image

kadetky U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / skupina B


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 14 12 2 1065:895 26
2. BK Brandýs nad Labem 14 9 5 949:861 23
3. USK Praha B 14 8 6 926:943 22
4. Basket Říčany 14 7 7 986:969 21
5. BK Kralupy junior 14 7 7 922:970 21
6. TJ Slovan Litoměřice 14 5 9 680:727 19
7. Basket Pastelka MB 14 5 9 932:1021 19
8. Basket Severočesko 14 3 11 744:818 17
1. kolo
57. SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Litoměřice 17.11.2018 10:00 61:51 (18:11 27:26 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)


58. Basket Severočesko - Pastelka MB 17.11.2018 10:00 53:54 (13:10 23:17 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Tesař Michal (1.500/1.000/---)


59. BK Brandýs n.L. - Basket Říčany 17.11.2018 12:00 91:45 (21:11 40:24 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 17.11.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


60. USK Praha B - BKj. Kralupy n.V. 17.11.2018 15:00 82:39 (23:9 36:22 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 17.11.2018, 15:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000/---)
Rom Daniel (2.000/1.000/---)


2. kolo
61. SLUNETA Ústí n. L. - USK Praha B 06.10.2018 14:00 66:81 (27:14 40:31 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)
Schaffner Vojta (1.000/2.000/---)


62. Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. 06.10.2018 14:00 64:61 (12:12 22:38 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


63. Basket Severočesko - BK Brandýs n.L. 06.10.2018 17:00 45:56 (14:17 26:27 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


64. Pastelka MB - Basket Říčany 06.10.2018 09:00 57:74 (10:13 31:33 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 06.10.2018, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šenk Pavel (2.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (2.000/1.500/---)


3. kolo
65. SLUNETA Ústí n. L. - BKj. Kralupy n.V. 07.10.2018 10:00 67:64 (20:10 39:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


66. Slovan Litoměřice - USK Praha B 07.10.2018 14:00 41:52 (5:13 14:31 27:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 07.10.2018, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.500/---)
Josefus Ondřej (1.000/2.500/---)


67. Basket Severočesko - Basket Říčany 07.10.2018 10:00 58:62 (10:10 19:32 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


68. Pastelka MB - BK Brandýs n.L. 07.10.2018 14:00 64:66 (13:18 35:31 47:43 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 07.10.2018, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


4. kolo
69. USK Praha B - BK Brandýs n.L. 20.10.2018 17:00 79:63 (28:14 46:30 65:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


70. BKj. Kralupy n.V. - Basket Říčany 20.10.2018 16:00 78:55 (19:18 38:31 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


71. SLUNETA Ústí n. L. - Basket Severočesko 20.10.2018 10:00 74:52 (14:8 24:20 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Eisner Petr (1.000/2.000/---)


72. Slovan Litoměřice - Pastelka MB 20.10.2018 09:00 56:42 (18:17 26:26 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 20.10.2018, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/2.000/---)
Horsáková Natálie (1.000/1.500/---)


5. kolo
73. USK Praha B - Basket Říčany 21.10.2018 13:00 64:62 (13:14 27:26 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 21.10.2018, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/1.500/---)
Josefus Ondřej (2.000/1.500/---)


74. BKj. Kralupy n.V. - BK Brandýs n.L. 21.10.2018 14:00 86:63 (20:12 43:37 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 21.10.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


75. SLUNETA Ústí n. L. - Pastelka MB 21.10.2018 10:00 114:88 (22:19 52:38 84:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/2.000/---)


76. Slovan Litoměřice - Basket Severočesko 21.10.2018 11:00 37:39 (7:16 13:20 23:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/2.000/---)
Horsáková Natálie (1.500/1.000/---)


6. kolo
77. Basket Severočesko - USK Praha B 03.11.2018 18:00 67:48 (14:13 33:27 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan (2.000/2.000/---)
Asztalos Ondřej (2.000/2.000/---)


78. Pastelka MB - BKj. Kralupy n.V. 03.11.2018 09:00 79:76 (20:14 45:32 63:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 03.11.2018, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)


79. BK Brandýs n.L. - SLUNETA Ústí n. L. 03.11.2018 15:00 59:84 (10:22 24:50 43:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/1.000/---)
Broško Daniel (2.000/1.000/---)


80. Basket Říčany - Slovan Litoměřice 03.11.2018 17:00 66:50 (20:16 32:29 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Šmídková Hana (1.500/3.000/---)
Kohout Radomír (1.500/2.000/---)


7. kolo
81. Basket Severočesko - BKj. Kralupy n.V. 04.11.2018 10:00 57:65 (12:28 26:40 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan (3.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (3.000/1.000/---)


82. Pastelka MB - USK Praha B 04.11.2018 15:00 73:84 (10:19 30:37 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.500/1.000/---)


83. BK Brandýs n.L. - Slovan Litoměřice 04.11.2018 10:00 65:39 (13:13 24:25 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000/---)
Broško Daniel (1.000/1.000/---)


84. Basket Říčany - SLUNETA Ústí n. L. 04.11.2018 10:00 82:76 (23:21 44:41 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)


8. kolo
85. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. 18.11.2018 11:00 52:59 (8:14 24:30 37:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


86. Pastelka MB - Basket Severočesko 18.11.2018 15:00 68:62 (19:10 32:26 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 18.11.2018, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/3.500/---)
Lejčko Jan (1.000/1.500/---)


87. Basket Říčany - BK Brandýs n.L. 18.11.2018 10:00 64:67 (21:17 45:32 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Schaffner Vojta (1.000/1.000/---)


88. BKj. Kralupy n.V. - USK Praha B 18.11.2018 14:00 83:71 (16:17 34:33 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 18.11.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.500/---)
Asztalos Ondřej (1.000/3.500/---)


9. kolo
89. BKj. Kralupy n.V. - SLUNETA Ústí n. L. 01.12.2018 11:30 50:85 (13:23 19:42 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 01.12.2018, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


90. USK Praha B - Slovan Litoměřice 01.12.2018 11:00 46:41 (17:9 27:25 35:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 01.12.2018, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kult Michal (3.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (3.000/1.000/---)


91. Basket Říčany - Basket Severočesko 06.12.2018 18:30 62:57 (14:18 31:31 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 06.12.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.500/1.000/---)
Hejnic Jan (1.500/1.000/---)


92. BK Brandýs n.L. - Pastelka MB 01.12.2018 16:00 83:54 (17:20 38:29 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.500/---)
Koudela Pavel (1.000/1.500/---)


10. kolo
93. USK Praha B - SLUNETA Ústí n. L. 02.12.2018 10:00 68:69 (21:17 38:31 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.500/1.000/---)
Bakajsa Michal (2.500/1.000/---)


94. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice 02.12.2018 16:00 47:62 (9:23 25:35 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 02.12.2018, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)
Šmídková Hana (1.000/2.000/---)


95. BK Brandýs n.L. - Basket Severočesko 02.12.2018 12:00 57:37 (13:18 22:28 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 02.12.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000/---)
Renc Jan (1.000/2.000/---)


96. Basket Říčany - Pastelka MB 02.12.2018 10:00 98:104 (14:25 37:50 57:66 90:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.000/---)
Vimmr Daniel (1.500/1.000/---)


11. kolo
97. Basket Říčany - USK Praha B 12.01.2019 18:00 119:73 (25:20 49:42 83:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.500/---)
Sýkora Vojtěch (1.500/2.500/---)


98. BK Brandýs n.L. - BKj. Kralupy n.V. 12.01.2019 11:30 68:75 (16:21 36:40 55:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 12.01.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.000/1.000/---)


99. Pastelka MB - SLUNETA Ústí n. L. 12.01.2019 09:00 59:73 (12:21 29:30 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 12.01.2019, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (1.500/1.000/---)
Kout Jan (2.000/1.000/---)


100. Basket Severočesko - Slovan Litoměřice 12.01.2019 17:00 52:47 (14:11 29:23 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


12. kolo
101. BK Brandýs n.L. - USK Praha B 13.01.2019 09:30 88:63 (24:17 44:36 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 13.01.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.000/2.000/---)


102. Basket Říčany - BKj. Kralupy n.V. 13.01.2019 08:00 95:60 (26:13 46:25 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 13.01.2019, 08:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000/---)
Bubeník Jonáš (1.500/1.000/---)


103. Basket Severočesko - SLUNETA Ústí n. L. 13.01.2019 10:00 56:61 (14:18 30:33 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Rom Daniel (2.500/1.000/---)
Mycak Michael (2.500/1.000/---)


104. Pastelka MB - Slovan Litoměřice 13.01.2019 08:00 45:56 (9:9 20:30 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 13.01.2019, 08:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000/---)


13. kolo
105. BKj. Kralupy n.V. - Basket Severočesko 26.01.2019 17:00 60:50 (14:6 24:18 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/4.000/---)


106. USK Praha B - Pastelka MB 26.01.2019 16:00 48:73 (13:23 26:46 37:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 26.01.2019, 16:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Tesař Michal (2.000/1.500/---)


107. Slovan Litoměřice - BK Brandýs n.L. 26.01.2019 14:00 45:57 (13:12 27:23 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 26.01.2019, 14:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


108. SLUNETA Ústí n. L. - Basket Říčany 26.01.2019 10:00 95:67 (19:25 40:41 72:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 26.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/2.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000/---)


14. kolo
109. USK Praha B - Basket Severočesko 27.01.2019 13:00 67:59 (14:17 27:29 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 27.01.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/2.000/---)
Tesař Michal (2.000/2.000/---)


110. BKj. Kralupy n.V. - Pastelka MB 27.01.2019 14:00 78:72 (12:18 35:36 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 27.01.2019, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000/---)
Anton Karel (1.000/2.000/---)


111. SLUNETA Ústí n. L. - BK Brandýs n.L. 27.01.2019 10:00 81:66 (9:16 28:39 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


112. Slovan Litoměřice - Basket Říčany 27.01.2019 10:00 39:35 (16:6 20:22 28:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000/---)
Anton Karel (1.000/2.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.