image

ženy / Oblasti / ročník 2018/19 / Oblastní přebor I / Základní část


tabulka
1. SK Renocar Podolí 16 15 1 1100:777 31
2. Univerzita Brno 16 13 3 1109:794 29
3. Sokol Šlapanice 16 10 6 991:880 26
4. VSK UNI Brno Jun 16 8 8 942:914 24
5. BK Blansko 16 7 9 920:861 23
6. STRABAG Zlín 16 7 9 846:870 23
7. Jiskra Kyjov 16 7 9 865:972 23
8. TJ Sokol Lanžhot 16 5 11 795:991 21
9. BK Velké Meziříčí 16 0 16 715:1224 16
1. kolo
1. BK Blansko - Velké Meziříčí 06.10.2018 18:00 81:18 (19:2 22:7 40:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Sehnal Jiří

2. Renocar Podolí - STRABAG Zlín 10.10.2018 19:00 64:40 (18:11 37:19 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.10.2018, 19:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kapounek Petr
Jansová Kristýna

3. VSK UNI Brno Jun - Jiskra Kyjov 12.12.2018 20:15 75:65 (14:16 37:36 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.12.2018, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka
Sehnal Jiří

4. Univerzita Brno - Sokol Lanžhot 04.10.2018 20:10 101:52 (24:6 48:23 74:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2018, 20:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Jansová Kristýna

2. kolo
5. Sokol Šlapanice - STRABAG Zlín 07.10.2018 10:00 85:43 (19:8 44:17 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Reichl Petr
Račanský Martin

6. VSK UNI Brno Jun - Sokol Lanžhot 07.10.2018 14:15 64:41 (15:11 30:17 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2018, 14:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Jansová Kristýna

7. Univerzita Brno - Jiskra Kyjov 11.10.2018 20:10 87:51 (26:7 48:18 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2018, 20:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Slezák Jiří

3. kolo
8. Jiskra Kyjov - Sokol Lanžhot 20.10.2018 17:00 67:49 (20:18 32:26 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 8

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Šebesta Zdeněk

9. STRABAG Zlín - VSK UNI Brno Jun 20.10.2018 14:00 40:58 (11:8 22:29 27:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Bešina Marek

10. BK Blansko - Renocar Podolí 26.10.2018 17:00 67:83 (21:28 33:42 13:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 26.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Urbánek Štěpán

11. Velké Meziříčí - Sokol Šlapanice 20.10.2018 16:00 53:79 (16:24 25:42 35:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Bříza Jiří
Sehnal Jiří

4. kolo
12. STRABAG Zlín - Univerzita Brno 21.10.2018 11:15 46:61 (12:13 22:35 28:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 12

datum: 21.10.2018, 11:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Bešina Marek

13. Sokol Šlapanice - BK Blansko 21.10.2018 10:00 91:87 (13:7 27:30 44:50 68:68 79:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 13

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapounek Petr
Křápek Petr

14. Velké Meziříčí - Renocar Podolí 21.10.2018 09:00 41:84 (8:18 14:39 27:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Bříza Jiří

5. kolo
15. Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 07.11.2018 19:00 59:37 (13:9 30:19 45:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 15

datum: 07.11.2018, 19:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Sekáč Martin
Jansová Kristýna

16. VSK UNI Brno Jun - BK Blansko 31.10.2018 20:15 64:63 (10:12 20:31 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 16

datum: 31.10.2018, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Hynková Klára

17. Univerzita Brno - Velké Meziříčí 03.11.2018 15:30 98:46 (20:10 45:16 74:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 17

datum: 03.11.2018, 15:30:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Mikšík Milan
Hynková Klára

18. Jiskra Kyjov - STRABAG Zlín 03.11.2018 16:00 66:57 (14:8 30:25 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 18

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Šebesta Zdeněk

6. kolo
19. VSK UNI Brno Jun - Velké Meziříčí 04.11.2018 10:00 94:41 (19:10 42:20 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 19

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Hynková Klára

20. Univerzita Brno - BK Blansko 15.11.2018 20:10 68:48 (18:10 29:21 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 20

datum: 15.11.2018, 20:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Janík Karel

21. Sokol Lanžhot - STRABAG Zlín 04.11.2018 16:30 42:55 (6:15 10:14 13:17 13:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 21

datum: 04.11.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Vybíral Michal

7. kolo
22. Jiskra Kyjov - BK Blansko 04.11.2018 11:00 47:49 (11:13 24:26 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 22

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Čada Filip
Šebesta Zdeněk

23. Velké Meziříčí - Sokol Lanžhot 17.11.2018 10:00 46:74 (8:16 14:38 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 23

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Buryšek Zdeněk

24. Renocar Podolí - VSK UNI Brno Jun 30.11.2018 17:30 68:53 (22:11 36:19 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 24

datum: 30.11.2018, 17:30:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Horký Radim

25. Sokol Šlapanice - Univerzita Brno 13.11.2018 18:15 68:60 (16:13 30:33 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 25

datum: 13.11.2018, 18:15:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Slezák Jiří
Křápek Petr

8. kolo
26. Sokol Lanžhot - BK Blansko 18.11.2018 10:00 54:37 (17:13 15:5 13:14 9:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 26

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Slezák Jiří

27. Velké Meziříčí - Jiskra Kyjov 18.11.2018 09:00 62:80 (18:22 34:47 42:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 27

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Kočí Jaroslav

28. Renocar Podolí - Univerzita Brno 21.11.2018 19:00 54:44 (12:4 28:14 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 28

datum: 21.11.2018, 19:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Reichl Petr
Křápek Petr

29. Sokol Šlapanice - VSK UNI Brno Jun 15.11.2018 19:20 63:62 (18:13 34:27 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 29

datum: 15.11.2018, 19:20:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sekáč Martin
Melichárek Ivo

9. kolo
30. VSK UNI Brno Jun - Univerzita Brno 28.11.2018 20:15 56:68 (10:13 29:26 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 30

datum: 28.11.2018, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Bráblík Jan

31. Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 24.04.2019 19:00 48:77 (9:18 26:38 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 31

datum: 24.04.2019, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

32. Sokol Lanžhot - Sokol Šlapanice 01.12.2018 19:00 60:69 (14:24 14:25 13:11 19:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 32

datum: 01.12.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Vybíral Michal
Sehnal Jiří

33. STRABAG Zlín - BK Blansko 15.01.2019 18:30 58:51 (17:13 28:25 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 33

datum: 15.01.2019, 18:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

10. kolo
34. Jiskra Kyjov - Sokol Šlapanice 02.12.2018 13:00 60:57 (14:15 35:27 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 34

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kubeš Michal
Jakubík Petr

35. Sokol Lanžhot - Renocar Podolí 08.02.2019 19:00 47:81 (12:23 15:17 13:18 7:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 35

datum: 08.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Janík Karel

36. STRABAG Zlín - Velké Meziříčí 02.12.2018 10:00 79:34 (21:12 36:14 57:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 36

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan

11. kolo
37. STRABAG Zlín - Sokol Šlapanice 29.01.2019 19:00 51:44 (22:11 40:24 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 37

datum: 29.01.2019, 19:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Mikšík Milan

38. Sokol Lanžhot - VSK UNI Brno Jun 12.01.2019 18:00 50:39 (12:14 15:5 11:2 12:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 38

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Horký Radim
Hynková Klára

39. Jiskra Kyjov - Univerzita Brno 17.03.2019 15:00 28:63 (4:18 8:29 22:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 39

datum: 17.03.2019, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

12. kolo
40. Velké Meziříčí - BK Blansko 13.01.2019 09:00 41:72 (10:16 19:33 35:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 40

datum: 13.01.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

41. STRABAG Zlín - Renocar Podolí 13.01.2019 09:00 47:49 (6:15 19:25 31:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 41

datum: 13.01.2019, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

42. Jiskra Kyjov - VSK UNI Brno Jun 13.01.2019 13:00 50:56 (18:15 25:29 35:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 42

datum: 13.01.2019, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

43. Sokol Lanžhot - Univerzita Brno 08.03.2019 19:30 38:53 (6:12 12:11 11:16 9:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 43

datum: 08.03.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Sehnal Jiří

13. kolo
44. Univerzita Brno - STRABAG Zlín 14.02.2019 20:00 76:48 (18:8 35:20 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 44

datum: 14.02.2019, 20:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Křápek Petr

45. BK Blansko - Sokol Šlapanice 26.01.2019 17:40 44:46 (22:28 13:10 9:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 45

datum: 26.01.2019, 17:40:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Hynková Klára
Buryšek Zdeněk

46. Renocar Podolí - Velké Meziříčí 01.03.2019 20:30 77:50 (23:14 53:22 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 46

datum: 01.03.2019, 20:30:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Sekáč Martin
Janík Karel

14. kolo
47. Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov 03.02.2019 14:00 59:78 (10:15 16:21 15:24 18:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 47

datum: 03.02.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Janík Karel
Zavřel Maxmilian

48. VSK UNI Brno Jun - STRABAG Zlín 27.01.2019 11:15 42:57 (10:16 20:26 30:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 48

datum: 27.01.2019, 11:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Jansová Kristýna

49. Renocar Podolí - BK Blansko 06.02.2019 19:00 56:44 (21:7 36:22 50:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 49

datum: 06.02.2019, 19:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Křápek Petr
Jansová Kristýna

50. Sokol Šlapanice - Velké Meziříčí 27.01.2019 10:00 70:44 (26:9 46:19 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 50

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Buryšek Zdeněk

15. kolo
51. Velké Meziříčí - VSK UNI Brno Jun 23.02.2019 16:00 52:68 (10:20 24:41 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 51

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Dospíšil Josef

52. BK Blansko - Univerzita Brno 23.02.2019 18:00 49:48 (24:26 13:14 12:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 52

datum: 23.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Jansa Martin
Krejčiřík Jiří

53. STRABAG Zlín - Sokol Lanžhot 23.02.2019 16:00 36:39 (7:5 10:19 22:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 53

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

16. kolo
54. Sokol Šlapanice - Renocar Podolí 19.02.2019 18:15 55:70 (11:19 24:34 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 54

datum: 19.02.2019, 18:15:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Sekáč Martin

55. BK Blansko - VSK UNI Brno Jun 24.02.2019 10:00 54:50 (22:25 18:13 14:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 55

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Reichl Petr
Horký Radim

56. Velké Meziříčí - Univerzita Brno 24.02.2019 10:00 47:79 (11:24 29:48 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 56

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

57. STRABAG Zlín - Jiskra Kyjov 22.02.2019 18:00 65:71 (11:15 30:28 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 57

datum: 22.02.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

17. kolo
58. BK Blansko - Sokol Lanžhot 23.03.2019 18:00 55:36 (20:15 20:13 15:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 58

datum: 23.03.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Janík Karel
Račanský Martin

59. Jiskra Kyjov - Velké Meziříčí 13.04.2019 14:00 58:39 (7:10 24:18 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 59

datum: 13.04.2019, 14:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Šebesta Zdeněk

60. Univerzita Brno - Renocar Podolí 21.03.2019 20:10 73:64 (12:17 38:35 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 60

datum: 21.03.2019, 20:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil
Zavřel Maxmilian

61. VSK UNI Brno Jun - Sokol Šlapanice 20.03.2019 20:15 75:61 (16:15 34:28 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 61

datum: 20.03.2019, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek
Jansová Kristýna

18. kolo
62. BK Blansko - Jiskra Kyjov 24.03.2019 10:00 75:50 (41:32 18:12 16:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 62

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Dospíšil Josef

63. Sokol Lanžhot - Velké Meziříčí 24.03.2019 10:00 58:57 (10:9 11:15 20:17 17:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 63

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Šebesta Zdeněk

64. VSK UNI Brno Jun - Renocar Podolí 27.03.2019 20:15 39:73 (10:24 21:37 31:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 64

datum: 27.03.2019, 20:15:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Krejčiřík Jiří

65. Univerzita Brno - Sokol Šlapanice 28.03.2019 20:10 62:52 (10:9 32:24 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 65

datum: 28.03.2019, 20:10:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Zavřel Maxmilian

19. kolo
66. Sokol Šlapanice - Jiskra Kyjov 06.04.2019 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 66

datum: 06.04.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



67. Renocar Podolí - Sokol Lanžhot 12.04.2019 20:30 59:46 (10:8 29:14 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 67

datum: 12.04.2019, 20:30:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Křápek Petr
Ščudla Jiří

68. Velké Meziříčí - STRABAG Zlín 06.04.2019 16:00 44:73 (14:9 19:31 29:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 68

datum: 06.04.2019, 16:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Sekáč Martin
Račanský Martin

20. kolo
69. Univerzita Brno - VSK UNI Brno Jun 04.04.2019 20:00 68:47 (23:8 32:25 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 69

datum: 04.04.2019, 20:00:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Urbánek Štěpán

70. Renocar Podolí - Jiskra Kyjov 17.04.2019 19:00 82:46 (26:13 38:35 67:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 70

datum: 17.04.2019, 19:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Sekáč Martin

71. Sokol Šlapanice - Sokol Lanžhot 07.04.2019 10:00 94:50 (12:9 43:28 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 71

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sekáč Martin
Lošťák Jan

72. BK Blansko - STRABAG Zlín 07.04.2019 10:30 44:51 (6:11 25:29 13:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 72

datum: 07.04.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Janík Karel
Krejčiřík Jiří

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC