image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina E


tabulka
1. SK Bruntál 16 13 3 1178:973 29
2. BK Krnov 16 13 3 1060:853 29
3. BK NH Ostrava B 16 10 6 1103:1042 26
4. BK Příbor 16 9 7 991:1019 25
5. SKB Zlín B 16 8 8 1155:1098 24
6. BC Nový Jičín 16 6 10 992:1011 22
7. Snakes Ostrava B 16 6 10 967:1012 22
8. TJ Start Havířov 16 6 10 972:1050 22
9. BK Lipník 16 1 15 868:1228 17
1. kolo
17091. Start Havířov - Lipník 22.09.2018 09:00 (53:36) (12:11 21:23 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
1. kolo, zápas č. 17091

datum: 22.09.2018, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Snopková Barbora

17092. Snakes B - SK Bruntál 23.09.2018 09:30 (69:55) (16:15 34:31 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
1. kolo, zápas č. 17092

datum: 23.09.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pilch Marek

17093. Krnov - SKB Zlín B 22.09.2018 09:30 (69:60) (17:16 32:23 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
1. kolo, zápas č. 17093

datum: 22.09.2018, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Klapetek René

17094. BK Příbor - NH Ostrava B 22.09.2018 13:00 (68:55) (20:8 38:27 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
1. kolo, zápas č. 17094

datum: 22.09.2018, 13:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

2. kolo
17095. SKB Zlín B - BK Příbor 07.10.2018 12:15 (51:64) (7:15 29:36 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
2. kolo, zápas č. 17095

datum: 07.10.2018, 12:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Sekáč Martin
Slezák Filip

17096. SK Bruntál - Krnov 06.10.2018 09:00 (82:40) (12:12 35:24 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
2. kolo, zápas č. 17096

datum: 06.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Jedličková Kateřina

17097. Lipník - Snakes B 06.10.2018 10:00 (76:70) (16:17 30:36 44:51 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
2. kolo, zápas č. 17097

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Baďura Ota

17098. BC Nový Jičín - Start Havířov 06.10.2018 12:00 (62:53) (18:11 27:29 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
2. kolo, zápas č. 17098

datum: 06.10.2018, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hudec Filip
Dostal Vojtěch

3. kolo
17099. Snakes B - BC Nový Jičín 20.10.2018 11:00 (53:52) (10:7 33:26 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17099

datum: 20.10.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Rusz Ondřej

17100. Krnov - Lipník 20.10.2018 10:00 (80:38) (16:4 38:20 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17100

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

17101. BK Příbor - SK Bruntál 20.10.2018 15:00 (62:70) (14:13 29:37 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17101

datum: 20.10.2018, 15:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Smelty Jiří
Šuláková Pavlína

17102. NH Ostrava B - SKB Zlín B 15.10.2018 19:15 (84:68) (19:11 45:31 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17102

datum: 15.10.2018, 19:15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš
Posker Jan

4. kolo
17103. SK Bruntál - NH Ostrava B 04.11.2018 16:30 (76:57) (17:14 37:22 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
4. kolo, zápas č. 17103

datum: 04.11.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Balušková Veronika

17104. Lipník - BK Příbor 03.11.2018 16:00 (64:79) (16:18 33:39 48:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
4. kolo, zápas č. 17104

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

17105. BC Nový Jičín - Krnov 03.11.2018 12:00 (50:68) (4:19 16:36 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
4. kolo, zápas č. 17105

datum: 03.11.2018, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Kavka Radim

17106. Start Havířov - Snakes B 03.11.2018 09:00 (83:81) (17:22 37:48 62:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
4. kolo, zápas č. 17106

datum: 03.11.2018, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

5. kolo
17107. Krnov - Start Havířov 17.11.2018 14:15 (58:40) (18:8 35:12 44:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 17107

datum: 17.11.2018, 14:15:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Jedličková Kateřina

17108. BK Příbor - BC Nový Jičín 13.11.2018 17:30 (71:57) (9:19 23:35 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 17108

datum: 13.11.2018, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Panák Daniel
Zemánek Adam

17109. NH Ostrava B - Lipník 17.11.2018 12:30 (69:58) (18:8 37:26 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 17109

datum: 17.11.2018, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Billík Dennis

17110. SKB Zlín B - SK Bruntál 10.11.2018 18:00 (81:83) (17:23 42:48 58:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
5. kolo, zápas č. 17110

datum: 10.11.2018, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Slavík Josef

6. kolo
17111. Lipník - SKB Zlín B 28.11.2018 18:45 (63:94) (16:13 33:44 50:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17111

datum: 28.11.2018, 18:45:00

místo: Sportovní hala Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

17112. BC Nový Jičín - NH Ostrava B 01.12.2018 10:00 (74:70) (20:22 34:44 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17112

datum: 01.12.2018, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Hudec Filip

17113. Start Havířov - BK Příbor 01.12.2018 09:00 (59:63) (15:16 30:22 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17113

datum: 01.12.2018, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

17114. Snakes B - Krnov 01.12.2018 14:00 (39:68) (11:18 24:37 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
6. kolo, zápas č. 17114

datum: 01.12.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pospíšil Zdeněk

7. kolo
17115. BK Příbor - Snakes B 18.12.2018 17:30 (42:69) (9:13 23:35 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
7. kolo, zápas č. 17115

datum: 18.12.2018, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

17116. NH Ostrava B - Start Havířov 15.12.2018 14:30 (76:61) (17:16 37:34 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
7. kolo, zápas č. 17116

datum: 15.12.2018, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Rusz Ondřej

17117. SKB Zlín B - BC Nový Jičín 13.12.2018 19:00 (68:66) (15:19 44:33 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
7. kolo, zápas č. 17117

datum: 13.12.2018, 19:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Nedbálek Petr

17118. SK Bruntál - Lipník 16.12.2018 14:30 (96:59) (20:17 45:29 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
7. kolo, zápas č. 17118

datum: 16.12.2018, 14:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Balušková Veronika

8. kolo
17119. BC Nový Jičín - SK Bruntál 14.12.2018 18:30 (68:70) (13:18 32:40 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
8. kolo, zápas č. 17119

datum: 14.12.2018, 18:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Zemánek Adam

17120. Start Havířov - SKB Zlín B 18.12.2018 17:00 (71:74) (21:19 36:43 55:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
8. kolo, zápas č. 17120

datum: 18.12.2018, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Križanová Johana

17121. Snakes B - NH Ostrava B 19.12.2018 20:00 (63:65) (13:15 37:32 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
8. kolo, zápas č. 17121

datum: 19.12.2018, 20:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Pilch Marek

17122. Krnov - BK Příbor 04.11.2018 10:00 (76:52) (24:16 38:26 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
8. kolo, zápas č. 17122

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Frank Vojtěch

9. kolo
17123. NH Ostrava B - Krnov 12.01.2019 14:30 (60:54) (18:11 28:29 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 17123

datum: 12.01.2019, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan
Nevřela Tomáš

17124. SKB Zlín B - Snakes B 12.01.2019 10:00 (75:61) (15:24 35:33 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 17124

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slezák Filip

17125. SK Bruntál - Start Havířov 12.01.2019 19:00 (62:51) (17:13 39:27 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 17125

datum: 12.01.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Opletal Petr
Rusz Ondřej

17126. Lipník - BC Nový Jičín 12.01.2019 10:00 (43:68) (12:21 19:36 24:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 17126

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

10. kolo
17127. Lipník - Start Havířov 27.01.2019 10:30 (42:78) (7:27 18:50 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
10. kolo, zápas č. 17127

datum: 27.01.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Slezák Filip
Latík Zdeněk

17128. SK Bruntál - Snakes B 26.01.2019 17:30 (72:63) (25:9 40:32 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
10. kolo, zápas č. 17128

datum: 26.01.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Balušková Veronika

17129. SKB Zlín B - Krnov 26.01.2019 09:00 (69:70) (14:24 27:38 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
10. kolo, zápas č. 17129

datum: 26.01.2019, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kraváček Břetislav

17130. NH Ostrava B - BK Příbor 23.01.2019 17:45 (48:61) (12:19 26:30 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
10. kolo, zápas č. 17130

datum: 23.01.2019, 17:45:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Rusz Ondřej

11. kolo
17131. BK Příbor - SKB Zlín B 05.02.2019 17:30 (49:80) (17:25 29:45 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
11. kolo, zápas č. 17131

datum: 05.02.2019, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Panák Daniel
Zemánek Adam

17132. Krnov - SK Bruntál 09.02.2019 17:00 (49:44) (12:8 17:20 36:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
11. kolo, zápas č. 17132

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Holubek Tomáš
Rusz Ondřej

17133. Snakes B - Lipník 10.02.2019 13:00 (55:51) (17:12 25:29 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
11. kolo, zápas č. 17133

datum: 10.02.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Billík Dennis
Pilch Marek

17134. Start Havířov - BC Nový Jičín 09.02.2019 12:00 (61:49) (16:11 33:23 49:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
11. kolo, zápas č. 17134

datum: 09.02.2019, 12:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Križanová Johana

12. kolo
17135. BC Nový Jičín - Snakes B 23.02.2019 12:00 (63:47) (20:12 38:22 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
12. kolo, zápas č. 17135

datum: 23.02.2019, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Rusz Ondřej
Šuláková Pavlína

17136. Lipník - Krnov 18.11.2018 10:30 (59:83) (15:13 28:32 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
12. kolo, zápas č. 17136

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Panák Daniel

17137. SK Bruntál - BK Příbor 15.02.2019 18:30 (69:67) (15:13 23:14 12:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
12. kolo, zápas č. 17137

datum: 15.02.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Kuspišová Nikol

17138. SKB Zlín B - NH Ostrava B 14.02.2019 20:00 (64:80) (11:18 32:39 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
12. kolo, zápas č. 17138

datum: 14.02.2019, 20:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

13. kolo
17139. NH Ostrava B - SK Bruntál 09.03.2019 12:30 (83:79) (27:16 52:42 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
13. kolo, zápas č. 17139

datum: 09.03.2019, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

17140. BK Příbor - Lipník 07.05.2019 17:30 (73:62) (17:10 36:28 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
13. kolo, zápas č. 17140

datum: 07.05.2019, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Giecek Adam
Pilch Marek

17141. Krnov - BC Nový Jičín 09.03.2019 14:00 (73:44) (15:9 25:20 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
13. kolo, zápas č. 17141

datum: 09.03.2019, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Opletal Petr

17142. Snakes B - Start Havířov 09.03.2019 12:30 (69:44) (18:6 33:19 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
13. kolo, zápas č. 17142

datum: 09.03.2019, 12:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pospíšil Zdeněk

14. kolo
17143. Start Havířov - Krnov 23.03.2019 11:15 (66:63) (19:7 31:25 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
14. kolo, zápas č. 17143

datum: 23.03.2019, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

17144. BC Nový Jičín - BK Příbor 14.03.2019 17:30 (85:70) (22:12 45:30 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
14. kolo, zápas č. 17144

datum: 14.03.2019, 17:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

17145. Lipník - NH Ostrava B 23.03.2019 10:00 (65:76) (16:19 30:36 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
14. kolo, zápas č. 17145

datum: 23.03.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Baďura Ota
Hudec Filip

17146. SK Bruntál - SKB Zlín B 17.03.2019 16:00 (87:63) (23:11 44:29 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
14. kolo, zápas č. 17146

datum: 17.03.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Kuspišová Nikol

15. kolo
17147. SKB Zlín B - Lipník 04.04.2019 19:15 (102:41) (30:1 52:13 84:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
15. kolo, zápas č. 17147

datum: 04.04.2019, 19:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Nedbálek Petr

17148. NH Ostrava B - BC Nový Jičín 06.04.2019 16:00 (71:66) (11:27 34:43 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
15. kolo, zápas č. 17148

datum: 06.04.2019, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holaň Dominik
Pospíšil Zdeněk

17149. BK Příbor - Start Havířov 06.04.2019 15:00 (69:57) (19:11 37:25 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
15. kolo, zápas č. 17149

datum: 06.04.2019, 15:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Pavlík Michael
Vildová Linda

17150. Krnov - Snakes B 06.04.2019 14:00 (71:51) (22:8 45:25 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
15. kolo, zápas č. 17150

datum: 06.04.2019, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kremser Jakub
Chodura Ondřej

16. kolo
17151. Snakes B - BK Příbor 09.04.2019 17:30 (47:56) (14:7 20:19 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
16. kolo, zápas č. 17151

datum: 09.04.2019, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pospíšil Zdeněk

17152. Start Havířov - NH Ostrava B 13.04.2019 10:00 (71:67) (16:17 27:37 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
16. kolo, zápas č. 17152

datum: 13.04.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holaň Dominik
Šuláková Pavlína

17153. BC Nový Jičín - SKB Zlín B 11.04.2019 17:30 (60:64) (19:12 34:33 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
16. kolo, zápas č. 17153

datum: 11.04.2019, 17:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Zemánek Adam

17154. Lipník - SK Bruntál 13.04.2019 10:00 (56:71) (11:15 24:43 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
16. kolo, zápas č. 17154

datum: 13.04.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Slavík Josef
Hudec Filip

17. kolo
17155. SK Bruntál - BC Nový Jičín 28.04.2019 14:00 (74:47) (22:9 35:22 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
17. kolo, zápas č. 17155

datum: 28.04.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Balušková Veronika

17156. SKB Zlín B - Start Havířov 27.04.2019 08:30 (91:66) (20:19 47:37 69:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
17. kolo, zápas č. 17156

datum: 27.04.2019, 08:30:00

místo: Základní škola Slovenská, Zlín

rozhodčí:
Slezák Filip
Kotala Dominik

17157. NH Ostrava B - Snakes B 22.05.2019 19:00 (88:46) (15:6 36:17 53:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
17. kolo, zápas č. 17157

datum: 22.05.2019, 19:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Skácel Ondřej

17158. BK Příbor - Krnov 16.04.2019 18:00 (45:70) (7:18 11:37 30:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
17. kolo, zápas č. 17158

datum: 16.04.2019, 18:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan
Zemánek Adam

18. kolo
17159. Krnov - NH Ostrava B 07.05.2019 19:30 (68:54) (32:8 45:25 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
18. kolo, zápas č. 17159

datum: 07.05.2019, 19:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Chodura Ondřej

17160. Snakes B - SKB Zlín B 14.05.2019 16:00 (84:51) (29:15 42:27 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
18. kolo, zápas č. 17160

datum: 14.05.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského Ostrava-Bělský les, Ostrava-Bělský les

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Opletal Petr

17161. Start Havířov - SK Bruntál 11.05.2019 10:00 (58:88) (12:26 20:41 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
18. kolo, zápas č. 17161

datum: 11.05.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Billík Dennis

17162. BC Nový Jičín - Lipník 29.03.2019 19:00 (81:55) (16:13 36:28 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
18. kolo, zápas č. 17162

datum: 29.03.2019, 19:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Panák Daniel
Hudec Filip

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR