image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2018/19 / starší minižáci U13, 1.-4. / starší minižáci U13, 1.-4.


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 12 10 2 661:446 22
2. BA 2006 Roudnice n.L. 12 9 3 517:433 21
3. Válečníci Děčín 12 4 8 457:543 16
4. BK Levharti Chomutov 12 1 11 385:598 13
1. kolo
1. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Chomutov 06.01.2019 15:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.01.2019, 15:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Liška Jaroslav ()
Lepší Tereza ()

2. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Chomutov 06.01.2019 17:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.01.2019, 17:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Lepší Tereza ()
Liška Jaroslav ()

3. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.01.2019 12:00 37:41 (6:8 17:20 24:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.01.2019, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav ()
Shumskyy Vitaliy ()

4. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.01.2019 14:00 42:41 (5:10 16:25 31:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.01.2019, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy ()
Poživil Jaroslav ()

2. kolo
5. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 19.01.2019 09:00 26:71 (2:22 14:39 20:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.01.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel ()
Sedláček Jan František ()

6. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 19.01.2019 11:00 30:53 (4:13 14:25 18:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.01.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František ()
Hušek Daniel ()

7. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 19.01.2019 15:15 52:41 (14:6 23:16 38:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.01.2019, 15:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří ()
Krob Vlastimil ()

8. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 19.01.2019 17:00 37:35 (9:12 15:25 27:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.01.2019, 17:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Krob Vlastimil ()
Veselý Jiří ()

3. kolo
9. Válečníci Děčín - BK Chomutov 17.03.2019 10:00 53:39 (6:15 32:19 45:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
3. kolo, zápas č. 9

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie ()
Machková Romana ()

10. Válečníci Děčín - BK Chomutov 17.03.2019 12:00 42:43 (15:7 24:21 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
3. kolo, zápas č. 10

datum: 17.03.2019, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana ()
Kunclová Natálie ()

11. SLUNETA Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 02.02.2019 10:00 47:49 (13:9 29:21 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
3. kolo, zápas č. 11

datum: 02.02.2019, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kroček Jiří ()
Sedláček Jan František ()

12. SLUNETA Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 02.02.2019 12:00 54:47 (17:4 31:13 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
3. kolo, zápas č. 12

datum: 02.02.2019, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Sedláček Jan František ()
Kroček Jiří ()

4. kolo
13. BK Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 16.02.2019 11:00 30:51 (9:9 13:28 25:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
4. kolo, zápas č. 13

datum: 16.02.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel ()
Tesař Michal ()

14. BK Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 16.02.2019 13:00 36:69 (6:8 18:29 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
4. kolo, zápas č. 14

datum: 16.02.2019, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Tesař Michal ()
Hušek Daniel ()

15. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 11.02.2019 16:30 56:21 (13:3 30:9 42:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
4. kolo, zápas č. 15

datum: 11.02.2019, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej ()
Tesař Michal ()

16. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 11.02.2019 18:30 50:25 (13:4 23:11 37:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
4. kolo, zápas č. 16

datum: 11.02.2019, 18:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal ()
Josefus Ondřej ()

5. kolo
17. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 02.03.2019 15:00 49:43 (14:8 22:19 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
5. kolo, zápas č. 17

datum: 02.03.2019, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír ()
Keslerová Barbora ()

18. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 02.03.2019 17:00 71:51 (21:15 44:30 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
5. kolo, zápas č. 18

datum: 02.03.2019, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Keslerová Barbora ()
Kesler Vladimír ()

19. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 03.03.2019 13:00 25:50 (4:6 11:18 18:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
5. kolo, zápas č. 19

datum: 03.03.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej ()
Gabriel Jan ()

20. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 03.03.2019 15:00 37:47 (4:12 18:28 26:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
5. kolo, zápas č. 20

datum: 03.03.2019, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Gabriel Jan ()
Josefus Ondřej ()

6. kolo
21. BK Chomutov - Válečníci Děčín 29.01.2019 15:30 50:52 (16:6 28:20 34:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
6. kolo, zápas č. 21

datum: 29.01.2019, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Tesař Michal ()
Šeferová Nicole ()

22. BK Chomutov - Válečníci Děčín 29.01.2019 17:30 37:47 (3:14 17:26 28:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
6. kolo, zápas č. 22

datum: 29.01.2019, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šeferová Nicole ()
Tesař Michal ()

23. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. 31.03.2019 13:00 45:69 (11:16 29:31 37:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
6. kolo, zápas č. 23

datum: 31.03.2019, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Chojnacká Anna ()
Kroček Jiří ()

24. BA 2006 Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n.L. 31.03.2019 15:00 30:59 (4:13 7:29 20:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
6. kolo, zápas č. 24

datum: 31.03.2019, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kroček Jiří ()
Chojnacká Anna ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.