image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / Oblastní přebor / Skupina A


tabulka
1. BK NH Ostrava MOaP 18/19 20 19 1 1382:483 39
2. BK NH Ostrava Slezská 18/19 20 15 5 1139:655 35
3. BK Opava 18/19 20 14 6 1116:579 34
4. BK Snakes Orlová 18/19 20 8 12 893:945 28
5. TJ Start Havířov 18/19 20 3 17 488:1388 23
6. BK Snakes Ostrava 2008 18/19 20 1 19 353:1321 21
1. kolo
1. NH Ostrava MOaP - Snakes Ostrava 2008 06.10.2018 12:00 116:2 (25:0 49:0 78:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2018, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Skácel Ondřej

2. NH Ostrava MOaP - Snakes Ostrava 2008 06.10.2018 13:30 130:4 (26:1 61:1 92:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2018, 13:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Skácel Ondřej

3. Opava - NH Slezská 06.10.2018 13:00 39:33 (8:5 16:14 29:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2018, 13:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holaň Dominik
Chodura Ondřej

4. Opava - NH Slezská 06.10.2018 14:30 34:47 (16:14 24:26 28:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2018, 14:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holaň Dominik
Chodura Ondřej

5. Snakes Orlová - Start Havířov 07.10.2018 14:00 74:35 (16:10 34:18 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2018, 14:00:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Kraus Jiří
Polke Petr

6. Snakes Orlová - Start Havířov 07.10.2018 15:30 90:22 (19:1 52:5 64:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2018, 15:30:00

místo: Hala gymnázia Orlová-Lutyně, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Kraus Jiří
Polke Petr

2. kolo
7. Snakes Ostrava 2008 - Start Havířov 20.10.2018 14:30 29:44 (8:8 16:19 20:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 20.10.2018, 14:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

8. Snakes Ostrava 2008 - Start Havířov 20.10.2018 13:00 35:37 (14:17 23:23 29:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 20.10.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

9. NH Slezská - Snakes Orlová 20.10.2018 08:00 59:35 (11:0 20:7 42:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 20.10.2018, 08:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Skácel Ondřej

10. NH Slezská - Snakes Orlová 20.10.2018 09:15 51:35 (24:7 24:18 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 20.10.2018, 09:15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Skácel Ondřej

11. NH Ostrava MOaP - Opava 20.10.2018 10:30 36:32 (8:8 14:16 20:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 20.10.2018, 10:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Billík Dennis

12. NH Ostrava MOaP - Opava 20.10.2018 12:00 35:24 (7:10 10:19 27:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 20.10.2018, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Billík Dennis

3. kolo
13. Opava - Snakes Ostrava 2008 03.11.2018 16:00 48:14 (18:4 26:8 40:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Chodura Ondřej

14. Opava - Snakes Ostrava 2008 03.11.2018 17:30 46:15 (16:3 28:9 36:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 03.11.2018, 17:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Chodura Ondřej

15. Snakes Orlová - NH Ostrava MOaP 03.11.2018 09:30 33:61 (8:11 12:35 23:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 03.11.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Posker Jan
Gavlák Marek

16. Snakes Orlová - NH Ostrava MOaP 03.11.2018 11:00 36:63 (5:14 16:32 24:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Posker Jan
Gavlák Marek

17. Start Havířov - NH Slezská 03.11.2018 11:00 38:91 (7:18 17:43 23:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

18. Start Havířov - NH Slezská 03.11.2018 12:30 27:74 (7:22 11:36 19:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 03.11.2018, 12:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

4. kolo
19. Snakes Ostrava 2008 - NH Slezská 17.11.2018 08:30 13:67 (0:21 4:32 6:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 17.11.2018, 08:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Přidal Matouš

20. Snakes Ostrava 2008 - NH Slezská 17.11.2018 10:00 14:52 (6:9 6:24 8:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Přidal Matouš

21. NH Ostrava MOaP - Start Havířov 17.11.2018 09:00 113:6 (22:1 63:4 85:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 17.11.2018, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Billík Dennis

22. NH Ostrava MOaP - Start Havířov 17.11.2018 10:30 86:13 (21:5 56:7 70:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 17.11.2018, 10:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Billík Dennis

23. Opava - Snakes Orlová 17.11.2018 09:00 75:26 (12:5 32:11 45:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 17.11.2018, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

24. Opava - Snakes Orlová 17.11.2018 11:00 67:16 (8:2 38:4 48:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 17.11.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

5. kolo
25. Snakes Orlová - Snakes Ostrava 2008 26.02.2019 15:30 66:34 (17:11 30:19 39:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 26.02.2019, 15:30:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Jurda Aleš
Ščurek Vojtěch

26. Snakes Orlová - Snakes Ostrava 2008 26.02.2019 16:30 55:23 (7:6 27:7 41:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 26.02.2019, 16:30:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Jurda Aleš
Ščurek Vojtěch

27. Start Havířov - Opava 01.12.2018 11:00 14:69 (6:10 10:27 12:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 01.12.2018, 11:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

28. Start Havířov - Opava 01.12.2018 12:30 15:82 (5:11 7:40 9:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.12.2018, 12:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

29. NH Slezská - NH Ostrava MOaP 30.11.2018 16:00 26:39 (4:10 10:18 16:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 30.11.2018, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nevřela Tomáš

30. NH Slezská - NH Ostrava MOaP 30.11.2018 17:30 39:55 (7:11 15:27 27:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 30.11.2018, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nevřela Tomáš

6. kolo
31. NH Ostrava MOaP - Snakes Ostrava 2008 16.12.2018 14:00 104:6 (25:1 56:3 81:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 16.12.2018, 14:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Billík Dennis
Hrabec Jan

32. NH Ostrava MOaP - Snakes Ostrava 2008 16.12.2018 15:15 85:14 (17:8 41:9 59:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 16.12.2018, 15:15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Billík Dennis
Hrabec Jan

33. NH Slezská - Opava 15.12.2018 11:00 41:45 (9:19 20:27 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 15.12.2018, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Skácel Ondřej
Hrabec Jan

34. NH Slezská - Opava 15.12.2018 12:30 53:50 (14:12 34:24 44:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 15.12.2018, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Skácel Ondřej
Hrabec Jan

35. Start Havířov - Snakes Orlová 15.12.2018 09:00 43:48 (10:14 19:21 29:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 15.12.2018, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Nováková Bára

36. Start Havířov - Snakes Orlová 15.12.2018 10:30 28:43 (10:12 12:22 18:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 15.12.2018, 10:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Nováková Bára

7. kolo
37. Start Havířov - Snakes Ostrava 2008 11.01.2019 15:50 40:35 (12:6 17:14 29:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 11.01.2019, 15:50:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

38. Start Havířov - Snakes Ostrava 2008 11.01.2019 16:50 23:38 (0:9 7:16 15:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 11.01.2019, 16:50:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

39. Snakes Orlová - NH Slezská 12.01.2019 09:30 32:56 (9:12 18:24 26:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 12.01.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

40. Snakes Orlová - NH Slezská 12.01.2019 11:00 43:62 (10:14 19:27 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 12.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

41. Opava - NH Ostrava MOaP 12.01.2019 09:00 45:59 (16:12 21:36 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 12.01.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

42. Opava - NH Ostrava MOaP 12.01.2019 10:30 33:65 (11:9 14:29 22:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 12.01.2019, 10:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

8. kolo
43. Snakes Ostrava 2008 - Opava 26.01.2019 09:00 13:62 (6:19 7:32 10:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 26.01.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pilch Marek

44. Snakes Ostrava 2008 - Opava 26.01.2019 10:30 9:67 (6:10 7:29 9:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 26.01.2019, 10:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pilch Marek

45. NH Ostrava MOaP - Snakes Orlová 26.01.2019 14:30 48:23 (14:4 27:10 41:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 26.01.2019, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Billík Dennis
Skácel Ondřej

46. NH Ostrava MOaP - Snakes Orlová 26.01.2019 16:00 46:30 (21:3 27:13 36:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 26.01.2019, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Billík Dennis
Skácel Ondřej

47. NH Slezská - Start Havířov 26.01.2019 11:30 92:19 (19:2 37:9 62:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 26.01.2019, 11:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Viktorin Erik

48. NH Slezská - Start Havířov 26.01.2019 13:00 85:19 (24:6 42:13 64:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 26.01.2019, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Viktorin Erik

9. kolo
49. NH Slezská - Snakes Ostrava 2008 27.01.2019 13:00 61:15 (17:6 33:8 51:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 27.01.2019, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Billík Dennis
Skácel Ondřej

50. NH Slezská - Snakes Ostrava 2008 27.01.2019 14:30 65:8 (20:4 36:4 55:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 27.01.2019, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Billík Dennis
Skácel Ondřej

51. Start Havířov - NH Ostrava MOaP 09.02.2019 09:00 13:72 (2:20 5:38 5:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 09.02.2019, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Križanová Johana

52. Start Havířov - NH Ostrava MOaP 09.02.2019 10:15 19:74 (4:22 8:36 13:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 09.02.2019, 10:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Križanová Johana

53. Snakes Orlová - Opava 09.02.2019 09:30 25:63 (5:22 12:31 23:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 09.02.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Billík Dennis
Pilch Marek

54. Snakes Orlová - Opava 09.02.2019 11:00 30:77 (8:26 14:38 16:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 09.02.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Billík Dennis
Pilch Marek

10. kolo
55. Snakes Ostrava 2008 - Snakes Orlová 23.02.2019 12:30 16:67 (2:14 9:29 11:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 23.02.2019, 12:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

56. Snakes Ostrava 2008 - Snakes Orlová 23.02.2019 14:00 16:86 (4:18 6:46 12:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 23.02.2019, 14:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Přidal Matouš

57. Opava - Start Havířov 23.02.2019 09:00 75:13 (21:2 41:5 59:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 23.02.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

58. Opava - Start Havířov 23.02.2019 10:30 83:20 (20:9 40:13 70:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 23.02.2019, 10:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

59. NH Ostrava MOaP - NH Slezská 22.02.2019 13:30 49:34 (11:7 23:13 34:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 22.02.2019, 13:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nevřela Tomáš

60. NH Ostrava MOaP - NH Slezská 22.02.2019 15:00 46:51 (13:15 24:29 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 22.02.2019, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nevřela Tomáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC