image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina B2


tabulka
1. TJ Slovan Varnsdorf 12 11 1 1052:683 23
2. Sokol Vyšehrad 12 11 1 984:636 23
3. TJ Thermia Karlovy Vary 12 8 4 823:604 20
4. BK Baník Most 12 5 7 738:807 17
5. ŠSK Slaný 12 3 9 602:924 15
6. BA 2006´ Roudnice n.L. 12 2 10 645:896 14
7. BK Sokolov 12 2 10 612:906 14
1. kolo
15429. Thermia K. Vary - BK Sokolov 12.02.2019 18:15 97:39 (24:8 54:20 79:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
1. kolo, zápas č. 15429

datum: 12.02.2019, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čihák Dominik
Sládek Ondřej

15430. BK Baník Most - BA Roudnice n.L. 26.02.2019 17:00 74:47 (22:11 42:21 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
1. kolo, zápas č. 15430

datum: 26.02.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Tesař Michal
Rom Daniel

15432. Sokol Vyšehrad - ŠSK Slaný 17.02.2019 13:00 103:33 (28:5 44:16 75:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
1. kolo, zápas č. 15432

datum: 17.02.2019, 13:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Štelbacká Kristina

2. kolo
15433. Thermia K. Vary - Sokol Vyšehrad 05.01.2019 15:00 44:60 (15:17 23:31 26:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
2. kolo, zápas č. 15433

datum: 05.01.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Růžička Jan

15434. BK Sokolov - ŠSK Slaný 05.01.2019 16:30 53:42 (10:12 28:24 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
2. kolo, zápas č. 15434

datum: 05.01.2019, 16:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Gregor Lukáš

15436. BA Roudnice n.L. - TJ Slovan Varnsdorf 05.01.2019 15:30 52:62 (16:24 30:40 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
2. kolo, zápas č. 15436

datum: 05.01.2019, 15:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Sedláček Jan František
Kroček Jiří

3. kolo
15437. Thermia K. Vary - ŠSK Slaný 06.01.2019 10:00 75:30 (24:13 40:24 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
3. kolo, zápas č. 15437

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Sosnovcová Radka
Rychnavský Christian

15438. BK Sokolov - Sokol Vyšehrad 06.01.2019 08:30 45:74 (11:25 21:40 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
3. kolo, zápas č. 15438

datum: 06.01.2019, 08:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Gregor Lukáš
Hovorka Petr

15439. BK Baník Most - TJ Slovan Varnsdorf 06.01.2019 11:00 73:90 (13:21 28:47 50:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
3. kolo, zápas č. 15439

datum: 06.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří
Sedláček Jan František

4. kolo
15442. ŠSK Slaný - TJ Slovan Varnsdorf 19.01.2019 16:30 31:115 (14:20 21:53 25:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
4. kolo, zápas č. 15442

datum: 19.01.2019, 16:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Hackl Filip

15443. Thermia K. Vary - BK Baník Most 22.01.2019 18:15 87:48 (18:11 38:24 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
4. kolo, zápas č. 15443

datum: 22.01.2019, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Skořepa Petr

15444. BK Sokolov - BA Roudnice n.L. 19.01.2019 17:00 60:54 (15:14 26:25 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
4. kolo, zápas č. 15444

datum: 19.01.2019, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Zubanič Michal

5. kolo
15445. Sokol Vyšehrad - TJ Slovan Varnsdorf 20.01.2019 15:45 86:80 (24:23 49:44 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
5. kolo, zápas č. 15445

datum: 20.01.2019, 15:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Týř Pavel

15447. Thermia K. Vary - BA Roudnice n.L. 20.01.2019 10:00 80:32 (18:9 34:11 57:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
5. kolo, zápas č. 15447

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Pacelt Jan
Čabala Tadeáš

15448. BK Sokolov - BK Baník Most 20.01.2019 10:00 56:72 (22:21 30:35 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
5. kolo, zápas č. 15448

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Gregor Lukáš

6. kolo
15449. BK Baník Most - Sokol Vyšehrad 02.02.2019 12:00 61:74 (14:14 36:27 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
6. kolo, zápas č. 15449

datum: 02.02.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hušek Daniel
Šeferová Nicole

15450. BA Roudnice n.L. - ŠSK Slaný 26.03.2019 16:00 79:52 (20:12 44:27 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
6. kolo, zápas č. 15450

datum: 26.03.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Matějček Josef

15452. TJ Slovan Varnsdorf - BK Sokolov 02.02.2019 15:45 124:39 (35:18 62:20 95:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
6. kolo, zápas č. 15452

datum: 02.02.2019, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Strnad David

7. kolo
15453. BK Baník Most - ŠSK Slaný 03.02.2019 09:30 63:57 (13:16 25:32 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
7. kolo, zápas č. 15453

datum: 03.02.2019, 09:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří
Šeferová Nicole

15454. BA Roudnice n.L. - Sokol Vyšehrad 03.02.2019 12:00 42:101 (11:30 17:51 29:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
7. kolo, zápas č. 15454

datum: 03.02.2019, 12:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří
Badinková Natálie

15456. TJ Slovan Varnsdorf - Thermia K. Vary 13.04.2019 15:00 (70:59) (12:23 29:35 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
7. kolo, zápas č. 15456

datum: 13.04.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Strnad David

8. kolo
15457. BK Sokolov - Thermia K. Vary 30.01.2019 16:00 46:48 (16:12 26:20 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
8. kolo, zápas č. 15457

datum: 30.01.2019, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Čabala Tadeáš

15458. BA Roudnice n.L. - BK Baník Most 26.02.2019 18:30 45:62 (17:12 24:28 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
8. kolo, zápas č. 15458

datum: 26.02.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel
Tesař Michal

15460. ŠSK Slaný - Sokol Vyšehrad 16.02.2019 15:30 51:103 (13:26 25:53 38:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
8. kolo, zápas č. 15460

datum: 16.02.2019, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

9. kolo
15461. ŠSK Slaný - Thermia K. Vary 15.03.2019 19:00 33:59 (10:21 14:29 20:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
9. kolo, zápas č. 15461

datum: 15.03.2019, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Hackl Filip

15462. Sokol Vyšehrad - BK Sokolov 02.03.2019 12:00 76:46 (22:6 38:15 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
9. kolo, zápas č. 15462

datum: 02.03.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír
Vimmr Daniel

15463. TJ Slovan Varnsdorf - BK Baník Most 02.03.2019 15:45 77:37 (24:6 36:14 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
9. kolo, zápas č. 15463

datum: 02.03.2019, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

10. kolo
15465. Sokol Vyšehrad - Thermia K. Vary 03.03.2019 13:30 63:42 (15:7 34:15 44:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
10. kolo, zápas č. 15465

datum: 03.03.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Šmídková Hana

15466. ŠSK Slaný - BK Sokolov 28.02.2019 16:00 72:68 (23:23 39:33 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
10. kolo, zápas č. 15466

datum: 28.02.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Hackl Filip

15468. TJ Slovan Varnsdorf - BA Roudnice n.L. 03.03.2019 16:00 97:51 (20:15 47:25 74:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
10. kolo, zápas č. 15468

datum: 03.03.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

11. kolo
15469. TJ Slovan Varnsdorf - Sokol Vyšehrad 14.04.2019 15:00 84:55 (23:12 46:24 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
11. kolo, zápas č. 15469

datum: 14.04.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

15471. BA Roudnice n.L. - Thermia K. Vary 16.03.2019 15:00 46:85 (5:22 12:42 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
11. kolo, zápas č. 15471

datum: 16.03.2019, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Chojnacká Anna

15472. BK Baník Most - BK Sokolov 05.03.2019 18:30 89:31 (31:8 51:14 71:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
11. kolo, zápas č. 15472

datum: 05.03.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

12. kolo
15474. TJ Slovan Varnsdorf - ŠSK Slaný 17.03.2019 12:15 95:55 (26:20 51:30 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
12. kolo, zápas č. 15474

datum: 17.03.2019, 12:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Strnad David

15475. BK Baník Most - Thermia K. Vary 20.03.2019 17:30 56:74 (16:13 26:38 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
12. kolo, zápas č. 15475

datum: 20.03.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Krob Vlastimil

15476. BA Roudnice n.L. - BK Sokolov 17.03.2019 10:00 81:57 (20:19 44:25 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
12. kolo, zápas č. 15476

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

13. kolo
15477. ŠSK Slaný - BK Baník Most 30.03.2019 13:00 79:57 (20:16 32:28 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
13. kolo, zápas č. 15477

datum: 30.03.2019, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Reitzová Patricie Anna

15478. Sokol Vyšehrad - BA Roudnice n.L. 30.03.2019 12:30 99:62 (24:4 49:22 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
13. kolo, zápas č. 15478

datum: 30.03.2019, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel
Koudela Pavel

15480. Thermia K. Vary - TJ Slovan Varnsdorf 30.03.2019 16:00 73:81 (11:23 27:40 53:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
13. kolo, zápas č. 15480

datum: 30.03.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hovorka Petr
Kinka Roman

14. kolo
15481. Sokol Vyšehrad - BK Baník Most 31.03.2019 13:30 90:46 (18:13 43:21 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
14. kolo, zápas č. 15481

datum: 31.03.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel
Koudela Pavel

15482. ŠSK Slaný - BA Roudnice n.L. 31.03.2019 13:00 67:54 (22:13 41:33 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
14. kolo, zápas č. 15482

datum: 31.03.2019, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Deliš Vojtěch

15484. BK Sokolov - TJ Slovan Varnsdorf 31.03.2019 10:00 72:77 (17:24 38:36 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
14. kolo, zápas č. 15484

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Čabala Tadeáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR