image

Starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2018/19 / starší minižákyně U13, otevřená soutěž / starší minižákyně U13, otevřená soutěž


tabulka
1. BK Levhartice Chomutov 24 24 0 1937:373 48
2. SLUNETA Ústí n.L. 24 20 4 1609:655 44
3. ASK Lovosice 24 14 10 1059:1004 38
4. TJ Slovan Litoměřice 24 11 13 916:1180 35
5. BA Tygřice Louny 24 7 17 603:1463 31
6. TJ Lokomotiva Liberec I. 24 6 18 756:1388 30
7. Válečnice Děčín 24 2 22 567:1384 26
1. kolo
1. BK Chomutov - Válečnice Děčín 29.09.2018 10:00 91:8 (20:0 35:2 72:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 1

datum: 29.09.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

2. BK Chomutov - Válečnice Děčín 29.09.2018 12:00 76:13 (25:0 44:3 60:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 2

datum: 29.09.2018, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Drobný Petr (1.000/1.000)

3. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny 29.09.2018 09:00 80:19 (11:10 32:13 58:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 3

datum: 29.09.2018, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

4. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny 29.09.2018 11:00 79:31 (24:5 38:13 63:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 4

datum: 29.09.2018, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

5. Lokomotiva Liberec - ASK Lovosice 29.09.2018 10:00 25:65 (10:10 19:16 23:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 5

datum: 29.09.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.500/1.000)
Fejfarová Dana (1.500/1.000)

6. Lokomotiva Liberec - ASK Lovosice 29.09.2018 13:00 20:80 (8:20 11:36 13:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 6

datum: 29.09.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Fejfarová Dana (1.500/1.000)
Martinovská Michaela (1.500/1.000)

2. kolo
7. BA Tygřice Louny - Lokomotiva Liberec 13.10.2018 11:00 38:22 (9:6 20:9 32:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2018, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/---)
Vondráčková Sabina (1.000/---)

8. BA Tygřice Louny - Lokomotiva Liberec 13.10.2018 13:00 39:32 (12:10 19:14 31:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2018, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/---)
Vostatková Karolína (1.000/---)

9. Válečnice Děčín - TJ Slovan Litoměřice 14.10.2018 13:00 17:45 (4:12 9:19 13:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2018, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.000)
Abraham Aleš (1.000/1.000)

10. Válečnice Děčín - TJ Slovan Litoměřice 14.10.2018 15:00 14:46 (4:11 6:31 12:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2018, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Abraham Aleš (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

11. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 14.10.2018 09:00 18:63 (3:10 7:30 12:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2018, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.000)
Kočárník Vojta (1.000/1.000)

12. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 14.10.2018 11:00 37:74 (16:15 22:34 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2018, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kočárník Vojta (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

3. kolo
13. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 19.10.2018 16:30 22:71 (6:22 17:28 22:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2018, 16:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Badinková Natálie (1.000/1.000)

14. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 19.10.2018 18:00 27:82 (8:25 18:43 21:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2018, 18:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Badinková Natálie (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

15. Lokomotiva Liberec - Válečnice Děčín 25.11.2018 10:00 43:33 (12:14 29:14 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 15

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (---/1.000)
Martinovská Michaela (---/1.000)

16. Lokomotiva Liberec - Válečnice Děčín 25.11.2018 13:00 65:23 (18:8 36:9 51:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 16

datum: 25.11.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (---/1.000)
Hošek Václav (---/1.000)

17. ASK Lovosice - BA Tygřice Louny 27.10.2018 09:00 46:29 (10:9 24:12 36:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 17

datum: 27.10.2018, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lahovská Barbora (1.000/1.000)

18. ASK Lovosice - BA Tygřice Louny 27.10.2018 11:00 46:29 (10:15 31:18 35:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 18

datum: 27.10.2018, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Lahovská Barbora (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

4. kolo
19. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 10.11.2018 09:00 74:11 (20:0 44:1 60:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 19

datum: 10.11.2018, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

20. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 10.11.2018 11:00 61:18 (14:10 29:10 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 20

datum: 10.11.2018, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

21. SLUNETA Ústí n.L. - Lokomotiva Liberec 20.11.2018 16:30 83:12 (23:3 40:4 60:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.11.2018, 16:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/---)
Rom Daniel (1.000/---)

22. SLUNETA Ústí n.L. - Lokomotiva Liberec 20.11.2018 18:00 60:24 (15:2 42:15 50:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.11.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/---)
Tesař Michal (1.000/---)

23. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 10.11.2018 13:00 75:13 (16:4 39:7 57:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 23

datum: 10.11.2018, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

24. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 10.11.2018 15:00 78:20 (20:1 42:8 62:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 24

datum: 10.11.2018, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

5. kolo
25. Lokomotiva Liberec - BK Chomutov 24.11.2018 10:00 15:103 (0:22 3:48 13:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 25

datum: 24.11.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (---/1.000)
(---/---)

26. Lokomotiva Liberec - BK Chomutov 24.11.2018 13:00 18:92 (0:35 6:41 10:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 26

datum: 24.11.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (---/1.000)
(---/---)

27. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. 25.11.2018 09:00 33:56 (6:13 12:32 25:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 27

datum: 25.11.2018, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

28. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n.L. 25.11.2018 11:00 14:53 (0:9 6:21 10:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 28

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

29. BA Tygřice Louny - Válečnice Děčín 24.11.2018 09:00 39:36 (8:15 16:25 30:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 29

datum: 24.11.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/3.000)
Vostatková Karolína (1.000/3.000)

30. BA Tygřice Louny - Válečnice Děčín 24.11.2018 11:00 33:26 (11:6 17:14 25:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 30

datum: 24.11.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/3.000)
Vostatková Karolína (1.000/3.000)

6. kolo
31. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 08.12.2018 10:00 72:9 (16:0 37:0 55:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.12.2018, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

32. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 08.12.2018 12:00 113:10 (26:4 58:4 86:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.12.2018, 12:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

33. BK Chomutov - ASK Lovosice 08.12.2018 10:00 76:8 (27:0 40:6 66:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.12.2018, 10:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

34. BK Chomutov - ASK Lovosice 08.12.2018 12:00 57:29 (25:2 39:7 43:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.12.2018, 12:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

35. TJ Slovan Litoměřice - Lokomotiva Liberec 09.12.2018 10:00 33:51 (8:16 19:27 25:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.12.2018, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/---)
Liška Jaroslav (1.000/---)

36. TJ Slovan Litoměřice - Lokomotiva Liberec 09.12.2018 12:00 41:48 (13:6 23:20 33:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 36

datum: 09.12.2018, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Lepší Tereza (1.000/---)

7. kolo
37. ASK Lovosice - TJ Slovan Litoměřice 05.01.2019 09:00 65:21 (14:9 24:11 43:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 37

datum: 05.01.2019, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

38. ASK Lovosice - TJ Slovan Litoměřice 05.01.2019 11:00 59:27 (21:6 27:13 39:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.01.2019, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

39. BA Tygřice Louny - BK Chomutov 05.01.2019 09:00 4:82 (0:23 4:44 4:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 39

datum: 05.01.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

40. BA Tygřice Louny - BK Chomutov 05.01.2019 11:00 12:92 (2:29 3:44 6:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.01.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

41. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 06.01.2019 12:00 12:97 (4:24 6:51 9:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 41

datum: 06.01.2019, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Kunclová Natálie (1.000/1.000)

42. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 06.01.2019 14:00 13:76 (0:19 0:36 10:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 42

datum: 06.01.2019, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

8. kolo
43. Válečnice Děčín - BK Chomutov 20.01.2019 10:00 0:103 (0:44 0:68 0:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 43

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

44. Válečnice Děčín - BK Chomutov 20.01.2019 12:00 7:77 (0:18 5:38 5:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 44

datum: 20.01.2019, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

45. BA Tygřice Louny - TJ Slovan Litoměřice 19.01.2019 09:30 24:42 (3:14 15:24 15:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 45

datum: 19.01.2019, 09:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

46. BA Tygřice Louny - TJ Slovan Litoměřice 19.01.2019 11:30 25:50 (4:15 11:22 15:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 46

datum: 19.01.2019, 11:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

47. ASK Lovosice - Lokomotiva Liberec 20.01.2019 09:00 40:29 (13:2 19:6 32:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 47

datum: 20.01.2019, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/---)
(---/---)

48. ASK Lovosice - Lokomotiva Liberec 20.01.2019 11:00 46:37 (9:6 17:17 38:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 48

datum: 20.01.2019, 11:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/---)
(---/---)

9. kolo
49. Lokomotiva Liberec - BA Tygřice Louny 02.02.2019 10:00 39:42 (7:6 14:21 29:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.02.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (---/1.000)
Machková Romana (---/1.000)

50. Lokomotiva Liberec - BA Tygřice Louny 02.02.2019 12:00 44:58 (9:9 20:19 27:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 50

datum: 02.02.2019, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Machková Romana (---/1.000)
Kunclová Natálie (---/1.000)

51. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 02.02.2019 09:30 34:54 (9:9 23:31 27:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 51

datum: 02.02.2019, 09:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Badinková Natálie (1.000/1.000)

52. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 02.02.2019 11:30 42:41 (12:9 21:22 27:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 52

datum: 02.02.2019, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Badinková Natálie (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

53. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 25.02.2019 15:30 44:17 (15:6 28:7 36:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 53

datum: 25.02.2019, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
(---/---)

54. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 25.02.2019 17:30 51:22 (21:6 34:14 49:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 54

datum: 25.02.2019, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
(---/---)

10. kolo
55. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 12.02.2019 15:30 82:16 (19:4 41:7 51:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 55

datum: 12.02.2019, 15:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

56. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 12.02.2019 17:30 58:35 (10:10 27:20 39:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 56

datum: 12.02.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

57. Válečnice Děčín - Lokomotiva Liberec 16.02.2019 10:00 25:39 (2:11 10:15 18:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 57

datum: 16.02.2019, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/---)
Kunclová Natálie (1.000/---)

58. Válečnice Děčín - Lokomotiva Liberec 16.02.2019 12:00 33:54 (4:21 20:30 20:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 58

datum: 16.02.2019, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/---)
Machková Romana (1.000/---)

59. BA Tygřice Louny - ASK Lovosice 17.02.2019 09:30 21:67 (11:12 13:31 17:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 59

datum: 17.02.2019, 09:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/---)
Vostatková Natálie (1.000/---)

60. BA Tygřice Louny - ASK Lovosice 17.02.2019 11:30 23:44 (5:11 10:26 16:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 60

datum: 17.02.2019, 11:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/---)
Vostatková Natálie (1.000/---)

11. kolo
61. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 02.03.2019 09:00 21:64 (4:18 11:32 15:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 61

datum: 02.03.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---)
Lepší Tereza (1.000/---)

62. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 02.03.2019 11:00 31:50 (4:16 14:28 24:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.03.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

63. Lokomotiva Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 02.03.2019 15:00 16:66 (4:22 12:29 15:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 63

datum: 02.03.2019, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. Lokomotiva Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 02.03.2019 17:00 22:74 (9:26 9:42 16:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 64

datum: 02.03.2019, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov 03.03.2019 11:00 18:70 (0:17 5:41 13:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 65

datum: 03.03.2019, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

66. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov 03.03.2019 13:00 23:73 (5:24 11:47 19:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.03.2019, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

12. kolo
67. BK Chomutov - Lokomotiva Liberec 17.03.2019 12:00 104:14 (24:6 54:10 80:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 67

datum: 17.03.2019, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobná Jana (1.000/---)
Drobný Petr (1.000/---)

68. BK Chomutov - Lokomotiva Liberec 17.03.2019 14:00 113:11 (45:0 55:7 91:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 68

datum: 17.03.2019, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/---)
Drobná Jana (1.000/---)

69. SLUNETA Ústí n.L. - ASK Lovosice 19.03.2019 15:30 84:33 (25:12 45:18 64:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 69

datum: 19.03.2019, 15:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jan (1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.000/---)

70. SLUNETA Ústí n.L. - ASK Lovosice 19.03.2019 17:30 76:24 (21:0 45:6 67:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 70

datum: 19.03.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/---)
Gabriel Jan (1.000/---)

71. Válečnice Děčín - BA Tygřice Louny 16.03.2019 12:00 28:25 (8:10 14:10 20:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 71

datum: 16.03.2019, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
(---/---)

72. Válečnice Děčín - BA Tygřice Louny 16.03.2019 14:00 33:40 (6:14 19:22 22:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 72

datum: 16.03.2019, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
(---/---)

13. kolo
73. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 31.03.2019 09:30 18:102 (6:21 8:46 14:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 73

datum: 31.03.2019, 09:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

74. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 31.03.2019 11:30 13:100 (6:21 6:49 8:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 74

datum: 31.03.2019, 11:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

75. ASK Lovosice - BK Chomutov 31.03.2019 14:00 22:73 (6:23 16:31 19:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 75

datum: 31.03.2019, 14:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina (---/1.000)
Kesler Vladimír (---/1.000)

76. ASK Lovosice - BK Chomutov 31.03.2019 16:00 22:82 (2:17 8:42 58:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 76

datum: 31.03.2019, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/1.000)
Blašková Martina (---/1.000)

77. Lokomotiva Liberec - TJ Slovan Litoměřice 31.03.2019 10:00 (43:51) (7:6 11:20 27:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 77

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (---/1.000)
Kunclová Natálie (---/1.000)

78. Lokomotiva Liberec - TJ Slovan Litoměřice 31.03.2019 12:00 (33:46) (13:14 19:24 26:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 78

datum: 31.03.2019, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (---/1.000)
Hošek Václav (---/1.000)

14. kolo
79. TJ Slovan Litoměřice - ASK Lovosice 13.04.2019 10:00 46:33 (18:6 22:16 32:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 79

datum: 13.04.2019, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/---)
Lepší Tereza (1.000/---)

80. TJ Slovan Litoměřice - ASK Lovosice 13.04.2019 12:00 59:34 (17:10 32:23 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 80

datum: 13.04.2019, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/---)

81. BK Chomutov - BA Tygřice Louny 13.04.2019 12:00 103:5 (24:1 55:3 75:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 81

datum: 13.04.2019, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/---)
Drobná Jana (1.000/---)

82. BK Chomutov - BA Tygřice Louny 13.04.2019 14:00 85:17 (19:6 44:13 65:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 82

datum: 13.04.2019, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobná Jana (1.000/---)
Hušek Daniel (1.000/---)

83. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 13.04.2019 12:00 46:29 (19:10 27:19 40:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 83

datum: 13.04.2019, 12:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/---)
Kočárník Vojta (1.000/---)

84. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 13.04.2019 14:00 64:41 (22:6 32:23 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 84

datum: 13.04.2019, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kočárník Vojta (1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC