image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. BK Lokomotiva Plzeň 14 13 1 1304:574 27
2. BK Medvědi Tábor 14 13 1 1296:534 27
3. BK Jiskra Domažlice 14 10 4 985:678 24
4. BC Benešov 14 7 7 612:733 20
5. SKB Strakonice 14 6 8 839:972 20
6. BK Přeštice 14 5 9 628:958 19
7. Kaplice Grizzlies 14 1 13 549:1199 15
8. BK Beroun 14 1 13 449:1014 15
1. kolo
1. BK Přeštice - BK Jiskra Domažlice 23.10.2018 17:45 31:84 (8:13 12:38 19:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.10.2018, 17:45:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Karásek Jan
Rendlová Sandra

2. Lokomotiva Plzeň - BK Beroun 27.10.2018 13:30 115:16 (32:0 65:4 96:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 27.10.2018, 13:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Buňková Klára

3. BK Medvědi Tábor - BC Benešov 27.10.2018 13:00 76:23 (18:4 39:8 55:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 27.10.2018, 13:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Fučík Bohumír
Rypáček Jakub

4. Kaplice Grizzlies - SKB Strakonice 28.10.2018 11:00 40:105 (6:22 16:52 22:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.10.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Hána Michal
Žáček Matěj

2. kolo
5. BK Přeštice - Kaplice Grizzlies 15.09.2018 17:30 50:32 (16:13 28:17 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 15.09.2018, 17:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Karásek Jan
Podhůrský Pavel

6. BK Jiskra Domažlice - SKB Strakonice 28.11.2018 17:15 106:69 (31:19 59:39 85:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 28.11.2018, 17:15:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Podhůrský Pavel
Mužík Jiří

7. Lokomotiva Plzeň - BK Medvědi Tábor 15.09.2018 17:00 65:69 (15:24 30:38 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 15.09.2018, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Tauber Pavel

8. BK Beroun - BC Benešov 22.09.2018 10:30 30:68 (2:16 8:36 19:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 22.09.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Marečková Eliška
Reitzová Patricie-Anna

3. kolo
9. BK Přeštice - SKB Strakonice 16.09.2018 09:30 46:68 (8:13 20:33 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 16.09.2018, 09:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:



10. BK Jiskra Domažlice - Kaplice Grizzlies 16.09.2018 09:00 114:34 (33:7 61:16 85:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 16.09.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Porvich Lubomír
Kuška Karel

11. Lokomotiva Plzeň - BC Benešov 16.09.2018 10:00 104:27 (22:3 53:12 82:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 16.09.2018, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Tauber Pavel

12. BK Beroun - BK Medvědi Tábor 23.09.2018 10:30 20:118 (8:39 10:64 14:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 23.09.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Koudela Martin
Reitzová Patricie-Anna

4. kolo
13. Kaplice Grizzlies - BK Medvědi Tábor 29.09.2018 11:00 31:133 (12:26 16:60 23:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 29.09.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Rypáček Jakub

14. SKB Strakonice - BC Benešov 29.09.2018 17:30 44:65 (11:14 17:30 30:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 29.09.2018, 17:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Řezníková Kateřina

15. BK Přeštice - Lokomotiva Plzeň 29.09.2018 17:30 40:120 (8:25 18:51 28:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 29.09.2018, 17:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Hasák Miroslav
Hošťálek Jan

16. BK Jiskra Domažlice - BK Beroun 29.09.2018 10:00 72:29 (21:7 39:15 55:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 29.09.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kuška Karel
Minich Radovan

5. kolo
17. Kaplice Grizzlies - BC Benešov 30.09.2018 11:00 40:48 (7:15 13:26 28:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 30.09.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Rypáček Jakub
Dvořák Stanislav

18. SKB Strakonice - BK Medvědi Tábor 30.09.2018 09:00 26:124 (8:38 18:64 24:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 30.09.2018, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Opava Josef

19. BK Přeštice - BK Beroun 30.09.2018 09:30 61:20 (11:4 27:10 41:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 30.09.2018, 09:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Hasák Miroslav
Hošťálek Jan

20. BK Jiskra Domažlice - Lokomotiva Plzeň 30.09.2018 10:00 66:68 (14:18 37:36 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Podhůrský Pavel
Mužík Jiří

6. kolo
21. Lokomotiva Plzeň - Kaplice Grizzlies 13.10.2018 15:30 93:34 (16:8 45:18 71:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 13.10.2018, 15:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Kuška Karel

22. BK Beroun - SKB Strakonice 14.10.2018 15:00 34:97 (8:37 15:57 22:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 14.10.2018, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



23. BK Medvědi Tábor - BK Přeštice 13.10.2018 11:00 113:31 (20:11 64:14 87:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 13.10.2018, 11:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Rypáček Jakub

24. BC Benešov - BK Jiskra Domažlice 13.10.2018 17:00 25:52 (5:13 14:22 21:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 13.10.2018, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Buršík Petr

7. kolo
25. Lokomotiva Plzeň - SKB Strakonice 14.10.2018 10:00 111:23 (21:6 57:10 89:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Mužík Jiří

26. BK Beroun - Kaplice Grizzlies 14.10.2018 10:30 35:70 (9:14 19:30 23:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 14.10.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Matějček Josef
Šťavík Radek

27. BK Medvědi Tábor - BK Jiskra Domažlice 14.10.2018 13:00 65:37 (18:4 34:16 49:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 14.10.2018, 13:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Rypáček Jakub
Petrisko Lukáš

28. BC Benešov - BK Přeštice 14.10.2018 13:00 32:30 (10:3 18:11 26:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 14.10.2018, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Buršík Petr

8. kolo
29. BK Jiskra Domažlice - BK Přeštice 19.10.2018 17:00 77:42 (22:10 35:19 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 19.10.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan
Kuška Karel

30. BK Beroun - Lokomotiva Plzeň 28.10.2018 10:30 31:77 (2:22 15:40 25:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 28.10.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek
Dub Michal

31. BC Benešov - BK Medvědi Tábor 28.10.2018 11:00 26:86 (8:18 12:44 19:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 28.10.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Rýdl Milan

32. SKB Strakonice - Kaplice Grizzlies 28.10.2018 15:00 87:39 (14:13 38:28 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 28.10.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Hána Michal
Žáček Matěj

9. kolo
33. SKB Strakonice - BK Přeštice 10.11.2018 09:30 63:34 (14:8 27:16 45:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 10.11.2018, 09:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Opava Josef

34. Kaplice Grizzlies - BK Jiskra Domažlice 10.11.2018 17:00 59:87 (10:29 23:55 39:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 10.11.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Žáček Matěj

35. BC Benešov - Lokomotiva Plzeň 10.11.2018 15:30 33:100 (12:20 18:44 29:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 10.11.2018, 15:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Povolný Jáchym
Rýdl Milan

36. BK Medvědi Tábor - BK Beroun 10.11.2018 16:00 72:19 (20:0 29:2 48:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2018, 16:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Rypáček Jakub

10. kolo
37. Kaplice Grizzlies - BK Přeštice 11.11.2018 12:00 50:54 (10:11 29:27 40:32 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 11.11.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Žáček Matěj

38. SKB Strakonice - BK Jiskra Domažlice 10.11.2018 12:00 55:85 (9:19 18:40 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 10.11.2018, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Opava Josef
Koch Augustin

39. BK Medvědi Tábor - Lokomotiva Plzeň 11.11.2018 10:00 58:68 (17:22 35:36 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Rypáček Jakub

40. BC Benešov - BK Beroun 11.11.2018 11:00 37:27 (12:5 19:14 23:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 11.11.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Rýdl Milan

11. kolo
41. BC Benešov - Kaplice Grizzlies 24.11.2018 11:00 105:10 (20:2 49:4 78:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 24.11.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Rýdl Milan

42. BK Medvědi Tábor - SKB Strakonice 25.11.2018 09:30 95:55 (26:14 54:26 77:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 25.11.2018, 09:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Dytrych Miloslav
Rypáček Jakub

43. BK Beroun - BK Přeštice 24.11.2018 13:30 42:58 (19:14 24:24 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 24.11.2018, 13:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Růzha Jan

44. Lokomotiva Plzeň - BK Jiskra Domažlice 24.11.2018 13:30 85:50 (32:16 53:24 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 24.11.2018, 13:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Kuška Karel

12. kolo
45. BK Medvědi Tábor - Kaplice Grizzlies 24.11.2018 17:00 111:23 (28:7 54:12 84:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 24.11.2018, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Petrisko Lukáš
Dytrych Miloslav

46. BC Benešov - SKB Strakonice 25.11.2018 14:00 75:52 (18:12 33:30 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 25.11.2018, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Buršík Petr

47. Lokomotiva Plzeň - BK Přeštice 25.11.2018 12:30 102:39 (26:16 52:20 76:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 25.11.2018, 12:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Bílek Martin

48. BK Beroun - BK Jiskra Domažlice 25.11.2018 10:30 47:75 (12:23 19:42 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 25.11.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Růzha Jan

13. kolo
49. SKB Strakonice - Lokomotiva Plzeň 08.12.2018 14:00 43:86 (5:21 15:49 27:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 08.12.2018, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Opava Josef

50. Kaplice Grizzlies - BK Beroun 09.12.2018 09:00 42:67 (9:20 13:32 22:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Novák Vratislav
Koc Ondřej

51. BK Jiskra Domažlice - BK Medvědi Tábor 08.12.2018 17:00 60:69 (17:18 31:33 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 08.12.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kuška Karel
Minich Radovan

52. BK Přeštice - BC Benešov 15.12.2018 16:00 (62:48) (17:13 33:19 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 15.12.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Hasák Miroslav
Tauber Pavel

14. kolo
53. Kaplice Grizzlies - Lokomotiva Plzeň 08.12.2018 19:00 45:110 (11:30 26:52 35:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 08.12.2018, 19:00:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Rypáček Jakub

54. SKB Strakonice - BK Beroun 09.12.2018 12:00 52:32 (11:8 30:12 37:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 09.12.2018, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pivovarský Michal
Koch Augustin

55. BK Přeštice - BK Medvědi Tábor 09.12.2018 09:30 50:107 (8:24 20:53 31:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 09.12.2018, 09:30:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:
Karásek Jan
Hasák Miroslav

*56. BK Jiskra Domažlice - BC Benešov 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.