image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2018/19 / starší minižáci U13, sk. A / starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A


tabulka
1. BA 2006 Roudnice n.L. 12 12 0 986:332 24
2. Válečníci Děčín 12 8 4 811:388 20
3. BA Lynx Liberec 12 4 8 457:817 16
4. TJ Slovan Varnsdorf 12 0 12 348:1065 12
1. kolo
1. Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 29.09.2018 10:00 28:97 (10:20 16:50 25:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 29.09.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Strnad David (1.500/1.000)

2. Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 29.09.2018 12:00 36:102 (4:29 10:50 17:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 29.09.2018, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Strnad David (1.500/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

3. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 29.09.2018 12:30 74:30 (21:8 35:12 62:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 29.09.2018, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Boček Martin (1.000/---)
Abraham Aleš (1.000/---)

4. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 29.09.2018 14:30 74:18 (18:0 40:2 54:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 29.09.2018, 14:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Abraham Aleš (1.000/---)
Boček Martin (1.000/---)

2. kolo
5. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Lynx Liberec 13.10.2018 15:00 75:13 (14:3 29:5 45:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 13.10.2018, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/---)
Kočárník Vojta (1.000/---)

6. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Lynx Liberec 13.10.2018 17:00 95:16 (24:3 47:13 68:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 13.10.2018, 17:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kočárník Vojta (1.000/---)
Blašková Martina (1.000/---)

7. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 13.10.2018 12:30 99:16 (17:4 48:4 74:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2018, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/2.000)
Machková Romana (1.000/2.000)

8. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 13.10.2018 14:30 106:5 (31:2 52:3 85:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2018, 14:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Abraham Aleš (1.000/2.000)
Machková Romana (1.000/2.000)

3. kolo
9. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 27.10.2018 09:30 65:36 (17:7 28:16 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 27.10.2018, 09:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.000)
Kunclová Natálie (1.000/1.000)

10. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 27.10.2018 11:30 61:39 (15:7 30:18 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 27.10.2018, 11:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

11. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 27.10.2018 10:00 76:48 (23:12 39:29 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 27.10.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

12. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 27.10.2018 12:00 70:50 (18:8 34:17 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 27.10.2018, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

4. kolo
13. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 10.11.2018 14:00 131:18 (20:8 56:10 81:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 10.11.2018, 14:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/2.000)
Kunclová Natálie (1.000/2.000)

14. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 10.11.2018 16:00 118:18 (31:18 55:10 86:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 10.11.2018, 16:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/2.000)
Machková Romana (1.000/2.000)

15. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 11.11.2018 10:00 16:82 (6:25 16:43 16:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

16. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 11.11.2018 12:00 42:83 (15:21 26:47 32:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 11.11.2018, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

5. kolo
17. BA Lynx Liberec - BA 2006 Roudnice n.L. 24.11.2018 10:00 35:67 (13:16 18:40 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 24.11.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.500/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.500/1.000)

18. BA Lynx Liberec - BA 2006 Roudnice n.L. 24.11.2018 12:00 24:73 (5:16 11:39 20:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 24.11.2018, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.500/1.000)
Martinovská Michaela (1.500/1.000)

19. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 25.11.2018 09:00 15:67 (4:12 10:35 13:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 25.11.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

20. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 25.11.2018 11:00 18:82 (10:11 13:39 13:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

6. kolo
21. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 09.12.2018 09:00 30:47 (8:10 8:28 18:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/3.000)
Votrubcová Klára (1.000/3.000)

22. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 09.12.2018 11:00 39:55 (16:5 20:26 30:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 09.12.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/3.000)
Machková Romana (1.000/3.000)

23. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 08.12.2018 10:00 48:55 (6:10 24:30 36:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 08.12.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/---)
Strnad David (4.000/---)

24. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 08.12.2018 12:00 48:62 (15:12 19:24 33:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 08.12.2018, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Strnad David (4.000/---)
Poživil Jaroslav (1.500/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.