image

kadetky U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / skupina B


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 14 12 2 1065:895 26
2. BK Brandýs nad Labem 14 9 5 949:861 23
3. USK Praha B 14 8 6 926:943 22
4. Basket Říčany 14 7 7 986:969 21
5. BK Kralupy junior 14 7 7 922:970 21
6. TJ Slovan Litoměřice 14 5 9 680:727 19
7. Basket Pastelka MB 14 5 9 932:1021 19
8. Basket Severočesko 14 3 11 744:818 17
1. kolo
57. SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Litoměřice 17.11.2018 10:00 61:51 (18:11 27:26 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)


58. Basket Severočesko - Pastelka MB 17.11.2018 10:00 53:54 (13:10 23:17 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Tesař Michal (1.500/1.000/---)


59. BK Brandýs n.L. - Basket Říčany 17.11.2018 12:00 91:45 (21:11 40:24 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 17.11.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


60. USK Praha B - BKj. Kralupy n.V. 17.11.2018 15:00 82:39 (23:9 36:22 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 17.11.2018, 15:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000/---)
Rom Daniel (2.000/1.000/---)


2. kolo
61. SLUNETA Ústí n. L. - USK Praha B 06.10.2018 14:00 66:81 (27:14 40:31 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)
Schaffner Vojta (1.000/2.000/---)


62. Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. 06.10.2018 14:00 64:61 (12:12 22:38 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


63. Basket Severočesko - BK Brandýs n.L. 06.10.2018 17:00 45:56 (14:17 26:27 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


64. Pastelka MB - Basket Říčany 06.10.2018 09:00 57:74 (10:13 31:33 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 06.10.2018, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šenk Pavel (2.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (2.000/1.500/---)


3. kolo
65. SLUNETA Ústí n. L. - BKj. Kralupy n.V. 07.10.2018 10:00 67:64 (20:10 39:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


66. Slovan Litoměřice - USK Praha B 07.10.2018 14:00 41:52 (5:13 14:31 27:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 07.10.2018, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.500/---)
Josefus Ondřej (1.000/2.500/---)


67. Basket Severočesko - Basket Říčany 07.10.2018 10:00 58:62 (10:10 19:32 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


68. Pastelka MB - BK Brandýs n.L. 07.10.2018 14:00 64:66 (13:18 35:31 47:43 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 07.10.2018, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


4. kolo
69. USK Praha B - BK Brandýs n.L. 20.10.2018 17:00 79:63 (28:14 46:30 65:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


70. BKj. Kralupy n.V. - Basket Říčany 20.10.2018 16:00 78:55 (19:18 38:31 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


71. SLUNETA Ústí n. L. - Basket Severočesko 20.10.2018 10:00 74:52 (14:8 24:20 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Eisner Petr (1.000/2.000/---)


72. Slovan Litoměřice - Pastelka MB 20.10.2018 09:00 56:42 (18:17 26:26 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 20.10.2018, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/2.000/---)
Horsáková Natálie (1.000/1.500/---)


5. kolo
73. USK Praha B - Basket Říčany 21.10.2018 13:00 64:62 (13:14 27:26 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 21.10.2018, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/1.500/---)
Josefus Ondřej (2.000/1.500/---)


74. BKj. Kralupy n.V. - BK Brandýs n.L. 21.10.2018 14:00 86:63 (20:12 43:37 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 21.10.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


75. SLUNETA Ústí n. L. - Pastelka MB 21.10.2018 10:00 114:88 (22:19 52:38 84:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/2.000/---)


76. Slovan Litoměřice - Basket Severočesko 21.10.2018 11:00 37:39 (7:16 13:20 23:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/2.000/---)
Horsáková Natálie (1.500/1.000/---)


6. kolo
77. Basket Severočesko - USK Praha B 03.11.2018 18:00 67:48 (14:13 33:27 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan (2.000/2.000/---)
Asztalos Ondřej (2.000/2.000/---)


78. Pastelka MB - BKj. Kralupy n.V. 03.11.2018 09:00 79:76 (20:14 45:32 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 03.11.2018, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)


79. BK Brandýs n.L. - SLUNETA Ústí n. L. 03.11.2018 15:00 59:84 (10:22 24:50 43:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/1.000/---)
Broško Daniel (2.000/1.000/---)


80. Basket Říčany - Slovan Litoměřice 03.11.2018 17:00 66:50 (20:16 32:29 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Šmídková Hana (1.500/3.000/---)
Kohout Radomír (1.500/2.000/---)


7. kolo
81. Basket Severočesko - BKj. Kralupy n.V. 04.11.2018 10:00 57:65 (12:28 26:40 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan (3.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (3.000/1.000/---)


82. Pastelka MB - USK Praha B 04.11.2018 15:00 73:84 (10:19 30:37 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.500/1.000/---)


83. BK Brandýs n.L. - Slovan Litoměřice 04.11.2018 10:00 65:39 (13:13 24:25 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000/---)
Broško Daniel (1.000/1.000/---)


84. Basket Říčany - SLUNETA Ústí n. L. 04.11.2018 10:00 82:76 (23:21 44:41 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)


8. kolo
85. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. 18.11.2018 11:00 52:59 (8:14 24:30 37:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


86. Pastelka MB - Basket Severočesko 18.11.2018 15:00 68:62 (19:10 32:26 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 18.11.2018, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/3.500/---)
Lejčko Jan (1.000/1.500/---)


87. Basket Říčany - BK Brandýs n.L. 18.11.2018 10:00 64:67 (21:17 45:32 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Schaffner Vojta (1.000/1.000/---)


88. BKj. Kralupy n.V. - USK Praha B 18.11.2018 14:00 83:71 (16:17 34:33 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 18.11.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.500/---)
Asztalos Ondřej (1.000/3.500/---)


9. kolo
89. BKj. Kralupy n.V. - SLUNETA Ústí n. L. 01.12.2018 11:30 50:85 (13:23 19:42 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 01.12.2018, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


90. USK Praha B - Slovan Litoměřice 01.12.2018 11:00 46:41 (17:9 27:25 35:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 01.12.2018, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kult Michal (3.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (3.000/1.000/---)


91. Basket Říčany - Basket Severočesko 06.12.2018 18:30 62:57 (14:18 31:31 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 06.12.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.500/1.000/---)
Hejnic Jan (1.500/1.000/---)


92. BK Brandýs n.L. - Pastelka MB 01.12.2018 16:00 83:54 (17:20 38:29 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.500/---)
Koudela Pavel (1.000/1.500/---)


10. kolo
93. USK Praha B - SLUNETA Ústí n. L. 02.12.2018 10:00 68:69 (21:17 38:31 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.500/1.000/---)
Bakajsa Michal (2.500/1.000/---)


94. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice 02.12.2018 16:00 47:62 (9:23 25:35 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 02.12.2018, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)
Šmídková Hana (1.000/2.000/---)


95. BK Brandýs n.L. - Basket Severočesko 02.12.2018 12:00 57:37 (13:18 22:28 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 02.12.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000/---)
Renc Jan (1.000/2.000/---)


96. Basket Říčany - Pastelka MB 02.12.2018 10:00 98:104 (14:25 37:50 57:66 90:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.000/---)
Vimmr Daniel (1.500/1.000/---)


11. kolo
97. Basket Říčany - USK Praha B 12.01.2019 18:00 119:73 (25:20 49:42 83:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.500/---)
Sýkora Vojtěch (1.500/2.500/---)


98. BK Brandýs n.L. - BKj. Kralupy n.V. 12.01.2019 11:30 68:75 (16:21 36:40 55:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 12.01.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.000/1.000/---)


99. Pastelka MB - SLUNETA Ústí n. L. 12.01.2019 09:00 59:73 (12:21 29:30 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 12.01.2019, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (1.500/1.000/---)
Kout Jan (2.000/1.000/---)


100. Basket Severočesko - Slovan Litoměřice 12.01.2019 17:00 52:47 (14:11 29:23 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


12. kolo
101. BK Brandýs n.L. - USK Praha B 13.01.2019 09:30 88:63 (24:17 44:36 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 13.01.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.000/2.000/---)


102. Basket Říčany - BKj. Kralupy n.V. 13.01.2019 08:00 95:60 (26:13 46:25 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 13.01.2019, 08:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000/---)
Bubeník Jonáš (1.500/1.000/---)


103. Basket Severočesko - SLUNETA Ústí n. L. 13.01.2019 10:00 56:61 (14:18 30:33 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Rom Daniel (2.500/1.000/---)
Mycak Michael (2.500/1.000/---)


104. Pastelka MB - Slovan Litoměřice 13.01.2019 08:00 45:56 (9:9 20:30 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 13.01.2019, 08:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000/---)


13. kolo
105. BKj. Kralupy n.V. - Basket Severočesko 26.01.2019 17:00 60:50 (14:6 24:18 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/4.000/---)


106. USK Praha B - Pastelka MB 26.01.2019 16:00 48:73 (13:23 26:46 37:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 26.01.2019, 16:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Tesař Michal (2.000/1.500/---)


107. Slovan Litoměřice - BK Brandýs n.L. 26.01.2019 14:00 45:57 (13:12 27:23 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 26.01.2019, 14:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


108. SLUNETA Ústí n. L. - Basket Říčany 26.01.2019 10:00 95:67 (19:25 40:41 72:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 26.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/2.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000/---)


14. kolo
109. USK Praha B - Basket Severočesko 27.01.2019 13:00 67:59 (14:17 27:29 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 27.01.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/2.000/---)
Tesař Michal (2.000/2.000/---)


110. BKj. Kralupy n.V. - Pastelka MB 27.01.2019 14:00 78:72 (12:18 35:36 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 27.01.2019, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000/---)
Anton Karel (1.000/2.000/---)


111. SLUNETA Ústí n. L. - BK Brandýs n.L. 27.01.2019 10:00 81:66 (9:16 28:39 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


112. Slovan Litoměřice - Basket Říčany 27.01.2019 10:00 39:35 (16:6 20:22 28:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000/---)
Anton Karel (1.000/2.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR