image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. BA Tygřice Louny 12 12 0 932:478 24
2. Válečnice Děčín 12 10 2 799:619 22
3. TJ Slovan Litoměřice B 12 6 6 763:638 18
4. BC Slaný 12 6 6 744:746 18
5. TJ Lokomotiva Liberec I. 12 4 8 633:727 16
6. ASK Lovosice 12 4 8 678:754 16
7. BK Beroun 12 0 12 483:1070 12
1. kolo
17627. Slovan Litoměřice B - Válečnice Děčín 06.10.2018 11:00 57:60 (13:16 22:33 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17627

datum: 06.10.2018, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza
Badinková Natálie

17628. Tygřice Louny - ASK Lovosice 06.10.2018 11:00 94:44 (18:11 45:22 71:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17628

datum: 06.10.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Veselý Jiří

17629. BK Beroun - BC Slaný 06.10.2018 10:30 78:105 (20:16 41:41 51:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17629

datum: 06.10.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Zachara Jakub
Vyhlídal Michal

2. kolo
17630. Slovan Litoměřice B - Lokomotiva Liberec 20.10.2018 12:00 77:40 (15:10 31:21 55:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17630

datum: 20.10.2018, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza
Badinková Natálie

17631. Tygřice Louny - BK Beroun 20.10.2018 11:00 120:26 (31:3 59:10 87:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17631

datum: 20.10.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Kroček Jiří


17632. ASK Lovosice - BC Slaný 20.10.2018 10:00 42:64 (8:13 22:32 28:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17632

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Veselý Jiří
Keslerová Barbora

3. kolo
17633. Válečnice Děčín - Lokomotiva Liberec 24.10.2018 18:00 60:31 (12:8 33:17 52:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17633

datum: 24.10.2018, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Josefus Ondřej

17634. Tygřice Louny - BC Slaný 21.10.2018 10:00 85:30 (20:8 34:17 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17634

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Kroček Jiří

17635. ASK Lovosice - BK Beroun 21.10.2018 10:00 84:33 (25:8 41:19 58:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17635

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Keslerová Barbora

4. kolo
17636. Lokomotiva Liberec - BK Beroun 03.11.2018 16:00 (83:46) (20:8 39:20 60:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17636

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav
Shumskyy Vitaliy

17637. Tygřice Louny - Slovan Litoměřice B 29.10.2018 18:30 (46:42) (10:8 23:12 34:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17637

datum: 29.10.2018, 18:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan
Nesper Jindřich

17638. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 03.11.2018 20:00 68:61 (18:11 27:29 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17638

datum: 03.11.2018, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Votrubcová Klára

5. kolo
17639. Lokomotiva Liberec - BC Slaný 04.11.2018 09:00 64:62 (14:18 34:33 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17639

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav
Shumskyy Vitaliy

17640. Slovan Litoměřice B - ASK Lovosice 16.11.2018 17:30 83:68 (22:16 35:27 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17640

datum: 16.11.2018, 17:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza
Badinková Natálie

17641. Válečnice Děčín - Tygřice Louny 04.11.2018 15:00 40:64 (9:16 23:35 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17641

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hošek Václav
Shumskyy Vitaliy

6. kolo
17642. Tygřice Louny - Lokomotiva Liberec 17.11.2018 11:00 68:43 (11:13 25:24 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17642

datum: 17.11.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Sedláček Jan František


17643. BK Beroun - Slovan Litoměřice B 17.11.2018 10:30 52:78 (6:23 18:39 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17643

datum: 17.11.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



17644. BC Slaný - Válečnice Děčín 17.11.2018 13:30 63:78 (16:19 34:46 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17644

datum: 17.11.2018, 13:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

7. kolo
17645. ASK Lovosice - Lokomotiva Liberec 18.11.2018 10:00 47:46 (10:9 20:17 32:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17645

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Keslerová Barbora

17646. BK Beroun - Válečnice Děčín 18.11.2018 10:30 38:93 (2:35 17:57 31:71 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17646

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

17647. BC Slaný - Slovan Litoměřice B 18.11.2018 15:00 61:48 (16:14 38:24 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17647

datum: 18.11.2018, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal


8. kolo
17648. Válečnice Děčín - Slovan Litoměřice B 01.12.2018 09:00 61:48 (13:9 32:22 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17648

datum: 01.12.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Hušek Daniel

17649. ASK Lovosice - Tygřice Louny 22.01.2019 18:30 48:61 (12:18 24:33 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17649

datum: 22.01.2019, 18:30:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Keslerová Barbora

17650. BC Slaný - BK Beroun 01.12.2018 16:00 79:28 (23:0 34:6 55:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17650

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hackl Filip

9. kolo
17651. Lokomotiva Liberec - Válečnice Děčín 15.12.2018 17:00 57:68 (16:19 28:42 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17651

datum: 15.12.2018, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Liška Jaroslav

17652. BC Slaný - Tygřice Louny 15.12.2018 16:00 48:70 (14:15 22:36 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17652

datum: 15.12.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hackl Filip


17653. BK Beroun - ASK Lovosice 19.01.2019 10:30 47:71 (9:27 23:38 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17653

datum: 19.01.2019, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Martínek Karel
Růzha Jan

10. kolo
17654. Lokomotiva Liberec - Slovan Litoměřice B 16.12.2018 12:00 48:67 (17:13 30:34 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17654

datum: 16.12.2018, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Shumskyy Vitaliy

17655. BK Beroun - Tygřice Louny 16.12.2018 10:30 32:118 (0:19 7:55 18:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17655

datum: 16.12.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hackl Filip

17656. BC Slaný - ASK Lovosice 20.01.2019 14:00 67:53 (15:14 30:23 50:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17656

datum: 20.01.2019, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Růzha Jan
Buršík Petr

11. kolo
17657. BC Slaný - Lokomotiva Liberec 12.01.2019 17:00 74:48 (23:9 41:24 64:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17657

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

17658. ASK Lovosice - Slovan Litoměřice B 12.01.2019 10:00 56:53 (22:10 36:27 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17658

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Keslerová Barbora
Blašková Martina

17659. Tygřice Louny - Válečnice Děčín 12.01.2019 10:30 61:41 (8:11 23:21 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17659

datum: 12.01.2019, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Sedláček Jan František
Kroček Jiří

12. kolo
17660. BK Beroun - Lokomotiva Liberec 13.01.2019 10:00 38:53 (8:18 20:33 24:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17660

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Zachara Jakub
Šťavík Radek

17661. Slovan Litoměřice B - Tygřice Louny 13.01.2019 10:00 37:71 (6:16 18:32 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17661

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Lepší Tereza

17662. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 13.01.2019 14:00 58:65 (15:14 26:33 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17662

datum: 13.01.2019, 14:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Keslerová Barbora
Blašková Martina

13. kolo
17663. Lokomotiva Liberec - ASK Lovosice 26.01.2019 18:00 73:46 (11:11 36:24 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17663

datum: 26.01.2019, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Shumskyy Vitaliy

17664. Válečnice Děčín - BK Beroun 26.01.2019 13:30 91:43 (22:6 45:19 70:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17664

datum: 26.01.2019, 13:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kunclová Natálie

17665. Slovan Litoměřice B - BC Slaný 26.01.2019 12:00 78:53 (17:15 27:24 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17665

datum: 26.01.2019, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza
Kočárník Vojta

14. kolo
17666. Lokomotiva Liberec - Tygřice Louny 27.01.2019 14:30 47:74 (12:13 26:39 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17666

datum: 27.01.2019, 14:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav
Shumskyy Vitaliy

17667. Slovan Litoměřice B - BK Beroun 27.01.2019 12:00 95:22 (18:8 40:12 69:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17667

datum: 27.01.2019, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza
Badinková Natálie

17668. Válečnice Děčín - BC Slaný 27.01.2019 14:30 74:38 (16:11 39:18 53:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17668

datum: 27.01.2019, 14:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Poživil Jaroslav

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.