image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. BK Sokolov 12 11 1 1045:612 23
2. BK Baník Most (MS) 12 9 3 874:754 21
3. SKB Strakonice 12 6 6 781:828 18
4. BK Lokomotiva Plzeň "B" 12 6 6 860:950 18
5. TJ Thermia Karlovy Vary 12 5 7 883:940 17
6. BK Kralupy junior 12 4 8 699:757 16
7. BK Teplice 12 1 11 684:985 13
1. kolo
19158. BK Sokolov - BK Teplice 14.09.2018 17:00 109:46 (16:11 43:25 73:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19158

datum: 14.09.2018, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Kuzebauch Bohumil

19160. Baník Most (MS) - BK Lokomotiva Plzeň "B" 15.09.2018 14:00 77:56 (18:6 34:22 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19160

datum: 15.09.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Tesař Michal
Anton Karel

19161. SKB Strakonice - Thermia K. Vary 27.09.2018 17:00 89:68 (17:16 43:33 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19161

datum: 27.09.2018, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pivovarský Michal
Opava Josef

2. kolo
19162. BK Teplice - Thermia K. Vary 29.09.2018 12:00 69:79 (15:16 28:36 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19162

datum: 29.09.2018, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

19163. Baník Most (MS) - SKB Strakonice 29.09.2018 11:00 81:76 (22:24 39:44 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19163

datum: 29.09.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Kroček Jiří

19164. BKj Kralupy - BK Lokomotiva Plzeň "B" 29.09.2018 17:00 84:75 (19:15 42:27 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19164

datum: 29.09.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Buršík Petr

3. kolo
19167. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BK Sokolov 11.10.2018 18:00 41:117 (8:37 20:69 34:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19167

datum: 11.10.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Šrámková Sandra
Kalabza Petr

19168. SKB Strakonice - BKj Kralupy 13.10.2018 11:00 44:40 (9:16 26:28 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19168

datum: 13.10.2018, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pivovarský Michal
Koch Augustin

19169. Thermia K. Vary - Baník Most (MS) 13.10.2018 16:00 47:95 (9:23 24:44 34:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19169

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hovorka Petr
Kinka Roman

4. kolo
19170. BK Teplice - Baník Most (MS) 04.10.2018 19:30 61:92 (7:27 26:50 42:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19170

datum: 04.10.2018, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

19171. BKj Kralupy - Thermia K. Vary 21.10.2018 16:00 61:77 (22:17 32:34 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19171

datum: 21.10.2018, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Benda Tomáš
Reitzová Patricie Anna

19172. BK Sokolov - SKB Strakonice 27.10.2018 16:00 92:47 (18:12 39:22 72:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19172

datum: 27.10.2018, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Skořepa Petr

5. kolo
19174. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BK Teplice 10.11.2018 17:00 90:81 (12:18 34:36 54:56 81:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19174

datum: 10.11.2018, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Smetana Jiří
Porvich Lubomír

19176. Thermia K. Vary - BK Sokolov 06.11.2018 19:15 57:102 (8:28 19:56 39:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19176

datum: 06.11.2018, 19:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Rychnavský Christian

19177. Baník Most (MS) - BKj Kralupy 10.11.2018 10:00 56:48 (16:12 31:29 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19177

datum: 10.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Nesper Jindřich

6. kolo
19178. BK Teplice - BKj Kralupy 24.11.2018 12:45 67:48 (14:4 35:21 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19178

datum: 24.11.2018, 12:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

19179. Baník Most (MS) - BK Sokolov 24.11.2018 12:30 52:66 (18:21 31:38 37:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19179

datum: 24.11.2018, 12:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Veselý Jiří
Sedláček Jan František

19181. BK Lokomotiva Plzeň "B" - SKB Strakonice 24.11.2018 19:00 74:85 (12:22 30:45 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19181

datum: 24.11.2018, 19:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Kuška Karel

7. kolo
19182. SKB Strakonice - BK Teplice 11.01.2019 20:00 71:46 (16:12 33:23 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19182

datum: 11.01.2019, 20:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Opava Josef
Koch Augustin

19183. Thermia K. Vary - BK Lokomotiva Plzeň "B" 08.12.2018 19:15 79:71 (24:16 41:27 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19183

datum: 08.12.2018, 19:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Rychnavský Christian

19185. BKj Kralupy - BK Sokolov 08.12.2018 17:00 45:87 (11:21 21:40 31:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19185

datum: 08.12.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

8. kolo
19186. BK Teplice - BK Sokolov 05.01.2019 10:00 47:92 (12:27 28:47 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19186

datum: 05.01.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Drobný Petr
Hušek Daniel

19188. BK Lokomotiva Plzeň "B" - Baník Most (MS) 06.12.2018 18:15 58:77 (21:17 34:37 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19188

datum: 06.12.2018, 18:15:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Galajda Václav
Kalabza Lukáš

19189. Thermia K. Vary - SKB Strakonice 05.01.2019 17:00 104:55 (28:9 52:22 72:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19189

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Růžička Jan
Kinka Roman

9. kolo
19190. Thermia K. Vary - BK Teplice 31.01.2019 18:15 87:53 (22:19 42:32 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19190

datum: 31.01.2019, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Rychnavský Christian

19191. SKB Strakonice - Baník Most (MS) 19.01.2019 15:30 57:77 (19:18 29:37 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19191

datum: 19.01.2019, 15:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Melichar Jan

19192. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BKj Kralupy 19.01.2019 19:30 68:58 (27:9 49:23 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19192

datum: 19.01.2019, 19:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Buňková Klára

10. kolo
19195. BK Sokolov - BK Lokomotiva Plzeň "B" 02.02.2019 16:00 69:78 (17:8 35:32 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19195

datum: 02.02.2019, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Skořepa Petr

19196. BKj Kralupy - SKB Strakonice 15.02.2019 18:30 58:66 (12:14 36:35 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19196

datum: 15.02.2019, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

19197. Baník Most (MS) - Thermia K. Vary 02.02.2019 10:00 89:78 (15:24 34:42 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19197

datum: 02.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hušek Daniel
Šeferová Nicole

11. kolo
19198. Baník Most (MS) - BK Teplice 12.02.2019 18:30 67:64 (16:9 32:28 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19198

datum: 12.02.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Badinková Natálie

19199. Thermia K. Vary - BKj Kralupy 16.02.2019 16:00 64:68 (17:19 40:37 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19199

datum: 16.02.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Skořepa Petr

19200. SKB Strakonice - BK Sokolov 16.02.2019 19:30 43:65 (4:13 18:31 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19200

datum: 16.02.2019, 19:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Pivovarský Michal

12. kolo
19202. BK Teplice - BK Lokomotiva Plzeň "B" 15.11.2018 19:30 74:76 (17:16 41:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19202

datum: 15.11.2018, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

19204. BK Sokolov - Thermia K. Vary 06.03.2019 18:00 87:64 (19:16 38:32 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19204

datum: 06.03.2019, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Ašenbrenerová Ingrid

19205. BKj Kralupy - Baník Most (MS) 21.03.2019 18:00 58:54 (11:21 31:42 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19205

datum: 21.03.2019, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Pazourek Jaroslav

13. kolo
19206. BKj Kralupy - BK Teplice 16.03.2019 18:00 96:25 (19:6 40:10 68:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19206

datum: 16.03.2019, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

19207. BK Sokolov - Baník Most (MS) 01.03.2019 17:30 85:57 (20:15 38:26 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19207

datum: 01.03.2019, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Skořepa Petr

19209. SKB Strakonice - BK Lokomotiva Plzeň "B" 22.03.2019 19:45 70:72 (17:14 35:30 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19209

datum: 22.03.2019, 19:45:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Opava Josef
Janda Petr

14. kolo
19210. BK Teplice - SKB Strakonice 30.03.2019 15:30 51:78 (14:19 22:41 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19210

datum: 30.03.2019, 15:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Pešek Lukáš

19211. BK Lokomotiva Plzeň "B" - Thermia K. Vary 30.03.2019 16:00 101:79 (27:18 49:33 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19211

datum: 30.03.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kuška Karel
Hošťálek Jan

19213. BK Sokolov - BKj Kralupy 30.03.2019 17:00 74:35 (20:15 42:22 56:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19213

datum: 30.03.2019, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Růžička Jan
Fiala Petr

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR