image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. BK Sokolov 12 11 1 1045:612 23
2. BK Baník Most 12 9 3 874:754 21
3. SKB Strakonice 12 6 6 781:828 18
4. BK Lokomotiva Plzeň "B" 12 6 6 860:950 18
5. TJ Thermia Karlovy Vary (MS) 12 5 7 883:940 17
6. BK Kralupy junior 12 4 8 699:757 16
7. BK Teplice 12 1 11 684:985 13
1. kolo
19158. BK Sokolov - BK Teplice 14.09.2018 17:00 109:46 (16:11 43:25 73:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19158

datum: 14.09.2018, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Kuzebauch Bohumil

19160. Baník Most - BK Lokomotiva Plzeň "B" 15.09.2018 14:00 77:56 (18:6 34:22 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19160

datum: 15.09.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Tesař Michal
Anton Karel

19161. SKB Strakonice - Thermia K. Vary (MS) 27.09.2018 17:00 89:68 (17:16 43:33 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19161

datum: 27.09.2018, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pivovarský Michal
Opava Josef

2. kolo
19162. BK Teplice - Thermia K. Vary (MS) 29.09.2018 12:00 69:79 (15:16 28:36 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19162

datum: 29.09.2018, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

19163. Baník Most - SKB Strakonice 29.09.2018 11:00 81:76 (22:24 39:44 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19163

datum: 29.09.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Kroček Jiří

19164. BKj Kralupy - BK Lokomotiva Plzeň "B" 29.09.2018 17:00 84:75 (19:15 42:27 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19164

datum: 29.09.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Buršík Petr

3. kolo
19167. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BK Sokolov 11.10.2018 18:00 41:117 (8:37 20:69 34:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19167

datum: 11.10.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Šrámková Sandra
Kalabza Petr

19168. SKB Strakonice - BKj Kralupy 13.10.2018 11:00 44:40 (9:16 26:28 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19168

datum: 13.10.2018, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pivovarský Michal
Koch Augustin

19169. Thermia K. Vary (MS) - Baník Most 13.10.2018 16:00 47:95 (9:23 24:44 34:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19169

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hovorka Petr
Kinka Roman

4. kolo
19170. BK Teplice - Baník Most 04.10.2018 19:30 61:92 (7:27 26:50 42:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19170

datum: 04.10.2018, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel

19171. BKj Kralupy - Thermia K. Vary (MS) 21.10.2018 16:00 61:77 (22:17 32:34 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19171

datum: 21.10.2018, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Benda Tomáš
Reitzová Patricie-Anna

19172. BK Sokolov - SKB Strakonice 27.10.2018 16:00 92:47 (18:12 39:22 72:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19172

datum: 27.10.2018, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Skořepa Petr

5. kolo
19174. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BK Teplice 10.11.2018 17:00 90:81 (12:18 34:36 54:56 81:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19174

datum: 10.11.2018, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Smetana Jiří
Porvich Lubomír

19176. Thermia K. Vary (MS) - BK Sokolov 06.11.2018 19:15 57:102 (8:28 19:56 39:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19176

datum: 06.11.2018, 19:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Rychnavský Christian

19177. Baník Most - BKj Kralupy 10.11.2018 10:00 56:48 (16:12 31:29 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19177

datum: 10.11.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Nesper Jindřich

6. kolo
19178. BK Teplice - BKj Kralupy 24.11.2018 12:45 67:48 (14:4 35:21 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19178

datum: 24.11.2018, 12:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

19179. Baník Most - BK Sokolov 24.11.2018 12:30 52:66 (18:21 31:38 37:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19179

datum: 24.11.2018, 12:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Veselý Jiří
Sedláček Jan František

19181. BK Lokomotiva Plzeň "B" - SKB Strakonice 24.11.2018 19:00 74:85 (12:22 30:45 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19181

datum: 24.11.2018, 19:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Kuška Karel

7. kolo
19182. SKB Strakonice - BK Teplice 11.01.2019 20:00 71:46 (16:12 33:23 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19182

datum: 11.01.2019, 20:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Opava Josef
Koch Augustin

19183. Thermia K. Vary (MS) - BK Lokomotiva Plzeň "B" 08.12.2018 19:15 79:71 (24:16 41:27 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19183

datum: 08.12.2018, 19:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Rychnavský Christian

19185. BKj Kralupy - BK Sokolov 08.12.2018 17:00 45:87 (11:21 21:40 31:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19185

datum: 08.12.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

8. kolo
19186. BK Teplice - BK Sokolov 05.01.2019 10:00 47:92 (12:27 28:47 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19186

datum: 05.01.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Drobný Petr
Hušek Daniel

19188. BK Lokomotiva Plzeň "B" - Baník Most 06.12.2018 18:15 58:77 (21:17 34:37 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19188

datum: 06.12.2018, 18:15:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Galajda Václav
Kalabza Lukáš

19189. Thermia K. Vary (MS) - SKB Strakonice 05.01.2019 17:00 104:55 (28:9 52:22 72:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19189

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Růžička Jan
Kinka Roman

9. kolo
19190. Thermia K. Vary (MS) - BK Teplice 31.01.2019 18:15 87:53 (22:19 42:32 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19190

datum: 31.01.2019, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Rychnavský Christian

19191. SKB Strakonice - Baník Most 19.01.2019 15:30 57:77 (19:18 29:37 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19191

datum: 19.01.2019, 15:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Melichar Jan

19192. BK Lokomotiva Plzeň "B" - BKj Kralupy 19.01.2019 19:30 68:58 (27:9 49:23 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19192

datum: 19.01.2019, 19:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Buňková Klára

10. kolo
19195. BK Sokolov - BK Lokomotiva Plzeň "B" 02.02.2019 16:00 69:78 (17:8 35:32 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19195

datum: 02.02.2019, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Skořepa Petr

19196. BKj Kralupy - SKB Strakonice 15.02.2019 18:30 58:66 (12:14 36:35 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19196

datum: 15.02.2019, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

19197. Baník Most - Thermia K. Vary (MS) 02.02.2019 10:00 89:78 (15:24 34:42 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19197

datum: 02.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hušek Daniel
Šeferová Nicole

11. kolo
19198. Baník Most - BK Teplice 12.02.2019 18:30 67:64 (16:9 32:28 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19198

datum: 12.02.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Badinková Natálie

19199. Thermia K. Vary (MS) - BKj Kralupy 16.02.2019 16:00 64:68 (17:19 40:37 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19199

datum: 16.02.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Skořepa Petr

19200. SKB Strakonice - BK Sokolov 16.02.2019 19:30 43:65 (4:13 18:31 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19200

datum: 16.02.2019, 19:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koch Augustin
Pivovarský Michal

12. kolo
19202. BK Teplice - BK Lokomotiva Plzeň "B" 15.11.2018 19:30 74:76 (17:16 41:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19202

datum: 15.11.2018, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Asztalos Ondřej

19204. BK Sokolov - Thermia K. Vary (MS) 06.03.2019 18:00 87:64 (19:16 38:32 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19204

datum: 06.03.2019, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Ašenbrenerová Ingrid

19205. BKj Kralupy - Baník Most 21.03.2019 18:00 58:54 (11:21 31:42 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19205

datum: 21.03.2019, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Pazourek Jaroslav

13. kolo
19206. BKj Kralupy - BK Teplice 16.03.2019 18:00 96:25 (19:6 40:10 68:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19206

datum: 16.03.2019, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

19207. BK Sokolov - Baník Most 01.03.2019 17:30 85:57 (20:15 38:26 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19207

datum: 01.03.2019, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Skořepa Petr

19209. SKB Strakonice - BK Lokomotiva Plzeň "B" 22.03.2019 19:45 70:72 (17:14 35:30 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19209

datum: 22.03.2019, 19:45:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Opava Josef
Janda Petr

14. kolo
19210. BK Teplice - SKB Strakonice 30.03.2019 15:30 51:78 (14:19 22:41 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19210

datum: 30.03.2019, 15:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Pešek Lukáš

19211. BK Lokomotiva Plzeň "B" - Thermia K. Vary (MS) 30.03.2019 16:00 101:79 (27:18 49:33 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19211

datum: 30.03.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kuška Karel
Hošťálek Jan

19213. BK Sokolov - BKj Kralupy 30.03.2019 17:00 74:35 (20:15 42:22 56:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19213

datum: 30.03.2019, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Růžička Jan
Fiala Petr

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.