image

muži / Oblasti / ročník 2018/19 / Oblastní přebor II / Základní část


tabulka
1. BK Velké Meziříčí 22 18 4 1533:1245 40
2. TJ Třebíč B 22 17 5 1556:1169 39
3. TJ Sokol Podolí 22 16 6 1839:1441 38
4. TJ Slavia Kroměříž B 22 15 7 1608:1340 37
5. INMEDIAS Mikulov 22 14 8 1426:1367 36
6. TJ Spartak Hluk 22 12 10 1546:1539 34
7. Jiskra Kyjov B 22 9 13 1389:1452 31
8. Sokol Bystřice nad Pern. 22 9 13 1334:1450 31
9. TJ Znojmo 22 9 13 1400:1399 31
10. Sokol Moravská Nová Ves 22 6 16 1338:1607 28
11. SK Slavičín 22 5 17 1297:1554 27
12. BK Vyškov B 22 2 20 1151:1854 24
1. kolo
1. TJ Znojmo - INMEDIAS Mikulov 15.12.2018 15:30 48:52 (21:19 31:29 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 15.12.2018, 15:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Horký Radim

2. Spartak Hluk - SK Slavičín 15.12.2018 17:00 65:71 (16:11 32:34 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.12.2018, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Mikšík Milan
Šebesta Zdeněk

3. Sokol Bystřice nad Pern. - Sokol Podolí 15.12.2018 17:00 68:86 (13:21 27:44 51:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.12.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Račanský Martin

4. Jiskra Kyjov B - Sokol Moravská Nová Ves 15.12.2018 18:00 73:72 (18:16 31:34 48:46 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Sekáč Martin
Krejčiřík Jiří

5. Slavia Kroměříž B - Vyškov B 16.03.2019 16:15 80:42 (11:7 35:22 59:27 80:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.03.2019, 16:15:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hudec Filip
Baďura Ota

6. BK Velké Meziříčí - TJ Třebíč B 15.12.2018 17:00 53:49 (15:14 28:34 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 15.12.2018, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

2. kolo
7. TJ Znojmo - BK Velké Meziříčí 06.10.2018 14:30 43:64 (5:20 22:31 28:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2018, 14:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

8. INMEDIAS Mikulov - TJ Třebíč B 06.10.2018 18:00 52:51 (8:7 25:24 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Pokorný Tomáš

9. Spartak Hluk - Slavia Kroměříž B 06.10.2018 17:00 72:81 (20:17 41:37 58:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

10. SK Slavičín - Vyškov B 06.10.2018 18:30 65:34 (16:9 33:19 57:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.10.2018, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

11. Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 06.10.2018 17:00 66:55 (14:10 35:31 51:42 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Křápek Petr

12. Sokol Podolí - Sokol Moravská Nová Ves 06.10.2018 18:00 91:52 (26:5 57:27 70:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Horký Radim
Janík Karel

3. kolo
13. TJ Znojmo - TJ Třebíč B 07.10.2018 09:30 52:71 (16:19 26:35 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2018, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

14. INMEDIAS Mikulov - BK Velké Meziříčí 07.10.2018 10:30 65:48 (10:12 25:30 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2018, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Pokorný Tomáš

15. Spartak Hluk - Vyškov B 07.10.2018 10:00 99:31 (13:8 43:16 71:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

16. SK Slavičín - Slavia Kroměříž B 07.10.2018 09:30 68:85 (17:25 34:34 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 07.10.2018, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

17. Sokol Bystřice nad Pern. - Sokol Moravská Nová Ves 07.10.2018 11:00 54:47 (18:6 35:19 50:35 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Křápek Petr

18. Sokol Podolí - Jiskra Kyjov B 07.10.2018 10:00 92:63 (16:17 48:27 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Horký Radim
Janík Karel

4. kolo
19. BK Velké Meziříčí - Jiskra Kyjov B 20.10.2018 18:00 60:54 (16:13 29:25 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Bříza Jiří

20. TJ Třebíč B - Sokol Moravská Nová Ves 20.10.2018 17:00 51:45 (9:9 26:18 37:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

21. Slavia Kroměříž B - Sokol Bystřice nad Pern. 20.10.2018 17:30 77:52 (14:14 32:24 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.10.2018, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Bráblík Jan
Zachar Dominik

22. Vyškov B - Sokol Podolí 20.10.2018 17:00 67:97 (14:34 34:52 51:68 67:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Račanský Martin

23. TJ Znojmo - Spartak Hluk 20.10.2018 17:00 78:43 (18:12 28:19 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Sekáč Martin
Janík Karel

24. INMEDIAS Mikulov - SK Slavičín 20.10.2018 18:00 59:49 (11:12 28:29 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Buryšek Zdeněk

5. kolo
25. BK Velké Meziříčí - Sokol Moravská Nová Ves 21.10.2018 11:00 97:35 (21:9 43:17 69:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Bříza Jiří
Sehnal Jiří

26. TJ Třebíč B - Jiskra Kyjov B 21.10.2018 09:00 65:49 (16:23 35:27 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Slezák Jiří
Kočí Jaroslav

27. Slavia Kroměříž B - Sokol Podolí 21.10.2018 12:30 64:59 (22:19 32:30 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 21.10.2018, 12:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Zachar Dominik
Baďura Ota

28. Vyškov B - Sokol Bystřice nad Pern. 21.10.2018 10:00 58:80 (12:27 21:44 43:64 58:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Račanský Martin
Sekáč Martin

29. TJ Znojmo - SK Slavičín 21.10.2018 09:30 75:48 (9:15 30:30 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 21.10.2018, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Horký Radim
Juránek Zdeněk

30. INMEDIAS Mikulov - Spartak Hluk 21.10.2018 10:30 82:53 (18:16 46:29 66:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.10.2018, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Vybíral Michal

6. kolo
31. Spartak Hluk - BK Velké Meziříčí 22.02.2019 20:00 72:75 (22:15 43:32 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 22.02.2019, 20:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

32. SK Slavičín - TJ Třebíč B 03.11.2018 18:30 53:81 (13:14 26:35 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.11.2018, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

33. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Znojmo 03.11.2018 17:00 68:66 (17:15 39:38 57:49 68:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Bříza Jiří

34. Sokol Podolí - INMEDIAS Mikulov 03.11.2018 18:00 90:76 (29:16 55:38 67:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Sekáč Martin
Horký Radim

35. Jiskra Kyjov B - Slavia Kroměříž B 03.11.2018 18:00 65:53 (10:15 27:30 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Dokoupil Tomáš

36. Vyškov B - Sokol Moravská Nová Ves 03.11.2018 16:30 62:54 (11:12 31:33 50:47 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 03.11.2018, 16:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Slavík Josef

7. kolo
37. Spartak Hluk - TJ Třebíč B 04.11.2018 10:00 77:75 (17:21 38:40 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Sokolovský Ladislav

38. SK Slavičín - BK Velké Meziříčí 04.11.2018 09:30 37:57 (15:16 18:28 27:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 04.11.2018, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

39. Sokol Bystřice nad Pern. - INMEDIAS Mikulov 04.11.2018 11:00 58:64 (12:14 29:35 45:48 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Sekáč Martin
Horký Radim

40. Sokol Podolí - TJ Znojmo 04.11.2018 10:00 99:54 (26:10 46:29 71:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Buryšek Zdeněk

41. Jiskra Kyjov B - Vyškov B 04.11.2018 13:00 85:41 (17:18 35:21 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 04.11.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Čada Filip
Šebesta Zdeněk

42. Slavia Kroměříž B - Sokol Moravská Nová Ves 04.11.2018 12:30 86:58 (24:14 48:27 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2018, 12:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Mynarčík Petr

8. kolo
43. BK Velké Meziříčí - Slavia Kroměříž B 02.02.2019 10:00 69:67 (16:15 32:24 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 02.02.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Juránek Zdeněk

44. TJ Třebíč B - Vyškov B 17.11.2018 16:00 86:46 (19:9 46:17 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

45. TJ Znojmo - Jiskra Kyjov B 17.11.2018 17:30 71:73 (16:27 36:37 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2018, 17:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Janík Karel
Olbort Jan

46. INMEDIAS Mikulov - Sokol Moravská Nová Ves 17.11.2018 18:00 62:36 (10:8 21:21 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Hofman Radim
Horký Radim

47. Spartak Hluk - Sokol Bystřice nad Pern. 17.11.2018 19:00 74:60 (19:19 40:29 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 17.11.2018, 19:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

48. SK Slavičín - Sokol Podolí 17.11.2018 17:30 40:60 (9:17 16:30 33:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 17.11.2018, 17:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

9. kolo
49. BK Velké Meziříčí - Vyškov B 18.11.2018 11:00 88:39 (26:8 47:14 65:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

50. TJ Třebíč B - Slavia Kroměříž B 18.11.2018 09:00 70:50 (27:13 45:29 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Buryšek Zdeněk

51. TJ Znojmo - Sokol Moravská Nová Ves 18.11.2018 09:30 59:45 (20:2 30:19 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.11.2018, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Janík Karel
Olbort Jan

52. INMEDIAS Mikulov - Jiskra Kyjov B 18.11.2018 10:30 61:56 (19:11 33:25 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Hofman Radim
Horký Radim

53. Spartak Hluk - Sokol Podolí 18.11.2018 10:00 105:100 (29:19 49:48 84:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

54. SK Slavičín - Sokol Bystřice nad Pern. 18.11.2018 09:30 59:62 (13:7 27:28 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.11.2018, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

10. kolo
55. Sokol Bystřice nad Pern. - BK Velké Meziříčí 01.12.2018 17:00 47:75 (21:16 27:32 39:46 47:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Bříza Jiří

56. Sokol Podolí - TJ Třebíč B 01.12.2018 18:00 62:79 (14:26 31:42 41:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Chaloupka Libor

57. Jiskra Kyjov B - Spartak Hluk 01.12.2018 18:00 60:64 (12:16 27:32 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubeš Michal
Křičková Lenka

58. Sokol Moravská Nová Ves - SK Slavičín 01.12.2018 17:00 79:64 (25:18 19:15 22:9 13:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Dokoupil Tomáš

59. Slavia Kroměříž B - TJ Znojmo 01.12.2018 13:30 63:59 (9:16 25:31 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 01.12.2018, 13:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Sokolovský Ladislav

60. Vyškov B - INMEDIAS Mikulov 01.12.2018 16:00 64:77 (18:25 31:41 46:57 64:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

11. kolo
61. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Třebíč B 02.12.2018 11:00 48:82 (6:28 21:46 36:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Bříza Jiří
Slezák Jiří

62. Sokol Podolí - BK Velké Meziříčí 02.12.2018 10:00 83:72 (18:19 41:44 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Chaloupka Libor

63. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 02.12.2018 11:00 77:68 (16:13 42:39 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubeš Michal
Jakubík Petr

64. Sokol Moravská Nová Ves - Spartak Hluk 02.12.2018 10:00 63:85 (27:20 11:21 11:24 14:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Sehnal Jiří

65. Slavia Kroměříž B - INMEDIAS Mikulov 02.12.2018 15:00 59:63 (18:11 32:23 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 02.12.2018, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

66. Vyškov B - TJ Znojmo 02.12.2018 13:00 71:85 (17:20 31:36 48:57 71:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Horký Radim
Křápek Petr

12. kolo
67. INMEDIAS Mikulov - TJ Znojmo 19.01.2019 18:00 48:59 (5:17 23:35 36:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 19.01.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

68. SK Slavičín - Spartak Hluk 14.12.2018 20:00 63:74 (13:12 28:27 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.12.2018, 20:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

69. Sokol Podolí - Sokol Bystřice nad Pern. 23.02.2019 15:30 88:58 (19:15 41:23 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 23.02.2019, 15:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Račanský Martin
Křápek Petr

70. Sokol Moravská Nová Ves - Jiskra Kyjov B 16.12.2018 10:00 83:75 (22:21 21:8 22:30 18:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Slezák Jiří
Janík Karel

71. Vyškov B - Slavia Kroměříž B 17.03.2019 10:00 46:113 (15:27 22:49 34:85 46:113)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Janík Karel

72. TJ Třebíč B - BK Velké Meziříčí 18.04.2019 19:00 68:38 (16:7 34:15 46:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 18.04.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Horký Radim

13. kolo
73. TJ Třebíč B - TJ Znojmo 12.01.2019 17:00 74:52 (21:10 38:20 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Bříza Jiří

74. BK Velké Meziříčí - INMEDIAS Mikulov 12.01.2019 18:00 86:70 (25:11 49:26 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

75. Vyškov B - Spartak Hluk 12.01.2019 17:00 62:76 (20:14 30:42 45:61 62:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Slezák Jiří

76. Slavia Kroměříž B - SK Slavičín 12.01.2019 17:30 98:60 (21:13 51:35 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 12.01.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

77. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Bystřice nad Pern. 05.01.2019 18:00 68:74 (17:20 24:43 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 05.01.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

78. Jiskra Kyjov B - Sokol Podolí 12.01.2019 13:00 56:72 (17:24 31:48 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 12.01.2019, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Šebesta Zdeněk

14. kolo
79. BK Velké Meziříčí - TJ Znojmo 13.01.2019 11:00 60:37 (9:9 28:21 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

80. TJ Třebíč B - INMEDIAS Mikulov 13.01.2019 10:00 82:42 (22:12 51:16 66:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bříza Jiří
Juránek Zdeněk

81. Slavia Kroměříž B - Spartak Hluk 13.01.2019 10:00 88:48 (24:9 49:17 67:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

82. Vyškov B - SK Slavičín 13.01.2019 10:00 54:76 (19:22 36:42 43:60 54:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Buryšek Zdeněk

83. Jiskra Kyjov B - Sokol Bystřice nad Pern. 13.01.2019 15:00 59:43 (13:6 24:17 42:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 13.01.2019, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Vybíral Michal

84. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Podolí 13.01.2019 16:00 77:70 (17:12 41:26 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 13.01.2019, 16:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Kapounek Petr
Novotný Tomáš

15. kolo
85. Sokol Moravská Nová Ves - BK Velké Meziříčí 18.01.2019 19:00 71:90 (10:39 33:54 44:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 18.01.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

86. Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč B 23.02.2019 17:45 60:49 (12:13 28:24 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 23.02.2019, 17:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Krčmář Dominik

87. Sokol Podolí - Slavia Kroměříž B 26.01.2019 18:00 96:70 (30:11 53:30 75:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 26.01.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Křápek Petr

88. Sokol Bystřice nad Pern. - Vyškov B 26.01.2019 17:00 77:46 (21:6 43:20 61:37 77:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Horký Radim
Račanský Martin

89. SK Slavičín - TJ Znojmo 26.01.2019 17:30 66:68 (19:23 38:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 26.01.2019, 17:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Slavík Josef

90. Spartak Hluk - INMEDIAS Mikulov 26.01.2019 17:00 79:67 (21:20 43:41 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Hudec Filip
Baďura Ota

16. kolo
91. Jiskra Kyjov B - BK Velké Meziříčí 27.01.2019 12:15 50:68 (23:16 34:29 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 27.01.2019, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

92. Sokol Moravská Nová Ves - TJ Třebíč B 27.01.2019 15:00 56:83 (22:20 34:35 44:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 27.01.2019, 15:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Kryštof Pavel

93. Sokol Bystřice nad Pern. - Slavia Kroměříž B 27.01.2019 11:00 56:79 (19:18 29:34 43:53 56:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Horký Radim
Janík Karel

94. Sokol Podolí - Vyškov B 27.01.2019 14:00 127:46 (32:6 70:24 101:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 27.01.2019, 14:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Olbort Jan

95. Spartak Hluk - TJ Znojmo 27.01.2019 10:00 76:66 (23:13 41:31 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

96. SK Slavičín - INMEDIAS Mikulov 27.01.2019 09:30 77:52 (8:13 32:29 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 27.01.2019, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

17. kolo
97. TJ Třebíč B - Spartak Hluk 09.02.2019 18:00 59:42 (16:9 32:17 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Janík Karel

98. BK Velké Meziříčí - SK Slavičín 09.02.2019 18:00 73:59 (19:20 36:34 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Sehnal Jiří

99. INMEDIAS Mikulov - Sokol Bystřice nad Pern. 02.03.2019 17:00 64:57 (12:8 23:25 41:41 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 02.03.2019, 17:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Janík Karel
Buryšek Zdeněk

100. TJ Znojmo - Sokol Podolí 09.02.2019 17:30 73:76 (15:21 27:40 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 09.02.2019, 17:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

101. Vyškov B - Jiskra Kyjov B 09.02.2019 17:00 66:58 (20:23 38:39 51:46 66:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Račanský Martin
Slavík Josef

102. Sokol Moravská Nová Ves - Slavia Kroměříž B 09.02.2019 17:00 76:73 (14:15 42:30 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

18. kolo
103. BK Velké Meziříčí - Spartak Hluk 10.02.2019 10:00 73:62 (22:13 30:19 44:49 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Lošťák Jan

104. TJ Třebíč B - SK Slavičín 10.02.2019 10:00 90:53 (20:10 40:25 64:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Janík Karel

105. TJ Znojmo - Sokol Bystřice nad Pern. 13.04.2019 15:00 69:55 (20:6 31:20 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 13.04.2019, 15:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

106. INMEDIAS Mikulov - Sokol Podolí 09.03.2019 18:00 69:72 (21:16 33:39 49:58 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Jansa Martin
Zavřel Maxmilian

107. Slavia Kroměříž B - Jiskra Kyjov B 10.02.2019 10:00 73:49 (23:9 40:17 63:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Doležal Vratislav

108. Sokol Moravská Nová Ves - Vyškov B 10.02.2019 10:00 67:59 (21:25 37:33 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Buryšek Zdeněk

19. kolo
109. Vyškov B - BK Velké Meziříčí 23.03.2019 17:00 59:92 (7:18 28:41 43:68 59:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 23.03.2019, 17:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Slezák Jiří

110. Slavia Kroměříž B - TJ Třebíč B 23.03.2019 17:30 75:70 (22:10 38:33 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 23.03.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hudec Filip
Baďura Ota

111. Sokol Moravská Nová Ves - TJ Znojmo 23.03.2019 17:00 82:77 (20:14 42:29 61:46 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 23.03.2019, 17:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

112. Jiskra Kyjov B - INMEDIAS Mikulov 23.03.2019 18:00 58:80 (21:22 37:41 47:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 23.03.2019, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vaníček Marek
Petrák Robin

113. Sokol Podolí - Spartak Hluk 23.03.2019 18:00 91:63 (20:17 34:33 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 23.03.2019, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

114. Sokol Bystřice nad Pern. - SK Slavičín 23.03.2019 17:00 79:49 (24:14 42:29 60:36 79:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 23.03.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

20. kolo
115. Slavia Kroměříž B - BK Velké Meziříčí 24.03.2019 10:00 70:62 (28:15 39:36 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hudec Filip
Baďura Ota

116. Vyškov B - TJ Třebíč B 24.03.2019 12:30 55:94 (12:29 21:55 36:70 55:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 24.03.2019, 12:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

117. Jiskra Kyjov B - TJ Znojmo 24.03.2019 12:15 78:64 (18:14 34:33 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 24.03.2019, 12:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubeš Michal
Jakubík Petr

118. Sokol Moravská Nová Ves - INMEDIAS Mikulov 24.03.2019 10:00 65:88 (10:23 25:25 13:27 17:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:
Reichl Petr
Buryšek Zdeněk

119. Sokol Bystřice nad Pern. - Spartak Hluk 24.03.2019 11:00 73:58 (20:19 39:32 58:46 73:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 24.03.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

120. Sokol Podolí - SK Slavičín 24.03.2019 10:00 110:56 (17:16 53:32 74:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Horký Radim
Janík Karel

21. kolo
121. TJ Třebíč B - Sokol Bystřice nad Pern. 06.04.2019 17:00 66:51 (17:9 34:23 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 06.04.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

122. BK Velké Meziříčí - Sokol Podolí 06.04.2019 18:00 72:60 (16:15 40:30 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 06.04.2019, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Sekáč Martin
Račanský Martin

123. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 06.04.2019 18:30 60:70 (15:8 35:23 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 06.04.2019, 18:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Slezák Filip

124. Spartak Hluk - Sokol Moravská Nová Ves 05.04.2019 20:00 78:55 (20:12 34:31 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 05.04.2019, 20:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kotala Dominik
Slezák Filip

125. INMEDIAS Mikulov - Slavia Kroměříž B 06.04.2019 18:00 41:62 (7:14 22:27 30:45 41:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 06.04.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Šebesta Zdeněk

126. TJ Znojmo - Vyškov B 06.04.2019 14:30 86:45 (24:11 37:21 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 06.04.2019, 14:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

22. kolo
127. BK Velké Meziříčí - Sokol Bystřice nad Pern. 07.04.2019 10:00 61:48 (13:16 31:23 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Křápek Petr
Račanský Martin

128. TJ Třebíč B - Sokol Podolí 07.04.2019 10:00 61:58 (24:14 34:23 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Olbort Jan

129. Spartak Hluk - Jiskra Kyjov B 07.04.2019 10:00 81:66 (20:13 41:32 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

130. SK Slavičín - Sokol Moravská Nová Ves 31.03.2019 09:30 56:52 (18:10 31:25 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 31.03.2019, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

131. TJ Znojmo - Slavia Kroměříž B 07.04.2019 09:30 59:42 (17:11 31:15 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 07.04.2019, 09:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

132. INMEDIAS Mikulov - Vyškov B 07.04.2019 10:30 92:58 (22:9 45:28 71:43 92:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 07.04.2019, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Šebesta Zdeněk

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.