image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / mladší minižáci U12, sk. A / mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A


tabulka
1. Válečníci Děčín 12 12 0 1083:161 24
2. Slavoj BK Litoměřice 12 8 4 629:519 20
3. BA Lynx Liberec 12 4 8 494:788 16
4. Válečníci Děčín B 12 0 12 176:914 12
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - BA Lynx Liberec 06.10.2018 10:00 71:20 (17:8 32:13 56:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

2. Slavoj Litoměřice - BA Lynx Liberec 06.10.2018 12:00 63:41 (10:14 32:16 45:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2018, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

3. Válečníci Děčín - Válečníci Děčín B 01.10.2018 16:00 87:5 (16:0 46:2 67:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 01.10.2018, 16:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.000)
Kunclová Natálie (1.000/1.000)

4. Válečníci Děčín - Válečníci Děčín B 01.10.2018 18:00 95:2 (26:2 46:2 79:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2018, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

2. kolo
5. Válečníci Děčín B - BA Lynx Liberec 20.10.2018 12:30 12:72 (0:25 2:37 6:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 20.10.2018, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Strnad David (1.000/1.000)
(---/---)

6. Válečníci Děčín B - BA Lynx Liberec 20.10.2018 14:30 25:55 (5:18 13:33 18:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 20.10.2018, 14:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Strnad David (1.000/1.000)
(---/---)

7. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 20.10.2018 13:00 6:108 (4:30 5:58 5:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 20.10.2018, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
(---/---)

8. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 20.10.2018 15:00 16:89 (3:31 7:42 7:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 20.10.2018, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
(---/---)

3. kolo
9. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 03.11.2018 12:30 130:14 (30:2 68:6 94:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 03.11.2018, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.000)
Kunclová Natálie (1.000/1.000)

10. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 03.11.2018 14:15 103:20 (28:8 54:10 78:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 03.11.2018, 14:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

11. Válečníci Děčín B - Slavoj Litoměřice 04.11.2018 09:00 3:64 (0:8 0:23 0:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kroupa Radek (1.000/---)
Abraham Aleš (1.000/---)

12. Válečníci Děčín B - Slavoj Litoměřice 04.11.2018 11:00 18:58 (8:13 14:31 14:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Abraham Aleš (1.000/---)
Kroupa Radek (1.000/---)

4. kolo
13. BA Lynx Liberec - Slavoj Litoměřice 17.11.2018 09:30 36:62 (16:18 17:33 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 17.11.2018, 09:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/---)
Shumskyy Vitaliy (1.000/---)

14. BA Lynx Liberec - Slavoj Litoměřice 17.11.2018 11:30 30:71 (10:15 16:32 22:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 17.11.2018, 11:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.000/---)
Martinovská Michaela (1.000/---)

15. Válečníci Děčín B - Válečníci Děčín 15.11.2018 15:00 6:81 (0:21 0:45 0:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 15.11.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.000)
Kunclová Natálie (1.000/1.000)

16. Válečníci Děčín B - Válečníci Děčín 15.11.2018 16:30 10:60 (5:10 8:26 8:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 15.11.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

5. kolo
17. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín B 02.12.2018 09:30 88:37 (18:11 38:17 65:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 02.12.2018, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Boček Martin (1.000/1.000)
Strnad David (1.000/1.000)

18. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín B 02.12.2018 11:30 75:37 (14:11 26:21 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 02.12.2018, 11:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Strnad David (1.000/1.000)
Boček Martin (1.000/1.000)

19. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 02.12.2018 13:00 63:18 (23:4 35:10 51:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/---)
Kunclová Natálie (1.000/---)

20. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 02.12.2018 15:00 90:21 (29:4 45:8 76:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 02.12.2018, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/---)
Votrubcová Klára (1.000/---)

6. kolo
21. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 16.12.2018 09:30 (24:104) (10:18 15:52 20:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 16.12.2018, 09:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

22. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 16.12.2018 11:15 (19:73) (8:14 10:32 19:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 16.12.2018, 11:15:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

23. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín B 07.01.2019 16:00 (95:6) (27:0 44:3 69:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 07.01.2019, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (---/1.000)
Tesař Michal (---/1.000)

24. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín B 07.01.2019 18:00 (84:15) (21:5 41:7 59:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor sk. A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 07.01.2019, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (---/1.000)
Josefus Ondřej (---/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.