image

juniorky U19 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. SLUNETA Ústí nad Labem 16 14 2 1069:735 30
2. Válečnice Děčín 16 10 6 991:839 26
3. Sokol Nusle B 16 10 6 1101:879 26
4. Sokol Dolní Počernice 16 3 13 809:1067 19
5. BC Wizards DDM P10 16 3 13 721:1171 19
1. kolo
19561. Sluneta Ústí n.L. - Válečnice Děčín 29.09.2018 14:00 51:38 (13:7 23:18 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19561

datum: 29.09.2018, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Rosenberger Tomáš

19562. Sokol Nusle B - Sokol D. Počernice 29.09.2018 13:30 73:67 (16:20 35:36 46:42 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 19562

datum: 29.09.2018, 13:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Eisner Petr
Kouba Dalibor

2. kolo
19563. Wizards P10 - Sokol D. Počernice 16.10.2018 17:15 55:71 (20:15 37:32 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 19563

datum: 16.10.2018, 17:15:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Musil Jan
Kohout Radomír

3. kolo
19564. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Nusle B 13.10.2018 17:00 60:51 (20:10 27:20 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19564

datum: 13.10.2018, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Liška Jaroslav

19565. Válečnice Děčín - Wizards P10 13.10.2018 16:30 73:45 (20:12 42:20 60:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19565

datum: 13.10.2018, 16:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Poživil Jaroslav

4. kolo
19566. Sluneta Ústí n.L. - Wizards P10 14.10.2018 16:00 102:18 (25:4 47:8 73:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19566

datum: 14.10.2018, 16:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel
Tesař Michal

19567. Válečnice Děčín - Sokol Nusle B 14.10.2018 11:00 66:38 (16:21 38:26 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 19567

datum: 14.10.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Poživil Jaroslav

5. kolo
19568. Sokol Nusle B - Wizards P10 27.10.2018 18:00 90:36 (33:4 50:23 72:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19568

datum: 27.10.2018, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Ježek Václav
Hendrych Jan

19569. Sokol D. Počernice - Sluneta Ústí n.L. 02.12.2018 11:00 37:78 (9:10 19:27 31:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19569

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Strnad Pavel
Syrovátka František

6. kolo
19570. Sokol D. Počernice - Válečnice Děčín 28.10.2018 10:15 60:75 (16:14 34:35 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 19570

datum: 28.10.2018, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Matys Pavel
Kohout Radomír

7. kolo
19571. Sokol D. Počernice - Wizards P10 07.12.2018 18:00 59:54 (19:9 33:28 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 19571

datum: 07.12.2018, 18:00:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:



8. kolo
19572. Válečnice Děčín - Sluneta Ústí n.L. 11.11.2018 09:00 57:71 (17:18 27:32 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19572

datum: 11.11.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

19573. Sokol D. Počernice - Sokol Nusle B 11.11.2018 10:15 72:67 (16:18 35:30 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 19573

datum: 11.11.2018, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:



9. kolo
19574. Wizards P10 - Sluneta Ústí n.L. 24.11.2018 18:00 43:79 (13:29 21:39 37:60 43:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19574

datum: 24.11.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Vrla Petr

19575. Sokol Nusle B - Válečnice Děčín 24.11.2018 18:00 77:56 (13:14 37:32 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19575

datum: 24.11.2018, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Bendová Linda
Tvrdíková Michaela

10. kolo
19576. Sokol Nusle B - Sluneta Ústí n.L. 25.11.2018 11:00 40:55 (14:14 22:29 29:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19576

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Bendová Linda

19577. Wizards P10 - Válečnice Děčín 25.11.2018 09:00 36:79 (9:17 17:37 27:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 19577

datum: 25.11.2018, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Bendová Linda

11. kolo
19578. Válečnice Děčín - Sokol D. Počernice 05.12.2018 18:00 87:35 (16:10 41:20 69:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 19578

datum: 05.12.2018, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal
Nesper Jindřich

12. kolo
19579. Wizards P10 - Sokol Nusle B 09.12.2018 14:30 40:84 (9:21 18:46 28:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19579

datum: 09.12.2018, 14:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Jindřichová Simona

19580. Sluneta Ústí n.L. - Sokol D. Počernice 14.11.2018 17:30 64:44 (19:14 33:24 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 19580

datum: 14.11.2018, 17:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Badinková Natálie

13. kolo
19581. Sluneta Ústí n.L. - Válečnice Děčín 05.01.2019 17:00 51:43 (11:15 25:21 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19581

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal
Kout Jan

19582. Sokol Nusle B - Sokol D. Počernice 05.01.2019 18:00 70:32 (19:13 41:21 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 19582

datum: 05.01.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Blašková Martina

14. kolo
19583. Wizards P10 - Sokol D. Počernice 06.01.2019 10:00 45:43 (12:8 27:18 35:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 19583

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Borýsková Nikola

15. kolo
19584. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Nusle B 19.01.2019 18:30 69:43 (14:10 35:23 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 19584

datum: 19.01.2019, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Šlaj Jiří

19585. Válečnice Děčín - Wizards P10 03.03.2019 10:00 55:42 (10:8 27:20 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 19585

datum: 03.03.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Borýsková Nikola

16. kolo
19586. Sluneta Ústí n.L. - Wizards P10 20.01.2019 09:00 70:52 (16:18 31:28 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 19586

datum: 20.01.2019, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří
Šmíd Pavel

19587. Válečnice Děčín - Sokol Nusle B 07.03.2019 18:00 65:52 (20:12 32:22 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 19587

datum: 07.03.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Abraham Aleš

17. kolo
19588. Sokol Nusle B - Wizards P10 02.02.2019 14:00 91:35 (20:10 49:17 73:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 19588

datum: 02.02.2019, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Průša Jan

19589. Sokol D. Počernice - Sluneta Ústí n.L. 01.02.2019 17:10 45:78 (14:19 25:44 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 19589

datum: 01.02.2019, 17:10:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Dub Michal
Průša Jan

18. kolo
19590. Sokol D. Počernice - Válečnice Děčín 03.02.2019 10:15 49:62 (12:10 24:33 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 19590

datum: 03.02.2019, 10:15:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Kohout Radomír
Průša Jan

19. kolo
19591. Sokol D. Počernice - Wizards P10 05.03.2019 18:40 49:56 (18:8 29:21 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 19591

datum: 05.03.2019, 18:40:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Jon Miloslav
Strnad Pavel

20. kolo
19592. Válečnice Děčín - Sluneta Ústí n.L. 21.03.2019 18:00 60:57 (13:12 30:27 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 19592

datum: 21.03.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Ďurana Antonín

19593. Sokol D. Počernice - Sokol Nusle B 01.03.2019 17:10 59:93 (20:24 32:49 48:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 19593

datum: 01.03.2019, 17:10:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Dub Michal
Hrabáková Tereza

21. kolo
19594. Wizards P10 - Sluneta Ústí n.L. 02.03.2019 17:00 51:80 (12:18 25:34 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
21. kolo, zápas č. 19594

datum: 02.03.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Borýsková Nikola

19595. Sokol Nusle B - Válečnice Děčín 02.03.2019 18:30 66:63 (14:20 30:39 49:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
21. kolo, zápas č. 19595

datum: 02.03.2019, 18:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan
Mašek Tomáš

22. kolo
19596. Sokol Nusle B - Sluneta Ústí n.L. 03.03.2019 11:45 76:50 (19:13 41:25 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
22. kolo, zápas č. 19596

datum: 03.03.2019, 11:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan
Mašek Tomáš

19597. Wizards P10 - Válečnice Děčín 03.03.2019 12:00 59:56 (7:10 21:30 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
22. kolo, zápas č. 19597

datum: 03.03.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Borýsková Nikola

23. kolo
19598. Válečnice Děčín - Sokol D. Počernice 16.03.2019 18:30 56:50 (14:14 33:32 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
23. kolo, zápas č. 19598

datum: 16.03.2019, 18:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal
Hendrych Jan

24. kolo
19599. Wizards P10 - Sokol Nusle B 17.03.2019 10:00 54:90 (11:32 22:49 39:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
24. kolo, zápas č. 19599

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Průša Jan
Vampola Jakub

19600. Sluneta Ústí n.L. - Sokol D. Počernice 17.03.2019 13:00 54:37 (11:13 24:23 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
24. kolo, zápas č. 19600

datum: 17.03.2019, 13:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mycak Michael
Josefus Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR