image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. ŠSK Slaný (ms) 2 1 1 154:143 3
2. Sršni Sokol Písek B(ms) 2 1 1 127:128 3
3. BK Český Brod 1 1 0 104:54 2
4. BK Brandýs n. Labem 1 1 0 89:41 2
5. TJ AŠ Mladá Boleslav 1 1 0 78:64 2
6. BK Kralupy junior 1 1 0 58:50 2
7. BC Benešov 2 0 2 118:182 2
8. SKB Strakonice 1 0 1 66:84 1
9. BK R&J EBC Mělník 1 0 1 41:89 1
1. kolo
17163. BK Brandýs n. L. - BK R&J EBC Mělník 06.10.2018 13:00 89:41 (21:3 39:15 66:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17163

datum: 06.10.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Růzha Jan

17164. AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov 06.10.2018 14:00 78:64 (15:12 29:27 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17164

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Bukovský Michal

17165. BKj Kralupy - Sršni Sokol Písek B(ms) 06.10.2018 17:00 58:50 (13:17 25:28 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17165

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Strnad Pavel

17166. ŠSK Slaný (ms) - SKB Strakonice 06.10.2018 14:00 84:66 (24:26 45:38 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17166

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Strnad Pavel

2. kolo
17167. BK Č. Brod - BC Benešov 07.10.2018 08:30 104:54 (30:17 52:31 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17167

datum: 07.10.2018, 08:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Nesvadba Miloš

17168. BKj Kralupy - SKB Strakonice 15.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17168

datum: 15.12.2018, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



17169. ŠSK Slaný (ms) - Sršni Sokol Písek B(ms) 07.10.2018 11:00 70:77 (17:28 41:43 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17169

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Strnad Pavel
Matějček Josef

3. kolo
17170. Sršni Sokol Písek B(ms) - SKB Strakonice 18.10.2018 17:50       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17170

datum: 18.10.2018, 17:50:00

místo: Gymnázium, Písek

rozhodčí:
Dvořák Stanislav
Fučík Bohumír

17171. BC Benešov - BKj Kralupy 20.10.2018 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17171

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Benda Tomáš
Málek Jan

17172. BK Brandýs n. L. - AŠ Mladá Boleslav 20.10.2018 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17172

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šťavík Radek
Dub Michal

17173. BK R&J EBC Mělník - BK Č. Brod 20.10.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17173

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Bukovský Michal
Pazourek Jaroslav

4. kolo
17174. BC Benešov - ŠSK Slaný (ms) 21.10.2018 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17174

datum: 21.10.2018, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Martínek Karel

17175. BK Brandýs n. L. - BK Č. Brod 21.10.2018 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17175

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Strnad Pavel
Moravcová Lucie

17176. BK R&J EBC Mělník - AŠ Mladá Boleslav 21.10.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17176

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Bukovský Michal
Pazourek Jaroslav

5. kolo
17177. AŠ Mladá Boleslav - BK Č. Brod 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17177

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17178. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L. 03.11.2018 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17178

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



17179. ŠSK Slaný (ms) - BK R&J EBC Mělník 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17179

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



17180. Sršni Sokol Písek B(ms) - BC Benešov 03.11.2018 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17180

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: Hala Elim, Písek

rozhodčí:



6. kolo
17181. BKj Kralupy - BK R&J EBC Mělník 04.11.2018 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17181

datum: 04.11.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



17182. ŠSK Slaný (ms) - BK Brandýs n. L. 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17182

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



17183. SKB Strakonice - BC Benešov 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17183

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



7. kolo
17184. BK Brandýs n. L. - Sršni Sokol Písek B(ms) 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17184

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



17185. BK R&J EBC Mělník - SKB Strakonice 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17185

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



17186. AŠ Mladá Boleslav - BKj Kralupy 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17186

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17187. BK Č. Brod - ŠSK Slaný (ms) 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17187

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



8. kolo
17188. BK Brandýs n. L. - SKB Strakonice 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17188

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



17189. BK R&J EBC Mělník - Sršni Sokol Písek B(ms) 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17189

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



17190. AŠ Mladá Boleslav - ŠSK Slaný (ms) 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17190

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17191. BK Č. Brod - BKj Kralupy 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17191

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



9. kolo
17192. BKj Kralupy - ŠSK Slaný (ms) 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17192

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



17193. Sršni Sokol Písek B(ms) - AŠ Mladá Boleslav 01.12.2018 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17193

datum: 01.12.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



17194. SKB Strakonice - BK Č. Brod 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17194

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



17195. BC Benešov - BK Brandýs n. L. 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17195

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



10. kolo
17196. Sršni Sokol Písek B(ms) - BK Č. Brod 02.12.2018 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17196

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



17197. SKB Strakonice - AŠ Mladá Boleslav 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17197

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



17198. BC Benešov - BK R&J EBC Mělník 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17198

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



11. kolo
17199. BC Benešov - BK Č. Brod 15.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17199

datum: 15.12.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



17200. SKB Strakonice - BKj Kralupy 15.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17200

datum: 15.12.2018, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



17201. Sršni Sokol Písek B(ms) - ŠSK Slaný (ms) 15.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17201

datum: 15.12.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



12. kolo
17202. BK R&J EBC Mělník - BK Brandýs n. L. 16.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17202

datum: 16.12.2018, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



17203. BC Benešov - AŠ Mladá Boleslav 16.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17203

datum: 16.12.2018, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



17204. Sršni Sokol Písek B(ms) - BKj Kralupy 16.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17204

datum: 16.12.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



17205. SKB Strakonice - ŠSK Slaný (ms) 16.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17205

datum: 16.12.2018, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



13. kolo
17206. ŠSK Slaný (ms) - BC Benešov 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17206

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



17207. BK Č. Brod - BK Brandýs n. L. 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17207

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



17208. AŠ Mladá Boleslav - BK R&J EBC Mělník 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17208

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



14. kolo
17209. SKB Strakonice - Sršni Sokol Písek B(ms) 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17209

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



17210. BKj Kralupy - BC Benešov 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17210

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



17211. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n. L. 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17211

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17212. BK Č. Brod - BK R&J EBC Mělník 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17212

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



15. kolo
17213. BK R&J EBC Mělník - BKj Kralupy 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17213

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



17214. BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný (ms) 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17214

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



17215. BC Benešov - SKB Strakonice 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
15. kolo, zápas č. 17215

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



16. kolo
17216. BK Č. Brod - AŠ Mladá Boleslav 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17216

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



17217. BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17217

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



17218. BK R&J EBC Mělník - ŠSK Slaný (ms) 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17218

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



17219. BC Benešov - Sršni Sokol Písek B(ms) 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
16. kolo, zápas č. 17219

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



17. kolo
17220. SKB Strakonice - BK Brandýs n. L. 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17220

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



17221. Sršni Sokol Písek B(ms) - BK R&J EBC Mělník 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17221

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



17222. ŠSK Slaný (ms) - AŠ Mladá Boleslav 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17222

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



17223. BKj Kralupy - BK Č. Brod 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
17. kolo, zápas č. 17223

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



18. kolo
17224. Sršni Sokol Písek B(ms) - BK Brandýs n. L. 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17224

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



17225. SKB Strakonice - BK R&J EBC Mělník 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17225

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



17226. BKj Kralupy - AŠ Mladá Boleslav 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17226

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



17227. ŠSK Slaný (ms) - BK Č. Brod 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
18. kolo, zápas č. 17227

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



19. kolo
17228. BK Č. Brod - Sršni Sokol Písek B(ms) 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17228

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



17229. AŠ Mladá Boleslav - SKB Strakonice 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17229

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17230. BK R&J EBC Mělník - BC Benešov 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
19. kolo, zápas č. 17230

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



20. kolo
17231. ŠSK Slaný (ms) - BKj Kralupy 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17231

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



17232. AŠ Mladá Boleslav - Sršni Sokol Písek B(ms) 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17232

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



17233. BK Č. Brod - SKB Strakonice 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17233

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



17234. BK Brandýs n. L. - BC Benešov 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
20. kolo, zápas č. 17234

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry