image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / skupina F


tabulka
1. SBŠ Ostrava 10 10 0 870:342 20
2. BK Havířov 10 8 2 728:469 18
3. Basket Ostrava 10 6 4 607:605 16
4. Loko Krnov 10 3 7 483:588 13
5. BK Frýdek-Místek 10 3 7 457:670 13
6. BK Příbor 10 0 10 287:758 10
1. kolo
199. BK Havířov - Basket Ostrava 03.11.2018 17:00 74:43 (19:8 35:12 53:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 199

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

200. BK Příbor - BK Frýdek-Místek 03.11.2018 13:00 32:62 (3:20 13:35 20:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
1. kolo, zápas č. 200

datum: 03.11.2018, 13:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/2.000)

2. kolo
201. BK Havířov - BK Příbor 22.09.2018 17:00 102:21 (23:8 44:11 69:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
2. kolo, zápas č. 201

datum: 22.09.2018, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

202. Basket Ostrava - BK Frýdek-Místek 24.09.2018 17:20 66:39 (23:14 43:21 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
2. kolo, zápas č. 202

datum: 24.09.2018, 17:20:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/2.000)
Šuláková Pavlína (1.000/2.000)

203. SBŠ Ostrava - Loko Krnov 22.09.2018 15:30 75:23 (18:6 37:10 66:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
2. kolo, zápas č. 203

datum: 22.09.2018, 15:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Nováková Bára (1.000/1.000)

3. kolo
204. BK Havířov - BK Frýdek-Místek 23.09.2018 09:00 75:37 (16:8 40:21 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
3. kolo, zápas č. 204

datum: 23.09.2018, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.500)
Holaň Dominik (1.000/1.500)

205. Basket Ostrava - BK Příbor 23.09.2018 11:00 67:33 (16:4 37:14 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
3. kolo, zápas č. 205

datum: 23.09.2018, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Veselý Ondřej (1.000/1.000)

4. kolo
206. BK Příbor - Loko Krnov 06.10.2018 10:00 25:64 (9:6 16:26 25:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
4. kolo, zápas č. 206

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

207. BK Havířov - SBŠ Ostrava 06.10.2018 09:00 45:69 (17:14 19:49 36:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
4. kolo, zápas č. 207

datum: 06.10.2018, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Veselý Ondřej (2.000/1.000)
Nevřela Tomáš (2.000/1.000)

5. kolo
208. BK Frýdek-Místek - Loko Krnov 07.10.2018 10:00 29:51 (10:12 16:25 26:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
5. kolo, zápas č. 208

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: 1. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Veselý Ondřej (1.000/1.500)
Nevřela Tomáš (1.000/1.500)

209. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava 07.10.2018 14:00 47:96 (10:14 21:50 37:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
5. kolo, zápas č. 209

datum: 07.10.2018, 14:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.000/1.000)

6. kolo
210. SBŠ Ostrava - BK Příbor 09.10.2018 17:30 110:23 (27:6 63:6 86:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
6. kolo, zápas č. 210

datum: 09.10.2018, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

211. Loko Krnov - BK Havířov 20.10.2018 15:30 51:84 (17:22 20:38 40:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
6. kolo, zápas č. 211

datum: 20.10.2018, 15:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jurda Aleš (1.000/1.000)
Posker Jan (1.000/1.000)

7. kolo
212. SBŠ Ostrava - BK Frýdek-Místek 16.10.2018 18:50 111:28 (21:8 54:19 90:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
7. kolo, zápas č. 212

datum: 16.10.2018, 18:50:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

213. Loko Krnov - Basket Ostrava 21.10.2018 10:00 54:59 (11:16 38:33 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
7. kolo, zápas č. 213

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jurda Aleš (1.500/1.000)
Posker Jan (1.500/1.000)

8. kolo
214. Basket Ostrava - BK Havířov 04.11.2018 16:00 44:74 (7:16 26:28 36:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 214

datum: 04.11.2018, 16:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

215. BK Frýdek-Místek - BK Příbor 04.11.2018 15:00 74:40 (17:10 35:18 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
8. kolo, zápas č. 215

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

9. kolo
216. BK Frýdek-Místek - BK Havířov 17.11.2018 10:00 39:85 (13:28 23:38 33:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
9. kolo, zápas č. 216

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

217. BK Příbor - Basket Ostrava 17.11.2018 14:00 41:93 (13:22 18:46 26:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
9. kolo, zápas č. 217

datum: 17.11.2018, 14:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)

10. kolo
218. BK Příbor - BK Havířov 18.11.2018 11:00 23:77 (6:24 10:39 16:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
10. kolo, zápas č. 218

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

219. BK Frýdek-Místek - Basket Ostrava 18.11.2018 09:00 56:88 (10:14 22:38 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
10. kolo, zápas č. 219

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/1.000)
Karaffová Nikol (1.000/1.000)

220. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 18.11.2018 09:00 45:93 (10:30 20:49 39:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
10. kolo, zápas č. 220

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Siegfried Jiří (2.000/1.000)

11. kolo
221. Loko Krnov - BK Frýdek-Místek 01.12.2018 12:00 48:51 (18:11 27:28 37:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
11. kolo, zápas č. 221

datum: 01.12.2018, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kremser Jakub (2.500/1.000)
Smelty Jiří (2.000/1.000)

222. SBŠ Ostrava - Basket Ostrava 28.11.2018 18:15 89:33 (28:8 48:20 73:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
11. kolo, zápas č. 222

datum: 28.11.2018, 18:15:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

12. kolo
223. Loko Krnov - BK Příbor 02.12.2018 10:00 59:22 (15:11 32:13 44:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
12. kolo, zápas č. 223

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Jedličková Kateřina (1.000/1.000)

224. SBŠ Ostrava - BK Havířov 06.12.2018 16:30 103:29 (29:8 61:10 84:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
12. kolo, zápas č. 224

datum: 06.12.2018, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

13. kolo
225. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava 12.12.2018 16:30 42:74 (7:18 21:39 29:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 225

datum: 12.12.2018, 16:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Nováková Bára (1.000/1.000)

226. Basket Ostrava - Loko Krnov 15.12.2018 16:00 67:49 (20:13 38:19 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
13. kolo, zápas č. 226

datum: 15.12.2018, 16:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/2.000)

14. kolo
227. BK Příbor - SBŠ Ostrava 14.12.2018 17:00 27:50 (4:16 12:34 18:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 227

datum: 14.12.2018, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

228. BK Havířov - Loko Krnov 12.12.2018 16:30 83:39 (25:18 42:22 63:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina F
14. kolo, zápas č. 228

datum: 12.12.2018, 16:30:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500)
Holaň Dominik (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.