image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Skupina B


tabulka
1. Sluneta Ústí nad Labem 14 14 0 1429:547 28
2. Basketbalová škola - Tygři Praha 14 11 3 1329:586 25
3. USK Praha 14 10 4 1077:664 24
4. BK Baník Most 14 8 6 1014:857 22
5. Basketbalová škola - Tygři Praha B 14 7 7 851:916 21
6. BA Tygři Louny 14 3 11 617:1191 17
7. Slavoj BK Litoměřice 14 2 12 499:1355 16
8. BK Teplice 14 1 13 585:1285 15
1. kolo
43. Baník Most - BA Tygři Louny 03.11.2018 12:00 82:38 (22:2 33:14 62:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 03.11.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

44. BŠ - Tygři Praha - BŠ Tygři Praha B 04.11.2018 10:00 64:43 (18:7 28:21 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

45. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 31.10.2018 16:30 122:16 (40:6 71:11 89:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 31.10.2018, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

46. BK Teplice - USK Praha 03.11.2018 10:00 43:83 (12:22 18:42 25:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 46

datum: 03.11.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

2. kolo
47. Baník Most - BK Teplice 25.09.2018 18:30 109:34 (30:8 59:12 82:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 47

datum: 25.09.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

48. BA Tygři Louny - USK Praha 22.09.2018 13:00 44:87 (8:26 24:37 34:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 48

datum: 22.09.2018, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Tesař Michal (1.500/1.000)
Anton Karel (1.500/1.000)

49. BŠ - Tygři Praha - Sluneta Ústí n. L. 22.09.2018 14:00 64:90 (19:25 32:52 50:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 49

datum: 22.09.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

50. BŠ Tygři Praha B - Sj. BK Litoměřice 22.09.2018 16:00 88:55 (29:16 42:28 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 50

datum: 22.09.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šmídková Hana (1.000/1.000)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)

3. kolo
51. Baník Most - USK Praha 23.09.2018 15:00 71:65 (18:24 40:37 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 51

datum: 23.09.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

52. BA Tygři Louny - BK Teplice 23.09.2018 10:00 68:45 (19:13 41:21 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 52

datum: 23.09.2018, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Tesař Michal (1.500/1.500)
Anton Karel (1.500/2.000)

53. BŠ - Tygři Praha - Sj. BK Litoměřice 23.09.2018 12:00 134:26 (46:6 73:12 99:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 53

datum: 23.09.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

54. BŠ Tygři Praha B - Sluneta Ústí n. L. 23.09.2018 10:00 39:111 (2:30 14:63 20:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 54

datum: 23.09.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)

4. kolo
55. BK Teplice - Sluneta Ústí n. L. 06.10.2018 10:00 35:111 (14:32 20:64 26:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 55

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

56. USK Praha - Sj. BK Litoměřice 06.10.2018 12:00 106:28 (35:7 58:8 80:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 56

datum: 06.10.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šmídková Hana (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

57. Baník Most - BŠ - Tygři Praha 06.10.2018 12:00 49:82 (11:13 21:39 33:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 57

datum: 06.10.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

58. BA Tygři Louny - BŠ Tygři Praha B 06.10.2018 13:00 49:68 (14:9 23:31 30:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 58

datum: 06.10.2018, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

5. kolo
59. BK Teplice - Sj. BK Litoměřice 07.10.2018 10:00 72:76 (20:21 26:37 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 59

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Badinková Natálie (1.000/1.000)

60. USK Praha - Sluneta Ústí n. L. 07.10.2018 13:30 49:74 (11:13 24:35 35:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 60

datum: 07.10.2018, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Mycak Michael (2.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.500/1.000)

61. Baník Most - BŠ Tygři Praha B 07.10.2018 11:00 89:56 (21:15 45:27 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 61

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

62. BA Tygři Louny - BŠ - Tygři Praha 07.10.2018 10:00 16:103 (0:23 10:51 15:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 62

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

6. kolo
63. BŠ - Tygři Praha - BK Teplice 20.10.2018 13:30 173:32 (36:10 88:12 134:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 63

datum: 20.10.2018, 13:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Svoboda Luděk (1.000/1.000)

64. BŠ Tygři Praha B - USK Praha 20.10.2018 15:15 37:83 (14:30 18:46 27:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 64

datum: 20.10.2018, 15:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Svoboda Luděk (1.000/1.000)

65. Sluneta Ústí n. L. - Baník Most 20.10.2018 10:00 98:45 (27:9 46:20 75:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 65

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
(---/---)

66. Sj. BK Litoměřice - BA Tygři Louny 20.10.2018 11:00 63:54 (17:16 30:29 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 66

datum: 20.10.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

7. kolo
67. BŠ - Tygři Praha - USK Praha 21.10.2018 09:00 73:62 (12:18 41:27 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 67

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Buršík Petr (1.500/1.000)
Martínek Karel (1.500/1.500)

68. BŠ Tygři Praha B - BK Teplice 21.10.2018 11:00 80:27 (11:15 40:19 62:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 68

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Buršík Petr (1.000/1.000)
Martínek Karel (1.000/1.000)

69. Sluneta Ústí n. L. - BA Tygři Louny 21.10.2018 10:00 120:21 (31:4 71:6 94:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 69

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kroupa Radek (1.000/1.000)

70. Sj. BK Litoměřice - Baník Most 21.10.2018 09:00 32:95 (4:26 12:51 21:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 70

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

8. kolo
71. BA Tygři Louny - Baník Most 04.11.2018 10:00 41:84 (8:18 14:50 36:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 71

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

72. BŠ Tygři Praha B - BŠ - Tygři Praha 04.11.2018 12:00 41:79 (9:27 21:45 32:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 72

datum: 04.11.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

73. Sj. BK Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 22.10.2018 17:30 23:103 (5:30 9:52 18:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 73

datum: 22.10.2018, 17:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

74. USK Praha - BK Teplice 04.11.2018 10:00 72:40 (11:8 30:19 48:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 74

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

9. kolo
75. USK Praha - Baník Most 17.11.2018 12:00 72:38 (24:17 40:26 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 75

datum: 17.11.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

76. BK Teplice - BA Tygři Louny 17.11.2018 13:00 61:69 (9:14 29:38 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 76

datum: 17.11.2018, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

77. Sj. BK Litoměřice - BŠ - Tygři Praha 17.11.2018 11:00 12:145 (2:42 2:83 10:113)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 77

datum: 17.11.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Badinková Natálie (1.000/1.000)

78. Sluneta Ústí n. L. - BŠ Tygři Praha B 17.11.2018 12:00 84:41 (21:14 44:23 68:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 78

datum: 17.11.2018, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

10. kolo
79. BK Teplice - Baník Most 18.11.2018 10:00 38:106 (8:34 13:52 21:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 79

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Badinková Natálie (1.000/1.000)

80. USK Praha - BA Tygři Louny 18.11.2018 10:00 72:42 (19:12 36:20 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 80

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

81. Sluneta Ústí n. L. - BŠ - Tygři Praha 18.11.2018 10:00 63:53 (16:16 30:23 44:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 81

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

82. Sj. BK Litoměřice - BŠ Tygři Praha B 18.11.2018 10:00 33:86 (9:14 19:36 27:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 82

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

11. kolo
83. Sj. BK Litoměřice - BK Teplice 01.12.2018 10:00 27:78 (11:22 16:34 20:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 83

datum: 01.12.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Broško Daniel (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

84. Sluneta Ústí n. L. - USK Praha 01.12.2018 13:30 89:47 (24:18 49:24 71:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 84

datum: 01.12.2018, 13:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

85. BŠ Tygři Praha B - Baník Most 01.12.2018 13:00 86:54 (22:17 43:30 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 85

datum: 01.12.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

86. BŠ - Tygři Praha - BA Tygři Louny 01.12.2018 17:00 147:29 (31:5 80:15 109:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 86

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

12. kolo
87. Sluneta Ústí n. L. - BK Teplice 02.12.2018 09:00 150:16 (40:9 72:13 118:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 87

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

88. Sj. BK Litoměřice - USK Praha 02.12.2018 14:00 8:114 (3:34 6:62 6:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 88

datum: 02.12.2018, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

89. BŠ - Tygři Praha - Baník Most 02.12.2018 12:00 79:36 (20:9 48:12 64:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 89

datum: 02.12.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

90. BŠ Tygři Praha B - BA Tygři Louny 02.12.2018 14:00 81:46 (18:11 48:20 69:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 90

datum: 02.12.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

13. kolo
91. USK Praha - BŠ - Tygři Praha 15.12.2018 12:00 65:42 (19:12 34:26 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 91

datum: 15.12.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

92. BK Teplice - BŠ Tygři Praha B 15.12.2018 12:30 42:70 (12:19 22:36 31:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 92

datum: 15.12.2018, 12:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

93. BA Tygři Louny - Sluneta Ústí n. L. 15.12.2018 13:00 33:114 (6:35 13:65 26:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 15.12.2018, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

94. Baník Most - Sj. BK Litoměřice 15.12.2018 11:30 91:36 (34:6 41:17 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 15.12.2018, 11:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

14. kolo
95. BK Teplice - BŠ - Tygři Praha 07.12.2018 17:30 22:91 (3:18 13:40 18:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 95

datum: 07.12.2018, 17:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

96. USK Praha - BŠ Tygři Praha B 16.12.2018 10:00 100:35 (31:9 54:19 76:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

97. Baník Most - Sluneta Ústí n. L. 16.12.2018 11:30 65:100 (14:24 26:59 36:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 16.12.2018, 11:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

98. BA Tygři Louny - Sj. BK Litoměřice 16.12.2018 14:30 67:64 (22:17 40:31 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 16.12.2018, 14:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.