image

žáci U15 / Oblasti / ročník 2018/19 / Krajský přebor / Krajský přebor - doplňkové turnaje


tabulka
1. TJ Sokol Kraslice 10 6 4 573:592 16
2. BK Sokolov 10 5 5 569:557 15
3. TJ Lokomotiva Cheb 10 4 6 588:581 14
1. kolo
1. BK Sokolov - TJ Loko Cheb 22.10.2018 16:30 47:75 (14:9 24:23 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
1. kolo, zápas č. 1

datum: 22.10.2018, 16:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Gregor Lukáš
Čabala Tadeáš

2. TJ Loko Cheb - TJ Sokol Kraslice 08.11.2018 17:00 59:63 (17:13 26:30 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.11.2018, 17:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Gregor Lukáš
Sládek Ondřej

3. TJ Sokol Kraslice - BK Sokolov 14.11.2018 17:00 66:49 (19:15 34:22 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.11.2018, 17:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Skořepa Petr
Ašenbrenerová Ingrid

2. kolo
4. TJ Loko Cheb - BK Sokolov 29.11.2018 17:00 75:48 (16:9 32:15 54:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
2. kolo, zápas č. 4

datum: 29.11.2018, 17:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Čihák Dominik
Kinka Roman

5. TJ Sokol Kraslice - TJ Loko Cheb 05.12.2018 17:00 76:74 (23:18 35:32 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
2. kolo, zápas č. 5

datum: 05.12.2018, 17:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Kinka Roman

6. BK Sokolov - TJ Sokol Kraslice 12.12.2018 16:00 47:49 (10:11 18:18 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
2. kolo, zápas č. 6

datum: 12.12.2018, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Gregor Lukáš
Čabala Tadeáš

3. kolo
7. BK Sokolov - TJ Loko Cheb 09.01.2019 16:00 60:39 (13:15 30:17 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
3. kolo, zápas č. 7

datum: 09.01.2019, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Kinka Roman

8. TJ Loko Cheb - TJ Sokol Kraslice 31.01.2019 17:00 81:36 (14:10 33:19 61:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
3. kolo, zápas č. 8

datum: 31.01.2019, 17:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Pacelt Jan

9. TJ Sokol Kraslice - BK Sokolov 03.04.2019 17:00 41:60 (8:9 23:28 33:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
3. kolo, zápas č. 9

datum: 03.04.2019, 17:00:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Čihák Dominik
Kinka Roman

4. kolo
10. TJ Loko Cheb - BK Sokolov 09.04.2019 16:30 73:64 (12:18 31:32 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
4. kolo, zápas č. 10

datum: 09.04.2019, 16:30:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Skořepa Petr
Čabala Tadeáš

11. TJ Sokol Kraslice - TJ Loko Cheb 07.03.2019 17:15 72:45 (22:5 34:19 54:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
4. kolo, zápas č. 11

datum: 07.03.2019, 17:15:00

místo: Kraslice, Kraslice

rozhodčí:
Kinka Roman
Čihák Dominik

12. BK Sokolov - TJ Sokol Kraslice 17.04.2019 16:00 73:69 (10:26 35:44 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
4. kolo, zápas č. 12

datum: 17.04.2019, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Kinka Roman

5. kolo
13. BK Sokolov - TJ Loko Cheb 04.05.2019 09:30 55:29 (18:5 41:11 51:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
5. kolo, zápas č. 13

datum: 04.05.2019, 09:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Gregor Lukáš

14. TJ Loko Cheb - TJ Sokol Kraslice 04.05.2019 11:00 38:60 (8:18 21:28 35:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
5. kolo, zápas č. 14

datum: 04.05.2019, 11:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Kinka Roman

15. TJ Sokol Kraslice - BK Sokolov 04.05.2019 12:30 41:66 (12:11 20:31 32:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, Oblasti
Krajský přebor Krajský přebor - doplňkové turnaje
5. kolo, zápas č. 15

datum: 04.05.2019, 12:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Gregor Lukáš
Kinka Roman

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.