image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Extraliga


tabulka
1. Tygři JBC Brno 22 19 3 1893:1312 41
2. Sokol Pražský 22 19 3 1896:1497 41
3. SAM BŠM Brno 22 15 7 1622:1447 37
4. BK Kondoři Liberec 22 14 8 1894:1634 36
5. Sokol Písek Sršni 22 14 8 1590:1598 36
6. BK Snakes Ostrava 22 12 10 1623:1509 34
7. BA Nymburk 22 10 12 1516:1552 32
8. BK Příbor 22 10 12 1376:1526 32
9. USK Praha 22 5 17 1254:1665 27
10. BVK Holice 22 5 17 1315:1656 27
11. BŠ Tygři Praha 22 5 17 1551:1745 27
12. BK Synthesia Pardubice 22 4 18 1338:1727 26
1. kolo
169. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 05.01.2019 15:30 54:68 (17:18 25:35 34:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 169

datum: 05.01.2019, 15:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

170. BK Příbor - USK Praha 05.01.2019 17:00 64:50 (11:17 32:27 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 170

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.000/1.000)

171. Kondoři Liberec - SAM BŠM Brno 05.01.2019 15:30 94:64 (18:14 36:36 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 171

datum: 05.01.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

172. BA Nymburk - Tygři JBC Brno 05.01.2019 19:00 58:68 (14:19 27:27 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 172

datum: 05.01.2019, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Perlík Michal (3.000/1.000)
Jon Miloslav (3.500/1.000)

173. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 05.01.2019 12:00 90:71 (27:22 47:31 77:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 173

datum: 05.01.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/1.000)
Novák Václav (1.000/1.000)

174. BŠ Tygři Praha - BVK Holice 05.01.2019 15:00 76:79 (18:24 42:41 65:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 174

datum: 05.01.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/2.000)
Hejnic Jan (1.500/2.000)

2. kolo
175. Snakes Ostrava - USK Praha 06.01.2019 11:00 72:69 (15:25 38:37 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 175

datum: 06.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/1.000)

176. BK Příbor - Sokol Pražský 06.01.2019 10:00 57:67 (15:18 26:32 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 176

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Pavlík Michael (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.500/1.000)

177. Kondoři Liberec - Tygři JBC Brno 06.01.2019 10:30 86:82 (24:22 37:48 59:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 177

datum: 06.01.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/3.500)
Slanina Vladimír (1.000/3.500)

178. BA Nymburk - SAM BŠM Brno 06.01.2019 11:30 65:68 (22:16 39:30 55:42 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 178

datum: 06.01.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.500/1.500)

179. Sokol Písek - BVK Holice 06.01.2019 13:00 83:44 (21:13 47:21 73:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 179

datum: 06.01.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/2.000)
Novák Václav (1.000/2.000)

180. BŠ Tygři Praha - Synthesia Pardubice 06.01.2019 11:00 62:81 (9:27 27:46 47:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 180

datum: 06.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/1.000)
Treml Radek (1.000/1.000)

3. kolo
181. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 15.01.2019 17:00 79:69 (30:19 47:36 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 181

datum: 15.01.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

182. USK Praha - BVK Holice 16.01.2019 14:00 52:43 (12:11 26:24 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 182

datum: 16.01.2019, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/2.000)
Lejčko Jan (1.000/2.000)

183. SAM BŠM Brno - Sokol Písek 19.01.2019 17:00 87:61 (29:24 53:38 78:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 183

datum: 19.01.2019, 17:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.500/1.000)
Kubeš Michal (1.500/1.000)

184. Tygři JBC Brno - BŠ Tygři Praha 19.01.2019 17:00 95:44 (30:10 51:19 70:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 184

datum: 19.01.2019, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

185. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 07.03.2019 19:00 97:72 (28:20 52:38 69:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 185

datum: 07.03.2019, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/2.000)
Šuláková Pavlína (1.000/3.500)

186. BK Příbor - BA Nymburk 19.01.2019 17:00 50:63 (13:7 25:30 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 186

datum: 19.01.2019, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/2.000)
Nevřela Tomáš (1.000/2.000)

4. kolo
187. Sokol Pražský - BVK Holice 09.01.2019 17:00 91:55 (19:11 39:25 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 187

datum: 09.01.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000)

188. USK Praha - Synthesia Pardubice 29.01.2019 14:00 62:56 (13:12 33:28 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 188

datum: 29.01.2019, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

189. SAM BŠM Brno - BŠ Tygři Praha 20.01.2019 10:00 82:67 (19:16 41:29 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 189

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.500/2.500)
Kubeš Michal (1.500/3.000)

190. Tygři JBC Brno - Sokol Písek 20.01.2019 11:15 101:53 (31:12 51:28 78:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 190

datum: 20.01.2019, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.500/1.000)
Csöllei Pavel (1.500/1.000)

191. Snakes Ostrava - BA Nymburk 20.01.2019 11:30 65:60 (16:17 40:31 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 191

datum: 20.01.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/2.500)
Kremser Jakub (1.000/2.500)

192. BK Příbor - Kondoři Liberec 08.03.2019 17:30 71:84 (24:18 44:42 64:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 192

datum: 08.03.2019, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500)
Nevřela Tomáš (1.000/1.500)

5. kolo
193. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 31.03.2019 11:30 93:94 (25:23 51:46 75:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 193

datum: 31.03.2019, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Tesař Michal (2.000/1.000)

194. BA Nymburk - USK Praha 02.02.2019 15:00 85:39 (28:21 39:31 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 194

datum: 02.02.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.500)
Kubíček Jiří (3.000/1.500)

195. Sokol Písek - Snakes Ostrava 02.02.2019 14:00 93:78 (29:20 52:43 72:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 195

datum: 02.02.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.500)
Jon Miloslav (1.000/1.500)

196. BŠ Tygři Praha - BK Příbor 02.02.2019 16:30 70:76 (18:24 34:45 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 196

datum: 02.02.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.500/1.000)

197. Synthesia Pardubice - SAM BŠM Brno 01.02.2019 15:00 59:78 (11:25 26:47 38:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 197

datum: 01.02.2019, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

198. BVK Holice - Tygři JBC Brno 01.02.2019 18:30 57:85 (14:25 20:44 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 198

datum: 01.02.2019, 18:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kult Michal (2.000/1.000)
Mareš Roman (2.000/1.000)

6. kolo
199. Kondoři Liberec - USK Praha 19.03.2019 17:00 105:57 (32:19 56:29 77:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 199

datum: 19.03.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500)
Ďurana Antonín (3.500/2.500)

200. BA Nymburk - Sokol Pražský 03.02.2019 09:30 69:81 (19:20 34:45 55:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 200

datum: 03.02.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hejnic Jan (4.000/1.500)
Kubíček Jiří (4.000/1.500)

201. Sokol Písek - BK Příbor 03.02.2019 09:00 75:60 (23:19 37:37 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 201

datum: 03.02.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/3.000)
Jon Miloslav (1.000/3.000)

202. BŠ Tygři Praha - Snakes Ostrava 03.02.2019 10:00 86:96 (21:20 50:43 68:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 202

datum: 03.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)

203. Synthesia Pardubice - Tygři JBC Brno 02.02.2019 09:30 48:94 (11:26 21:41 36:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 203

datum: 02.02.2019, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Veis Martin (1.000/1.000)

204. BVK Holice - SAM BŠM Brno 29.01.2019 17:00 64:78 (25:19 39:39 52:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 204

datum: 29.01.2019, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.000/1.000)
Mareš Roman (2.000/1.500)

7. kolo
205. Sokol Pražský - SAM BŠM Brno 05.02.2019 15:45 86:76 (21:12 47:29 71:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 205

datum: 05.02.2019, 15:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Čížek Daniel (1.000/1.000)

206. USK Praha - Tygři JBC Brno 16.02.2019 13:30 61:101 (13:24 37:48 51:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 206

datum: 16.02.2019, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

207. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 16.02.2019 13:00 109:57 (29:14 57:27 87:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 207

datum: 16.02.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

208. BK Příbor - BVK Holice 16.02.2019 16:00 67:65 (21:21 43:34 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 208

datum: 16.02.2019, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/2.000)
Šuláková Pavlína (1.000/2.000)

209. Kondoři Liberec - Sokol Písek 16.02.2019 14:00 102:67 (22:23 49:38 78:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 209

datum: 16.02.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

210. BA Nymburk - BŠ Tygři Praha 16.02.2019 15:00 76:58 (22:17 40:29 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 210

datum: 16.02.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.000)
Mašek Tomáš (2.000/1.000)

8. kolo
211. Sokol Pražský - Tygři JBC Brno 31.01.2019 18:50 65:100 (20:21 33:51 46:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 211

datum: 31.01.2019, 18:50:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/2.500)
Křenek Karel (2.000/2.500)

212. USK Praha - SAM BŠM Brno 17.02.2019 14:00 49:62 (12:16 23:29 35:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 212

datum: 17.02.2019, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Barták Matěj (2.000/1.000)

213. Snakes Ostrava - BVK Holice 17.02.2019 10:00 66:49 (15:8 26:19 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 213

datum: 17.02.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/2.000)
Menšík Jan (1.000/2.000)

214. BK Příbor - Synthesia Pardubice 17.02.2019 10:00 77:59 (19:14 39:31 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 214

datum: 17.02.2019, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.000/2.000)

215. Kondoři Liberec - BŠ Tygři Praha 17.02.2019 10:00 82:72 (25:14 47:39 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 215

datum: 17.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

216. BA Nymburk - Sokol Písek 17.02.2019 11:30 76:45 (14:12 39:29 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 216

datum: 17.02.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.000)
Mašek Tomáš (2.000/1.000)

9. kolo
217. USK Praha - Snakes Ostrava 02.03.2019 14:30 31:85 (12:20 21:46 29:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 217

datum: 02.03.2019, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Rom Daniel (2.000/1.000)

218. Sokol Pražský - BK Příbor 02.03.2019 15:00 96:54 (27:17 51:27 75:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 218

datum: 02.03.2019, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Novák Václav (1.000/1.000)

219. Tygři JBC Brno - Kondoři Liberec 02.03.2019 19:15 88:84 (24:20 46:41 76:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 219

datum: 02.03.2019, 19:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/2.000)
Jakubík Petr (1.000/2.000)

220. SAM BŠM Brno - BA Nymburk 02.03.2019 15:00 69:51 (20:19 40:35 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 220

datum: 02.03.2019, 15:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/2.000)
Bráblík Jan (1.500/2.000)

221. BVK Holice - Sokol Písek 02.03.2019 15:00 82:55 (19:7 35:29 68:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 221

datum: 02.03.2019, 15:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/1.000)
Mareš Roman (2.000/1.000)

222. Synthesia Pardubice - BŠ Tygři Praha 02.03.2019 14:00 66:62 (12:15 27:28 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 222

datum: 02.03.2019, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

10. kolo
223. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 03.03.2019 10:00 83:52 (22:11 39:31 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 223

datum: 03.03.2019, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Novák Václav (1.000/1.000)

224. USK Praha - BK Příbor 03.03.2019 10:00 39:76 (3:27 13:48 20:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 224

datum: 03.03.2019, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Rom Daniel (2.000/1.000)

225. SAM BŠM Brno - Kondoři Liberec 03.03.2019 10:00 97:75 (27:21 54:30 76:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 225

datum: 03.03.2019, 10:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.500)
Petrák Robin (1.500/1.500)

226. Tygři JBC Brno - BA Nymburk 03.03.2019 11:15 107:51 (28:13 58:31 79:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 226

datum: 03.03.2019, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/2.000)
Krčmář Dominik (1.500/2.000)

227. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 03.03.2019 09:30 74:82 (16:25 35:43 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 227

datum: 03.03.2019, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

228. BVK Holice - BŠ Tygři Praha 03.03.2019 11:00 64:68 (19:14 29:34 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 228

datum: 03.03.2019, 11:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Theodor Pavel (3.000/2.500)
Mareš Roman (3.000/3.000)

11. kolo
229. BVK Holice - Sokol Pražský 16.03.2019 15:30 57:95 (19:31 33:53 41:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 229

datum: 16.03.2019, 15:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Trmač Vladislav (2.000/1.000)
Mareš Roman (2.000/1.000)

230. Synthesia Pardubice - USK Praha 16.03.2019 14:00 69:67 (21:17 39:38 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 230

datum: 16.03.2019, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

231. BŠ Tygři Praha - SAM BŠM Brno 10.03.2019 11:15 96:62 (24:15 52:25 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 231

datum: 10.03.2019, 11:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/2.500)
Kuncl Michal (1.000/2.500)

232. Sokol Písek - Tygři JBC Brno 13.03.2019 18:00 57:73 (10:24 32:43 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 232

datum: 13.03.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

233. BA Nymburk - Snakes Ostrava 16.03.2019 17:00 37:94 (12:20 22:42 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 233

datum: 16.03.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Koudela Pavel (1.500/1.000)

234. Kondoři Liberec - BK Příbor 16.03.2019 15:30 97:71 (27:17 51:38 74:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 234

datum: 16.03.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Barták Dominik (1.500/1.000)

12. kolo
235. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 17.03.2019 10:00 49:82 (16:23 25:42 36:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 235

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

236. BVK Holice - USK Praha 17.03.2019 11:00 62:54 (23:9 37:24 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 236

datum: 17.03.2019, 11:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.000/1.000)
Mareš Roman (2.000/3.000)

237. Sokol Písek - SAM BŠM Brno 27.02.2019 18:00 72:70 (14:26 35:35 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 237

datum: 27.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500)
Pivovarský Michal (1.000/1.500)

238. BŠ Tygři Praha - Tygři JBC Brno 08.04.2019 17:10 62:97 (13:20 30:38 43:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 238

datum: 08.04.2019, 17:10:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

239. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 17.03.2019 12:30 95:66 (21:14 41:39 69:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 239

datum: 17.03.2019, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Barták Matěj (1.500/1.000)

240. BA Nymburk - BK Příbor 17.03.2019 10:00 43:55 (16:5 22:23 32:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 240

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Jon Miloslav (1.500/1.000)

13. kolo
241. USK Praha - Kondoři Liberec 30.03.2019 11:45 55:80 (12:17 24:43 37:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 241

datum: 30.03.2019, 11:45:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

242. Sokol Pražský - BA Nymburk 30.03.2019 14:00 109:70 (19:18 50:37 80:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 242

datum: 30.03.2019, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

243. BK Příbor - Sokol Písek 30.03.2019 16:00 62:79 (17:26 30:49 52:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 243

datum: 30.03.2019, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/1.000)

244. Snakes Ostrava - BŠ Tygři Praha 30.03.2019 13:50 56:81 (15:22 29:44 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 244

datum: 30.03.2019, 13:50:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.000/1.000)

245. Tygři JBC Brno - Synthesia Pardubice 30.03.2019 17:00 95:71 (25:27 54:43 76:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 245

datum: 30.03.2019, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Veis Martin (1.000/1.000)

246. SAM BŠM Brno - BVK Holice 30.03.2019 17:00 91:38 (25:9 48:21 65:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 246

datum: 30.03.2019, 17:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/2.000)
Siegfried Jiří (1.000/2.000)

14. kolo
247. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 12.03.2019 17:00 102:77 (23:19 48:34 81:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 247

datum: 12.03.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Kotrbatá Zuzana (1.000/2.000)

248. USK Praha - BA Nymburk 31.03.2019 10:00 56:96 (15:25 29:47 39:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 248

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500)
Šmídková Hana (1.000/1.500)

249. Snakes Ostrava - Sokol Písek 31.03.2019 10:00 68:73 (19:18 42:41 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 249

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

250. BK Příbor - BŠ Tygři Praha 03.04.2019 18:20 57:88 (13:26 27:52 47:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 250

datum: 03.04.2019, 18:20:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

251. SAM BŠM Brno - Synthesia Pardubice 31.03.2019 10:00 77:54 (25:13 39:28 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 251

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/2.000)
Vaníček Marek (1.000/2.000)

252. Tygři JBC Brno - BVK Holice 31.03.2019 10:00 79:51 (19:10 45:30 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 252

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/2.000)
Veis Martin (1.000/2.000)

15. kolo
253. Tygři JBC Brno - Sokol Pražský 13.04.2019 17:00 93:67 (23:13 49:37 77:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 253

datum: 13.04.2019, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

254. SAM BŠM Brno - USK Praha 13.04.2019 16:00 83:57 (23:14 48:26 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 254

datum: 13.04.2019, 16:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

255. BVK Holice - Snakes Ostrava 13.04.2019 16:00 47:87 (13:21 22:41 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 255

datum: 13.04.2019, 16:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (2.000/1.000)

256. Synthesia Pardubice - BK Příbor 13.04.2019 14:00 43:46 (12:15 18:30 28:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 256

datum: 13.04.2019, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.000/1.500)
Havlíček Petr (2.000/1.500)

257. BŠ Tygři Praha - Kondoři Liberec 13.04.2019 16:30 (74:79) (19:21 42:38 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 257

datum: 13.04.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/2.000)
Mycak Michael (2.500/2.500)

258. Sokol Písek - BA Nymburk 13.04.2019 16:00 80:60 (22:10 39:22 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 258

datum: 13.04.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/2.500)
Kalabza Lukáš (1.000/2.500)

16. kolo
259. SAM BŠM Brno - Sokol Pražský 14.04.2019 09:30 83:95 (27:27 44:50 61:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 259

datum: 14.04.2019, 09:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

260. Tygři JBC Brno - USK Praha 14.04.2019 10:00 86:42 (20:8 43:20 70:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 260

datum: 14.04.2019, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

261. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 14.04.2019 10:00 44:61 (16:16 26:34 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 261

datum: 14.04.2019, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Halíková Barbora (2.500/1.000)

262. BVK Holice - BK Příbor 14.04.2019 10:00 76:79 (12:19 28:37 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 262

datum: 14.04.2019, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (2.000/1.000)
Trmač Vladislav (2.000/1.000)

263. Sokol Písek - Kondoři Liberec 14.04.2019 10:00 79:68 (21:18 44:36 60:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 263

datum: 14.04.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/2.000)
Kalabza Lukáš (1.000/2.500)

264. BŠ Tygři Praha - BA Nymburk 10.04.2019 17:45 101:68 (23:19 58:14 82:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 264

datum: 10.04.2019, 17:45:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR