image

junioři U19 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / skupina C


tabulka
1. BK Opava 14 11 3 1155:969 25
2. SK UP BCM Olomouc 14 10 4 1069:1005 24
3. BK NH Ostrava 14 10 4 1222:1052 24
4. BK Hladnov Ostrava 14 8 6 1162:1047 22
5. BK Snakes Ostrava B 14 8 6 1062:1040 22
6. TJ Slavia Kroměříž 14 5 9 972:1081 19
7. SAM Brno B 14 3 11 961:1141 17
8. BC Nový Jičín 14 1 13 884:1152 15
1. kolo
113. SAM Brno B - Slavia Kroměříž 10.11.2018 12:15 67:100 (12:28 31:55 50:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 10.11.2018, 12:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.500/1.000)

114. BK Opava - NH Ostrava 11.12.2018 18:30 72:70 (18:16 34:31 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 11.12.2018, 18:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.500)
Rusz Ondřej (1.500/2.500)

115. Olomouc - BC Nový Jičín 10.11.2018 14:00 81:65 (25:15 49:36 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 10.11.2018, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000)
Zachar Dominik (1.000/2.000)

116. Snakes Ostrava B - BK Hladnov 10.11.2018 11:30 77:76 (26:13 42:32 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 10.11.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (2.000/1.500)
Veselý Ondřej (2.000/4.000)

2. kolo
117. SAM Brno B - Snakes Ostrava B 29.09.2018 17:30 60:85 (15:24 33:45 44:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 29.09.2018, 17:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (2.000/1.500)
Petrák Robin (1.000/1.500)

118. Slavia Kroměříž - BK Hladnov 29.09.2018 09:00 72:66 (19:22 41:34 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 29.09.2018, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Jakubík Petr (1.000/1.000)

119. BK Opava - Olomouc 29.09.2018 18:00 105:66 (19:7 44:26 70:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 29.09.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Kapl Antonín (1.000/1.000)

120. BC Nový Jičín - NH Ostrava 22.09.2018 12:00 63:87 (19:14 29:41 49:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 22.09.2018, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.000)
Opletal Petr (2.000/1.000)

3. kolo
121. SAM Brno B - BK Hladnov 30.09.2018 09:30 70:90 (17:25 25:41 47:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 30.09.2018, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (2.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.000)

122. Slavia Kroměříž - Snakes Ostrava B 30.09.2018 10:00 54:50 (20:8 32:28 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/2.500)
Jakubík Petr (1.000/2.500)

123. BK Opava - BC Nový Jičín 30.09.2018 10:00 76:54 (16:19 32:28 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000)
Kapl Antonín (1.000/2.000)

124. NH Ostrava - Olomouc 02.10.2018 19:15 81:77 (18:27 45:47 57:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 02.10.2018, 19:15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Karabínová Natálie (2.000/1.000)

4. kolo
125. Snakes Ostrava B - Olomouc 13.10.2018 14:00 65:73 (17:18 32:32 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 13.10.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000)
Konvička Jan (2.000/1.000)

126. BK Hladnov - BC Nový Jičín 13.10.2018 18:00 104:53 (25:18 38:28 72:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 13.10.2018, 18:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.500)
Tichov Michael (1.000/2.500)

127. SAM Brno B - BK Opava 13.10.2018 16:30 79:83 (22:25 34:48 53:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 13.10.2018, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Vaníček Marek (1.500/1.000)

128. Slavia Kroměříž - NH Ostrava 13.10.2018 16:30 56:91 (11:21 24:44 40:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 13.10.2018, 16:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

5. kolo
129. Snakes Ostrava B - BC Nový Jičín 14.10.2018 13:00 81:67 (25:14 42:31 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 14.10.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/2.000)
Konvička Jan (2.000/2.000)

130. BK Hladnov - Olomouc 14.10.2018 12:00 67:72 (16:31 39:43 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 14.10.2018, 12:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Tichov Michael (2.000/1.000)

131. SAM Brno B - NH Ostrava 14.10.2018 11:30 72:70 (10:18 27:28 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 14.10.2018, 11:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500)
Vaníček Marek (1.000/2.000)

132. Slavia Kroměříž - BK Opava 14.10.2018 12:30 69:83 (28:20 39:44 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 14.10.2018, 12:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

6. kolo
133. BK Opava - Snakes Ostrava B 27.10.2018 17:00 100:57 (25:12 48:27 74:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 27.10.2018, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/2.000)
Rusz Ondřej (1.500/2.000)

134. NH Ostrava - BK Hladnov 27.10.2018 11:30 98:87 (23:18 54:42 73:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 27.10.2018, 11:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/2.000)
Kremser Jakub (1.500/2.500)

135. Olomouc - SAM Brno B 27.10.2018 14:00 75:66 (11:21 36:35 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 27.10.2018, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/2.000)
Válek Jakub (1.000/2.000)

136. BC Nový Jičín - Slavia Kroměříž 27.10.2018 16:00 61:60 (16:19 36:31 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 27.10.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Opletal Petr (2.000/2.000)
Šuláková Pavlína (2.000/4.000)

7. kolo
137. BK Opava - BK Hladnov 28.10.2018 13:00 81:64 (18:18 37:30 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 28.10.2018, 13:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500)
Rusz Ondřej (1.500/1.000)

138. NH Ostrava - Snakes Ostrava B 28.10.2018 11:30 94:45 (17:10 47:23 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 28.10.2018, 11:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/2.000)
Šuláková Pavlína (1.500/2.000)

139. Olomouc - Slavia Kroměříž 28.10.2018 09:30 73:54 (21:10 43:26 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 28.10.2018, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

140. BC Nový Jičín - SAM Brno B 28.10.2018 13:00 61:76 (19:24 33:37 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 28.10.2018, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/1.500)
Fanta Jiří (2.000/1.500)

8. kolo
141. Slavia Kroměříž - SAM Brno B 11.11.2018 13:00 77:73 (21:13 38:28 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 11.11.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.000/1.000)

142. NH Ostrava - BK Opava 10.11.2018 10:00 92:85 (25:23 43:49 64:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 10.11.2018, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Giecek Adam (1.500/1.500)

143. BC Nový Jičín - Olomouc 11.11.2018 13:00 66:86 (16:24 33:48 45:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 11.11.2018, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000)
Nováková Bára (2.000/1.000)

144. BK Hladnov - Snakes Ostrava B 11.11.2018 10:00 68:64 (19:14 38:30 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.500)
Petrák Robin (1.000/1.500)

9. kolo
145. BK Hladnov - SAM Brno B 24.11.2018 18:00 82:56 (18:21 37:33 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 24.11.2018, 18:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.500)
Smelty Jiří (1.000/1.500)

146. Snakes Ostrava B - Slavia Kroměříž 24.11.2018 12:30 85:75 (23:27 45:45 66:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 24.11.2018, 12:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.000)
Siegfried Jiří (1.500/1.000)

147. BC Nový Jičín - BK Opava 24.11.2018 16:00 64:73 (10:19 24:42 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 24.11.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Opletal Petr (2.500/1.000)
Rusz Ondřej (2.500/1.500)

148. Olomouc - NH Ostrava 24.11.2018 14:00 77:61 (15:20 35:26 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 24.11.2018, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500)
Menšík Jan (1.000/1.500)

10. kolo
149. Snakes Ostrava B - SAM Brno B 25.11.2018 11:00 76:53 (10:19 29:31 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.000)
Siegfried Jiří (1.500/1.000)

150. BK Hladnov - Slavia Kroměříž 25.11.2018 11:00 119:78 (22:19 54:41 78:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Smelty Jiří (1.000/1.000)

151. Olomouc - BK Opava 25.11.2018 09:00 65:79 (11:26 35:46 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 25.11.2018, 09:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.500)

152. NH Ostrava - BC Nový Jičín 25.11.2018 13:00 88:61 (20:8 43:20 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 25.11.2018, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/3.000)
Rusz Ondřej (1.000/3.000)

11. kolo
153. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava B 08.12.2018 18:00 66:110 (13:29 27:58 46:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 08.12.2018, 18:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.500)
Smelty Jiří (1.500/1.500)

154. Olomouc - BK Hladnov 08.12.2018 19:00 82:89 (12:19 42:35 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 08.12.2018, 19:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

155. NH Ostrava - SAM Brno B 08.12.2018 14:30 103:88 (25:17 44:35 76:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 08.12.2018, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.500)
Kremser Jakub (1.500/1.500)

156. BK Opava - Slavia Kroměříž 08.12.2018 16:00 83:71 (23:21 40:37 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 08.12.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Tichov Michael (1.500/1.000)

12. kolo
157. Olomouc - Snakes Ostrava B 09.12.2018 09:30 84:76 (15:20 34:40 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 09.12.2018, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500)
Krčmář Dominik (1.000/1.500)

158. BC Nový Jičín - BK Hladnov 09.12.2018 13:00 69:89 (20:25 30:43 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 09.12.2018, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (3.500/1.000)
Smelty Jiří (3.500/1.000)

159. BK Opava - SAM Brno B 09.12.2018 09:00 80:46 (24:12 38:24 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Tichov Michael (1.500/1.500)

160. NH Ostrava - Slavia Kroměříž 09.12.2018 10:00 97:89 (27:18 51:38 76:63 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 09.12.2018, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/1.000)
Kremser Jakub (1.500/1.000)

13. kolo
161. BK Hladnov - BK Opava 05.01.2019 19:00 77:73 (18:23 37:32 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 05.01.2019, 19:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.500)

162. Snakes Ostrava B - NH Ostrava 05.01.2019 13:00 96:88 (27:29 47:44 76:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 05.01.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (3.000/2.000)
Krčmář Dominik (3.000/3.000)

163. Slavia Kroměříž - Olomouc 05.01.2019 17:00 57:74 (19:17 30:34 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

164. SAM Brno B - BC Nový Jičín 05.01.2019 16:00 81:75 (16:19 39:39 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 05.01.2019, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/2.000)
Vaníček Marek (1.000/2.000)

14. kolo
165. Snakes Ostrava B - BK Opava 06.01.2019 09:00 95:82 (32:9 49:30 75:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 06.01.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/2.000)

166. BK Hladnov - NH Ostrava 06.01.2019 10:30 84:102 (18:28 46:53 61:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 06.01.2019, 10:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/1.500)
Giecek Adam (1.500/1.500)

167. SAM Brno B - Olomouc 06.01.2019 10:00 74:84 (27:15 44:36 62:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Vaníček Marek (1.000/1.000)

168. Slavia Kroměříž - BC Nový Jičín 06.01.2019 10:00 60:59 (16:26 27:34 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/2.000)
Mynarčík Petr (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.