image

kadeti U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / skupina C


tabulka
1. SK Žabovřesky 14 12 2 1174:870 26
2. Tygři JBC Brno 14 12 2 1170:828 26
3. BK Opava 14 11 3 1160:869 25
4. SKB Zlín 14 8 6 1037:1009 22
5. SAM Brno B 14 7 7 998:952 21
6. BK Hladnov Ostrava 14 3 11 933:1227 17
7. SK UP-BCM Olomouc 14 2 12 813:1293 16
8. TJ Sokol Karviná 14 1 13 903:1140 15
1. kolo
113. Tygři JBC Brno - SKB Zlín 17.11.2018 18:00 84:57 (23:13 42:27 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000)
Dombrovský Filip (2.000/1.000)

114. SK Žabovřesky - SAM Brno B 17.11.2018 14:00 79:57 (25:16 46:25 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 17.11.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.500)
Mynarčík Petr (1.500/1.500)

115. Sokol Karviná - BK Hladnov 17.11.2018 10:00 87:97 (14:23 34:45 66:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Nováková Bára (2.500/1.500)

116. BK Opava - SK UP-BCM Olomouc 17.11.2018 17:00 101:52 (22:13 46:31 83:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 17.11.2018, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Smelty Jiří (1.500/1.000)

2. kolo
117. Tygři JBC Brno - BK Opava 06.10.2018 16:00 91:87 (19:25 48:53 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000)
Zachar Dominik (1.500/1.000)

118. SKB Zlín - SK UP-BCM Olomouc 06.10.2018 16:00 81:63 (15:15 40:30 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

119. SK Žabovřesky - Sokol Karviná 06.10.2018 14:00 66:43 (24:6 38:25 57:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.500/1.000)
Bráblík Jan (1.500/1.000)

120. SAM Brno B - BK Hladnov 06.10.2018 17:00 87:55 (27:17 46:33 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

3. kolo
121. Tygři JBC Brno - SK UP-BCM Olomouc 07.10.2018 11:30 116:51 (34:14 62:25 90:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 07.10.2018, 11:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.000/1.000)

122. SKB Zlín - BK Opava 07.10.2018 10:00 68:64 (21:16 34:33 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Sekáč Martin (1.000/1.000)
Slezák Filip (1.000/2.000)

123. SK Žabovřesky - BK Hladnov 07.10.2018 10:00 101:58 (17:13 44:26 70:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.500/2.000)
Bráblík Jan (1.500/2.000)

124. SAM Brno B - Sokol Karviná 07.10.2018 12:00 79:57 (25:19 40:31 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.500/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

4. kolo
125. BK Opava - Sokol Karviná 20.10.2018 14:00 77:49 (16:14 33:30 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.500/1.000)

126. SK UP-BCM Olomouc - BK Hladnov 20.10.2018 14:00 91:61 (28:20 42:41 66:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/2.000)
Petrák Robin (1.000/2.000)

127. Tygři JBC Brno - SK Žabovřesky 20.10.2018 18:00 89:85 (22:20 32:43 54:57 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.500)
Veis Martin (1.000/1.500)

128. SKB Zlín - SAM Brno B 20.10.2018 17:00 68:59 (17:13 33:31 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/2.500)

5. kolo
129. BK Opava - BK Hladnov 21.10.2018 10:00 97:62 (39:12 61:34 85:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/2.000)
Rusz Ondřej (1.500/2.000)

130. SK UP-BCM Olomouc - Sokol Karviná 21.10.2018 12:00 78:66 (15:18 41:32 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 21.10.2018, 12:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/2.000)

131. Tygři JBC Brno - SAM Brno B 21.10.2018 11:15 54:49 (21:16 30:27 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 21.10.2018, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (2.000/1.500)
Veis Martin (2.000/3.000)

132. SKB Zlín - SK Žabovřesky 21.10.2018 09:00 74:77 (14:18 34:39 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500)
Bešina Marek (1.000/1.500)

6. kolo
133. SK Žabovřesky - BK Opava 03.11.2018 16:00 70:66 (24:15 39:23 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.500)

134. SAM Brno B - SK UP-BCM Olomouc 03.11.2018 17:30 93:63 (34:20 59:36 79:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 03.11.2018, 17:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Vaníček Marek (1.000/1.000)

135. Sokol Karviná - Tygři JBC Brno 03.11.2018 16:00 36:88 (3:26 17:47 21:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

136. BK Hladnov - SKB Zlín 03.11.2018 17:00 63:77 (19:17 28:41 49:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (4.000/1.000)
Nováková Bára (4.000/1.000)

7. kolo
137. SK Žabovřesky - SK UP-BCM Olomouc 04.11.2018 08:30 87:44 (25:9 48:19 68:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 04.11.2018, 08:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.000)

138. SAM Brno B - BK Opava 04.11.2018 12:30 64:96 (19:25 28:49 48:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 04.11.2018, 12:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.500)

139. Sokol Karviná - SKB Zlín 04.11.2018 10:00 62:77 (15:18 28:36 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

140. BK Hladnov - Tygři JBC Brno 04.11.2018 10:00 54:83 (20:20 30:43 42:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (4.000/2.000)
Nováková Bára (4.000/2.000)

8. kolo
141. SKB Zlín - Tygři JBC Brno 18.11.2018 10:00 53:69 (16:18 21:37 32:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.500/1.000)

142. SAM Brno B - SK Žabovřesky 18.11.2018 09:30 63:84 (19:30 36:43 48:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 18.11.2018, 09:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.500)
Kubeš Michal (1.000/1.500)

143. BK Hladnov - Sokol Karviná 18.11.2018 12:00 87:78 (16:28 40:50 64:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 18.11.2018, 12:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.500/1.000)
Holaň Dominik (1.500/1.000)

144. SK UP-BCM Olomouc - BK Opava 18.11.2018 12:00 63:103 (17:31 34:49 40:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 18.11.2018, 12:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.000/1.500)

9. kolo
145. SK UP-BCM Olomouc - Tygři JBC Brno 01.12.2018 14:00 31:103 (5:32 14:51 25:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 01.12.2018, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

146. BK Opava - SKB Zlín 01.12.2018 16:00 84:73 (18:24 37:42 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.500/1.500)

147. BK Hladnov - SK Žabovřesky 01.12.2018 17:00 52:101 (11:25 27:53 36:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/1.000)

148. Sokol Karviná - SAM Brno B 01.12.2018 17:30 64:81 (10:30 28:57 43:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 01.12.2018, 17:30:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.500)
Holaň Dominik (1.000/1.500)

10. kolo
149. BK Opava - Tygři JBC Brno 02.12.2018 10:00 66:56 (13:6 33:25 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.500/1.000)

150. SK UP-BCM Olomouc - SKB Zlín 02.12.2018 09:30 60:90 (21:27 33:50 48:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 02.12.2018, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

151. Sokol Karviná - SK Žabovřesky 02.12.2018 13:00 62:104 (22:25 29:57 45:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

152. BK Hladnov - SAM Brno B 02.12.2018 10:00 64:69 (15:15 31:34 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/2.000)
Nevřela Tomáš (2.000/2.000)

11. kolo
153. BK Hladnov - BK Opava 15.12.2018 17:40 58:79 (15:18 31:39 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 15.12.2018, 17:40:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (2.000/1.000)
Bešina Marek (4.000/1.500)

154. Sokol Karviná - SK UP-BCM Olomouc 15.12.2018 18:00 100:29 (31:7 51:14 74:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

155. SAM Brno B - Tygři JBC Brno 15.12.2018 10:00 65:71 (17:17 31:35 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 15.12.2018, 10:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Bráblík Jan (1.500/2.000)
Trmač Vladislav (2.000/2.000)

156. SK Žabovřesky - SKB Zlín 15.12.2018 14:00 92:60 (27:18 45:39 78:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 15.12.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/2.000)
Dolejš Václav (1.000/2.000)

12. kolo
157. Sokol Karviná - BK Opava 16.12.2018 09:00 64:82 (20:24 38:41 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.500)

158. BK Hladnov - SK UP-BCM Olomouc 16.12.2018 12:15 103:67 (22:21 47:34 74:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 16.12.2018, 12:15:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (2.000/1.000)
Bešina Marek (4.000/1.000)

159. SK Žabovřesky - Tygři JBC Brno 14.12.2018 18:00 85:60 (25:14 5:34 69:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 14.12.2018, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500)
Hecl Jan (1.000/1.500)

160. SAM Brno B - SKB Zlín 16.12.2018 09:00 87:60 (22:16 41:33 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

13. kolo
161. SK UP-BCM Olomouc - SK Žabovřesky 12.01.2019 16:00 66:98 (8:25 17:52 35:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 12.01.2019, 16:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Kotala Dominik (1.000/1.000)

162. BK Opava - SAM Brno B 12.01.2019 15:00 82:54 (18:16 36:29 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 12.01.2019, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500)
Smelty Jiří (1.500/1.500)

163. SKB Zlín - Sokol Karviná 12.01.2019 17:15 91:75 (23:15 40:31 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 12.01.2019, 17:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.500/1.000)

164. Tygři JBC Brno - BK Hladnov 12.01.2019 18:30 102:49 (26:6 60:19 74:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 12.01.2019, 18:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

14. kolo
165. BK Opava - SK Žabovřesky 13.01.2019 10:00 76:45 (22:15 39:25 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Smelty Jiří (1.500/1.000)

166. SK UP-BCM Olomouc - SAM Brno B 13.01.2019 13:00 55:91 (16:23 22:43 41:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 13.01.2019, 13:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.500)
Kotala Dominik (1.000/1.500)

167. Tygři JBC Brno - Sokol Karviná 13.01.2019 13:30 104:60 (30:16 54:31 86:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 13.01.2019, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (1.500/1.000)
Bešina Marek (1.500/1.000)

168. SKB Zlín - BK Hladnov 13.01.2019 11:00 108:70 (30:10 45:38 75:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.500)
Vildová Linda (1.500/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR