image

ženy / Oblasti / ročník 2018/19 / Oblastní přebor Ženy / OP ženy


tabulka
1. BK Lokomotiva Karlovy Vary 12 9 3 722:641 21
2. TJ Slavoj Tachov 12 9 3 864:575 21
3. BSK Tatran Kraslice 12 8 4 867:716 20
4. BaK Plzeň "B" 12 8 4 772:588 20
5. TJ Sokol Toužim 12 4 8 533:687 16
6. TJ Jiskra Aš 12 2 10 592:947 14
7. BK Klatovy 12 2 10 566:762 13
1. kolo
1. BK Klatovy - Sokol Toužim 16.12.2018 14:30 44:52 (11:15 26:28 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.12.2018, 14:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Karásek Jan ()
Kuška Karel ()

2. TJ Jiskra Aš - BK Loko K. Vary 06.10.2018 10:00 43:72 (2:19 15:40 25:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2018, 10:00:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Růžička Jan ()
Veselá Lucie ()

3. BaK Plzeň "B" - TJ Slavoj Tachov 06.10.2018 18:30 47:50 (10:10 22:25 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2018, 18:30:00

místo: 25.ZŠ Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Bílek Martin ()
Tauber Pavel ()

2. kolo
4. BK Loko K. Vary - BaK Plzeň "B" 19.10.2018 19:15 66:42 (20:10 33:19 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
2. kolo, zápas č. 4

datum: 19.10.2018, 19:15:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian ()
Maleček Roman ()

5. Sokol Toužim - TJ Jiskra Aš 20.10.2018 16:00 58:61 (15:19 26:37 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
2. kolo, zápas č. 5

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: SH Toužim, Toužim

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid ()
Skořepa Petr ()

6. BSK T. Kraslice - BK Klatovy 18.11.2018 10:00 100:48 (19:8 49:18 71:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
2. kolo, zápas č. 6

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Skořepa Petr ()
Růžička Jan ()

3. kolo
7. TJ Jiskra Aš - BSK T. Kraslice 03.11.2018 10:00 43:93 (11:11 27:39 35:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
3. kolo, zápas č. 7

datum: 03.11.2018, 10:00:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Rychnavský Christian ()
Fiala Petr ()

8. BaK Plzeň "B" - Sokol Toužim 04.11.2018 14:00 67:43 (13:11 28:23 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
3. kolo, zápas č. 8

datum: 04.11.2018, 14:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Bílek Martin ()
Tauber Pavel ()

9. BK Loko K. Vary - TJ Slavoj Tachov 03.11.2018 16:45 62:58 (13:11 28:29 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
3. kolo, zápas č. 9

datum: 03.11.2018, 16:45:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid ()
Fiala Petr ()

4. kolo
10. Sokol Toužim - TJ Slavoj Tachov 17.11.2018 16:00 37:73 (10:12 22:29 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
4. kolo, zápas č. 10

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: SH Toužim, Toužim

rozhodčí:
Skořepa Petr ()
Brus Lukáš ()

11. BSK T. Kraslice - BaK Plzeň "B" 16.11.2018 20:00 69:61 (16:9 32:29 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
4. kolo, zápas č. 11

datum: 16.11.2018, 20:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Hovorka Petr ()
Svatoš Miroslav ()

12. BK Klatovy - TJ Jiskra Aš 17.11.2018 16:30 75:68 (9:10 25:27 45:41 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
4. kolo, zápas č. 12

datum: 17.11.2018, 16:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Porvich Lubomír ()
Šrámková Sandra ()

5. kolo
13. BaK Plzeň "B" - BK Klatovy 01.12.2018 12:00 77:51 (16:14 37:25 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
5. kolo, zápas č. 13

datum: 01.12.2018, 12:00:00

místo: 25.ZŠ Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří ()
Sklenář Tomáš ()

14. TJ Slavoj Tachov - BSK T. Kraslice 01.12.2018 18:00 84:48 (19:15 41:22 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
5. kolo, zápas č. 14

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Smetana Jiří ()
Kuška Karel ()

15. BK Loko K. Vary - Sokol Toužim 30.03.2019 14:30 48:52 (10:14 25:22 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
5. kolo, zápas č. 15

datum: 30.03.2019, 14:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian ()
Skořepa Petr ()

6. kolo
16. BSK T. Kraslice - BK Loko K. Vary 22.12.2018 16:00 84:49 (21:13 41:25 61:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
6. kolo, zápas č. 16

datum: 22.12.2018, 16:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Kuzebauch Bohumil ()
Svatoš Miroslav ()

17. BK Klatovy - TJ Slavoj Tachov 15.12.2018 12:15 48:68 (11:29 26:44 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
6. kolo, zápas č. 17

datum: 15.12.2018, 12:15:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Karásek Jan ()
Kuška Karel ()

18. TJ Jiskra Aš - BaK Plzeň "B" 08.12.2018 14:00 46:93 (15:23 28:54 40:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
6. kolo, zápas č. 18

datum: 08.12.2018, 14:00:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Veselá Lucie ()
Rychnavský Christian ()

7. kolo
19. TJ Slavoj Tachov - TJ Jiskra Aš 02.02.2019 17:00 100:51 (20:17 54:25 79:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
7. kolo, zápas č. 19

datum: 02.02.2019, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Porvich Lubomír ()
Jodl Jiří ()

20. BK Loko K. Vary - BK Klatovy 11.01.2019 19:15 68:41 (22:9 41:26 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
7. kolo, zápas č. 20

datum: 11.01.2019, 19:15:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid ()
Rychnavský Christian ()

21. Sokol Toužim - BSK T. Kraslice 12.01.2019 10:00 56:49 (11:11 36:26 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
7. kolo, zápas č. 21

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: SH Toužim, Toužim

rozhodčí:
Rychnavský Christian ()
Hovorka Petr ()

8. kolo
*22. Sokol Toužim - BK Klatovy 15.02.2019 19:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
8. kolo, zápas č. 22

datum: 15.02.2019, 19:00:00

místo: SH Toužim, Toužim

rozhodčí:
Hovorka Petr ()
Ježek Václav ()

23. BK Loko K. Vary - TJ Jiskra Aš 26.01.2019 15:00 61:51 (10:13 27:29 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
8. kolo, zápas č. 23

datum: 26.01.2019, 15:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian ()
Skořepa Petr ()

24. TJ Slavoj Tachov - BaK Plzeň "B" 13.04.2019 19:00 54:57 (17:15 22:31 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
8. kolo, zápas č. 24

datum: 13.04.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Kalabza Petr ()
Rychnavský Christian ()

9. kolo
25. BaK Plzeň "B" - BK Loko K. Vary 09.02.2019 14:00 72:35 (17:10 34:16 51:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
9. kolo, zápas č. 25

datum: 09.02.2019, 14:00:00

místo: 25.ZŠ Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan ()
Tauber Pavel ()

26. TJ Jiskra Aš - Sokol Toužim 09.02.2019 10:00 69:51 (18:13 32:24 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
9. kolo, zápas č. 26

datum: 09.02.2019, 10:00:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Rychnavský Christian ()
Veselá Lucie ()

27. BK Klatovy - BSK T. Kraslice 09.02.2019 20:00 68:72 (15:19 32:40 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
9. kolo, zápas č. 27

datum: 09.02.2019, 20:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Porvich Lubomír ()
Kuška Karel ()

10. kolo
28. BSK T. Kraslice - TJ Jiskra Aš 04.05.2019 14:00 80:51 (23:7 43:21 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
10. kolo, zápas č. 28

datum: 04.05.2019, 14:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Veselá Lucie ()
Růžička Jan ()

29. Sokol Toužim - BaK Plzeň "B" 23.02.2019 16:30 35:58 (2:7 14:23 25:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
10. kolo, zápas č. 29

datum: 23.02.2019, 16:30:00

místo: SH Toužim, Toužim

rozhodčí:
Rychnavský Christian ()
Skořepa Petr ()

30. TJ Slavoj Tachov - BK Loko K. Vary 14.04.2019 10:30 57:59 (19:15 27:32 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
10. kolo, zápas č. 30

datum: 14.04.2019, 10:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Maleček Roman ()
Růžička Jan ()

11. kolo
31. TJ Slavoj Tachov - Sokol Toužim 09.03.2019 16:00 69:40 (13:8 32:20 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
11. kolo, zápas č. 31

datum: 09.03.2019, 16:00:00

místo: SH Toužim, Toužim

rozhodčí:
Skořepa Petr ()
Hovorka Petr ()

32. BaK Plzeň "B" - BSK T. Kraslice 09.03.2019 16:15 45:62 (6:12 17:29 27:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
11. kolo, zápas č. 32

datum: 09.03.2019, 16:15:00

místo: 25.ZŠ Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel ()
Bílek Martin ()

33. TJ Jiskra Aš - BK Klatovy 09.03.2019 14:30 48:67 (16:16 32:30 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
11. kolo, zápas č. 33

datum: 09.03.2019, 14:30:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Rychnavský Christian ()
Růžička Jan ()

12. kolo
34. BK Klatovy - BaK Plzeň "B" 14.04.2019 14:00 47:55 (6:12 23:23 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
12. kolo, zápas č. 34

datum: 14.04.2019, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Mužík Jiří ()
Hošťálek Jan ()

35. BSK T. Kraslice - TJ Slavoj Tachov 23.03.2019 16:00 65:67 (15:18 35:32 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
12. kolo, zápas č. 35

datum: 23.03.2019, 16:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Skořepa Petr ()
Rychnavský Christian ()

36. Sokol Toužim - BK Loko K. Vary 23.03.2019 15:00 35:63 (6:24 19:33 26:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
12. kolo, zápas č. 36

datum: 23.03.2019, 15:00:00

místo: SH Toužim, Toužim

rozhodčí:
Karásek Jan ()
Podhůrský Pavel ()

13. kolo
37. BK Loko K. Vary - BSK T. Kraslice 06.04.2019 14:30 90:59 (21:20 43:23 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
13. kolo, zápas č. 37

datum: 06.04.2019, 14:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr ()
Karásek Jan ()

38. TJ Slavoj Tachov - BK Klatovy 06.04.2019 18:00 85:30 (22:10 51:15 70:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
13. kolo, zápas č. 38

datum: 06.04.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Galajda Václav ()
Jodl Jiří ()

39. BaK Plzeň "B" - TJ Jiskra Aš 07.04.2019 11:00 98:30 (19:10 50:11 72:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
13. kolo, zápas č. 39

datum: 07.04.2019, 11:00:00

místo: 25.ZŠ Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan ()
Mužík Jiří ()

14. kolo
40. TJ Jiskra Aš - TJ Slavoj Tachov 27.04.2019 10:00 31:99 (8:27 17:55 29:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
14. kolo, zápas č. 40

datum: 27.04.2019, 10:00:00

místo: Městská hala Aš, Aš

rozhodčí:
Veselá Lucie ()
Rychnavský Christian ()

41. BK Klatovy - BK Loko K. Vary 27.04.2019 17:00 47:49 (14:15 19:25 28:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
14. kolo, zápas č. 41

datum: 27.04.2019, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Haniš Jiří ()
Kuncl Michal ()

42. BSK T. Kraslice - Sokol Toužim 27.04.2019 14:00 86:54 (24:13 46:23 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, Oblasti
Oblastní přebor Ženy OP ženy
14. kolo, zápas č. 42

datum: 27.04.2019, 14:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Svatoš Miroslav ()
Růžička Jan ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR