image

starší žákyně U15 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Extraliga


tabulka
1. BA Sparta 22 20 2 1718:1084 42
2. Sokol Nilfisk Hradec Králové 22 19 3 1926:1162 40
3. BK Chomutov 22 14 8 1418:1407 36
4. HB Basket Praha 22 14 8 1665:1419 36
5. BK Žabiny Brno 22 13 9 1536:1309 35
6. BK Strakonice 22 12 10 1305:1344 34
7. KP Brno 22 10 12 1512:1552 32
8. SLUNETA Ústí nad Labem 22 9 13 1521:1669 31
9. SBŠ Ostrava 22 7 15 1276:1471 29
10. BK Havířov 22 5 17 1360:1950 27
11. TJ Slovan Litoměřice 22 5 17 1120:1614 27
12. USK Praha 22 4 18 1280:1656 26
1. kolo
169. USK Praha - BA Sparta 05.01.2019 11:30 47:76 (14:23 12:16 14:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 169

datum: 05.01.2019, 11:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.500/1.000)
Kavan Jonáš (3.000/1.000)

170. Sokol Nilfisk H. Králové - BK Strakonice 05.01.2019 13:00 108:23 (29:4 54:17 84:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 170

datum: 05.01.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/2.000)

171. SBŠ Ostrava - Slovan Litoměřice 05.01.2019 14:00 51:35 (12:7 18:14 35:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 171

datum: 05.01.2019, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

172. BK Havířov - Sluneta Ústí n.L. 05.01.2019 17:00 96:76 (20:17 50:35 74:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 172

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/2.000)

173. HB Basket - Žabiny Brno 05.01.2019 15:00 65:78 (14:15 25:41 50:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 173

datum: 05.01.2019, 15:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

174. BK Chomutov - KP Brno 05.01.2019 17:00 67:65 (16:16 34:29 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 174

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000)

2. kolo
175. USK Praha - BK Strakonice 06.01.2019 13:00 36:49 (3:17 11:27 21:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 175

datum: 06.01.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (3.500/1.000)
Kavan Jonáš (4.000/1.000)

176. Sokol Nilfisk H. Králové - BA Sparta 06.01.2019 09:00 76:71 (18:22 32:34 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 176

datum: 06.01.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/4.000)
Kubíček Jiří (1.000/4.000)

177. SBŠ Ostrava - Sluneta Ústí n.L. 06.01.2019 09:00 62:59 (15:18 35:32 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 177

datum: 06.01.2019, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Kremser Jakub (1.000/2.000)

178. BK Havířov - Slovan Litoměřice 06.01.2019 09:00 71:54 (23:20 37:29 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 178

datum: 06.01.2019, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/2.000)
Nevřela Tomáš (1.000/2.000)

179. HB Basket - KP Brno 06.01.2019 13:00 71:68 (17:19 33:33 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 179

datum: 06.01.2019, 13:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/4.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/4.000)

180. BK Chomutov - Žabiny Brno 06.01.2019 09:00 54:37 (5:11 25:22 36:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 180

datum: 06.01.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

3. kolo
181. BA Sparta - Žabiny Brno 19.01.2019 13:00 83:50 (20:17 52:24 68:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 181

datum: 19.01.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

182. BK Strakonice - KP Brno 19.01.2019 13:30 57:79 (12:21 23:48 39:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 182

datum: 19.01.2019, 13:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.500)
Novák Václav (1.500/1.000)

183. Slovan Litoměřice - HB Basket 19.01.2019 18:45 49:76 (12:16 22:41 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 183

datum: 19.01.2019, 18:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/2.000)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000)

184. Sluneta Ústí n.L. - BK Chomutov 19.01.2019 16:00 64:69 (23:11 35:28 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 184

datum: 19.01.2019, 16:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

185. USK Praha - SBŠ Ostrava 19.01.2019 11:00 61:70 (13:14 33:29 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 185

datum: 19.01.2019, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000)
Eisner Petr (2.500/1.000)

186. Sokol Nilfisk H. Králové - BK Havířov 19.01.2019 13:00 98:33 (29:8 59:21 81:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 186

datum: 19.01.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/2.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

4. kolo
187. BA Sparta - KP Brno 20.01.2019 11:00 102:84 (28:19 50:41 83:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 187

datum: 20.01.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

188. BK Strakonice - Žabiny Brno 20.01.2019 09:00 60:54 (21:10 41:23 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 188

datum: 20.01.2019, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/2.500)
Novák Václav (1.000/2.000)

189. Slovan Litoměřice - BK Chomutov 20.01.2019 11:30 51:42 (9:8 27:19 33:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 189

datum: 20.01.2019, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/4.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

190. Sluneta Ústí n.L. - HB Basket 20.01.2019 11:30 66:85 (11:22 30:42 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 190

datum: 20.01.2019, 11:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (3.500/1.000)
Ftáčková Lucie (2.000/1.000)

191. USK Praha - BK Havířov 20.01.2019 09:00 48:52 (13:9 35:22 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 191

datum: 20.01.2019, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.000/1.000)
Kult Michal (2.000/1.000)

192. Sokol Nilfisk H. Králové - SBŠ Ostrava 20.01.2019 09:00 117:35 (31:7 61:15 91:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 192

datum: 20.01.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/2.000)
Trmač Vladislav (1.000/2.000)

5. kolo
193. SBŠ Ostrava - BA Sparta 02.02.2019 15:30 48:79 (18:14 26:33 38:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 193

datum: 02.02.2019, 15:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

194. BK Havířov - BK Strakonice 02.02.2019 17:00 52:78 (14:21 33:38 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 194

datum: 02.02.2019, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.000/1.000)

195. HB Basket - USK Praha 02.02.2019 15:00 93:56 (30:9 50:31 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 195

datum: 02.02.2019, 15:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

196. BK Chomutov - Sokol Nilfisk H. Králové 02.02.2019 14:00 80:79 (12:20 36:40 58:57 74:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 196

datum: 02.02.2019, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

197. Žabiny Brno - Slovan Litoměřice 02.02.2019 15:00 72:51 (18:12 41:25 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 197

datum: 02.02.2019, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

198. KP Brno - Sluneta Ústí n.L. 02.02.2019 15:00 85:74 (22:19 53:36 71:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 198

datum: 02.02.2019, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/3.000)
Dolejš Václav (1.000/3.000)

6. kolo
199. SBŠ Ostrava - BK Strakonice 03.02.2019 09:00 51:53 (4:10 21:26 29:41 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 199

datum: 03.02.2019, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

200. BK Havířov - BA Sparta 03.02.2019 09:00 62:93 (15:32 31:55 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 200

datum: 03.02.2019, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Pavlík Michael (1.000/1.000)

201. HB Basket - Sokol Nilfisk H. Králové 03.02.2019 12:45 62:93 (5:16 19:48 36:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 201

datum: 03.02.2019, 12:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

202. BK Chomutov - USK Praha 20.03.2019 19:00 67:57 (17:16 32:22 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 202

datum: 20.03.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/3.500)

203. Žabiny Brno - Sluneta Ústí n.L. 03.02.2019 09:00 89:63 (22:18 51:36 78:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 203

datum: 03.02.2019, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/2.500)
Bráblík Jan (1.000/2.500)

204. KP Brno - Slovan Litoměřice 03.02.2019 09:15 87:52 (31:10 55:22 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 204

datum: 03.02.2019, 09:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.000)

7. kolo
205. BA Sparta - Slovan Litoměřice 16.02.2019 09:00 63:40 (15:4 34:11 52:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 205

datum: 16.02.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

206. BK Strakonice - Sluneta Ústí n.L. 16.02.2019 15:30 84:45 (30:13 47:25 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 206

datum: 16.02.2019, 15:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.500)
Tax Tomáš (1.500/1.000)

207. USK Praha - Žabiny Brno 16.02.2019 13:30 45:71 (12:14 23:30 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 207

datum: 16.02.2019, 13:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

208. Sokol Nilfisk H. Králové - KP Brno 19.03.2019 16:30 84:50 (18:10 41:21 65:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 208

datum: 19.03.2019, 16:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.000)

209. SBŠ Ostrava - HB Basket 16.02.2019 11:00 77:72 (20:23 42:38 57:51 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 209

datum: 16.02.2019, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Pavlík Michael (1.000/1.500)

210. BK Havířov - BK Chomutov 16.02.2019 16:00 76:83 (17:21 32:45 44:59 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 210

datum: 16.02.2019, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (4.000/1.000)
Kremser Jakub (4.000/1.000)

8. kolo
211. BA Sparta - Sluneta Ústí n.L. 17.02.2019 09:00 82:42 (21:5 44:16 68:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 211

datum: 17.02.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

212. BK Strakonice - Slovan Litoměřice 15.02.2019 18:00 82:40 (26:9 46:17 69:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 212

datum: 15.02.2019, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

213. USK Praha - KP Brno 27.02.2019 17:15 75:66 (18:21 34:38 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 213

datum: 27.02.2019, 17:15:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

214. Sokol Nilfisk H. Králové - Žabiny Brno 09.04.2019 17:30 76:75 (20:12 34:36 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 214

datum: 09.04.2019, 17:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500)
Halíková Barbora (1.000/2.500)

215. SBŠ Ostrava - BK Chomutov 17.02.2019 11:00 60:61 (11:12 20:20 34:36 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 215

datum: 17.02.2019, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

216. BK Havířov - HB Basket 17.02.2019 09:00 57:122 (21:23 27:53 48:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 216

datum: 17.02.2019, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (4.000/1.000)
Kremser Jakub (4.000/1.000)

9. kolo
217. BK Strakonice - USK Praha 02.03.2019 15:00 88:54 (20:18 44:36 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 217

datum: 02.03.2019, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/3.000)
Kalabza Lukáš (1.000/3.500)

*218. BA Sparta - Sokol Nilfisk H. Králové 18.03.2019 16:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 218

datum: 18.03.2019, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

219. Sluneta Ústí n.L. - SBŠ Ostrava 03.04.2019 17:15 63:49 (24:14 38:36 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 219

datum: 03.04.2019, 17:15:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.500)
Pazourek Jaroslav (1.000/2.500)

220. Slovan Litoměřice - BK Havířov 02.03.2019 16:00 45:68 (8:18 15:38 25:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 220

datum: 02.03.2019, 16:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

221. KP Brno - HB Basket 02.03.2019 14:00 49:70 (13:18 19:42 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 221

datum: 02.03.2019, 14:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Hartig Lukáš (4.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

222. Žabiny Brno - BK Chomutov 02.03.2019 16:00 91:47 (22:17 54:22 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 222

datum: 02.03.2019, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.000)
Vildová Linda (1.500/1.000)

10. kolo
223. BA Sparta - USK Praha 03.03.2019 09:00 105:41 (32:16 54:26 84:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 223

datum: 03.03.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.500)
Barták Matěj (1.000/2.000)

224. BK Strakonice - Sokol Nilfisk H. Králové 07.03.2019 17:00 57:82 (10:21 25:40 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 224

datum: 07.03.2019, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

225. Slovan Litoměřice - SBŠ Ostrava 12.04.2019 17:45 73:69 (12:17 28:29 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 225

datum: 12.04.2019, 17:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.000)
Ďurana Antonín (1.000/2.000)

226. Sluneta Ústí n.L. - BK Havířov 03.03.2019 09:00 101:89 (18:24 55:48 80:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 226

datum: 03.03.2019, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

227. Žabiny Brno - HB Basket 03.03.2019 11:00 57:67 (9:19 25:38 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 227

datum: 03.03.2019, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (2.000/1.000)
Vildová Linda (3.000/1.500)

228. KP Brno - BK Chomutov 03.03.2019 11:45 63:67 (17:11 34:31 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 228

datum: 03.03.2019, 11:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Hartig Lukáš (4.000/1.000)
Štancl Dominik (4.000/1.000)

11. kolo
229. KP Brno - BA Sparta 16.03.2019 16:30 53:112 (16:30 32:59 39:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 229

datum: 16.03.2019, 16:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

230. Žabiny Brno - BK Strakonice 16.03.2019 18:00 76:34 (14:10 37:14 59:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 230

datum: 16.03.2019, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/1.000)
Mrázek Michal (1.500/1.000)

231. BK Chomutov - Slovan Litoměřice 27.03.2019 19:00 66:71 (20:20 45:33 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 231

datum: 27.03.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000)
Hendrych Jan (1.500/1.000)

232. HB Basket - Sluneta Ústí n.L. 23.03.2019 10:00 97:75 (18:20 45:39 74:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 232

datum: 23.03.2019, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500)
Horsáková Natálie (1.000/2.500)

233. BK Havířov - USK Praha 16.03.2019 15:00 61:80 (11:26 32:45 48:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 233

datum: 16.03.2019, 15:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Šuláková Pavlína (1.000/2.000)

234. SBŠ Ostrava - Sokol Nilfisk H. Králové 16.03.2019 16:00 46:64 (11:13 23:27 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 234

datum: 16.03.2019, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

12. kolo
235. Žabiny Brno - BA Sparta 17.03.2019 14:00 45:64 (14:20 23:30 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 235

datum: 17.03.2019, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

236. KP Brno - BK Strakonice 17.03.2019 10:00 75:50 (14:12 33:30 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 236

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/1.500)
Kubeš Michal (1.000/1.500)

237. HB Basket - Slovan Litoměřice 17.03.2019 12:30 93:43 (27:16 54:29 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 237

datum: 17.03.2019, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.500)
Kuncl Michal (1.000/1.500)

238. BK Chomutov - Sluneta Ústí n.L. 10.04.2019 18:00 65:45 (15:4 30:17 44:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 238

datum: 10.04.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

239. SBŠ Ostrava - USK Praha 17.03.2019 11:00 67:49 (15:16 37:31 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 239

datum: 17.03.2019, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/2.000)
Konvička Jan (1.000/2.000)

240. BK Havířov - Sokol Nilfisk H. Králové 17.03.2019 09:00 65:129 (19:32 33:63 46:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 240

datum: 17.03.2019, 09:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)

13. kolo
241. BK Strakonice - SBŠ Ostrava 30.03.2019 16:00 42:55 (8:14 21:35 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 241

datum: 30.03.2019, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Novák Václav (1.000/1.000)

242. BA Sparta - BK Havířov 30.03.2019 12:00 110:38 (38:9 61:11 85:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 242

datum: 30.03.2019, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000)

243. Sokol Nilfisk H. Králové - HB Basket 30.03.2019 11:00 85:63 (23:12 47:31 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 243

datum: 30.03.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.000/1.500)

244. USK Praha - BK Chomutov 30.03.2019 15:00 72:78 (18:21 40:38 64:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 244

datum: 30.03.2019, 15:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (4.000/1.000)
Čížek Daniel (3.500/1.000)

245. Sluneta Ústí n.L. - Žabiny Brno 30.03.2019 18:00 81:71 (5:21 30:38 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 245

datum: 30.03.2019, 18:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.500/1.500)

246. Slovan Litoměřice - KP Brno 30.03.2019 17:00 72:56 (16:15 41:29 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 246

datum: 30.03.2019, 17:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Mycak Michael (1.000/2.000)

14. kolo
247. BA Sparta - SBŠ Ostrava 31.03.2019 12:00 71:36 (15:10 34:20 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 247

datum: 31.03.2019, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

248. BK Strakonice - BK Havířov 31.03.2019 10:00 86:57 (18:11 49:27 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 248

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Novák Václav (1.000/1.000)

249. USK Praha - HB Basket 31.03.2019 10:00 51:85 (13:27 21:55 42:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 249

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.000)

250. Sokol Nilfisk H. Králové - BK Chomutov 31.03.2019 12:00 75:62 (20:12 42:26 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 250

datum: 31.03.2019, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.000)

251. Slovan Litoměřice - Žabiny Brno 31.03.2019 10:00 49:67 (16:21 24:30 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 251

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

252. Sluneta Ústí n.L. - KP Brno 31.03.2019 10:00 97:55 (25:13 53:25 72:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 252

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.500)

15. kolo
253. Sluneta Ústí n.L. - BA Sparta 13.04.2019 09:30 65:89 (14:17 30:42 48:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 253

datum: 13.04.2019, 09:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.000/1.000)
Nesper Jindřich (2.000/1.000)

254. Slovan Litoměřice - BK Strakonice 13.04.2019 14:00 49:53 (9:14 20:21 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 254

datum: 13.04.2019, 14:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

255. KP Brno - USK Praha 13.04.2019 13:30 59:65 (18:13 36:29 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 255

datum: 13.04.2019, 13:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.500)
Mrázek Michal (1.000/1.500)

256. Žabiny Brno - Sokol Nilfisk H. Králové 13.04.2019 18:00 68:70 (18:25 34:43 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 256

datum: 13.04.2019, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000)
Vaníček Marek (1.500/1.000)

257. BK Chomutov - SBŠ Ostrava 13.04.2019 16:00 69:44 (16:13 33:24 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 257

datum: 13.04.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.500)
Kuncl Michal (1.000/2.500)

258. HB Basket - BK Havířov 13.04.2019 16:00 86:50 (20:18 43:30 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 258

datum: 13.04.2019, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Anton Karel (2.500/2.500)
Tesař Michal (2.500/2.500)

16. kolo
259. Slovan Litoměřice - BA Sparta 08.04.2019 17:00 (34:72) (5:22 7:40 18:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 259

datum: 08.04.2019, 17:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

260. Sluneta Ústí n.L. - BK Strakonice 14.04.2019 10:00 67:62 (23:18 37:33 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 260

datum: 14.04.2019, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.000/1.000)
Nesper Jindřich (2.000/1.000)

261. Žabiny Brno - USK Praha 14.04.2019 09:00 64:63 (17:19 35:41 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 261

datum: 14.04.2019, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000)
Vaníček Marek (1.500/1.000)

262. KP Brno - Sokol Nilfisk H. Králové 14.04.2019 10:00 60:57 (15:10 22:32 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 262

datum: 14.04.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

263. HB Basket - SBŠ Ostrava 14.04.2019 10:30 103:57 (30:14 54:22 91:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 263

datum: 14.04.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Anton Karel (2.500/2.000)
Tesař Michal (2.500/2.500)

264. BK Chomutov - BK Havířov 14.04.2019 10:00 83:66 (23:14 41:28 72:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 264

datum: 14.04.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR