image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Skupina C


tabulka
1. TJ Sokol Kbely 12 12 0 1263:456 24
2. BA Sparta Praha 12 9 3 1326:537 21
3. Válečníci Děčín 12 9 3 958:575 21
4. BA 2006´Roudnice nad Labem 12 6 6 679:902 18
5. BK Kunratice DDM P10 12 4 8 611:876 16
6. BK R&J EBC Mělník 12 2 10 667:954 14
7. BK Kondoři Liberec 12 0 12 301:1505 12
1. kolo
99. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec 03.11.2018 09:00 121:13 (27:3 72:3 95:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 99

datum: 03.11.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/2.500)
Votrubcová Klára (1.000/2.500)

100. R&J EBC Mělník - BA 2006´ Roudnice n.L. 03.11.2018 10:00 60:66 (15:19 30:29 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 100

datum: 03.11.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Strnad Pavel (1.000/1.000)

101. BK Kunratice DDM P10 - TJ Sokol Kbely 03.11.2018 17:30 26:66 (8:17 15:31 26:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 101

datum: 03.11.2018, 17:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek (1.000/1.000)
Průša Jan (1.000/1.000)

2. kolo
102. BA Sparta Praha - TJ Sokol Kbely 22.09.2018 18:00 50:82 (17:28 30:42 46:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 102

datum: 22.09.2018, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.500)
Eisner Petr (1.000/1.000)

*103. Válečníci Děčín - R&J EBC Mělník 22.09.2018 14:00 40:25 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 103

datum: 22.09.2018, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

104. Kondoři Liberec - BA 2006´ Roudnice n.L. 18.11.2018 10:30 24:102 (9:26 11:66 16:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 104

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela (2.500/1.000)
Shumskyy Vitaliy (3.500/1.000)

3. kolo
105. BA Sparta Praha - BK Kunratice DDM P10 23.09.2018 11:00 108:45 (29:12 51:24 81:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 105

datum: 23.09.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

106. Válečníci Děčín - BA 2006´ Roudnice n.L. 17.11.2018 09:00 114:43 (32:11 61:19 86:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 106

datum: 17.11.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

107. Kondoři Liberec - R&J EBC Mělník 23.09.2018 16:00 27:131 (9:39 19:69 19:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 107

datum: 23.09.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

4. kolo
108. BK Kunratice DDM P10 - R&J EBC Mělník 08.10.2018 17:45 71:63 (14:17 36:35 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 108

datum: 08.10.2018, 17:45:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

109. TJ Sokol Kbely - BA 2006´ Roudnice n.L. 06.10.2018 18:00 93:28 (35:4 55:12 75:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 109

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

110. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 06.10.2018 16:00 183:6 (36:2 97:2 138:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 110

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

5. kolo
111. BK Kunratice DDM P10 - BA 2006´ Roudnice n.L. 07.10.2018 15:00 40:52 (7:14 24:31 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 111

datum: 07.10.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Strnad Pavel (1.000/1.000)

112. TJ Sokol Kbely - R&J EBC Mělník 11.10.2018 18:30 119:58 (31:17 68:24 103:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 112

datum: 11.10.2018, 18:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

113. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 07.10.2018 09:00 84:52 (22:14 45:26 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 113

datum: 07.10.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.500)

6. kolo
114. Válečníci Děčín - BK Kunratice DDM P10 20.10.2018 09:00 86:36 (25:4 43:18 63:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 114

datum: 20.10.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/2.000)
Kroupa Radek (1.000/2.000)

115. Kondoři Liberec - TJ Sokol Kbely 20.10.2018 17:00 25:157 (6:44 9:86 19:122)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 115

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Bašta Jan (1.500/1.000)

116. BA 2006´ Roudnice n.L. - BA Sparta Praha 20.10.2018 17:30 37:135 (5:38 17:71 27:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 116

datum: 20.10.2018, 17:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000)
Mycak Michael (1.500/1.000)

7. kolo
117. Válečníci Děčín - TJ Sokol Kbely 21.10.2018 09:00 46:82 (13:17 18:44 33:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 117

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (2.000/1.500)
Votrubcová Klára (1.000/1.500)

118. Kondoři Liberec - BK Kunratice DDM P10 21.10.2018 10:30 40:121 (7:31 17:60 25:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 118

datum: 21.10.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/3.500)
Strnad David (2.000/4.000)

119. R&J EBC Mělník - BA Sparta Praha 21.10.2018 09:00 51:117 (21:26 29:49 40:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 119

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

8. kolo
120. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 04.11.2018 09:30 27:125 (10:29 17:69 21:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 120

datum: 04.11.2018, 09:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Strnad David (1.500/2.000)

121. BA 2006´ Roudnice n.L. - R&J EBC Mělník 04.11.2018 10:00 69:52 (14:12 39:24 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 121

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/4.000)
Keslerová Barbora (1.000/4.000)

122. TJ Sokol Kbely - BK Kunratice DDM P10 04.11.2018 09:00 142:17 (40:2 74:2 108:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 122

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.500)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

9. kolo
123. BK Kunratice DDM P10 - BA Sparta Praha 17.11.2018 17:30 30:100 (8:31 14:48 20:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 123

datum: 17.11.2018, 17:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.000)

124. BA 2006´ Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 23.09.2018 09:30 62:92 (11:21 26:43 41:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 124

datum: 23.09.2018, 09:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Bukovský Michal (1.000/1.000)

125. R&J EBC Mělník - Kondoři Liberec 17.11.2018 16:00 91:32 (34:8 56:10 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 125

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Buršík Petr (1.000/2.500)
Vávra Petr (1.000/1.500)

10. kolo
126. TJ Sokol Kbely - BA Sparta Praha 18.11.2018 09:00 94:59 (36:16 55:28 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 126

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

127. R&J EBC Mělník - Válečníci Děčín 18.11.2018 09:00 28:82 (15:26 17:56 22:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 127

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Buršík Petr (1.000/1.000)
Vávra Petr (2.000/1.000)

128. BA 2006´ Roudnice n.L. - Kondoři Liberec 22.09.2018 09:30 104:25 (18:6 41:16 73:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 128

datum: 22.09.2018, 09:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/3.000)
Mycak Michael (1.000/1.500)

11. kolo
129. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Kunratice DDM P10 01.12.2018 17:30 50:35 (10:15 26:21 38:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 129

datum: 01.12.2018, 17:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

130. R&J EBC Mělník - TJ Sokol Kbely 01.12.2018 15:00 33:114 (6:34 9:65 16:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 130

datum: 01.12.2018, 15:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Lejčko Jan (3.000/1.000)
Vimmr Daniel (3.000/1.000)

131. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 01.12.2018 11:00 65:57 (10:19 21:26 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 131

datum: 01.12.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

12. kolo
132. R&J EBC Mělník - BK Kunratice DDM P10 02.12.2018 09:00 56:70 (18:14 31:34 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 132

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/1.000)
Tejček Tomáš (1.000/1.000)

133. BA 2006´ Roudnice n.L. - TJ Sokol Kbely 02.12.2018 10:00 39:122 (13:33 21:59 30:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 133

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

134. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha 02.12.2018 10:00 29:176 (6:46 8:98 19:139)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 134

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Shumskyy Vitaliy (2.000/1.000)

13. kolo
135. TJ Sokol Kbely - Válečníci Děčín 15.12.2018 18:00 85:51 (28:8 49:25 67:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 135

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

136. BK Kunratice DDM P10 - Kondoři Liberec 15.12.2018 15:30 87:29 (18:11 45:19 73:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 136

datum: 15.12.2018, 15:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.500)
Štancl Dominik (1.000/1.500)

137. BA Sparta Praha - R&J EBC Mělník 15.12.2018 11:00 147:19 (40:8 80:11 110:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 137

datum: 15.12.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/1.000)
Matys Pavel (1.000/1.000)

14. kolo
138. BK Kunratice DDM P10 - Válečníci Děčín 16.12.2018 16:30 33:84 (7:14 20:30 28:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 138

datum: 16.12.2018, 16:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

139. TJ Sokol Kbely - Kondoři Liberec 16.12.2018 09:00 107:24 (38:4 61:10 79:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 139

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500)
Eisner Petr (1.000/1.500)

140. BA Sparta Praha - BA 2006´ Roudnice n.L. 16.12.2018 11:00 110:27 (33:4 53:12 82:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 140

datum: 16.12.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.