image

muži / Oblasti / ročník 2018/19 / Severomoravská liga mužů - 1.třída / Základní část


tabulka
1. TJ Slavoj Český Těšín 18/19 20 16 4 1768:1454 36
2. BK Snakes Ostrava B 18/19 20 16 4 1652:1384 36
3. BC Nový Jičín B 18/19 20 13 7 1656:1415 33
4. Sokol Karviná B 18/19 20 12 8 1639:1511 32
5. Basket Opava 2010 B 18/19 20 12 8 1406:1339 32
6. RESTART Havířov 18/19 20 10 10 1497:1467 30
7. BK Příbor 18/19 20 9 11 1522:1589 29
8. BK Labrador Ostrava A 18/19 20 8 12 1468:1655 28
9. VSK VŠB Ostrava B 18/19 20 7 13 1365:1508 27
10. Slavia Havířov 18/19 20 5 15 1398:1694 25
11. BK NH Ostrava B 20 2 18 1383:1738 22
1. kolo
1. Karviná B - Opava 2010 B 14.09.2018 20:00 75:51 (26:18 45:26 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.09.2018, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Kraus Jiří

2. Snakes B - NH Ostrava B 14.09.2018 20:30 91:66 (23:16 47:32 68:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.09.2018, 20:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Posker Jan

3. N.Jičín B - Příbor 14.09.2018 20:00 99:82 (15:21 45:40 70:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.09.2018, 20:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Hudec Filip

4. VŠB B - Slavia Havířov 15.09.2018 17:00 80:95 (19:19 39:42 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.09.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Pospíšil Zdeněk

5. Č.Těšín - Restart 13.09.2018 18:30 72:65 (18:18 36:30 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 13.09.2018, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Opletal Petr

2. kolo
6. Slavia Havířov - Č.Těšín 26.09.2018 19:50 71:96 (16:27 34:44 53:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 26.09.2018, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Nováková Bára

7. Příbor - VŠB B 23.11.2018 20:15 53:71 (10:17 26:33 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 23.11.2018, 20:15:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan
Kavka Radim

8. NH Ostrava B - N.Jičín B 28.09.2018 20:00 70:79 (18:24 40:42 59:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2018, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Nevřela Tomáš

9. Opava 2010 B - Snakes B 21.09.2018 20:10 64:72 (18:23 33:45 50:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 21.09.2018, 20:10:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Kremser Jakub

10. Labrador A - Karviná B 27.09.2018 20:15 81:69 (20:21 40:34 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 27.09.2018, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Ščurek Vojtěch

3. kolo
11. Snakes B - Labrador A 12.10.2018 20:30 63:54 (8:15 26:35 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2018, 20:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Nevřela Tomáš

12. N.Jičín B - Opava 2010 B 12.10.2018 20:00 62:59 (12:15 33:26 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2018, 20:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Hudec Filip

13. VŠB B - NH Ostrava B 13.10.2018 17:00 88:56 (25:12 45:27 64:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 13.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Pilch Marek

14. Č.Těšín - Příbor 11.10.2018 18:30 80:74 (24:22 46:41 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 11.10.2018, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Opletal Petr

15. Restart - Slavia Havířov 12.10.2018 19:15 82:83 (30:20 42:44 58:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 12.10.2018, 19:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Posker Jan

4. kolo
16. Příbor - Restart 26.10.2018 20:15 66:72 (16:15 35:45 47:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 26.10.2018, 20:15:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan
Panák Daniel

17. NH Ostrava B - Č.Těšín 26.10.2018 20:00 62:81 (14:27 32:48 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
4. kolo, zápas č. 17

datum: 26.10.2018, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

18. Opava 2010 B - VŠB B 26.10.2018 20:10 85:75 (16:16 41:34 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
4. kolo, zápas č. 18

datum: 26.10.2018, 20:10:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Kremser Jakub

19. Labrador A - N.Jičín B 25.10.2018 20:15 66:101 (11:21 29:50 55:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2018, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Nevřela Tomáš

20. Snakes B - Karviná B 21.11.2018 20:30 89:95 (28:20 49:45 63:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.11.2018, 20:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Opletal Petr

5. kolo
21. N.Jičín B - Karviná B 09.11.2018 20:00 80:84 (16:13 33:34 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
5. kolo, zápas č. 21

datum: 09.11.2018, 20:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

22. VŠB B - Labrador A 10.05.2019 17:30 74:101 (12:30 39:57 61:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
5. kolo, zápas č. 22

datum: 10.05.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Pilch Marek

23. Č.Těšín - Opava 2010 B 08.11.2018 18:30 58:87 (10:22 24:46 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
5. kolo, zápas č. 23

datum: 08.11.2018, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Nováková Bára

24. Restart - NH Ostrava B 09.11.2018 20:15 104:59 (25:15 54:33 72:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
5. kolo, zápas č. 24

datum: 09.11.2018, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Smelty Jiří
Suder Lubor

25. Slavia Havířov - Příbor 07.11.2018 19:50 74:78 (18:25 31:42 49:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 07.11.2018, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr
Ščurek Vojtěch

6. kolo
26. NH Ostrava B - Slavia Havířov 16.11.2018 20:00 57:86 (13:27 23:51 36:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 26

datum: 16.11.2018, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nevřela Tomáš

27. Opava 2010 B - Restart 23.11.2018 20:10 64:66 (23:10 42:37 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 27

datum: 23.11.2018, 20:10:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Rusz Ondřej

28. Labrador A - Č.Těšín 15.11.2018 20:15 80:107 (20:31 36:58 57:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 28

datum: 15.11.2018, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Pospíšil Zdeněk

29. VŠB B - Karviná B 16.11.2018 17:30 65:52 (14:18 28:31 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 29

datum: 16.11.2018, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Sýkora Václav
Veselý Ondřej

30. Snakes B - N.Jičín B 16.11.2018 20:30 91:81 (28:21 47:47 66:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
6. kolo, zápas č. 30

datum: 16.11.2018, 20:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Holaň Dominik

7. kolo
31. VŠB B - Snakes B 01.12.2018 17:00 57:86 (10:22 32:45 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
7. kolo, zápas č. 31

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Jurda Aleš
Ščurek Vojtěch

32. Č.Těšín - Karviná B 27.11.2018 18:30 110:80 (26:17 48:37 85:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
7. kolo, zápas č. 32

datum: 27.11.2018, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Sýkora Václav
Ščurek Vojtěch

33. Restart - Labrador A 19.03.2019 20:10 102:58 (27:17 50:32 77:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
7. kolo, zápas č. 33

datum: 19.03.2019, 20:10:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Nováková Bára

34. Slavia Havířov - Opava 2010 B 16.01.2019 19:50 80:61 (17:19 37:31 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
7. kolo, zápas č. 34

datum: 16.01.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Karabínová Natálie

35. Příbor - NH Ostrava B 30.11.2018 20:15 102:88 (26:15 56:36 78:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
7. kolo, zápas č. 35

datum: 30.11.2018, 20:15:00

místo: ,

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

8. kolo
36. Opava 2010 B - Příbor 07.12.2018 20:10 76:70 (24:24 45:31 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 36

datum: 07.12.2018, 20:10:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Klapetek René

37. Labrador A - Slavia Havířov 06.12.2018 20:15 100:77 (22:20 43:43 71:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 37

datum: 06.12.2018, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nevřela Tomáš

38. Restart - Karviná B 07.12.2018 20:15 80:56 (18:15 39:24 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 38

datum: 07.12.2018, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav
Nováková Bára

39. Snakes B - Č.Těšín 07.12.2018 20:30 79:80 (22:17 41:43 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 39

datum: 07.12.2018, 20:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Opletal Petr

40. N.Jičín B - VŠB B 05.12.2018 20:00 77:68 (20:14 31:41 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 40

datum: 05.12.2018, 20:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Hudec Filip

9. kolo
41. Č.Těšín - N.Jičín B 20.12.2018 18:15 77:58 (19:23 39:32 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 41

datum: 20.12.2018, 18:15:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Giecek Adam
Karabínová Natálie

42. Restart - Snakes B 14.12.2018 20:15 86:101 (23:36 38:61 70:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 42

datum: 14.12.2018, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Karabínová Natálie

43. Slavia Havířov - Karviná B 19.12.2018 19:50 79:98 (24:26 36:53 53:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 43

datum: 19.12.2018, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Nováková Bára

44. Příbor - Labrador A 18.12.2018 19:30 60:68 (11:19 27:37 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 44

datum: 18.12.2018, 19:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

45. NH Ostrava B - Opava 2010 B 20.12.2018 19:30 52:78 (18:19 32:33 39:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 45

datum: 20.12.2018, 19:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Billík Dennis

10. kolo
46. Labrador A - NH Ostrava B 03.01.2019 20:15 89:78 (28:25 51:33 73:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
10. kolo, zápas č. 46

datum: 03.01.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Pospíšil Zdeněk

47. Karviná B - Příbor 04.01.2019 20:00 94:76 (26:17 56:36 71:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
10. kolo, zápas č. 47

datum: 04.01.2019, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

48. Snakes B - Slavia Havířov 04.01.2019 20:30 93:61 (22:18 48:26 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
10. kolo, zápas č. 48

datum: 04.01.2019, 20:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Nevřela Tomáš

49. N.Jičín B - Restart 04.01.2019 20:00 69:58 (16:16 27:28 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
10. kolo, zápas č. 49

datum: 04.01.2019, 20:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Kavka Radim

50. VŠB B - Č.Těšín 01.03.2019 17:30 54:93 (15:27 27:49 43:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
10. kolo, zápas č. 50

datum: 01.03.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Ščurek Vojtěch

11. kolo
51. Restart - VŠB B 11.01.2019 20:15 81:76 (17:20 37:37 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
11. kolo, zápas č. 51

datum: 11.01.2019, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Veselý Ondřej

52. Slavia Havířov - N.Jičín B 09.01.2019 19:50 63:99 (13:19 30:40 49:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
11. kolo, zápas č. 52

datum: 09.01.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nováková Bára

53. Příbor - Snakes B 08.01.2019 19:30 85:111 (26:20 49:59 62:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
11. kolo, zápas č. 53

datum: 08.01.2019, 19:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

54. NH Ostrava B - Karviná B 11.01.2019 20:00 73:96 (13:21 32:50 54:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
11. kolo, zápas č. 54

datum: 11.01.2019, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Rusz Ondřej

55. Opava 2010 B - Labrador A 11.01.2019 20:10 83:81 (25:17 39:41 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
11. kolo, zápas č. 55

datum: 11.01.2019, 20:10:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Kremser Jakub

12. kolo
56. Opava 2010 B - Karviná B 05.04.2019 20:30 57:37 (14:20 30:20 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
12. kolo, zápas č. 56

datum: 05.04.2019, 20:30:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Kremser Jakub

57. NH Ostrava B - Snakes B 25.01.2019 20:00 68:71 (16:17 32:47 49:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
12. kolo, zápas č. 57

datum: 25.01.2019, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

58. Příbor - N.Jičín B 25.01.2019 20:15 99:90 (26:23 42:50 63:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
12. kolo, zápas č. 58

datum: 25.01.2019, 20:15:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan
Kavka Radim

59. Slavia Havířov - VŠB B 20.03.2019 19:50 75:69 (25:19 37:29 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
12. kolo, zápas č. 59

datum: 20.03.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Nováková Bára

60. Restart - Č.Těšín 25.01.2019 20:15 59:96 (16:18 26:42 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
12. kolo, zápas č. 60

datum: 25.01.2019, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Ščurek Vojtěch

13. kolo
61. Č.Těšín - Slavia Havířov 31.01.2019 18:30 124:60 (26:20 65:36 101:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
13. kolo, zápas č. 61

datum: 31.01.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Opletal Petr

62. VŠB B - Příbor 02.02.2019 17:00 73:82 (16:21 30:44 56:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
13. kolo, zápas č. 62

datum: 02.02.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Ščurek Vojtěch

63. N.Jičín B - NH Ostrava B 30.01.2019 20:00 74:67 (18:15 27:36 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
13. kolo, zápas č. 63

datum: 30.01.2019, 20:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

64. Snakes B - Opava 2010 B 22.03.2019 19:00 78:65 (23:16 36:32 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
13. kolo, zápas č. 64

datum: 22.03.2019, 19:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Billík Dennis

65. Karviná B - Labrador A 01.02.2019 19:30 100:66 (27:9 51:21 75:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
13. kolo, zápas č. 65

datum: 01.02.2019, 19:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Sýkora Václav
Kraus Jiří

14. kolo
66. Labrador A - Snakes B 14.02.2019 20:15 71:93 (14:27 32:43 51:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
14. kolo, zápas č. 66

datum: 14.02.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Nevřela Tomáš

67. Opava 2010 B - N.Jičín B 15.02.2019 20:10 81:75 (16:13 35:33 49:52 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
14. kolo, zápas č. 67

datum: 15.02.2019, 20:10:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Kremser Jakub

68. NH Ostrava B - VŠB B 15.02.2019 20:00 64:96 (17:29 31:56 46:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
14. kolo, zápas č. 68

datum: 15.02.2019, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Pospíšil Zdeněk

69. Příbor - Č.Těšín 15.02.2019 20:15 91:82 (16:24 49:39 63:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
14. kolo, zápas č. 69

datum: 15.02.2019, 20:15:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan
Giecek Adam

70. Slavia Havířov - Restart 20.02.2019 19:50 59:81 (15:19 35:37 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
14. kolo, zápas č. 70

datum: 20.02.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Nevřela Tomáš

15. kolo
71. Restart - Příbor 05.04.2019 20:15 89:72 (21:24 45:40 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 71

datum: 05.04.2019, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Nováková Bára

72. Č.Těšín - NH Ostrava B 21.02.2019 18:30 88:73 (26:24 52:44 68:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 72

datum: 21.02.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

73. VŠB B - Opava 2010 B 22.02.2019 17:30 62:59 (17:18 36:30 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 73

datum: 22.02.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Tichov Michael
Ščurek Vojtěch

74. N.Jičín B - Labrador A 22.05.2019 19:30 96:44 (21:10 47:22 72:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 74

datum: 22.05.2019, 19:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Hudec Filip

75. Karviná B - Snakes B 19.02.2019 19:00 80:81 (17:26 36:39 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
15. kolo, zápas č. 75

datum: 19.02.2019, 19:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Nováková Bára

16. kolo
76. Karviná B - N.Jičín B 08.03.2019 20:00 78:75 (31:16 45:37 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
16. kolo, zápas č. 76

datum: 08.03.2019, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam
Rusz Ondřej

77. Labrador A - VŠB B 07.03.2019 20:15 57:74 (13:16 32:31 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
16. kolo, zápas č. 77

datum: 07.03.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Ščurek Vojtěch

78. Opava 2010 B - Č.Těšín 08.03.2019 20:10 77:67 (20:22 40:31 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
16. kolo, zápas č. 78

datum: 08.03.2019, 20:10:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Kremser Jakub
Klapetek René

79. NH Ostrava B - Restart 08.03.2019 20:00 84:77 (24:18 44:31 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
16. kolo, zápas č. 79

datum: 08.03.2019, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Posker Jan

80. Příbor - Slavia Havířov 08.03.2019 20:15 57:51 (17:19 34:28 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
16. kolo, zápas č. 80

datum: 08.03.2019, 20:15:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nevřela Tomáš

17. kolo
81. Slavia Havířov - NH Ostrava B 13.03.2019 19:50 81:89 (18:22 39:42 63:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
17. kolo, zápas č. 81

datum: 13.03.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Nováková Bára

82. Restart - Opava 2010 B 15.03.2019 20:15 52:64 (13:13 27:36 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
17. kolo, zápas č. 82

datum: 15.03.2019, 20:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Posker Jan

83. Č.Těšín - Labrador A 26.03.2019 18:30 118:73 (33:10 74:30 103:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
17. kolo, zápas č. 83

datum: 26.03.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Pilch Marek

84. Karviná B - VŠB B 14.03.2019 19:00 96:71 (27:8 52:38 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
17. kolo, zápas č. 84

datum: 14.03.2019, 19:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Ščurek Vojtěch

85. N.Jičín B - Snakes B 16.03.2019 18:00 64:73 (12:17 26:40 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
17. kolo, zápas č. 85

datum: 16.03.2019, 18:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Nevřela Tomáš

18. kolo
86. Snakes B - VŠB B 29.03.2019 20:30 88:46 (21:8 36:19 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
18. kolo, zápas č. 86

datum: 29.03.2019, 20:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Pospíšil Zdeněk

87. Karviná B - Č.Těšín 29.03.2019 20:00 88:90 (23:20 46:44 61:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
18. kolo, zápas č. 87

datum: 29.03.2019, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Ščurek Vojtěch

88. Labrador A - Restart 04.04.2019 20:15 67:87 (18:30 34:42 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
18. kolo, zápas č. 88

datum: 04.04.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Pospíšil Zdeněk

89. Opava 2010 B - Slavia Havířov 29.03.2019 20:10 73:71 (20:19 36:37 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
18. kolo, zápas č. 89

datum: 29.03.2019, 20:10:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Kremser Jakub
Klapetek René

90. NH Ostrava B - Příbor 29.03.2019 20:00 64:86 (17:27 29:55 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
18. kolo, zápas č. 90

datum: 29.03.2019, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Rusz Ondřej

19. kolo
91. Příbor - Opava 2010 B 12.04.2019 20:15 66:83 (18:18 29:43 48:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
19. kolo, zápas č. 91

datum: 12.04.2019, 20:15:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pospíšil Zdeněk

92. Slavia Havířov - Labrador A 10.04.2019 19:50 70:80 (14:25 32:38 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
19. kolo, zápas č. 92

datum: 10.04.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Stáňa Lukáš

93. Karviná B - Restart 12.04.2019 20:00 76:77 (26:28 44:45 63:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
19. kolo, zápas č. 93

datum: 12.04.2019, 20:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Šuláková Pavlína

94. Č.Těšín - Snakes B 09.04.2019 18:30 82:72 (29:15 41:35 63:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
19. kolo, zápas č. 94

datum: 09.04.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Opletal Petr

95. VŠB B - N.Jičín B 13.04.2019 17:00 52:66 (10:18 23:40 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
19. kolo, zápas č. 95

datum: 13.04.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pilch Marek

20. kolo
96. N.Jičín B - Č.Těšín 26.04.2019 18:00 92:79 (21:20 45:33 70:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
20. kolo, zápas č. 96

datum: 26.04.2019, 18:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

97. Snakes B - Restart 14.05.2019 19:30 72:57 (23:15 39:25 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
20. kolo, zápas č. 97

datum: 14.05.2019, 19:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Ščurek Vojtěch

98. Karviná B - Slavia Havířov 26.04.2019 19:00 98:62 (28:14 54:35 79:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
20. kolo, zápas č. 98

datum: 26.04.2019, 19:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Križanová Johana

99. Labrador A - Příbor 25.04.2019 20:15 75:76 (16:20 38:42 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
20. kolo, zápas č. 99

datum: 25.04.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Posker Jan

100. Opava 2010 B - NH Ostrava B 26.04.2019 20:30 78:68 (17:19 44:38 62:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
20. kolo, zápas č. 100

datum: 26.04.2019, 20:30:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Klapetek René

21. kolo
101. NH Ostrava B - Labrador A 02.05.2019 20:30 66:85 (17:26 36:40 48:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
21. kolo, zápas č. 101

datum: 02.05.2019, 20:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Ščurek Vojtěch

102. Příbor - Karviná B 07.05.2019 19:30 69:79 (16:20 28:28 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
21. kolo, zápas č. 102

datum: 07.05.2019, 19:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Giecek Adam
Pilch Marek

103. Slavia Havířov - Snakes B 17.04.2019 19:50 44:78 (15:14 27:36 34:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
21. kolo, zápas č. 103

datum: 17.04.2019, 19:50:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Holaň Dominik
Stáňa Lukáš

104. Restart - N.Jičín B 03.05.2019 20:00 68:118 (15:27 30:58 51:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
21. kolo, zápas č. 104

datum: 03.05.2019, 20:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam
Holaň Dominik

105. Č.Těšín - VŠB B 16.04.2019 18:30 88:59 (25:22 50:26 75:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
21. kolo, zápas č. 105

datum: 16.04.2019, 18:30:00

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Posker Jan

22. kolo
106. VŠB B - Restart 18.05.2019 17:00 55:54 (12:10 29:18 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
22. kolo, zápas č. 106

datum: 18.05.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Posker Jan

107. N.Jičín B - Slavia Havířov 07.05.2019 18:00 101:56 (30:10 51:28 79:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
22. kolo, zápas č. 107

datum: 07.05.2019, 18:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Hudec Filip

108. Snakes B - Příbor 15.05.2019 19:30 70:78 (11:27 30:43 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
22. kolo, zápas č. 108

datum: 15.05.2019, 19:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Nevřela Tomáš

109. Karviná B - NH Ostrava B 09.05.2019 19:15 108:79 (21:24 53:52 77:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
22. kolo, zápas č. 109

datum: 09.05.2019, 19:15:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Jurda Aleš

110. Labrador A - Opava 2010 B 16.05.2019 20:15 72:61 (17:10 42:34 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
22. kolo, zápas č. 110

datum: 16.05.2019, 20:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Karabínová Natálie

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC