image

junioři U19 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / skupina A


tabulka
1. BK Levharti Chomutov 14 11 3 1097:780 25
2. Sokol Žižkov 14 11 3 1272:854 25
3. BA Sparta Praha 14 11 3 1112:877 25
4. SLUNETA Ústí nad Labem 14 10 4 1115:912 24
5. BA 2006´ Roudnice n.L. 14 7 7 1122:1082 21
6. Sokol Vyšehrad 14 3 11 784:1126 17
7. Válečníci Děčín 14 3 11 898:1229 17
8. TJ Slovan Varnsdorf 14 0 14 760:1300 14
1. kolo
1. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 10.11.2018 09:00 89:50 (28:7 48:24 76:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 10.11.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

2. BA Roudnice n.L. - BA Sparta Praha 10.11.2018 18:30 67:93 (18:19 33:42 45:73 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.11.2018, 18:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

3. SLUNETA Ústí n. L. - Levharti Chomutov 06.11.2018 18:15 72:59 (24:19 33:36 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.11.2018, 18:15:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

4. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov 07.11.2018 17:30 35:83 (11:13 18:40 31:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.11.2018, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.500)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)

2. kolo
5. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 29.09.2018 19:00 57:72 (18:19 37:32 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 29.09.2018, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Tesař Michal (1.000/2.000)

6. Slovan Varnsdorf - Sokol Žižkov 29.09.2018 15:45 55:123 (6:36 21:69 36:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 29.09.2018, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (3.000/1.000)
Josefus Ondřej (3.000/1.000)

7. BA Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n. L. 29.09.2018 18:30 77:80 (22:20 43:43 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 29.09.2018, 18:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (4.000/1.000)
Ulrych Lukáš (4.000/1.000)

8. BA Sparta Praha - Levharti Chomutov 29.09.2018 13:00 52:79 (13:21 31:41 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 29.09.2018, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

3. kolo
9. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov 30.09.2018 13:15 51:99 (13:32 28:57 44:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 30.09.2018, 13:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

10. Slovan Varnsdorf - Sokol Vyšehrad 30.09.2018 15:00 64:67 (17:17 30:31 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 30.09.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan (3.000/1.000)
Josefus Ondřej (4.000/1.000)

11. Levharti Chomutov - BA Roudnice n.L. 30.09.2018 09:00 67:48 (15:9 26:15 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 30.09.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

12. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí n. L. 30.09.2018 09:00 54:63 (14:19 25:31 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 30.09.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

4. kolo
13. Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n. L. 13.10.2018 17:30 45:101 (11:31 24:52 31:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 13.10.2018, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

14. Sokol Žižkov - Levharti Chomutov 13.10.2018 17:00 66:67 (12:23 29:38 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 13.10.2018, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kavan Jonáš (3.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (3.000/1.000)

15. Válečníci Děčín - BA Roudnice n.L. 13.10.2018 19:00 75:90 (19:19 43:45 62:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 13.10.2018, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

16. Slovan Varnsdorf - BA Sparta Praha 13.10.2018 18:00 51:85 (10:19 19:38 33:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 13.10.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona (3.000/1.000)
Josefus Ondřej (3.500/1.000)

5. kolo
17. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 14.10.2018 09:00 47:81 (9:26 26:40 36:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 14.10.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

18. Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n. L. 14.10.2018 10:00 86:57 (35:14 56:37 73:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.500/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.500/1.000)

19. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 14.10.2018 09:00 56:84 (13:23 27:45 36:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 14.10.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

20. Slovan Varnsdorf - BA Roudnice n.L. 14.10.2018 10:00 56:86 (10:19 28:37 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Prchalová Simona (3.500/1.000)
Josefus Ondřej (4.000/1.000)

6. kolo
21. Sokol Vyšehrad - BA Roudnice n.L. 27.10.2018 15:00 70:87 (19:26 36:41 51:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

22. BA Sparta Praha - Sokol Žižkov 27.10.2018 17:00 84:67 (23:25 40:38 67:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 27.10.2018, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.500)
Tesař Michal (1.000/2.500)

23. SLUNETA Ústí n. L. - Válečníci Děčín 27.10.2018 09:00 93:46 (30:15 49:27 66:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2018, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

24. Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf 27.10.2018 13:00 93:42 (29:10 47:16 71:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 27.10.2018, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Broško Daniel (1.000/1.000)

7. kolo
25. Sokol Žižkov - BA Roudnice n.L. 28.10.2018 10:00 108:68 (32:8 62:25 93:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

26. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 28.10.2018 15:00 85:37 (23:8 43:10 62:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 28.10.2018, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

27. SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Varnsdorf 28.10.2018 09:30 96:42 (17:15 43:30 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 28.10.2018, 09:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

28. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 28.10.2018 13:00 110:47 (33:13 55:31 82:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 28.10.2018, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Broško Daniel (1.000/1.000)

8. kolo
29. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 11.11.2018 10:00 69:80 (13:16 38:34 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000)
Tesař Michal (2.000/1.000)

30. BA Sparta Praha - BA Roudnice n.L. 11.11.2018 09:00 87:73 (21:19 45:36 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 11.11.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Haniš Martin (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

31. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n. L. 08.11.2018 18:30 99:54 (21:17 50:29 77:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2018, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

32. Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad 05.11.2018 19:00 113:49 (17:10 48:21 83:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 05.11.2018, 19:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

9. kolo
33. Sokol Žižkov - Válečníci Děčín 24.11.2018 17:00 129:60 (43:13 72:25 105:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 24.11.2018, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Kopecká Barbora (1.000/1.000)

34. Sokol Vyšehrad - Slovan Varnsdorf 24.11.2018 18:00 65:63 (16:12 31:29 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 24.11.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (1.500/2.000)
Koudela Pavel (1.500/2.000)

35. BA Roudnice n.L. - Levharti Chomutov 24.11.2018 18:30 68:81 (10:30 30:44 52:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 24.11.2018, 18:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

36. SLUNETA Ústí n. L. - BA Sparta Praha 24.11.2018 10:00 76:83 (18:16 27:31 36:49 61:61 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 24.11.2018, 10:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

10. kolo
37. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 25.11.2018 11:00 71:74 (22:14 43:31 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (2.000/1.500)
Koudela Pavel (2.000/1.500)

38. Sokol Žižkov - Slovan Varnsdorf 25.11.2018 10:00 102:55 (27:15 57:30 77:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

39. SLUNETA Ústí n. L. - BA Roudnice n.L. 25.11.2018 09:30 71:86 (23:24 39:46 57:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 25.11.2018, 09:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

40. Levharti Chomutov - BA Sparta Praha 25.11.2018 10:00 57:66 (15:16 26:30 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

11. kolo
41. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 08.12.2018 15:00 75:49 (23:7 45:26 68:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 08.12.2018, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

42. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Žižkov 04.12.2018 20:00 77:64 (21:20 37:32 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.500)
Eisner Petr (1.000/3.500)

43. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 08.12.2018 11:00 89:54 (21:10 47:18 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 08.12.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

44. BA Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 08.12.2018 18:00 105:50 (25:2 41:18 71:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 08.12.2018, 18:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Mycak Michael (1.000/2.000)

12. kolo
45. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 09.12.2018 14:30 86:50 (21:12 45:31 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 09.12.2018, 14:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

46. Levharti Chomutov - Sokol Žižkov 09.12.2018 13:00 43:53 (9:16 26:21 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 09.12.2018, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Ježek Václav (1.000/1.500)

47. BA Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 09.12.2018 10:00 107:78 (32:18 54:41 82:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 09.12.2018, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

48. BA Sparta Praha - Slovan Varnsdorf 09.12.2018 09:00 100:57 (31:10 64:25 83:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

13. kolo
49. BA Roudnice n.L. - Sokol Žižkov 05.01.2019 17:30 87:99 (17:24 40:45 65:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 05.01.2019, 17:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Anton Karel (1.000/3.500)

50. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 05.01.2019 15:00 60:84 (19:28 37:44 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 05.01.2019, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

51. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n. L. 05.01.2019 15:45 56:104 (12:28 23:53 36:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 05.01.2019, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

52. Válečníci Děčín - Levharti Chomutov 05.01.2019 10:00 66:81 (14:18 21:39 39:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 05.01.2019, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

14. kolo
53. BA Roudnice n.L. - Sokol Vyšehrad 06.01.2019 09:00 73:67 (20:14 36:28 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 06.01.2019, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

54. Sokol Žižkov - BA Sparta Praha 06.01.2019 10:00 80:66 (17:14 34:26 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Kučírek Martin (1.000/1.000)

55. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n. L. 06.01.2019 10:00 65:85 (12:26 29:45 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

56. Slovan Varnsdorf - Levharti Chomutov 06.01.2019 10:00 50:105 (14:27 30:56 41:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.