav C 30.03.2019 17:30 65:88 (19:20 15:22 16:25 15:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
13. kolo, zápas č. 39

datum: 30.03.2019, 17:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Dub Michal (2.000/1.000)
Vyhlídal Michal (2.000/1.000)

14. kolo
40. AŠ Mladá Boleslav C - BK Beroun "B" 13.04.2019 15:00 85:62 (19:16 50:26 71:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
14. kolo, zápas č. 40

datum: 13.04.2019, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/2.000)
Málek Jan (2.000/2.000)

41. BK Brandýs n.L. B - Slaný B 13.04.2019 13:00 83:96 (16:24 33:42 72:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
14. kolo, zápas č. 41

datum: 13.04.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal (3.500/1.000)
Reitzová Patricie-Anna (3.500/1.000)

42. TJ TZ Rakovník - BK Příbram 2000 "B" 09.04.2019 18:30 81:63 (26:9 51:23 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor mužů Oblastní přebor mužů
14. kolo, zápas č. 42

datum: 09.04.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.