image

muži / Oblasti / ročník 2018/19 / Oblastní přebor II / Základní část


tabulka
1. BK Velké Meziříčí 16 14 2 1133:868 30
2. TJ Třebíč B 16 13 3 1148:832 29
3. TJ Sokol Podolí 16 12 4 1360:1062 28
4. TJ Spartak Hluk 17 10 7 1194:1179 27
5. TJ Slavia Kroměříž B 16 10 6 1166:1020 26
6. INMEDIAS Mikulov 16 10 6 992:995 26
7. TJ Znojmo 17 6 11 1045:1097 23
8. Jiskra Kyjov B 17 6 11 1057:1118 23
9. Sokol Moravská Nová Ves 18 5 13 1084:1308 23
10. Sokol Bystřice nad Pern. 15 7 8 913:995 22
11. SK Slavičín 18 4 14 1076:1243 22
12. BK Vyškov B 16 2 14 846:1297 18
1. kolo
1. TJ Znojmo - INMEDIAS Mikulov 15.12.2018 15:30 48:52 (21:19 31:29 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 15.12.2018, 15:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Horký Radim

2. Spartak Hluk - SK Slavičín 15.12.2018 17:00 65:71 (16:11 32:34 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.12.2018, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Mikšík Milan
Šebesta Zdeněk

3. Sokol Bystřice nad Pern. - Sokol Podolí 15.12.2018 17:00 68:86 (13:21 27:44 51:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.12.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Račanský Martin

4. Jiskra Kyjov B - Sokol Moravská Nová Ves 15.12.2018 18:00 73:72 (18:16 31:34 48:46 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Sekáč Martin
Krejčiřík Jiří

5. Slavia Kroměříž B - Vyškov B 16.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.03.2019, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Mynarčík Petr

6. BK Velké Meziříčí - TJ Třebíč B 15.12.2018 17:00 53:49 (15:14 28:34 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 15.12.2018, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

2. kolo
7. TJ Znojmo - BK Velké Meziříčí 06.10.2018 14:30 43:64 (5:20 22:31 28:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2018, 14:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

8. INMEDIAS Mikulov - TJ Třebíč B 06.10.2018 18:00 52:51 (8:7 25:24 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Pokorný Tomáš

9. Spartak Hluk - Slavia Kroměříž B 06.10.2018 17:00 72:81 (20:17 41:37 58:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

10. SK Slavičín - Vyškov B 06.10.2018 18:30 65:34 (16:9 33:19 57:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.10.2018, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

11. Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 06.10.2018 17:00 66:55 (14:10 35:31 51:42 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Křápek Petr

12. Sokol Podolí - Sokol Moravská Nová Ves 06.10.2018 18:00 91:52 (26:5 57:27 70:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Horký Radim
Janík Karel

3. kolo
13. TJ Znojmo - TJ Třebíč B 07.10.2018 09:30 52:71 (16:19 26:35 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2018, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

14. INMEDIAS Mikulov - BK Velké Meziříčí 07.10.2018 10:30 65:48 (10:12 25:30 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2018, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Pokorný Tomáš

15. Spartak Hluk - Vyškov B 07.10.2018 10:00 99:31 (13:8 43:16 71:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

16. SK Slavičín - Slavia Kroměříž B 07.10.2018 09:30 68:85 (17:25 34:34 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 07.10.2018, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

17. Sokol Bystřice nad Pern. - Sokol Moravská Nová Ves 07.10.2018 11:00 54:47 (18:6 35:19 50:35 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Křápek Petr

18. Sokol Podolí - Jiskra Kyjov B 07.10.2018 10:00 92:63 (16:17 48:27 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Horký Radim
Janík Karel

4. kolo
19. BK Velké Meziříčí - Jiskra Kyjov B 20.10.2018 18:00 60:54 (16:13 29:25 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Bříza Jiří

20. TJ Třebíč B - Sokol Moravská Nová Ves 20.10.2018 17:00 51:45 (9:9 26:18 37:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

21. Slavia Kroměříž B - Sokol Bystřice nad Pern. 20.10.2018 17:30 77:52 (14:14 32:24 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.10.2018, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Bráblík Jan
Zachar Dominik

22. Vyškov B - Sokol Podolí 20.10.2018 17:00 67:97 (14:34 34:52 51:68 67:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Račanský Martin

23. TJ Znojmo - Spartak Hluk 20.10.2018 17:00 78:43 (18:12 28:19 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Sekáč Martin
Janík Karel

24. INMEDIAS Mikulov - SK Slavičín 20.10.2018 18:00 59:49 (11:12 28:29 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Buryšek Zdeněk

5. kolo
25. BK Velké Meziříčí - Sokol Moravská Nová Ves 21.10.2018 11:00 97:35 (21:9 43:17 69:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Bříza Jiří
Sehnal Jiří

26. TJ Třebíč B - Jiskra Kyjov B 21.10.2018 09:00 65:49 (16:23 35:27 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Slezák Jiří
Kočí Jaroslav

27. Slavia Kroměříž B - Sokol Podolí 21.10.2018 12:30 64:59 (22:19 32:30 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 21.10.2018, 12:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Zachar Dominik
Baďura Ota

28. Vyškov B - Sokol Bystřice nad Pern. 21.10.2018 10:00 58:80 (12:27 21:44 43:64 58:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Račanský Martin
Sekáč Martin

29. TJ Znojmo - SK Slavičín 21.10.2018 09:30 75:48 (9:15 30:30 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 21.10.2018, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Horký Radim
Juránek Zdeněk

30. INMEDIAS Mikulov - Spartak Hluk 21.10.2018 10:30 82:53 (18:16 46:29 66:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.10.2018, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Vybíral Michal

6. kolo
31. Spartak Hluk - BK Velké Meziříčí 22.02.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 22.02.2019, 20:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

32. SK Slavičín - TJ Třebíč B 03.11.2018 18:30 53:81 (13:14 26:35 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.11.2018, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

33. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Znojmo 03.11.2018 17:00 68:66 (17:15 39:38 57:49 68:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Bříza Jiří

34. Sokol Podolí - INMEDIAS Mikulov 03.11.2018 18:00 90:76 (29:16 55:38 67:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Sekáč Martin
Horký Radim

35. Jiskra Kyjov B - Slavia Kroměříž B 03.11.2018 18:00 65:53 (10:15 27:30 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Dokoupil Tomáš

36. Vyškov B - Sokol Moravská Nová Ves 03.11.2018 16:30 62:54 (11:12 31:33 50:47 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 03.11.2018, 16:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Slavík Josef

7. kolo
37. Spartak Hluk - TJ Třebíč B 04.11.2018 10:00 77:75 (17:21 38:40 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Sokolovský Ladislav

38. SK Slavičín - BK Velké Meziříčí 04.11.2018 09:30 37:57 (15:16 18:28 27:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 04.11.2018, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

39. Sokol Bystřice nad Pern. - INMEDIAS Mikulov 04.11.2018 11:00 58:64 (12:14 29:35 45:48 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Sekáč Martin
Horký Radim

40. Sokol Podolí - TJ Znojmo 04.11.2018 10:00 99:54 (26:10 46:29 71:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Buryšek Zdeněk

41. Jiskra Kyjov B - Vyškov B 04.11.2018 13:00 85:41 (17:18 35:21 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 04.11.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Čada Filip
Šebesta Zdeněk

42. Slavia Kroměříž B - Sokol Moravská Nová Ves 04.11.2018 12:30 86:58 (24:14 48:27 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2018, 12:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Mynarčík Petr

8. kolo
43. BK Velké Meziříčí - Slavia Kroměříž B 02.02.2019 10:00 69:67 (16:15 32:24 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 02.02.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Juránek Zdeněk

44. TJ Třebíč B - Vyškov B 17.11.2018 16:00 86:46 (19:9 46:17 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

45. TJ Znojmo - Jiskra Kyjov B 17.11.2018 17:30 71:73 (16:27 36:37 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2018, 17:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Janík Karel
Olbort Jan

46. INMEDIAS Mikulov - Sokol Moravská Nová Ves 17.11.2018 18:00 62:36 (10:8 21:21 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Hofman Radim
Horký Radim

47. Spartak Hluk - Sokol Bystřice nad Pern. 17.11.2018 19:00 74:60 (19:19 40:29 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 17.11.2018, 19:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

48. SK Slavičín - Sokol Podolí 17.11.2018 17:30 40:60 (9:17 16:30 33:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 17.11.2018, 17:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

9. kolo
49. BK Velké Meziříčí - Vyškov B 18.11.2018 11:00 88:39 (26:8 47:14 65:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

50. TJ Třebíč B - Slavia Kroměříž B 18.11.2018 09:00 70:50 (27:13 45:29 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Buryšek Zdeněk

51. TJ Znojmo - Sokol Moravská Nová Ves 18.11.2018 09:30 59:45 (20:2 30:19 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.11.2018, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Janík Karel
Olbort Jan

52. INMEDIAS Mikulov - Jiskra Kyjov B 18.11.2018 10:30 61:56 (19:11 33:25 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Hofman Radim
Horký Radim

53. Spartak Hluk - Sokol Podolí 18.11.2018 10:00 105:100 (29:19 49:48 84:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

54. SK Slavičín - Sokol Bystřice nad Pern. 18.11.2018 09:30 59:62 (13:7 27:28 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.11.2018, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

10. kolo
55. Sokol Bystřice nad Pern. - BK Velké Meziříčí 01.12.2018 17:00 47:75 (21:16 27:32 39:46 47:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Bříza Jiří

56. Sokol Podolí - TJ Třebíč B 01.12.2018 18:00 62:79 (14:26 31:42 41:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Chaloupka Libor

57. Jiskra Kyjov B - Spartak Hluk 01.12.2018 18:00 60:64 (12:16 27:32 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubeš Michal
Křičková Lenka

58. Sokol Moravská Nová Ves - SK Slavičín 01.12.2018 17:00 79:64 (25:18 19:15 22:9 13:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Dokoupil Tomáš

59. Slavia Kroměříž B - TJ Znojmo 01.12.2018 13:30 63:59 (9:16 25:31 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 01.12.2018, 13:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Sokolovský Ladislav

60. Vyškov B - INMEDIAS Mikulov 01.12.2018 16:00 64:77 (18:25 31:41 46:57 64:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

11. kolo
61. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Třebíč B 02.12.2018 11:00 48:82 (6:28 21:46 36:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Bříza Jiří
Slezák Jiří

62. Sokol Podolí - BK Velké Meziříčí 02.12.2018 10:00 83:72 (18:19 41:44 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Chaloupka Libor

63. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 02.12.2018 11:00 77:68 (16:13 42:39 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubeš Michal
Jakubík Petr

64. Sokol Moravská Nová Ves - Spartak Hluk 02.12.2018 10:00 63:85 (27:20 11:21 11:24 14:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Sehnal Jiří

65. Slavia Kroměříž B - INMEDIAS Mikulov 02.12.2018 15:00 59:63 (18:11 32:23 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 02.12.2018, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

66. Vyškov B - TJ Znojmo 02.12.2018 13:00 71:85 (17:20 31:36 48:57 71:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Horký Radim
Křápek Petr

12. kolo
67. INMEDIAS Mikulov - TJ Znojmo 19.01.2019 18:00 48:59 (5:17 23:35 36:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 19.01.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

68. SK Slavičín - Spartak Hluk 14.12.2018 20:00 63:74 (13:12 28:27 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.12.2018, 20:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

69. Sokol Podolí - Sokol Bystřice nad Pern. 23.02.2019 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 23.02.2019, 15:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Račanský Martin
Křápek Petr

70. Sokol Moravská Nová Ves - Jiskra Kyjov B 16.12.2018 10:00 83:75 (22:21 21:8 22:30 18:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Slezák Jiří
Janík Karel

71. Vyškov B - Slavia Kroměříž B 17.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 17.03.2019, 00:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:



72. TJ Třebíč B - BK Velké Meziříčí 18.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 18.04.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

13. kolo
73. TJ Třebíč B - TJ Znojmo 12.01.2019 17:00 74:52 (21:10 38:20 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Bříza Jiří

74. BK Velké Meziříčí - INMEDIAS Mikulov 12.01.2019 18:00 86:70 (25:11 49:26 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

75. Vyškov B - Spartak Hluk 12.01.2019 17:00 62:76 (20:14 30:42 45:61 62:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Slezák Jiří

76. Slavia Kroměříž B - SK Slavičín 12.01.2019 17:30 (98:60) (21:13 51:35 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 12.01.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

77. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Bystřice nad Pern. 05.01.2019 18:00 68:74 (17:20 24:43 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 05.01.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

78. Jiskra Kyjov B - Sokol Podolí 12.01.2019 13:00 56:72 (17:24 31:48 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 12.01.2019, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Šebesta Zdeněk

14. kolo
79. BK Velké Meziříčí - TJ Znojmo 13.01.2019 11:00 60:37 (9:9 28:21 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

80. TJ Třebíč B - INMEDIAS Mikulov 13.01.2019 10:00 82:42 (22:12 51:16 66:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bříza Jiří
Juránek Zdeněk

81. Slavia Kroměříž B - Spartak Hluk 13.01.2019 10:00 88:48 (24:9 49:17 67:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

82. Vyškov B - SK Slavičín 13.01.2019 10:00 54:76 (19:22 36:42 43:60 54:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Buryšek Zdeněk

83. Jiskra Kyjov B - Sokol Bystřice nad Pern. 13.01.2019 15:00 59:43 (13:6 24:17 42:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 13.01.2019, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Vybíral Michal

84. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Podolí 13.01.2019 16:00 77:70 (17:12 41:26 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 13.01.2019, 16:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Kapounek Petr
Novotný Tomáš

15. kolo
85. Sokol Moravská Nová Ves - BK Velké Meziříčí 18.01.2019 19:00 71:90 (10:39 33:54 44:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 18.01.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

86. Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč B 23.02.2019 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 23.02.2019, 17:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Krčmář Dominik

87. Sokol Podolí - Slavia Kroměříž B 26.01.2019 18:00 96:70 (30:11 53:30 75:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 26.01.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Křápek Petr

88. Sokol Bystřice nad Pern. - Vyškov B 26.01.2019 17:00 77:46 (21:6 43:20 61:37 77:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Horký Radim
Račanský Martin

89. SK Slavičín - TJ Znojmo 26.01.2019 17:30 66:68 (19:23 38:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 26.01.2019, 17:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Slavík Josef

90. Spartak Hluk - INMEDIAS Mikulov 26.01.2019 17:00 79:67 (21:20 43:41 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Hudec Filip
Baďura Ota

16. kolo
91. Jiskra Kyjov B - BK Velké Meziříčí 27.01.2019 12:15 50:68 (23:16 34:29 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 27.01.2019, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

92. Sokol Moravská Nová Ves - TJ Třebíč B 27.01.2019 15:00 56:83 (22:20 34:35 44:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 27.01.2019, 15:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Kryštof Pavel

93. Sokol Bystřice nad Pern. - Slavia Kroměříž B 27.01.2019 11:00 56:79 (19:18 29:34 43:53 56:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Horký Radim
Janík Karel

94. Sokol Podolí - Vyškov B 27.01.2019 14:00 127:46 (32:6 70:24 101:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 27.01.2019, 14:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Olbort Jan

95. Spartak Hluk - TJ Znojmo 27.01.2019 10:00 76:66 (23:13 41:31 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

96. SK Slavičín - INMEDIAS Mikulov 27.01.2019 09:30 77:52 (8:13 32:29 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 27.01.2019, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

17. kolo
97. TJ Třebíč B - Spartak Hluk 09.02.2019 18:00 59:42 (16:9 32:17 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Janík Karel

98. BK Velké Meziříčí - SK Slavičín 09.02.2019 18:00 73:59 (19:20 36:34 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Sehnal Jiří

99. INMEDIAS Mikulov - Sokol Bystřice nad Pern. 02.03.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 02.03.2019, 17:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



100. TJ Znojmo - Sokol Podolí 09.02.2019 17:30 73:76 (15:21 27:40 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 09.02.2019, 17:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

101. Vyškov B - Jiskra Kyjov B 09.02.2019 17:00 66:58 (20:23 38:39 51:46 66:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Račanský Martin
Slavík Josef

102. Sokol Moravská Nová Ves - Slavia Kroměříž B 09.02.2019 17:00 76:73 (14:15 42:30 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

18. kolo
103. BK Velké Meziříčí - Spartak Hluk 10.02.2019 10:00 73:62 (22:13 30:19 44:49 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Lošťák Jan

104. TJ Třebíč B - SK Slavičín 10.02.2019 10:00 90:53 (20:10 40:25 64:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Janík Karel

105. TJ Znojmo - Sokol Bystřice nad Pern. 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Slezák Jiří
Křápek Petr

106. INMEDIAS Mikulov - Sokol Podolí 09.03.2019 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



107. Slavia Kroměříž B - Jiskra Kyjov B 10.02.2019 10:00 73:49 (23:9 40:17 63:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Doležal Vratislav

108. Sokol Moravská Nová Ves - Vyškov B 10.02.2019 10:00 67:59 (21:25 37:33 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Buryšek Zdeněk

19. kolo
109. Vyškov B - BK Velké Meziříčí 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:



110. Slavia Kroměříž B - TJ Třebíč B 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



111. Sokol Moravská Nová Ves - TJ Znojmo 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice

rozhodčí:



112. Jiskra Kyjov B - INMEDIAS Mikulov 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



113. Sokol Podolí - Spartak Hluk 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



114. Sokol Bystřice nad Pern. - SK Slavičín 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



20. kolo
115. Slavia Kroměříž B - BK Velké Meziříčí 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



116. Vyškov B - TJ Třebíč B 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:



117. Jiskra Kyjov B - TJ Znojmo 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



118. Sokol Moravská Nová Ves - INMEDIAS Mikulov 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice

rozhodčí:



119. Sokol Bystřice nad Pern. - Spartak Hluk 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



120. Sokol Podolí - SK Slavičín 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



21. kolo
121. TJ Třebíč B - Sokol Bystřice nad Pern. 06.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 06.04.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



122. BK Velké Meziříčí - Sokol Podolí 06.04.2019 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 06.04.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



123. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 06.04.2019 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 06.04.2019, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



124. Spartak Hluk - Sokol Moravská Nová Ves 06.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 06.04.2019, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



125. INMEDIAS Mikulov - Slavia Kroměříž B 06.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 06.04.2019, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



126. TJ Znojmo - Vyškov B 06.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 06.04.2019, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



22. kolo
127. BK Velké Meziříčí - Sokol Bystřice nad Pern. 07.04.2019 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



128. TJ Třebíč B - Sokol Podolí 07.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 07.04.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



129. Spartak Hluk - Jiskra Kyjov B 07.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 07.04.2019, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



130. SK Slavičín - Sokol Moravská Nová Ves 07.04.2019 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 07.04.2019, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



131. TJ Znojmo - Slavia Kroměříž B 07.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 07.04.2019, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



132. INMEDIAS Mikulov - Vyškov B 07.04.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 07.04.2019, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR