image

kadetky U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / skupina C


tabulka
1. OSK Olomouc 14 12 2 925:749 26
2. Basket Poděbrady 14 9 5 950:838 23
3. BSK Continental TJ Jičín 14 9 5 1133:932 23
4. BK Žabiny Brno B 14 8 6 859:858 22
5. SBŠ Ostrava B 14 8 6 718:697 22
6. KP Brno B 14 7 7 882:938 21
7. BC Vysočina 14 2 12 801:948 16
8. TJ OP Prostějov 14 1 13 691:999 15
1. kolo
113. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 20.12.2018 16:45 40:44 (10:15 19:23 34:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 20.12.2018, 16:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000/---)


114. Basket Poděbrady - BSK TJ Jičín 17.11.2018 10:00 82:64 (16:21 38:36 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.000/---)
Halíková Barbora (1.500/1.000/---)


115. Žabiny Brno B - BC Vysočina 17.11.2018 16:00 65:53 (14:14 29:31 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.500/1.000/---)


116. KP Brno B - OP Prostějov 17.11.2018 15:30 65:54 (13:15 33:28 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 17.11.2018, 15:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Kubeš Michal (1.000/1.000/---)


2. kolo
117. SBŠ Ostrava B - KP Brno B 06.10.2018 16:00 58:53 (13:20 23:31 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/4.000/---)
Nováková Bára (1.000/4.000/---)


118. OSK Olomouc - OP Prostějov 06.10.2018 17:00 67:36 (16:6 37:10 51:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


119. Basket Poděbrady - Žabiny Brno B 06.10.2018 14:00 61:43 (16:10 34:27 47:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.500/---)
Kubíček Jiří (1.500/1.500/---)


120. BSK TJ Jičín - BC Vysočina 06.10.2018 16:30 91:57 (18:15 42:25 75:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 06.10.2018, 16:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Krejsa Vojtěch (1.500/1.000/---)


3. kolo
121. SBŠ Ostrava B - OP Prostějov 07.10.2018 12:00 54:24 (12:7 23:9 32:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/1.000/---)


122. OSK Olomouc - KP Brno B 07.10.2018 09:00 65:35 (17:12 32:18 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 07.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.500/---)
Latík Zdeněk (2.000/1.500/---)


123. Basket Poděbrady - BC Vysočina 07.10.2018 10:00 54:53 (11:17 28:29 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000/---)
Jon Miloslav (1.500/1.000/---)


124. BSK TJ Jičín - Žabiny Brno B 07.10.2018 12:00 90:62 (19:8 46:30 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)
Krejsa Vojtěch (1.500/1.500/---)


4. kolo
125. KP Brno B - Žabiny Brno B 20.10.2018 12:30 57:64 (11:20 34:34 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 20.10.2018, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


126. OP Prostějov - BC Vysočina 20.10.2018 17:00 73:62 (11:12 29:31 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Kotala Dominik (1.000/1.000/---)


127. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 20.10.2018 14:00 66:44 (12:13 36:24 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)
Nováková Bára (1.000/1.500/---)


128. OSK Olomouc - BSK TJ Jičín 20.10.2018 15:00 80:75 (24:17 41:38 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 20.10.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)
Vaníček Marek (1.000/1.000/---)


5. kolo
129. KP Brno B - BC Vysočina 21.10.2018 10:00 68:52 (15:16 31:31 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)


130. OP Prostějov - Žabiny Brno B 21.10.2018 11:30 52:58 (8:16 15:27 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 21.10.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.500/---)
Kotala Dominik (1.000/1.500/---)


131. SBŠ Ostrava B - BSK TJ Jičín 21.10.2018 11:30 65:64 (12:18 34:30 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 21.10.2018, 11:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.000/1.000/---)
Nováková Bára (2.000/1.000/---)


132. OSK Olomouc - Basket Poděbrady 21.10.2018 09:00 67:51 (16:6 38:25 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.500/---)
Vaníček Marek (1.000/1.500/---)


6. kolo
133. Basket Poděbrady - KP Brno B 03.11.2018 15:00 58:61 (9:17 23:34 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Koudela Pavel (3.500/3.000/---)
Bakajsa Michal (2.500/3.000/---)


134. BSK TJ Jičín - OP Prostějov 03.11.2018 18:30 95:43 (24:9 47:21 70:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 03.11.2018, 18:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


135. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 03.11.2018 12:00 62:35 (16:9 23:21 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 03.11.2018, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/3.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/3.000/---)


136. BC Vysočina - OSK Olomouc 03.11.2018 15:00 57:79 (16:17 29:39 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Bráblík Jan (1.000/1.000/---)


7. kolo
137. Basket Poděbrady - OP Prostějov 04.11.2018 09:00 87:39 (13:9 36:23 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Koudela Pavel (2.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (2.000/1.000/---)


138. BSK TJ Jičín - KP Brno B 04.11.2018 09:30 85:80 (27:15 46:41 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 04.11.2018, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


139. Žabiny Brno B - OSK Olomouc 04.11.2018 14:30 55:63 (12:10 27:28 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 04.11.2018, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


140. BC Vysočina - SBŠ Ostrava B 04.11.2018 11:00 48:51 (16:11 28:23 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Křičková Lenka (3.000/2.000/---)
Dolejš Václav (3.000/2.000/---)


8. kolo
141. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 14.12.2018 18:15 47:43 (10:11 20:28 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 14.12.2018, 18:15:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (2.000/1.000/---)


142. BSK TJ Jičín - Basket Poděbrady 17.11.2018 12:30 81:78 (24:23 40:47 64:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 17.11.2018, 12:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


143. BC Vysočina - Žabiny Brno B 18.11.2018 11:00 74:54 (20:10 45:28 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.500/---)
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)


144. OP Prostějov - KP Brno B 18.11.2018 11:30 63:75 (10:27 26:42 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 18.11.2018, 11:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Bešina Marek (1.000/1.000/---)


9. kolo
145. OP Prostějov - SBŠ Ostrava B 01.12.2018 16:45 45:49 (15:9 22:26 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 01.12.2018, 16:45:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


146. KP Brno B - OSK Olomouc 01.12.2018 10:15 59:51 (17:16 34:29 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 01.12.2018, 10:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


147. BC Vysočina - Basket Poděbrady 01.12.2018 15:00 51:68 (15:18 26:35 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 01.12.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.500/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.500/---)


148. Žabiny Brno B - BSK TJ Jičín 01.12.2018 18:00 89:69 (23:16 49:33 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


10. kolo
149. KP Brno B - SBŠ Ostrava B 02.12.2018 09:00 61:46 (14:9 36:19 47:31 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/4.000/---)


150. OP Prostějov - OSK Olomouc 02.12.2018 10:00 43:72 (11:12 21:35 27:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


151. Žabiny Brno B - Basket Poděbrady 02.12.2018 08:00 74:66 (14:4 37:35 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 02.12.2018, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.500/---)
Křičková Lenka (1.500/1.500/---)


152. BC Vysočina - BSK TJ Jičín 02.12.2018 11:00 47:83 (12:26 30:41 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000/---)


11. kolo
153. BC Vysočina - KP Brno B 12.01.2019 17:00 69:71 (12:19 29:32 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Bráblík Jan (1.000/1.000/---)


154. Žabiny Brno B - OP Prostějov 12.01.2019 12:00 79:45 (24:14 41:23 59:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 12.01.2019, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Mrázek Michal (2.000/1.000/---)


155. BSK TJ Jičín - SBŠ Ostrava B 12.01.2019 17:30 64:50 (17:20 26:33 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 12.01.2019, 17:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


156. Basket Poděbrady - OSK Olomouc 12.01.2019 10:30 79:70 (14:28 33:48 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 12.01.2019, 10:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.500/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (2.500/1.000/---)


12. kolo
157. Žabiny Brno B - KP Brno B 13.01.2019 15:00 67:63 (11:7 33:22 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 13.01.2019, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Mrázek Michal (2.000/1.000/---)


158. BC Vysočina - OP Prostějov 13.01.2019 10:00 86:65 (26:18 46:37 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Bráblík Jan (1.000/1.000/---)


159. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 13.01.2019 13:30 66:43 (15:10 29:24 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 13.01.2019, 13:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000/---)
Kout Jan (1.500/1.000/---)


160. BSK TJ Jičín - OSK Olomouc 13.01.2019 09:30 72:82 (17:17 42:38 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 13.01.2019, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


13. kolo
161. OP Prostějov - Basket Poděbrady 26.01.2019 16:30 59:71 (12:19 38:33 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 26.01.2019, 16:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/1.500/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.500/---)


162. KP Brno B - BSK TJ Jičín 26.01.2019 12:30 67:121 (13:36 31:66 52:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 26.01.2019, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


163. OSK Olomouc - Žabiny Brno B 26.01.2019 17:00 72:44 (15:14 35:27 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.500/---)
Kotala Dominik (1.000/1.500/---)


164. SBŠ Ostrava B - BC Vysočina 26.01.2019 17:00 60:32 (19:2 29:18 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Bešina Marek (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


14. kolo
165. KP Brno B - Basket Poděbrady 27.01.2019 09:15 67:85 (23:20 29:37 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 27.01.2019, 09:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (2.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


166. OP Prostějov - BSK TJ Jičín 27.01.2019 10:00 50:79 (14:21 25:43 33:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


167. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B 27.01.2019 10:00 58:43 (10:18 28:28 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Bešina Marek (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


168. OSK Olomouc - BC Vysočina 27.01.2019 09:00 66:60 (20:9 36:21 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 27.01.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Kotala Dominik (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.