image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / mladší minižáci U12, 1.-4. / mladší minižáciU12, 1.-4.


tabulka
1. Válečníci Děčín 12 12 0 915:357 24
2. SLUNETA Ústí n.L. 12 8 4 779:523 20
3. Slavoj BK Litoměřice 12 4 8 382:622 16
4. BA Tygři Louny 12 0 12 287:861 12
1. kolo
1. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 13.01.2019 11:00 106:20 (20:1 44:10 77:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
1. kolo, zápas č. 1

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000)

2. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 13.01.2019 13:00 107:21 (27:4 51:8 81:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
1. kolo, zápas č. 2

datum: 13.01.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

3. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 12.01.2019 09:00 41:96 (11:25 16:54 24:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.01.2019, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (---/1.000)
Badinková Natálie (---/1.000)

4. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 12.01.2019 11:00 29:94 (8:28 12:54 18:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.01.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Badinková Natálie (---/1.000)
Liška Jaroslav (---/1.000)

2. kolo
5. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 26.01.2019 09:30 18:93 (4:16 14:43 14:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
2. kolo, zápas č. 5

datum: 26.01.2019, 09:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

6. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 26.01.2019 11:30 24:60 (8:20 12:33 22:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
2. kolo, zápas č. 6

datum: 26.01.2019, 11:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

7. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 26.01.2019 09:00 69:35 (24:14 40:20 49:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
2. kolo, zápas č. 7

datum: 26.01.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Kunclová Natálie (1.000/---)

8. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 26.01.2019 11:00 72:31 (32:5 38:16 54:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
2. kolo, zápas č. 8

datum: 26.01.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/---)
Liška Jaroslav (1.000/---)

3. kolo
9. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny 04.02.2019 17:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
3. kolo, zápas č. 9

datum: 04.02.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (---/1.000)
Badinková Natálie (---/1.000)

10. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny 04.02.2019 19:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
3. kolo, zápas č. 10

datum: 04.02.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Badinková Natálie (---/1.000)
Tesař Michal (---/1.000)

11. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 24.02.2019 09:00 47:78 (14:20 31:50 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
3. kolo, zápas č. 11

datum: 24.02.2019, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

12. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 24.02.2019 11:00 39:80 (3:20 21:36 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
3. kolo, zápas č. 12

datum: 24.02.2019, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

4. kolo
13. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 23.02.2019 11:30 22:85 (6:22 8:46 17:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
4. kolo, zápas č. 13

datum: 23.02.2019, 11:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

14. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 23.02.2019 13:30 28:91 (14:25 20:43 24:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
4. kolo, zápas č. 14

datum: 23.02.2019, 13:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

15. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 09.02.2019 14:00 54:34 (15:8 27:17 43:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
4. kolo, zápas č. 15

datum: 09.02.2019, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/---)
Šeferová Nicole (1.000/---)

16. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 09.02.2019 16:00 49:26 (9:10 21:16 39:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.02.2019, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/---)
Votrubcová Klára (1.000/---)

5. kolo
17. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 09.03.2019 09:00 94:35 (20:3 47:11 65:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
5. kolo, zápas č. 17

datum: 09.03.2019, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

18. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 09.03.2019 11:00 79:49 (19:20 33:26 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
5. kolo, zápas č. 18

datum: 09.03.2019, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

19. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 09.03.2019 09:00 12:73 (6:24 6:43 10:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
5. kolo, zápas č. 19

datum: 09.03.2019, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/1.000)
Krob Vlastimil (---/1.000)

20. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 09.03.2019 11:00 28:45 (9:9 11:18 17:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
5. kolo, zápas č. 20

datum: 09.03.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (---/1.000)
Kesler Vladimír (---/1.000)

6. kolo
21. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 23.03.2019 11:00 (49:54) (18:15 25:26 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
6. kolo, zápas č. 21

datum: 23.03.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/---)
(---/---)

22. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 23.03.2019 13:00 (21:52) (5:11 5:26 15:37 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
6. kolo, zápas č. 22

datum: 23.03.2019, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/---)
(---/---)

23. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 22.03.2019 15:00 50:33 (17:7 28:15 42:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
6. kolo, zápas č. 23

datum: 22.03.2019, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

24. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 22.03.2019 17:00 59:41 (20:11 30:21 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, 1.-4. mladší minižáciU12, 1.-4.
6. kolo, zápas č. 24

datum: 22.03.2019, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.