image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / skupina B


tabulka
1. BA Sparta Praha 12 12 0 1138:430 24
2. TJ Slovan Litoměřice 12 10 2 860:668 22
3. BK Levhartice Chomutov 12 7 5 715:739 19
4. SLUNETA Ústí nad Labem 12 7 5 819:885 19
5. BK Baník Most 12 3 9 648:879 15
6. Sokol Kladno 12 2 10 641:923 14
7. BK Kralupy junior 12 1 11 573:870 13
1. kolo
43. BK Baník Most - BK Levhartice Chomutov 03.11.2018 10:00 40:72 (5:20 17:38 29:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 03.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

44. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 03.11.2018 15:00 56:34 (13:5 22:12 42:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

45. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí nad Labem 03.11.2018 10:30 86:54 (19:8 37:25 74:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 03.11.2018, 10:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

2. kolo
46. BK Levhartice Chomutov - BA Sparta Praha 22.09.2018 10:00 33:67 (13:9 14:36 20:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 46

datum: 22.09.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

47. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice 22.09.2018 17:00 37:73 (4:17 22:37 31:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 47

datum: 22.09.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

48. Sokol Kladno - SLUNETA Ústí nad Labem 22.09.2018 09:00 53:69 (13:11 24:30 38:51 53:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 48

datum: 22.09.2018, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Zachara Jakub (1.000/1.000)

3. kolo
49. BK Baník Most - BA Sparta Praha 23.09.2018 13:00 17:97 (6:27 6:57 15:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 49

datum: 23.09.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

50. BKj. Kralupy n.V. - SLUNETA Ústí nad Labem 29.09.2018 11:30 62:79 (19:15 34:36 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 50

datum: 29.09.2018, 11:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šmídková Hana (1.000/1.000)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)

51. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 23.09.2018 09:00 49:98 (11:30 22:52 39:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 51

datum: 23.09.2018, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Zachara Jakub (1.000/1.000)

4. kolo
52. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 06.10.2018 18:00 105:40 (24:14 52:22 80:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 52

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

53. BK Baník Most - BKj. Kralupy n.V. 06.10.2018 10:00 67:62 (13:29 35:35 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 53

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

54. BK Levhartice Chomutov - Sokol Kladno 06.10.2018 16:00 63:45 (14:7 24:17 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 54

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Lahovská Barbora (1.000/1.500)
Drobný Petr (1.000/1.500)

5. kolo
55. BA Sparta Praha - Slovan Litoměřice 07.10.2018 13:00 77:57 (11:9 39:18 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 55

datum: 07.10.2018, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Gráfová Eliška (1.000/2.000)
Svoboda Luděk (1.000/1.000)

56. BK Baník Most - Sokol Kladno 07.10.2018 13:00 73:81 (31:17 48:41 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 56

datum: 07.10.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.500)
Lahovská Barbora (1.000/1.500)

57. BK Levhartice Chomutov - BKj. Kralupy n.V. 07.10.2018 09:00 66:37 (15:6 29:25 44:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 57

datum: 07.10.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

6. kolo
58. Sokol Kladno - BA Sparta Praha 20.10.2018 09:00 25:109 (12:25 14:50 17:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 58

datum: 20.10.2018, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

59. Slovan Litoměřice - BK Baník Most 30.11.2018 16:30 (66:50) (14:16 33:26 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 59

datum: 30.11.2018, 16:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

60. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Levhartice Chomutov 20.10.2018 12:30 76:69 (16:23 34:39 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 60

datum: 20.10.2018, 12:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kroupa Radek (1.000/1.000)

7. kolo
61. BKj. Kralupy n.V. - BA Sparta Praha 21.10.2018 10:00 34:87 (9:25 18:51 24:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 61

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Reitzová Patricie Anna (1.000/1.000)

62. Slovan Litoměřice - BK Levhartice Chomutov 21.10.2018 10:00 67:45 (8:11 29:24 46:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 62

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Badinková Natálie (1.000/1.000)

63. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Baník Most 06.11.2018 17:00 90:50 (20:11 45:19 67:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 63

datum: 06.11.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

8. kolo
64. BK Levhartice Chomutov - BK Baník Most 04.11.2018 09:00 58:40 (16:13 25:22 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 64

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

65. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 04.11.2018 11:00 69:47 (13:8 36:19 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 65

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

66. SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice 04.11.2018 10:00 57:90 (11:25 18:47 45:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 66

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

9. kolo
67. BA Sparta Praha - BK Baník Most 17.11.2018 09:00 80:31 (14:11 39:18 63:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 67

datum: 17.11.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)

68. SLUNETA Ústí nad Labem - BKj. Kralupy n.V. 17.11.2018 14:00 74:51 (22:20 48:24 60:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 68

datum: 17.11.2018, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

69. Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 17.11.2018 10:00 80:61 (12:23 39:36 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 69

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

10. kolo
70. BA Sparta Praha - BK Levhartice Chomutov 18.11.2018 17:00 123:29 (15:12 65:17 95:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 70

datum: 18.11.2018, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Broško Daniel (1.000/1.000)

71. Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. 18.11.2018 13:00 69:50 (13:5 28:20 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 71

datum: 18.11.2018, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

72. SLUNETA Ústí nad Labem - Sokol Kladno 18.11.2018 10:00 79:55 (20:14 38:31 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 72

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/2.000)
Pešek Lukáš (1.000/2.000)

11. kolo
73. Slovan Litoměřice - BA Sparta Praha 01.12.2018 10:00 39:69 (16:13 34:19 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 73

datum: 01.12.2018, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

74. Sokol Kladno - BK Baník Most 01.12.2018 15:00 60:72 (12:23 31:42 37:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 74

datum: 01.12.2018, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

75. BKj. Kralupy n.V. - BK Levhartice Chomutov 01.12.2018 09:30 60:71 (20:15 31:39 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 75

datum: 01.12.2018, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

12. kolo
76. SLUNETA Ústí nad Labem - BA Sparta Praha 02.12.2018 10:00 65:115 (10:43 24:78 46:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 76

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

77. BKj. Kralupy n.V. - BK Baník Most 02.12.2018 10:00 49:65 (19:14 29:33 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 77

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

78. Sokol Kladno - BK Levhartice Chomutov 02.12.2018 14:00 77:84 (28:12 41:36 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 78

datum: 02.12.2018, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

13. kolo
79. BA Sparta Praha - BKj. Kralupy n.V. 15.12.2018 09:00 116:28 (24:15 60:18 75:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 79

datum: 15.12.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Broško Daniel (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

80. BK Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice 15.12.2018 14:00 51:53 (8:11 25:33 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 80

datum: 15.12.2018, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

81. BK Baník Most - SLUNETA Ústí nad Labem 15.12.2018 09:30 75:82 (19:11 39:38 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 81

datum: 15.12.2018, 09:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (2.000/1.000)

14. kolo
82. BA Sparta Praha - Sokol Kladno 16.12.2018 16:30 93:32 (15:5 47:12 68:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 82

datum: 16.12.2018, 16:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

83. BK Baník Most - Slovan Litoměřice 16.12.2018 09:30 68:82 (19:16 39:39 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 83

datum: 16.12.2018, 09:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

84. BK Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí nad Labem 16.12.2018 10:00 74:54 (11:17 25:35 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 84

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR