image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / OP mladší minižákyně U11+ U12 / Základní část


tabulka
1. Jiskra Kyjov 24 24 0 2053:469 48
2. TJ OP Prostějov 24 20 4 1265:685 44
3. BK Žabiny Brno 24 14 10 1260:1006 38
4. SKB Tišnov 24 11 13 982:927 35
5. KP Brno 24 7 17 724:1397 31
6. BK Vlčata Žďár U11 24 5 19 630:1667 29
7. BK Blansko 24 3 21 590:1353 27
1. kolo
1. SKB Tišnov - TJ OP Prostějov 29.09.2018 09:00 25:41 (9:10 9:18 17:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 29.09.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jansová Kristýna
Adamcová Michaela

2. SKB Tišnov - TJ OP Prostějov 29.09.2018 10:30 16:40 (12:6 14:22 16:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 29.09.2018, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jansová Kristýna
Adamcová Michaela

3. BK Žabiny Brno - BK Vlčata Žďár U11 29.09.2018 09:00 85:14 (23:5 49:7 67:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 29.09.2018, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Marek Vojtěch

4. BK Žabiny Brno - BK Vlčata Žďár U11 29.09.2018 11:00 83:21 (19:8 41:11 61:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 29.09.2018, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Marek Vojtěch

5. Jiskra Kyjov - BK Blansko 29.09.2018 10:00 100:12 (40:0 58:5 94:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 29.09.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Čada Filip
Olbort Jan

6. Jiskra Kyjov - BK Blansko 29.09.2018 12:00 123:6 (38:0 64:0 113:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 29.09.2018, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Čada Filip
Olbort Jan

2. kolo
7. BK Vlčata Žďár U11 - Jiskra Kyjov 13.10.2018 14:15 10:115 (2:28 4:53 8:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2018, 14:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Kubeš Michal

8. BK Vlčata Žďár U11 - Jiskra Kyjov 13.10.2018 16:00 22:119 (6:36 12:65 18:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Kubeš Michal

9. TJ OP Prostějov - BK Žabiny Brno 14.10.2018 09:00 51:40 (13:14 26:25 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2018, 09:00:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Mrázek Michal
Slavík Josef

10. TJ OP Prostějov - BK Žabiny Brno 14.10.2018 10:30 53:28 (20:7 27:15 43:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2018, 10:30:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Mrázek Michal
Slavík Josef

11. KP Brno - SKB Tišnov 13.10.2018 08:45 12:71 (2:15 10:33 12:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2018, 08:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Horký Radim


12. KP Brno - SKB Tišnov 13.10.2018 10:30 11:55 (1:26 6:34 8:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2018, 10:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Horký Radim


3. kolo
13. BK Žabiny Brno - KP Brno 27.10.2018 08:00 46:48 (13:12 26:18 36:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 27.10.2018, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Jansová Kristýna

14. BK Žabiny Brno - KP Brno 27.10.2018 10:00 59:49 (6:18 23:27 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 27.10.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jansová Kristýna
Račanský Martin

15. Jiskra Kyjov - TJ OP Prostějov 27.10.2018 08:45 76:13 (18:4 34:9 64:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 27.10.2018, 08:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Olbort Jan

16. Jiskra Kyjov - TJ OP Prostějov 27.10.2018 10:30 63:17 (6:2 24:4 49:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 27.10.2018, 10:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Olbort Jan

17. BK Vlčata Žďár U11 - BK Blansko 27.10.2018 09:00 49:38 (8:8 22:18 30:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 27.10.2018, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Bříza Jiří

18. BK Vlčata Žďár U11 - BK Blansko 27.10.2018 11:00 37:33 (11:4 25:11 29:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 27.10.2018, 11:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bříza Jiří
Kočí Jaroslav

4. kolo
19. TJ OP Prostějov - BK Blansko 11.11.2018 09:00 56:12 (8:0 26:6 34:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 11.11.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

20. TJ OP Prostějov - BK Blansko 11.11.2018 10:45 63:9 (11:2 29:5 43:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 11.11.2018, 10:45:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

21. KP Brno - Jiskra Kyjov 10.11.2018 15:30 9:105 (1:37 3:61 3:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 10.11.2018, 15:30:00

místo: SH VUT Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Adamcová Michaela

22. KP Brno - Jiskra Kyjov 10.11.2018 17:15 10:93 (0:28 2:48 3:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 10.11.2018, 17:15:00

místo: SH VUT Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Adamcová Michaela

23. SKB Tišnov - BK Žabiny Brno 10.11.2018 09:00 38:52 (9:21 20:32 28:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 10.11.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Marek Vojtěch

24. SKB Tišnov - BK Žabiny Brno 10.11.2018 10:30 56:35 (4:12 22:17 42:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 10.11.2018, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Marek Vojtěch

5. kolo
25. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 24.11.2018 10:00 68:15 (14:4 32:11 42:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 24.11.2018, 10:00:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Kryštof Pavel

26. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 24.11.2018 11:45 67:12 (18:4 34:6 50:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 24.11.2018, 11:45:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Kryštof Pavel

27. KP Brno - BK Blansko 25.11.2018 10:00 19:51 (7:16 11:21 17:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Krejčiřík Jiří

28. KP Brno - BK Blansko 25.11.2018 12:00 39:60 (8:12 19:26 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 25.11.2018, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Krejčiřík Jiří

29. BK Vlčata Žďár U11 - TJ OP Prostějov 24.11.2018 09:30 10:81 (6:12 6:37 10:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 24.11.2018, 09:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Krčálová Anna
Slámová Natálie

30. BK Vlčata Žďár U11 - TJ OP Prostějov 24.11.2018 11:15 13:87 (4:30 6:43 10:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 24.11.2018, 11:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Slámová Natálie
Krčálová Anna

6. kolo
31. KP Brno - BK Vlčata Žďár U11 09.12.2018 09:15 21:65 (2:24 14:28 14:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 09.12.2018, 09:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

32. KP Brno - BK Vlčata Žďár U11 09.12.2018 11:00 17:46 (8:12 13:20 15:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.12.2018, 11:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

33. SKB Tišnov - BK Blansko 08.12.2018 09:00 69:13 (20:8 39:8 57:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.12.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Horký Radim
Květoňová Eva

34. SKB Tišnov - BK Blansko 08.12.2018 10:30 37:14 (10:4 18:10 26:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.12.2018, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Horký Radim
Květoňová Eva

35. BK Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 08.12.2018 09:00 45:71 (9:19 20:36 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.12.2018, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Lošťák Patrik

36. BK Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 08.12.2018 11:00 50:58 (6:13 20:19 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.12.2018, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Lošťák Patrik

7. kolo
37. BK Blansko - BK Žabiny Brno 05.01.2019 09:00 28:46 (7:19 11:10 10:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 05.01.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Květoňová Eva

38. BK Blansko - BK Žabiny Brno 05.01.2019 11:00 27:52 (11:26 8:12 8:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Květoňová Eva

39. BK Vlčata Žďár U11 - SKB Tišnov 05.01.2019 09:00 32:62 (6:11 16:24 22:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 05.01.2019, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Slámová Natálie
Krčálová Anna

40. BK Vlčata Žďár U11 - SKB Tišnov 05.01.2019 11:00 19:69 (8:20 8:32 13:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.01.2019, 11:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Krčálová Anna
Slámová Natálie

41. TJ OP Prostějov - KP Brno 05.01.2019 09:30 64:18 (17:5 23:10 47:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 05.01.2019, 09:30:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Janoušek Petr
Latík Zdeněk

42. TJ OP Prostějov - KP Brno 05.01.2019 11:15 81:15 (14:2 33:7 54:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 05.01.2019, 11:15:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Janoušek Petr
Latík Zdeněk

8. kolo
43. TJ OP Prostějov - SKB Tišnov 20.01.2019 09:30 49:27 (18:6 28:17 42:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 20.01.2019, 09:30:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Janoušek Petr
Bešina Marek

44. TJ OP Prostějov - SKB Tišnov 20.01.2019 11:15 42:23 (15:0 20:11 38:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 20.01.2019, 11:15:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Janoušek Petr


45. BK Vlčata Žďár U11 - BK Žabiny Brno 19.01.2019 08:30 23:93 (7:19 11:44 19:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 19.01.2019, 08:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Slámová Natálie
Krčálová Anna

46. BK Vlčata Žďár U11 - BK Žabiny Brno 19.01.2019 10:00 13:81 (2:16 8:37 8:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 19.01.2019, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Krčálová Anna
Slámová Natálie

47. BK Blansko - Jiskra Kyjov 19.01.2019 09:00 15:61 (3:25 4:20 8:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 19.01.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Slezák Jiří
Zavřel Maxmilian

48. BK Blansko - Jiskra Kyjov 19.01.2019 11:00 24:62 (10:36 2:23 12:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 19.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Slezák Jiří
Zavřel Maxmilian

9. kolo
49. Jiskra Kyjov - BK Vlčata Žďár U11 03.02.2019 10:00 119:14 (36:0 61:2 101:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 03.02.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Šabo Ondřej

50. Jiskra Kyjov - BK Vlčata Žďár U11 03.02.2019 11:45 123:18 (41:8 67:11 98:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 03.02.2019, 11:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Šabo Ondřej

51. BK Žabiny Brno - TJ OP Prostějov 31.03.2019 09:00 34:56 (6:15 15:24 18:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 31.03.2019, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Marek Vojtěch
Hynková Klára

52. BK Žabiny Brno - TJ OP Prostějov 31.03.2019 11:00 23:71 (1:18 17:43 21:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 31.03.2019, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Marek Vojtěch
Hynková Klára

53. SKB Tišnov - KP Brno 02.02.2019 09:00 45:51 (14:9 23:26 32:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.02.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Adamcová Michaela

54. SKB Tišnov - KP Brno 02.02.2019 10:30 28:44 (9:5 14:22 22:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 02.02.2019, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Adamcová Michaela

10. kolo
55. KP Brno - BK Žabiny Brno 02.03.2019 09:00 35:44 (8:8 20:16 28:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 02.03.2019, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Račanský Martin

56. KP Brno - BK Žabiny Brno 02.03.2019 10:45 36:56 (11:21 17:27 27:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.03.2019, 10:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Račanský Martin

57. TJ OP Prostějov - Jiskra Kyjov 03.03.2019 09:30 51:57 (3:16 20:29 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 03.03.2019, 09:30:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip
Janoušek Petr

58. TJ OP Prostějov - Jiskra Kyjov 03.03.2019 11:15 40:66 (8:20 21:38 33:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 03.03.2019, 11:15:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip
Janoušek Petr

59. BK Blansko - BK Vlčata Žďár U11 02.03.2019 09:00 48:29 (19:10 13:15 16:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 02.03.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Slezák Jiří
Lošťák Patrik

60. BK Blansko - BK Vlčata Žďár U11 02.03.2019 10:30 33:41 (19:27 2:6 12:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.03.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Slezák Jiří
Lošťák Patrik

11. kolo
61. BK Blansko - TJ OP Prostějov 16.03.2019 09:00 19:46 (9:24 8:8 2:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 16.03.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Květoňová Eva

62. BK Blansko - TJ OP Prostějov 16.03.2019 10:30 18:65 (3:39 9:12 6:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 16.03.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Květoňová Eva

63. Jiskra Kyjov - KP Brno 16.03.2019 08:45 83:6 (17:0 41:4 63:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 16.03.2019, 08:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Fridrichová Tina

64. Jiskra Kyjov - KP Brno 16.03.2019 10:45 106:16 (22:6 47:8 68:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 16.03.2019, 10:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Fridrichová Tina

65. BK Žabiny Brno - SKB Tišnov 17.03.2019 08:00 41:34 (10:9 22:20 28:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 17.03.2019, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Květoňová Eva
Lošťák Patrik

66. BK Žabiny Brno - SKB Tišnov 17.03.2019 10:00 52:32 (8:12 17:22 36:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Lošťák Patrik
Květoňová Eva

12. kolo
67. SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 30.03.2019 09:00 19:87 (2:30 9:50 11:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 30.03.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Janík Karel
Jansová Kristýna

68. SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 30.03.2019 10:30 12:74 (0:26 8:37 12:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 30.03.2019, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Janík Karel
Jansová Kristýna

69. BK Blansko - KP Brno 30.03.2019 12:00 29:35 (9:13 12:12 8:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 30.03.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Marek Vojtěch
Slezák Jiří

70. BK Blansko - KP Brno 30.03.2019 13:30 24:38 (13:17 9:7 2:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 30.03.2019, 13:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Slezák Jiří
Marek Vojtěch

71. TJ OP Prostějov - BK Vlčata Žďár U11 30.03.2019 15:00 38:18 (11:7 21:7 35:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 30.03.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

72. TJ OP Prostějov - BK Vlčata Žďár U11 30.03.2019 16:30 52:17 (14:4 34:6 44:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 30.03.2019, 16:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

13. kolo
73. BK Vlčata Žďár U11 - KP Brno 13.04.2019 08:30 41:80 (10:22 21:39 37:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.04.2019, 08:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Krčálová Anna
Slámová Natálie

74. BK Vlčata Žďár U11 - KP Brno 13.04.2019 10:00 37:57 (12:14 21:26 29:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 13.04.2019, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Slámová Natálie
Krčálová Anna

75. BK Blansko - SKB Tišnov 13.04.2019 09:00 19:65 (0:15 16:34 19:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 13.04.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Přibylová Barbora

76. BK Blansko - SKB Tišnov 13.04.2019 10:30 23:39 (6:8 10:21 17:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 13.04.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Přibylová Barbora

77. Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno 13.04.2019 10:00 71:20 (11:8 29:12 48:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 13.04.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Šebesta Zdeněk

78. Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno 13.04.2019 12:00 86:13 (20:6 43:8 67:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 13.04.2019, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Šebesta Zdeněk

14. kolo
79. BK Žabiny Brno - BK Blansko 27.04.2019 10:00 (90:13) (26:0 46:5 66:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 27.04.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Květoňová Eva
Kryštof Pavel

80. BK Žabiny Brno - BK Blansko 27.04.2019 12:00 (92:22) (16:8 50:8 70:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 27.04.2019, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Květoňová Eva

81. SKB Tišnov - BK Vlčata Žďár U11 06.04.2019 09:00 66:13 (11:4 31:6 52:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 06.04.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Čermáková Barbora

82. SKB Tišnov - BK Vlčata Žďár U11 06.04.2019 10:30 67:28 (14:8 34:10 54:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 06.04.2019, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Čermáková Barbora

83. KP Brno - TJ OP Prostějov 27.04.2019 09:30 (15:61) (6:15 8:30 13:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.04.2019, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Přibylová Barbora

84. KP Brno - TJ OP Prostějov 27.04.2019 11:30 (43:47) (12:14 22:25 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+ U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 27.04.2019, 11:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Přibylová Barbora

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR