image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina B


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 14 14 0 1194:636 28
2. Sokol Vyšehrad 14 12 2 1102:671 26
3. TJ Slovan Varnsdorf 14 8 6 948:822 22
4. TJ Thermia Karlovy Vary 14 7 7 756:802 21
5. BA 2006´ Roudnice n.L. 14 6 8 853:934 20
6. ŠSK Slaný 14 5 9 729:963 19
7. BK Baník Most 14 4 10 813:980 18
8. BK Sokolov 14 0 14 577:1164 14
1. kolo
15113. Thermia K. Vary - BK Sokolov 06.11.2018 17:30 (86:54) (19:18 44:25 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 15113

datum: 06.11.2018, 17:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Rychnavský Christian

15114. BK Baník Most - BA 2006 Roudnice n.L. 23.10.2018 18:30 47:76 (4:19 24:43 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 15114

datum: 23.10.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Tesař Michal

15115. Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 27.10.2018 15:00 86:52 (22:7 39:28 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 15115

datum: 27.10.2018, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Badinková Natálie

15116. Sokol Vyšehrad - ŠSK Slaný 27.10.2018 12:30 (95:17) (29:2 54:4 78:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 15116

datum: 27.10.2018, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Ježek Václav
Hendrych Jan

2. kolo
15117. Thermia K. Vary - Sokol Vyšehrad 15.09.2018 16:00 47:84 (11:21 27:39 27:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 15117

datum: 15.09.2018, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čihák Dominik


15118. BK Sokolov - ŠSK Slaný 15.09.2018 15:00 36:83 (8:25 17:43 32:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 15118

datum: 15.09.2018, 15:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Skořepa Petr

15119. BK Baník Most - Slavoj Litoměřice 15.09.2018 12:00 39:67 (5:19 15:33 27:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 15119

datum: 15.09.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Anton Karel
Tesař Michal

15120. TJ Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 15.09.2018 10:00 77:59 (15:13 30:31 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 15120

datum: 15.09.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Kout Jan

3. kolo
15121. Thermia K. Vary - ŠSK Slaný 16.09.2018 10:00 20:73 (2:24 7:43 16:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 15121

datum: 16.09.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čihák Dominik


15122. BK Sokolov - Sokol Vyšehrad 16.09.2018 10:00 36:90 (11:22 21:42 31:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 15122

datum: 16.09.2018, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Skořepa Petr

15123. BK Baník Most - TJ Slovan Varnsdorf 16.09.2018 13:00 68:64 (20:11 39:30 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 15123

datum: 16.09.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šedivý Jan


15124. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 16.09.2018 09:00 33:109 (12:31 19:48 29:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 15124

datum: 16.09.2018, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



4. kolo
15125. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 29.09.2018 18:00 37:62 (9:14 24:30 28:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 15125

datum: 29.09.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



15126. ŠSK Slaný - TJ Slovan Varnsdorf 29.09.2018 14:00 68:75 (18:13 32:36 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 15126

datum: 29.09.2018, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Málek Jan

15127. Thermia K. Vary - BK Baník Most 29.09.2018 16:00 53:48 (5:17 21:25 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 15127

datum: 29.09.2018, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hejná Adéla
Kinka Roman

15128. BK Sokolov - BA 2006 Roudnice n.L. 29.09.2018 13:00 54:89 (8:20 25:56 37:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 15128

datum: 29.09.2018, 13:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Skořepa Petr

5. kolo
15129. Sokol Vyšehrad - TJ Slovan Varnsdorf 30.09.2018 15:30 78:64 (16:15 38:32 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 15129

datum: 30.09.2018, 15:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



15130. Slavoj Litoměřice - ŠSK Slaný 30.09.2018 11:00 78:42 (23:6 43:15 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 15130

datum: 30.09.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Lahovská Barbora

15131. BA 2006 Roudnice n.L. - Thermia K. Vary 30.09.2018 14:00 59:45 (18:12 30:28 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 15131

datum: 30.09.2018, 14:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Blašková Martina

15132. BK Sokolov - BK Baník Most 28.09.2018 16:30 49:88 (17:24 30:42 43:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 15132

datum: 28.09.2018, 16:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Brus Lukáš
Pacelt Jan

6. kolo
15133. BK Baník Most - Sokol Vyšehrad 13.10.2018 12:00 53:89 (14:22 28:43 45:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 15133

datum: 13.10.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

15134. BA 2006 Roudnice n.L. - ŠSK Slaný 13.10.2018 09:00 88:43 (23:11 43:21 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 15134

datum: 13.10.2018, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Lepší Tereza

15135. Slavoj Litoměřice - Thermia K. Vary 13.10.2018 16:00 84:50 (30:6 47:24 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 15135

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

15136. BK Sokolov - TJ Slovan Varnsdorf 13.10.2018 16:00 52:83 (18:23 26:50 43:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 15136

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Brus Lukáš

7. kolo
15137. BK Baník Most - ŠSK Slaný 14.10.2018 10:00 94:46 (25:14 56:26 77:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 15137

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Kroček Jiří

15138. BA 2006 Roudnice n.L. - Sokol Vyšehrad 14.10.2018 09:00 50:76 (10:19 20:44 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 15138

datum: 14.10.2018, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří


15139. Slavoj Litoměřice - BK Sokolov 14.10.2018 10:00 102:36 (29:8 54:16 80:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 15139

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel


15140. Thermia K. Vary - TJ Slovan Varnsdorf 14.10.2018 10:00 61:49 (14:10 32:26 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 15140

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Zubanič Michal
Kinka Roman

8. kolo
15141. BK Sokolov - Thermia K. Vary 07.11.2018 16:00 40:51 (8:11 20:24 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 15141

datum: 07.11.2018, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Gregor Lukáš

15142. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Baník Most 06.11.2018 16:30 61:57 (15:14 23:26 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 15142

datum: 06.11.2018, 16:30:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Pazourek Jaroslav

15143. TJ Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 28.10.2018 15:30 68:74 (22:17 30:39 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 15143

datum: 28.10.2018, 15:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Poživil Jaroslav

15144. ŠSK Slaný - Sokol Vyšehrad 28.10.2018 17:30 29:98 (7:28 15:48 23:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 15144

datum: 28.10.2018, 17:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Dub Michal

9. kolo
15145. ŠSK Slaný - Thermia K. Vary 10.11.2018 17:00 24:55 (2:8 10:19 17:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 15145

datum: 10.11.2018, 17:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

15146. Sokol Vyšehrad - BK Sokolov 10.11.2018 10:00 85:39 (23:13 43:20 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 15146

datum: 10.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Badinková Natálie

15147. TJ Slovan Varnsdorf - BK Baník Most 10.11.2018 15:45 92:45 (24:11 39:22 62:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 15147

datum: 10.11.2018, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman
Poživil Jaroslav

15148. Slavoj Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 10.11.2018 15:00 89:44 (12:12 47:23 66:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 15148

datum: 10.11.2018, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor


10. kolo
15149. Sokol Vyšehrad - Thermia K. Vary 11.11.2018 15:00 59:44 (10:9 27:28 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 15149

datum: 11.11.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Badinková Natálie


15150. ŠSK Slaný - BK Sokolov 11.11.2018 13:00 61:35 (14:11 31:20 46:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 15150

datum: 11.11.2018, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

15151. Slavoj Litoměřice - BK Baník Most 11.11.2018 11:00 84:44 (22:12 36:24 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 15151

datum: 11.11.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Badinková Natálie

15152. BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Slovan Varnsdorf 11.11.2018 13:00 46:68 (11:22 22:40 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 15152

datum: 11.11.2018, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří
Pazourek Jaroslav

11. kolo
15153. TJ Slovan Varnsdorf - Sokol Vyšehrad 24.11.2018 18:00 67:70 (19:20 34:42 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 15153

datum: 24.11.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Liška Jaroslav

15154. ŠSK Slaný - Slavoj Litoměřice 24.11.2018 10:00 42:118 (8:27 18:53 28:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 15154

datum: 24.11.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Strnad Pavel
Machálek Jan

15155. Thermia K. Vary - BA 2006 Roudnice n.L. 24.11.2018 16:00 76:54 (14:14 32:28 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 15155

datum: 24.11.2018, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Sosnovcová Radka
Hovorka Petr

15156. BK Baník Most - BK Sokolov 24.11.2018 10:30 85:40 (33:8 52:19 72:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 15156

datum: 24.11.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Veselý Jiří
Sedláček Jan František

12. kolo
15157. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 25.11.2018 13:30 77:48 (15:15 40:30 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 15157

datum: 25.11.2018, 13:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Lepší Tereza

15158. TJ Slovan Varnsdorf - ŠSK Slaný 25.11.2018 13:30 70:41 (27:8 42:20 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 15158

datum: 25.11.2018, 13:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Votrubcová Klára

15159. BK Baník Most - Thermia K. Vary 25.11.2018 10:00 48:64 (9:16 24:37 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 15159

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

15160. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Sokolov 25.11.2018 15:00 104:35 (21:10 45:15 77:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 15160

datum: 25.11.2018, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina
Veselý Jiří

13. kolo
15161. ŠSK Slaný - BK Baník Most 08.12.2018 16:00 89:53 (22:10 42:28 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 15161

datum: 08.12.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Matějček Josef

15162. Sokol Vyšehrad - BA 2006 Roudnice n.L. 08.12.2018 09:00 (87:42) (26:12 52:21 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 15162

datum: 08.12.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Týř Pavel

15163. BK Sokolov - Slavoj Litoměřice 08.12.2018 10:30 36:88 (5:24 13:47 25:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 15163

datum: 08.12.2018, 10:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Gregor Lukáš
Fiala Petr

15164. TJ Slovan Varnsdorf - Thermia K. Vary 08.12.2018 15:30 50:39 (14:4 27:19 41:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 15164

datum: 08.12.2018, 15:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman
Shumskyy Vitaliy

14. kolo
15165. Sokol Vyšehrad - BK Baník Most 07.12.2018 16:45 (106:44) (22:15 55:24 88:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 15165

datum: 07.12.2018, 16:45:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Badinková Natálie

15166. ŠSK Slaný - BA 2006 Roudnice n.L. 09.12.2018 09:00 71:48 (16:10 40:21 60:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 15166

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Dub Michal

15167. Thermia K. Vary - Slavoj Litoměřice 09.12.2018 10:00 65:76 (14:19 33:43 47:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 15167

datum: 09.12.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Gregor Lukáš

15168. TJ Slovan Varnsdorf - BK Sokolov 09.12.2018 12:15 69:35 (28:6 46:14 54:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 15168

datum: 09.12.2018, 12:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Shumskyy Vitaliy

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.