image

kadetky U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / skupina C


tabulka
1. OSK Olomouc 14 12 2 925:749 26
2. Basket Poděbrady 14 9 5 950:838 23
3. BSK Continental TJ Jičín 14 9 5 1133:932 23
4. BK Žabiny Brno B 14 8 6 859:858 22
5. SBŠ Ostrava B 14 8 6 718:697 22
6. KP Brno B 14 7 7 882:938 21
7. BC Vysočina 14 2 12 801:948 16
8. TJ OP Prostějov 14 1 13 691:999 15
1. kolo
113. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 20.12.2018 16:45 40:44 (10:15 19:23 34:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 20.12.2018, 16:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000/---)


114. Basket Poděbrady - BSK TJ Jičín 17.11.2018 10:00 82:64 (16:21 38:36 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.000/---)
Halíková Barbora (1.500/1.000/---)


115. Žabiny Brno B - BC Vysočina 17.11.2018 16:00 65:53 (14:14 29:31 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.500/1.000/---)


116. KP Brno B - OP Prostějov 17.11.2018 15:30 65:54 (13:15 33:28 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 17.11.2018, 15:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Kubeš Michal (1.000/1.000/---)


2. kolo
117. SBŠ Ostrava B - KP Brno B 06.10.2018 16:00 58:53 (13:20 23:31 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/4.000/---)
Nováková Bára (1.000/4.000/---)


118. OSK Olomouc - OP Prostějov 06.10.2018 17:00 67:36 (16:6 37:10 51:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


119. Basket Poděbrady - Žabiny Brno B 06.10.2018 14:00 61:43 (16:10 34:27 47:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.500/---)
Kubíček Jiří (1.500/1.500/---)


120. BSK TJ Jičín - BC Vysočina 06.10.2018 16:30 91:57 (18:15 42:25 75:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 06.10.2018, 16:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Krejsa Vojtěch (1.500/1.000/---)


3. kolo
121. SBŠ Ostrava B - OP Prostějov 07.10.2018 12:00 54:24 (12:7 23:9 32:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/1.000/---)


122. OSK Olomouc - KP Brno B 07.10.2018 09:00 65:35 (17:12 32:18 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 07.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.500/---)
Latík Zdeněk (2.000/1.500/---)


123. Basket Poděbrady - BC Vysočina 07.10.2018 10:00 54:53 (11:17 28:29 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000/---)
Jon Miloslav (1.500/1.000/---)


124. BSK TJ Jičín - Žabiny Brno B 07.10.2018 12:00 90:62 (19:8 46:30 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)
Krejsa Vojtěch (1.500/1.500/---)


4. kolo
125. KP Brno B - Žabiny Brno B 20.10.2018 12:30 57:64 (11:20 34:34 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 20.10.2018, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


126. OP Prostějov - BC Vysočina 20.10.2018 17:00 73:62 (11:12 29:31 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Kotala Dominik (1.000/1.000/---)


127. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 20.10.2018 14:00 66:44 (12:13 36:24 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)
Nováková Bára (1.000/1.500/---)


128. OSK Olomouc - BSK TJ Jičín 20.10.2018 15:00 80:75 (24:17 41:38 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 20.10.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)
Vaníček Marek (1.000/1.000/---)


5. kolo
129. KP Brno B - BC Vysočina 21.10.2018 10:00 68:52 (15:16 31:31 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)


130. OP Prostějov - Žabiny Brno B 21.10.2018 11:30 52:58 (8:16 15:27 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 21.10.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.500/---)
Kotala Dominik (1.000/1.500/---)


131. SBŠ Ostrava B - BSK TJ Jičín 21.10.2018 11:30 65:64 (12:18 34:30 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 21.10.2018, 11:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.000/1.000/---)
Nováková Bára (2.000/1.000/---)


132. OSK Olomouc - Basket Poděbrady 21.10.2018 09:00 67:51 (16:6 38:25 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.500/---)
Vaníček Marek (1.000/1.500/---)


6. kolo
133. Basket Poděbrady - KP Brno B 03.11.2018 15:00 58:61 (9:17 23:34 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Koudela Pavel (3.500/3.000/---)
Bakajsa Michal (2.500/3.000/---)


134. BSK TJ Jičín - OP Prostějov 03.11.2018 18:30 95:43 (24:9 47:21 70:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 03.11.2018, 18:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


135. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 03.11.2018 12:00 62:35 (16:9 23:21 49:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 03.11.2018, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/3.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/3.000/---)


136. BC Vysočina - OSK Olomouc 03.11.2018 15:00 57:79 (16:17 29:39 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Bráblík Jan (1.000/1.000/---)


7. kolo
137. Basket Poděbrady - OP Prostějov 04.11.2018 09:00 87:39 (13:9 36:23 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Koudela Pavel (2.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (2.000/1.000/---)


138. BSK TJ Jičín - KP Brno B 04.11.2018 09:30 85:80 (27:15 46:41 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 04.11.2018, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


139. Žabiny Brno B - OSK Olomouc 04.11.2018 14:30 55:63 (12:10 27:28 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 04.11.2018, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


140. BC Vysočina - SBŠ Ostrava B 04.11.2018 11:00 48:51 (16:11 28:23 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Křičková Lenka (3.000/2.000/---)
Dolejš Václav (3.000/2.000/---)


8. kolo
141. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 14.12.2018 18:15 47:43 (10:11 20:28 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 14.12.2018, 18:15:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (2.000/1.000/---)


142. BSK TJ Jičín - Basket Poděbrady 17.11.2018 12:30 81:78 (24:23 40:47 64:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 17.11.2018, 12:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


143. BC Vysočina - Žabiny Brno B 18.11.2018 11:00 74:54 (20:10 45:28 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.500/---)
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)


144. OP Prostějov - KP Brno B 18.11.2018 11:30 63:75 (10:27 26:42 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 18.11.2018, 11:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Bešina Marek (1.000/1.000/---)


9. kolo
145. OP Prostějov - SBŠ Ostrava B 01.12.2018 16:45 45:49 (15:9 22:26 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 01.12.2018, 16:45:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


146. KP Brno B - OSK Olomouc 01.12.2018 10:15 59:51 (17:16 34:29 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 01.12.2018, 10:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


147. BC Vysočina - Basket Poděbrady 01.12.2018 15:00 51:68 (15:18 26:35 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 01.12.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.500/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.500/---)


148. Žabiny Brno B - BSK TJ Jičín 01.12.2018 18:00 89:69 (23:16 49:33 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


10. kolo
149. KP Brno B - SBŠ Ostrava B 02.12.2018 09:00 61:46 (14:9 36:19 47:31 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/4.000/---)


150. OP Prostějov - OSK Olomouc 02.12.2018 10:00 43:72 (11:12 21:35 27:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


151. Žabiny Brno B - Basket Poděbrady 02.12.2018 08:00 74:66 (14:4 37:35 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 02.12.2018, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.500/---)
Křičková Lenka (1.500/1.500/---)


152. BC Vysočina - BSK TJ Jičín 02.12.2018 11:00 47:83 (12:26 30:41 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000/---)


11. kolo
153. BC Vysočina - KP Brno B 12.01.2019 17:00 69:71 (12:19 29:32 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Bráblík Jan (1.000/1.000/---)


154. Žabiny Brno B - OP Prostějov 12.01.2019 12:00 79:45 (24:14 41:23 59:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 12.01.2019, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Mrázek Michal (2.000/1.000/---)


155. BSK TJ Jičín - SBŠ Ostrava B 12.01.2019 17:30 64:50 (17:20 26:33 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 12.01.2019, 17:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


156. Basket Poděbrady - OSK Olomouc 12.01.2019 10:30 79:70 (14:28 33:48 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 12.01.2019, 10:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.500/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (2.500/1.000/---)


12. kolo
157. Žabiny Brno B - KP Brno B 13.01.2019 15:00 67:63 (11:7 33:22 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 13.01.2019, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Mrázek Michal (2.000/1.000/---)


158. BC Vysočina - OP Prostějov 13.01.2019 10:00 86:65 (26:18 46:37 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)
Bráblík Jan (1.000/1.000/---)


159. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 13.01.2019 13:30 66:43 (15:10 29:24 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 13.01.2019, 13:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000/---)
Kout Jan (1.500/1.000/---)


160. BSK TJ Jičín - OSK Olomouc 13.01.2019 09:30 72:82 (17:17 42:38 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 13.01.2019, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


13. kolo
161. OP Prostějov - Basket Poděbrady 26.01.2019 16:30 59:71 (12:19 38:33 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 26.01.2019, 16:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/1.500/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.500/---)


162. KP Brno B - BSK TJ Jičín 26.01.2019 12:30 67:121 (13:36 31:66 52:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 26.01.2019, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


163. OSK Olomouc - Žabiny Brno B 26.01.2019 17:00 72:44 (15:14 35:27 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.500/---)
Kotala Dominik (1.000/1.500/---)


164. SBŠ Ostrava B - BC Vysočina 26.01.2019 17:00 60:32 (19:2 29:18 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Bešina Marek (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


14. kolo
165. KP Brno B - Basket Poděbrady 27.01.2019 09:15 67:85 (23:20 29:37 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 27.01.2019, 09:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (2.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


166. OP Prostějov - BSK TJ Jičín 27.01.2019 10:00 50:79 (14:21 25:43 33:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


167. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B 27.01.2019 10:00 58:43 (10:18 28:28 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Bešina Marek (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


168. OSK Olomouc - BC Vysočina 27.01.2019 09:00 66:60 (20:9 36:21 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 27.01.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000/---)
Kotala Dominik (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR