image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. BK Kralupy junior 15 14 1 1057:804 29
2. ŠSK Slaný (ms) 15 13 2 1222:811 28
3. BK Český Brod 14 10 4 1036:839 24
4. Sršni Sokol Písek B(ms) 14 7 7 880:970 21
5. BK Brandýs n. Labem 13 7 6 967:902 20
6. SKB Strakonice 14 6 8 916:899 20
7. TJ AŠ Mladá Boleslav 14 5 9 878:1021 19
8. BC Benešov 14 2 12 746:1069 16
9. BK R&J EBC Mělník 15 0 15 666:1053 15
1. kolo
17163. BK Brandýs n. L. - BK R&J EBC Mělník 06.10.2018 13:00 89:41 (21:3 39:15 66:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17163

datum: 06.10.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Růzha Jan

17164. AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov 06.10.2018 14:00 78:64 (15:12 29:27 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17164

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Bukovský Michal

17165. BKj Kralupy - Sršni Sokol Písek B(ms) 06.10.2018 17:00 58:50 (13:17 25:28 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17165

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Strnad Pavel

17166. ŠSK Slaný (ms) - SKB Strakonice 06.10.2018 14:00 84:66 (24:26 45:38 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17166

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Strnad Pavel

2. kolo
17167. BK Č. Brod - BC Benešov 07.10.2018 08:30 104:54 (30:17 52:31 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17167

datum: 07.10.2018, 08:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Nesvadba Miloš

17168. BKj Kralupy - SKB Strakonice 15.12.2018 18:00 74:62 (27:10 45:31 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17168

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Novák Václav

17169. ŠSK Slaný (ms) - Sršni Sokol Písek B(ms) 07.10.2018 11:00 70:77 (17:28 41:43 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17169

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Strnad Pavel
Matějček Josef

3. kolo
17170. Sršni Sokol Písek B(ms) - SKB Strakonice 18.10.2018 17:50 96:74 (38:17 57:41 77:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17170

datum: 18.10.2018, 17:50:00

místo: Gymnázium, Písek

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Fučík Bohumír

17171. BC Benešov - BKj Kralupy 20.10.2018 14:00 49:66 (12:16 26:25 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17171

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Benda Tomáš
Málek Jan

17172. BK Brandýs n. L. - AŠ Mladá Boleslav 20.10.2018 14:00 90:64 (31:18 50:27 72:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17172

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šťavík Radek
Dub Michal

17173. BK R&J EBC Mělník - BK Č. Brod 20.10.2018 17:00 37:82 (4:22 16:38 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17173

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Bukovský Michal
Pazourek Jaroslav

4. kolo
17174. BC Benešov - ŠSK Slaný (ms) 21.10.2018 15:00 55:84 (11:21 28:45 39:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17174

datum: 21.10.2018, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Martínek Karel

17175. BK Brandýs n. L. - BK Č. Brod 21.10.2018 09:00 51:72 (19:17 36:31 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17175

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Strnad Pavel
Moravcová Lucie

17176. BK R&J EBC Mělník - AŠ Mladá Boleslav 21.10.2018 11:00 52:60 (10:10 22:33 40:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17176

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Bukovský Michal
Pazourek Jaroslav

5. kolo
17177. AŠ Mladá Boleslav - BK Č. Brod 03.11.2018 11:00 63:78 (9:16 22:36 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17177

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Koudela Martin
Pazourek Jaroslav

17178. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L. 03.11.2018 17:00 81:74 (15:15 33:33 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17178

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Strnad Pavel
Machálek Jan

17179. ŠSK Slaný (ms) - BK R&J EBC Mělník 03.11.2018 16:00 79:24 (23:6 44:11 57:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17179

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hackl Filip

17180. Sršni Sokol Písek B(ms) - BC Benešov 03.11.2018 11:00 77:57 (17:24 36:36 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17180

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: Hala Elim, Písek

rozhodčí:
Opava Josef
Dytrych Miloslav

6. kolo
17181. BKj Kralupy - BK R&J EBC Mělník 04.11.2018 14:00 54:37 (11:9 27:23 41:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17181

datum: 04.11.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Strnad Pavel
Matějček Josef

17182. ŠSK Slaný (ms) - BK Brandýs n. L. 04.11.2018 10:00 90:58 (23:13 39:32 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17182

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Hackl Filip

17183. SKB Strakonice - BC Benešov 04.11.2018 13:30 65:54 (17:13 30:25 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17183

datum: 04.11.2018, 13:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Opava Josef
Koch Augustin

7. kolo
17184. BK Brandýs n. L. - Sršni Sokol Písek B(ms) 17.11.2018 15:30 91:60 (26:31 43:43 75:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17184

datum: 17.11.2018, 15:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Laš Luděk
Machálek Jan

17185. BK R&J EBC Mělník - SKB Strakonice 17.11.2018 14:00 54:63 (10:18 24:30 33:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17185

datum: 17.11.2018, 14:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Buršík Petr
Vávra Petr

17186. AŠ Mladá Boleslav - BKj Kralupy 17.11.2018 09:30 61:72 (16:11 34:37 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17186

datum: 17.11.2018, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

17187. BK Č. Brod - ŠSK Slaný (ms) 17.11.2018 15:30 55:76 (14:19 30:31 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17187

datum: 17.11.2018, 15:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Zachara Jakub
Pazourek Jaroslav

8. kolo
17188. BK Brandýs n. L. - SKB Strakonice 18.11.2018 10:00 88:73 (18:16 47:34 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17188

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Reitzová Patricie Anna
Kvíz Leoš

17189. BK R&J EBC Mělník - Sršni Sokol Písek B(ms) 18.11.2018 11:00 56:72 (13:25 32:42 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17189

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Buršík Petr
Vávra Petr

17190. AŠ Mladá Boleslav - ŠSK Slaný (ms) 18.11.2018 09:00 57:85 (14:24 30:45 41:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17190

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Machálek Jan
Strnad Pavel

17191. BK Č. Brod - BKj Kralupy 18.11.2018 09:00 72:75 (30:16 48:45 60:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17191

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Benda Tomáš
Zachara Jakub

9. kolo
17192. BKj Kralupy - ŠSK Slaný (ms) 02.12.2018 14:00 74:70 (18:19 39:37 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17192

datum: 02.12.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Šťavík Radek

17193. Sršni Sokol Písek B(ms) - AŠ Mladá Boleslav 01.12.2018 14:00 75:81 (11:17 29:33 46:53 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17193

datum: 01.12.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Dytrych Miloslav
Fučík Bohumír

17194. SKB Strakonice - BK Č. Brod 01.12.2018 15:00 58:63 (11:16 19:33 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17194

datum: 01.12.2018, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Koch Augustin

17195. BC Benešov - BK Brandýs n. L. 01.12.2018 14:15 58:93 (13:26 30:46 49:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17195

datum: 01.12.2018, 14:15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Reitzová Patricie Anna

10. kolo
17196. Sršni Sokol Písek B(ms) - BK Č. Brod 02.12.2018 09:00 41:79 (9:28 17:48 27:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17196

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Dytrych Miloslav
Fučík Bohumír

17197. SKB Strakonice - AŠ Mladá Boleslav 02.12.2018 09:00 65:75 (21:22 34:40 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17197

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Koch Augustin

17198. BC Benešov - BK R&J EBC Mělník 02.12.2018 10:00 49:43 (10:8 20:18 30:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17198

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Růzha Jan

11. kolo
17199. BC Benešov - BK Č. Brod 15.12.2018 09:00 47:88 (13:20 22:40 36:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17199

datum: 15.12.2018, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Bočková Lenka

17200. SKB Strakonice - BKj Kralupy 15.12.2018 16:00 56:63 (15:21 26:31 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17200

datum: 15.12.2018, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Novák Václav

17201. Sršni Sokol Písek B(ms) - ŠSK Slaný (ms) 15.12.2018 13:00 54:88 (16:27 26:47 39:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17201

datum: 15.12.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Hána Michal

12. kolo
17202. BK R&J EBC Mělník - BK Brandýs n. L. 16.12.2018 10:00 77:81 (9:23 30:48 46:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17202

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Bukovský Michal
Moravcová Lucie

17203. BC Benešov - AŠ Mladá Boleslav 16.12.2018 15:00 82:74 (20:19 39:38 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17203

datum: 16.12.2018, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Zachara Jakub
Tejček Tomáš

17204. Sršni Sokol Písek B(ms) - BKj Kralupy 16.12.2018 10:00 40:56 (10:10 22:20 28:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17204

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Opava Josef
Koch Augustin

17205. SKB Strakonice - ŠSK Slaný (ms) 16.12.2018 11:00 47:80 (6:21 23:41 35:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17205

datum: 16.12.2018, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Novák Václav

13. kolo
17206. ŠSK Slaný (ms) - BC Benešov 12.01.2019 14:00 95:38 (28:7 52:15 73:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17206

datum: 12.01.2019, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

17207. BK Č. Brod - BK Brandýs n. L. 12.01.2019 14:30 87:69 (23:6 44:26 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17207

datum: 12.01.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Buršík Petr
Laš Luděk

17208. AŠ Mladá Boleslav - BK R&J EBC Mělník 12.01.2019 11:00 54:33 (8:6 19:17 37:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17208

datum: 12.01.2019, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mareš Jan
Vávra Petr

14. kolo
17209. SKB Strakonice - Sršni Sokol Písek B(ms) 10.01.2019 19:45 92:32 (25:13 57:18 79:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17209

datum: 10.01.2019, 19:45:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Pivovarský Michal
Koch Augustin

17210. BKj Kralupy - BC Benešov 13.01.2019 14:00 82:32 (23:1 50:19 67:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17210

datum: 13.01.2019, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Hackl Filip

17211. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n. L. 13.01.2019 08:30 50:64 (15:18 30:27 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17211

datum: 13.01.2019, 08:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr


17212. BK Č. Brod - BK R&J EBC Mělník 13.01.2019 10:00 71:44 (21:11 41:21 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17212

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Buršík Petr
Laš Luděk

15. kolo
17213. BK R&J EBC Mělník - BKj Kralupy 26.01.2019 17:00 40:91 (4:25 16:36 32:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17213

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Kvíz Leoš


17214. BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný (ms) 23.02.2019 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17214

datum: 23.02.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Mareš Jan
Vávra Petr

17215. BC Benešov - SKB Strakonice 26.01.2019 15:00 50:51 (15:9 28:24 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17215

datum: 26.01.2019, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Bočková Lenka

16. kolo
17216. BK Č. Brod - AŠ Mladá Boleslav 27.01.2019 09:00 77:58 (31:9 57:20 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17216

datum: 27.01.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Koudela Martin

17217. BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy 08.03.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17217

datum: 08.03.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



17218. BK R&J EBC Mělník - ŠSK Slaný (ms) 27.01.2019 11:00 50:76 (21:15 25:33 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17218

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Machálek Jan
Kvíz Leoš

17219. BC Benešov - Sršni Sokol Písek B(ms) 27.01.2019 09:00 57:69 (14:18 33:27 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17219

datum: 27.01.2019, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Bočková Lenka

17. kolo
17220. SKB Strakonice - BK Brandýs n. L. 09.02.2019 15:00 74:48 (14:14 31:27 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17220

datum: 09.02.2019, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kuncl Michal
Kalabza Lukáš

17221. Sršni Sokol Písek B(ms) - BK R&J EBC Mělník 09.02.2019 16:00 62:40 (19:13 36:18 47:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17221

datum: 09.02.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kocián Michal
Novák Václav

17222. ŠSK Slaný (ms) - AŠ Mladá Boleslav 09.02.2019 09:00 108:44 (23:10 54:23 84:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17222

datum: 09.02.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

17223. BKj Kralupy - BK Č. Brod 09.02.2019 18:00 85:46 (16:19 41:29 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17223

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Pazourek Jaroslav

18. kolo
17224. Sršni Sokol Písek B(ms) - BK Brandýs n. L. 10.02.2019 09:00 75:71 (14:21 34:33 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17224

datum: 10.02.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kocián Michal
Novák Václav

17225. SKB Strakonice - BK R&J EBC Mělník 10.02.2019 11:00 70:38 (14:15 35:20 54:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17225

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kuncl Michal
Kalabza Lukáš

17226. BKj Kralupy - AŠ Mladá Boleslav 10.02.2019 12:00 76:59 (20:18 40:29 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17226

datum: 10.02.2019, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Pazourek Jaroslav

17227. ŠSK Slaný (ms) - BK Č. Brod 10.02.2019 10:00 81:62 (18:10 40:26 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17227

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šeferová Nicole

19. kolo
17228. BK Č. Brod - Sršni Sokol Písek B(ms) 23.02.2019 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17228

datum: 23.02.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Martínek Karel


17229. AŠ Mladá Boleslav - SKB Strakonice 23.02.2019 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17229

datum: 23.02.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Zachara Jakub

17230. BK R&J EBC Mělník - BC Benešov 23.02.2019 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17230

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Bukovský Michal

20. kolo
17231. ŠSK Slaný (ms) - BKj Kralupy 17.02.2019 10:00 (56:50) (9:14 21:23 43:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17231

datum: 17.02.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Hackl Filip

17232. AŠ Mladá Boleslav - Sršni Sokol Písek B(ms) 24.02.2019 08:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17232

datum: 24.02.2019, 08:45:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

17233. BK Č. Brod - SKB Strakonice 24.02.2019 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17233

datum: 24.02.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Strnad Pavel
Vávra Petr

17234. BK Brandýs n. L. - BC Benešov 24.02.2019 11:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17234

datum: 24.02.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Mareš Jan
Moravcová Lucie

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR