image

Muži / Oblasti / ročník 2018/19 / Severočeská liga / Severočeská liga


tabulka
1. BK Levharti Chomutov 18 18 0 1899:1046 36
2. BK Teplice 18 16 2 1499:1042 34
3. Válečníci Děčín 18 12 6 1337:1290 30
4. BK Baník Most 18 11 7 1332:1355 29
5. SLUNETA Ústí n.L. 18 9 9 1322:1326 27
6. BA Louny 18 7 11 1177:1497 25
7. Slavoj BK Litoměřice C 18 6 12 1183:1310 24
8. TJ Slovan Varnsdorf 18 5 13 1258:1483 23
9. USK Slavia Liberec 18 4 14 1154:1460 22
10. ASK Lovosice 18 2 16 1161:1513 20
1. kolo
1. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 28.09.2018 20:00 71:87 (26:18 45:38 55:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2018, 20:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)
Veselý Jiří (1.000/1.000/---)


2. Válečníci Děčín - ASK Lovosice 27.09.2018 20:30 79:72 (13:18 34:32 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 2

datum: 27.09.2018, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000/---)
Pešek Lukáš (1.500/1.000/---)


3. BK Baník Most - Slavoj BK Litoměřice C 28.09.2018 19:45 82:53 (22:11 39:25 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2018, 19:45:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


4. SLUNETA Ústí n.L. - USK Slavia Liberec 28.09.2018 20:00 73:59 (27:15 48:29 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/---/---)


5. Slovan Varnsdorf - BA Louny 29.09.2018 18:00 108:51 (26:8 53:25 83:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 5

datum: 29.09.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


2. kolo
6. BK Levharti Chomutov - BA Louny 05.10.2018 18:00 123:59 (25:16 53:34 92:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


7. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 05.10.2018 20:00 80:57 (19:17 44:33 69:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 7

datum: 05.10.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/3.000/---)
Tesař Michal (1.000/4.000/---)


8. USK Slavia Liberec - Slavoj BK Litoměřice C 05.10.2018 19:30 80:77 (17:11 37:29 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 8

datum: 05.10.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (---/1.000/---)
Prchalová Simona (---/1.000/---)


9. ASK Lovosice - BK Baník Most 05.10.2018 20:00 78:49 (20:19 36:26 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 9

datum: 05.10.2018, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/2.000/---)


10. BK Teplice - Válečníci Děčín 05.10.2018 20:00 83:59 (26:11 39:32 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2018, 20:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500/---)
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)


3. kolo
11. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 12.10.2018 19:30 56:94 (16:34 30:52 42:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2018, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)


12. BK Baník Most - BK Teplice 12.10.2018 19:45 43:81 (9:16 25:36 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2018, 19:45:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)
Veselý Jiří (1.000/1.000/---)


13. USK Slavia Liberec - ASK Lovosice 12.10.2018 19:30 86:92 (11:14 29:39 56:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 13

datum: 12.10.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (---/1.000/---)
Hošek Václav (---/1.000/---)


14. Slavoj BK Litoměřice C - Slovan Varnsdorf 12.10.2018 19:30 70:48 (15:11 43:28 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 14

datum: 12.10.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


15. BA Louny - SLUNETA Ústí n.L. 12.10.2018 19:30 71:61 (16:14 34:26 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 15

datum: 12.10.2018, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


4. kolo
16. BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 19.10.2018 19:00 105:59 (30:14 53:35 81:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


17. BA Louny - Slavoj BK Litoměřice C 19.10.2018 19:30 96:76 (24:17 43:35 75:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2018, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Výborný Rudolf (1.000/1.000/---)


18. ASK Lovosice - Slovan Varnsdorf 19.10.2018 20:00 67:80 (18:26 35:40 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 18

datum: 19.10.2018, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


19. BK Teplice - USK Slavia Liberec 19.10.2018 19:30 88:43 (21:10 40:21 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 19

datum: 19.10.2018, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/---/---)
Josefus Ondřej (1.000/---/---)


20. Válečníci Děčín - BK Baník Most 19.10.2018 18:00 84:56 (24:7 42:27 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 20

datum: 19.10.2018, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


5. kolo
21. BK Baník Most - BK Levharti Chomutov 26.10.2018 19:45 55:102 (17:19 31:42 41:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2018, 19:45:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.500/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.500/1.000/---)


22. USK Slavia Liberec - Válečníci Děčín 26.10.2018 19:30 67:85 (21:22 38:44 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Prchalová Simona (---/1.000/---)
Šikner Roman (---/1.000/---)


23. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 27.10.2018 18:00 50:101 (10:24 19:43 35:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)
Výborný Rudolf (1.000/1.000/---)


24. BA Louny - ASK Lovosice 26.10.2018 19:30 81:74 (19:17 42:38 64:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2018, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


25. Slavoj BK Litoměřice C - SLUNETA Ústí n.L. 26.10.2018 19:30 67:65 (17:17 39:31 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 25

datum: 26.10.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)
Veselý Jiří (1.000/1.000/---)


6. kolo
26. BK Levharti Chomutov - Slavoj BK Litoměřice C 02.11.2018 19:00 111:61 (23:20 59:32 87:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


27. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. 02.11.2018 20:00 69:105 (15:26 32:48 50:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2018, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000/---)
Veselý Jiří (2.000/1.000/---)


28. BK Teplice - BA Louny 02.11.2018 19:30 81:38 (23:18 43:26 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2018, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


29. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 02.11.2018 19:30 82:69 (17:18 43:34 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2018, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


30. BK Baník Most - USK Slavia Liberec 02.11.2018 19:45 81:59 (21:11 51:21 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 30

datum: 02.11.2018, 19:45:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/---/---)
Pešek Lukáš (1.000/---/---)


7. kolo
31. USK Slavia Liberec - BK Levharti Chomutov 09.11.2018 19:30 92:124 (16:35 50:58 69:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 31

datum: 09.11.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Mašek Tomáš (---/1.000/---)
Poživil Jaroslav (---/1.000/---)


32. Slovan Varnsdorf - BK Baník Most 10.11.2018 18:00 79:99 (18:28 39:52 68:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 32

datum: 10.11.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


33. BA Louny - Válečníci Děčín 09.11.2018 19:30 75:86 (23:10 34:33 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2018, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


34. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 09.11.2018 20:00 59:84 (14:27 26:47 43:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


35. ASK Lovosice - Slavoj BK Litoměřice C 09.11.2018 20:00 53:59 (16:16 28:32 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2018, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Šikner Roman (1.500/1.000/---)
Šmíd Pavel (1.500/1.000/---)


8. kolo
36. BK Levharti Chomutov - ASK Lovosice 16.11.2018 19:00 102:40 (28:11 50:19 82:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 36

datum: 16.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


37. Slavoj BK Litoměřice C - BK Teplice 16.11.2018 19:30 60:77 (10:18 23:46 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


38. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 16.11.2018 19:30 95:85 (29:19 48:53 75:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2018, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.500/1.000/---)
Rom Daniel (2.500/1.000/---)


39. BK Baník Most - BA Louny 16.11.2018 19:45 85:64 (21:11 44:35 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2018, 19:45:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/2.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


40. USK Slavia Liberec - Slovan Varnsdorf 16.11.2018 19:30 82:68 (24:11 48:29 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 40

datum: 16.11.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Šikner Roman (---/1.000/---)
Martinovská Michaela (---/1.500/---)


9. kolo
41. Slovan Varnsdorf - BK Levharti Chomutov 23.11.2018 20:00 58:135 (6:34 20:68 40:104)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 41

datum: 23.11.2018, 20:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


42. BA Louny - USK Slavia Liberec 23.11.2018 19:30 68:59 (18:13 32:27 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 42

datum: 23.11.2018, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/---/---)
Anton Karel (1.000/---/---)


43. SLUNETA Ústí n.L. - BK Baník Most 23.11.2018 20:00 64:81 (22:24 30:41 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 43

datum: 23.11.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


44. Slavoj BK Litoměřice C - Válečníci Děčín 23.11.2018 19:30 52:61 (13:11 23:25 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


45. ASK Lovosice - BK Teplice 23.11.2018 20:00 62:83 (20:16 33:38 41:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2018, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


10. kolo
46. BK Levharti Chomutov - BK Teplice 30.11.2018 19:00 85:64 (18:16 45:23 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 46

datum: 30.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


47. ASK Lovosice - Válečníci Děčín 30.11.2018 20:00 61:81 (17:16 33:36 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 47

datum: 30.11.2018, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


48. Slavoj BK Litoměřice C - BK Baník Most 01.12.2018 18:00 82:85 (16:17 28:37 47:47 69:69 77:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 48

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Veselý Jiří (1.000/1.000/---)


49. USK Slavia Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 30.11.2018 19:30 60:79 (25:19 40:40 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 49

datum: 30.11.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Šikner Roman (---/1.000/---)
Poživil Jaroslav (---/1.000/---)


50. BA Louny - Slovan Varnsdorf 30.11.2018 19:30 75:63 (23:24 48:36 66:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2018, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


11. kolo
51. BA Louny - BK Levharti Chomutov 22.01.2019 19:30 55:112 (9:31 25:58 36:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 51

datum: 22.01.2019, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (2.000/1.000/---)


52. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 07.12.2018 20:00 71:83 (23:23 53:37 59:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 52

datum: 07.12.2018, 20:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.500/1.000/---)
Poživil Jaroslav (2.000/1.000/---)


53. Slavoj BK Litoměřice C - USK Slavia Liberec 07.12.2018 19:30 66:32 (21:12 35:19 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 53

datum: 07.12.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/---/---)
Rom Daniel (1.000/---/---)


54. BK Baník Most - ASK Lovosice 07.12.2018 18:30 86:58 (23:9 43:24 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 54

datum: 07.12.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


55. Válečníci Děčín - BK Teplice 07.12.2018 19:30 58:75 (19:15 32:39 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 55

datum: 07.12.2018, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000/---)
Tesař Michal (2.000/1.000/---)


12. kolo
56. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 13.12.2018 19:30 80:50 (25:10 37:22 60:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 56

datum: 13.12.2018, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


57. BK Teplice - BK Baník Most 14.12.2018 19:30 91:58 (26:12 49:28 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 57

datum: 14.12.2018, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000/---)
Tesař Michal (1.000/2.000/---)


58. ASK Lovosice - USK Slavia Liberec 14.12.2018 20:00 56:59 (9:13 25:25 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 58

datum: 14.12.2018, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/---/---)
Šlaj Jiří (1.000/---/---)


59. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice C 15.12.2018 18:00 82:71 (26:18 43:37 64:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 59

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


60. SLUNETA Ústí n.L. - BA Louny 14.12.2018 19:00 86:66 (22:16 32:35 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 60

datum: 14.12.2018, 19:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Veselý Jiří (1.000/1.000/---)


13. kolo
61. SLUNETA Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 04.01.2019 20:00 56:80 (16:23 25:40 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 61

datum: 04.01.2019, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


62. Slavoj BK Litoměřice C - BA Louny 04.01.2019 19:30 81:36 (25:4 43:23 61:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 62

datum: 04.01.2019, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)


63. Slovan Varnsdorf - ASK Lovosice 05.01.2019 18:00 105:70 (19:14 53:36 77:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 63

datum: 05.01.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


64. USK Slavia Liberec - BK Teplice 04.01.2019 19:30 42:74 (11:19 21:36 31:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 64

datum: 04.01.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Menšík Richard (---/1.000/---)
Šikner Roman (---/1.000/---)


65. BK Baník Most - Válečníci Děčín 04.01.2019 19:45 90:66 (18:18 37:33 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 65

datum: 04.01.2019, 19:45:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Anton Karel (1.000/2.500/---)


14. kolo
66. BK Levharti Chomutov - BK Baník Most 11.01.2019 18:00 102:65 (10:17 38:27 68:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 66

datum: 11.01.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


67. Válečníci Děčín - USK Slavia Liberec 11.01.2019 18:00 74:69 (18:16 37:34 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 67

datum: 11.01.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/---/---)
Josefus Ondřej (1.000/---/---)


68. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 11.01.2019 19:30 99:55 (15:14 37:23 72:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2019, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/2.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/2.000/---)


69. ASK Lovosice - BA Louny 11.01.2019 20:00 86:87 (20:21 40:42 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2019, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Buršík Martin (1.000/1.000/---)


70. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice C 11.01.2019 20:00 83:60 (18:16 36:41 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 70

datum: 11.01.2019, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


15. kolo
71. Slavoj BK Litoměřice C - BK Levharti Chomutov 18.01.2019 19:30 49:114 (18:37 29:60 42:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 71

datum: 18.01.2019, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


72. SLUNETA Ústí n.L. - ASK Lovosice 18.01.2019 20:00 68:54 (15:10 30:29 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 72

datum: 18.01.2019, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


73. BA Louny - BK Teplice 18.01.2019 19:30 57:76 (15:24 32:37 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2019, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


74. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 18.01.2019 20:00 77:66 (12:19 33:36 65:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2019, 20:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000/---)


75. USK Slavia Liberec - BK Baník Most 18.01.2019 19:30 76:85 (18:28 40:47 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Šikner Roman (---/1.000/---)
Hošek Václav (---/1.000/---)


16. kolo
76. BK Levharti Chomutov - USK Slavia Liberec 25.01.2019 18:00 116:50 (27:14 54:28 87:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 76

datum: 25.01.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/---/---)
Horsáková Natálie (1.000/---/---)


77. BK Baník Most - Slovan Varnsdorf 25.01.2019 18:30 70:62 (13:18 32:28 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 77

datum: 25.01.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


78. Válečníci Děčín - BA Louny 25.01.2019 19:30 90:48 (13:13 40:30 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 78

datum: 25.01.2019, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/2.500/---)


79. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 25.01.2019 19:00 97:64 (23:13 41:27 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 79

datum: 25.01.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000/---)
Matějček Josef (1.000/1.000/---)


80. Slavoj BK Litoměřice C - ASK Lovosice 25.01.2019 19:30 73:50 (20:16 40:25 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 80

datum: 25.01.2019, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


17. kolo
81. ASK Lovosice - BK Levharti Chomutov 01.02.2019 20:00 56:122 (12:35 26:64 41:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 81

datum: 01.02.2019, 20:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


82. BK Teplice - Slavoj BK Litoměřice C 01.02.2019 19:00 66:59 (20:15 34:34 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 82

datum: 01.02.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


83. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 29.01.2019 20:00 70:76 (15:18 29:37 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 83

datum: 29.01.2019, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


84. BA Louny - BK Baník Most 01.02.2019 19:30 72:88 (19:30 33:56 56:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 84

datum: 01.02.2019, 19:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (2.000/1.000/---)


85. Slovan Varnsdorf - USK Slavia Liberec 02.02.2019 18:00 76:77 (17:27 35:36 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 85

datum: 02.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/---/---)
Martinovská Michaela (1.500/---/---)


18. kolo
86. BK Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf 08.02.2019 19:00 105:50 (23:23 51:32 78:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 86

datum: 08.02.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)
Horsáková Natálie (1.000/2.000/---)


87. USK Slavia Liberec - BA Louny 29.01.2019 19:30 62:78 (14:19 32:30 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 87

datum: 29.01.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (---/1.000/---)
Josefus Ondřej (---/1.000/---)


88. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 22.01.2019 20:00 74:82 (18:19 39:37 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 88

datum: 22.01.2019, 20:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


89. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice C 08.02.2019 18:00 89:67 (25:17 50:35 75:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 89

datum: 08.02.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


90. BK Teplice - ASK Lovosice 08.02.2019 19:30 108:63 (35:21 52:37 82:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Muži, Oblasti
Severočeská liga Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 90

datum: 08.02.2019, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR