image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Skupina D


tabulka
1. BA Nymburk 14 14 0 1238:595 28
2. BK Sojky Pelhřimov 14 10 4 1118:759 24
3. BSK Modřany - Jižní Supi 14 10 4 1009:766 24
4. BK Synthesia Pardubice 14 8 6 794:851 22
5. Královští Sokoli 14 6 8 832:851 20
6. ADFORS Basket Litomyšl 14 5 9 855:922 19
7. BC Kolín 14 3 11 726:885 17
8. Sokol Vyšehrad 14 0 14 331:1274 14
1. kolo
141. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi 04.11.2018 15:00 22:109 (0:44 11:61 18:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 141

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.500)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

142. Královští Sokoli - BA Nymburk 03.11.2018 14:30 42:92 (14:32 14:49 30:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 142

datum: 03.11.2018, 14:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.500/1.000)
Kubíček Jiří (1.500/1.000)

143. Synthesia Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 03.11.2018 14:00 65:48 (16:6 32:25 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 143

datum: 03.11.2018, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

144. BK Pelhřimov - BC Kolín 03.11.2018 14:00 97:42 (15:5 48:15 76:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
1. kolo, zápas č. 144

datum: 03.11.2018, 14:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Fikarová Žaneta (1.500/1.000)
Tomášek Daniel (1.500/1.000)

2. kolo
145. Sokol Vyšehrad - BK Pelhřimov 22.09.2018 17:00 15:113 (4:41 7:73 11:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 145

datum: 22.09.2018, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Hejnic Jan (1.000/1.500)

146. Jižní Supi - BC Kolín 22.09.2018 16:30 81:46 (26:4 35:20 56:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 146

datum: 22.09.2018, 16:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

147. Královští Sokoli - Synthesia Pardubice 22.09.2018 12:30 42:62 (9:13 17:27 33:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 147

datum: 22.09.2018, 12:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

148. BA Nymburk - ADFORS Basket Litomyšl 22.09.2018 13:30 91:43 (25:16 45:31 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
2. kolo, zápas č. 148

datum: 22.09.2018, 13:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.500)

3. kolo
149. Sokol Vyšehrad - BC Kolín 23.09.2018 08:40 16:100 (5:27 9:48 10:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 149

datum: 23.09.2018, 08:40:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000)
Čížek Daniel (1.000/1.000)

150. Jižní Supi - BK Pelhřimov 23.09.2018 10:30 52:51 (10:8 24:22 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 150

datum: 23.09.2018, 10:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/4.000)
Šenk Pavel (1.500/2.500)

151. Královští Sokoli - ADFORS Basket Litomyšl 23.09.2018 10:00 45:68 (5:20 20:40 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 151

datum: 23.09.2018, 10:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

152. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 23.09.2018 10:00 90:39 (26:6 49:17 72:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
3. kolo, zápas č. 152

datum: 23.09.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.000)

4. kolo
153. BK Pelhřimov - Synthesia Pardubice 06.10.2018 14:00 97:49 (25:4 55:23 77:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 153

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (2.000/1.000)
Fikarová Žaneta (1.500/1.000)

154. BC Kolín - ADFORS Basket Litomyšl 06.10.2018 13:00 54:63 (16:26 26:44 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 154

datum: 06.10.2018, 13:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.500/1.500)
Kopecká Barbora (1.500/2.000)

155. Sokol Vyšehrad - Královští Sokoli 02.12.2018 15:00 21:79 (7:21 11:41 17:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 155

datum: 02.12.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/3.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/3.000)

156. Jižní Supi - BA Nymburk 12.10.2018 17:30 56:76 (17:21 21:41 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
4. kolo, zápas č. 156

datum: 12.10.2018, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.500/2.000)

5. kolo
157. BK Pelhřimov - ADFORS Basket Litomyšl 07.10.2018 09:00 88:61 (17:14 47:31 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 157

datum: 07.10.2018, 09:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (2.000/1.000)
Fikarová Žaneta (1.500/1.000)

158. BC Kolín - Synthesia Pardubice 07.10.2018 10:30 52:56 (10:6 28:29 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 158

datum: 07.10.2018, 10:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.500/2.000)
Kopecká Barbora (1.500/1.000)

159. Sokol Vyšehrad - BA Nymburk 01.12.2018 10:00 26:118 (0:35 4:76 18:100)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 159

datum: 01.12.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Vimmr Daniel (1.000/1.000)

160. Jižní Supi - Královští Sokoli 16.11.2018 17:30 58:62 (17:12 35:25 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
5. kolo, zápas č. 160

datum: 16.11.2018, 17:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.500/1.500)
Kopecká Barbora (3.500/1.500)

6. kolo
161. Královští Sokoli - BK Pelhřimov 20.10.2018 13:00 51:86 (11:23 19:46 32:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 161

datum: 20.10.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.000)

162. BA Nymburk - BC Kolín 20.10.2018 14:00 79:31 (21:3 40:14 56:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 162

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/2.500)
Štelbacká Kristina (1.500/2.500)

163. Synthesia Pardubice - Sokol Vyšehrad 20.10.2018 16:00 58:23 (11:7 34:15 47:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 163

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)
Vimmr Daniel (1.500/1.000)

164. ADFORS Basket Litomyšl - Jižní Supi 02.11.2018 18:30 71:82 (19:26 40:47 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
6. kolo, zápas č. 164

datum: 02.11.2018, 18:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch (1.500/1.000)
Trmač Vladislav (1.500/1.500)

7. kolo
165. Královští Sokoli - BC Kolín 21.10.2018 10:00 41:46 (10:6 18:22 30:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 165

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.500)

166. BA Nymburk - BK Pelhřimov 21.10.2018 12:00 86:63 (32:12 45:30 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 166

datum: 21.10.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.500/1.000)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)

167. Synthesia Pardubice - Jižní Supi 21.10.2018 11:30 39:67 (7:21 15:33 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 167

datum: 21.10.2018, 11:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)
Vimmr Daniel (1.500/2.500)

168. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Vyšehrad 09.11.2018 16:15 80:12 (20:6 35:7 55:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
7. kolo, zápas č. 168

datum: 09.11.2018, 16:15:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000)

8. kolo
169. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 03.11.2018 10:30 82:32 (28:8 52:14 67:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 169

datum: 03.11.2018, 10:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.500/1.000)
Čížek Daniel (2.000/1.000)

170. BA Nymburk - Královští Sokoli 04.11.2018 12:00 77:47 (27:10 39:23 55:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 170

datum: 04.11.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.500/1.000)
Čížek Daniel (1.500/1.000)

171. ADFORS Basket Litomyšl - Synthesia Pardubice 04.11.2018 09:00 59:77 (22:25 34:46 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 171

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

172. BC Kolín - BK Pelhřimov 04.11.2018 09:30 53:94 (17:21 29:45 43:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
8. kolo, zápas č. 172

datum: 04.11.2018, 09:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/1.500)

9. kolo
173. BC Kolín - Sokol Vyšehrad 17.11.2018 10:00 77:19 (23:5 43:9 59:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 173

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (3.000/1.000)

174. BK Pelhřimov - Jižní Supi 17.11.2018 14:00 66:58 (9:10 37:26 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 174

datum: 17.11.2018, 14:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

175. ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 17.11.2018 17:00 48:81 (14:18 25:35 34:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 175

datum: 17.11.2018, 17:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.500/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.500/1.000)

176. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 17.11.2018 13:00 43:75 (13:25 26:45 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
9. kolo, zápas č. 176

datum: 17.11.2018, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/2.500)
Kult Michal (2.000/3.000)

10. kolo
177. BK Pelhřimov - Sokol Vyšehrad 18.11.2018 09:30 95:35 (24:13 47:18 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 177

datum: 18.11.2018, 09:30:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Fikarová Žaneta (1.000/1.000)
Dubnová Lucie (1.500/1.000)

178. BC Kolín - Jižní Supi 18.11.2018 09:30 42:61 (8:16 16:35 34:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 178

datum: 18.11.2018, 09:30:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Scholze Michal (3.500/2.500)
Krejsa Vojtěch (3.500/1.500)

179. Synthesia Pardubice - Královští Sokoli 18.11.2018 10:00 63:59 (12:6 32:20 41:38 53:53 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 179

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/3.000)
Šmůla Petr (1.000/3.000)

180. ADFORS Basket Litomyšl - BA Nymburk 18.11.2018 09:00 27:110 (10:23 15:48 23:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
10. kolo, zápas č. 180

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Kašpar Tomáš (1.000/1.000)

11. kolo
181. ADFORS Basket Litomyšl - BK Pelhřimov 01.12.2018 17:00 55:73 (23:14 35:34 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 181

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

182. Synthesia Pardubice - BC Kolín 01.12.2018 10:00 63:50 (22:6 38:18 55:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 182

datum: 01.12.2018, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Bráblík Jan (1.000/2.500)
Halíková Barbora (1.000/3.500)

183. BA Nymburk - Sokol Vyšehrad 07.10.2018 12:00 115:14 (25:6 45:12 81:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 183

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

184. Královští Sokoli - Jižní Supi 01.12.2018 18:00 61:75 (13:14 17:42 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
11. kolo, zápas č. 184

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Bráblík Jan (2.000/2.000)
Halíková Barbora (1.000/2.500)

12. kolo
185. Synthesia Pardubice - BK Pelhřimov 02.12.2018 09:30 66:72 (16:28 29:47 47:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 185

datum: 02.12.2018, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Bráblík Jan (2.000/2.000)
Halíková Barbora (2.000/2.000)

186. ADFORS Basket Litomyšl - BC Kolín 02.12.2018 14:00 80:37 (27:5 48:20 64:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 186

datum: 02.12.2018, 14:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/3.000)
Holubová Anežka (3.000/3.500)

187. Královští Sokoli - Sokol Vyšehrad 06.10.2018 15:00 87:42 (27:14 53:23 71:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 187

datum: 06.10.2018, 15:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

188. BA Nymburk - Jižní Supi 02.12.2018 09:00 93:58 (23:13 46:28 73:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
12. kolo, zápas č. 188

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.500)

13. kolo
189. BC Kolín - Královští Sokoli 15.12.2018 09:00 52:70 (12:20 29:27 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 189

datum: 15.12.2018, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch (2.500/1.000)
Halíková Barbora (2.500/1.000)

190. BK Pelhřimov - BA Nymburk 15.12.2018 16:00 62:71 (11:16 22:34 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 190

datum: 15.12.2018, 16:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/3.000)
Bakajsa Michal (1.000/2.500)

191. Jižní Supi - Synthesia Pardubice 15.12.2018 16:15 93:45 (25:8 49:15 70:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 191

datum: 15.12.2018, 16:15:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

192. Sokol Vyšehrad - ADFORS Basket Litomyšl 15.12.2018 18:00 30:92 (8:22 18:48 22:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
13. kolo, zápas č. 192

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/2.000)
Kohout Radomír (1.000/2.000)

14. kolo
193. BK Pelhřimov - Královští Sokoli 16.12.2018 14:00 61:65 (11:15 26:31 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 193

datum: 16.12.2018, 14:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.000/2.500)
Bakajsa Michal (2.000/2.500)

194. BC Kolín - BA Nymburk 16.12.2018 09:00 44:65 (10:17 22:31 28:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 194

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch (2.500/1.500)
Halíková Barbora (2.500/1.000)

195. Sokol Vyšehrad - Synthesia Pardubice 16.12.2018 10:15 24:69 (6:16 10:26 14:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 195

datum: 16.12.2018, 10:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmídková Hana (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

196. Jižní Supi - ADFORS Basket Litomyšl 16.12.2018 10:45 77:60 (12:18 38:30 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina D
14. kolo, zápas č. 196

datum: 16.12.2018, 10:45:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.