image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina B2


tabulka
1. TJ Slovan Varnsdorf 12 11 1 1052:683 23
2. Sokol Vyšehrad 12 11 1 984:636 23
3. TJ Thermia Karlovy Vary 12 8 4 823:604 20
4. BK Baník Most 12 5 7 738:807 17
5. ŠSK Slaný 12 3 9 602:924 15
6. BA 2006´ Roudnice n.L. 12 2 10 645:896 14
7. BK Sokolov 12 2 10 612:906 14
1. kolo
15429. Thermia K. Vary - BK Sokolov 12.02.2019 18:15 97:39 (24:8 54:20 79:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
1. kolo, zápas č. 15429

datum: 12.02.2019, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čihák Dominik
Sládek Ondřej

15430. BK Baník Most - BA 2006 Roudnice n.L. 26.02.2019 17:00 74:47 (22:11 42:21 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
1. kolo, zápas č. 15430

datum: 26.02.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Tesař Michal
Rom Daniel

15432. Sokol Vyšehrad - ŠSK Slaný 17.02.2019 13:00 103:33 (28:5 44:16 75:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
1. kolo, zápas č. 15432

datum: 17.02.2019, 13:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Štelbacká Kristina

2. kolo
15433. Thermia K. Vary - Sokol Vyšehrad 05.01.2019 15:00 44:60 (15:17 23:31 26:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
2. kolo, zápas č. 15433

datum: 05.01.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Růžička Jan

15434. BK Sokolov - ŠSK Slaný 05.01.2019 16:30 53:42 (10:12 28:24 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
2. kolo, zápas č. 15434

datum: 05.01.2019, 16:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Skořepa Petr
Gregor Lukáš

15436. BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Slovan Varnsdorf 05.01.2019 15:30 52:62 (16:24 30:40 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
2. kolo, zápas č. 15436

datum: 05.01.2019, 15:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Sedláček Jan František
Kroček Jiří

3. kolo
15437. Thermia K. Vary - ŠSK Slaný 06.01.2019 10:00 75:30 (24:13 40:24 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
3. kolo, zápas č. 15437

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Sosnovcová Radka
Rychnavský Christian

15438. BK Sokolov - Sokol Vyšehrad 06.01.2019 08:30 45:74 (11:25 21:40 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
3. kolo, zápas č. 15438

datum: 06.01.2019, 08:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Gregor Lukáš
Hovorka Petr

15439. BK Baník Most - TJ Slovan Varnsdorf 06.01.2019 11:00 73:90 (13:21 28:47 50:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
3. kolo, zápas č. 15439

datum: 06.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří
Sedláček Jan František

4. kolo
15442. ŠSK Slaný - TJ Slovan Varnsdorf 19.01.2019 16:30 31:115 (14:20 21:53 25:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
4. kolo, zápas č. 15442

datum: 19.01.2019, 16:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Hackl Filip

15443. Thermia K. Vary - BK Baník Most 22.01.2019 18:15 87:48 (18:11 38:24 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
4. kolo, zápas č. 15443

datum: 22.01.2019, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Rychnavský Christian
Skořepa Petr

15444. BK Sokolov - BA 2006 Roudnice n.L. 19.01.2019 17:00 60:54 (15:14 26:25 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
4. kolo, zápas č. 15444

datum: 19.01.2019, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Zubanič Michal

5. kolo
15445. Sokol Vyšehrad - TJ Slovan Varnsdorf 20.01.2019 15:45 86:80 (24:23 49:44 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
5. kolo, zápas č. 15445

datum: 20.01.2019, 15:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Týř Pavel

15447. Thermia K. Vary - BA 2006 Roudnice n.L. 20.01.2019 10:00 80:32 (18:9 34:11 57:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
5. kolo, zápas č. 15447

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Pacelt Jan
Čabala Tadeáš

15448. BK Sokolov - BK Baník Most 20.01.2019 10:00 56:72 (22:21 30:35 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
5. kolo, zápas č. 15448

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Gregor Lukáš

6. kolo
15449. BK Baník Most - Sokol Vyšehrad 02.02.2019 12:00 61:74 (14:14 36:27 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
6. kolo, zápas č. 15449

datum: 02.02.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hušek Daniel
Šeferová Nicole

15450. BA 2006 Roudnice n.L. - ŠSK Slaný 26.03.2019 16:00 79:52 (20:12 44:27 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
6. kolo, zápas č. 15450

datum: 26.03.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Matějček Josef

15452. TJ Slovan Varnsdorf - BK Sokolov 02.02.2019 15:45 124:39 (35:18 62:20 95:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
6. kolo, zápas č. 15452

datum: 02.02.2019, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Strnad David

7. kolo
15453. BK Baník Most - ŠSK Slaný 03.02.2019 09:30 63:57 (13:16 25:32 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
7. kolo, zápas č. 15453

datum: 03.02.2019, 09:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří
Šeferová Nicole

15454. BA 2006 Roudnice n.L. - Sokol Vyšehrad 03.02.2019 12:00 42:101 (11:30 17:51 29:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
7. kolo, zápas č. 15454

datum: 03.02.2019, 12:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří
Badinková Natálie

15456. TJ Slovan Varnsdorf - Thermia K. Vary 13.04.2019 15:00 (70:59) (12:23 29:35 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
7. kolo, zápas č. 15456

datum: 13.04.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Strnad David

8. kolo
15457. BK Sokolov - Thermia K. Vary 30.01.2019 16:00 46:48 (16:12 26:20 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
8. kolo, zápas č. 15457

datum: 30.01.2019, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Čabala Tadeáš

15458. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Baník Most 26.02.2019 18:30 45:62 (17:12 24:28 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
8. kolo, zápas č. 15458

datum: 26.02.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Rom Daniel
Tesař Michal

15460. ŠSK Slaný - Sokol Vyšehrad 16.02.2019 15:30 51:103 (13:26 25:53 38:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
8. kolo, zápas č. 15460

datum: 16.02.2019, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

9. kolo
15461. ŠSK Slaný - Thermia K. Vary 15.03.2019 19:00 33:59 (10:21 14:29 20:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
9. kolo, zápas č. 15461

datum: 15.03.2019, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Hackl Filip

15462. Sokol Vyšehrad - BK Sokolov 02.03.2019 12:00 76:46 (22:6 38:15 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
9. kolo, zápas č. 15462

datum: 02.03.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír
Vimmr Daniel

15463. TJ Slovan Varnsdorf - BK Baník Most 02.03.2019 15:45 77:37 (24:6 36:14 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
9. kolo, zápas č. 15463

datum: 02.03.2019, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

10. kolo
15465. Sokol Vyšehrad - Thermia K. Vary 03.03.2019 13:30 63:42 (15:7 34:15 44:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
10. kolo, zápas č. 15465

datum: 03.03.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Šmídková Hana

15466. ŠSK Slaný - BK Sokolov 28.02.2019 16:00 72:68 (23:23 39:33 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
10. kolo, zápas č. 15466

datum: 28.02.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Hackl Filip

15468. TJ Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 03.03.2019 16:00 97:51 (20:15 47:25 74:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
10. kolo, zápas č. 15468

datum: 03.03.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

11. kolo
15469. TJ Slovan Varnsdorf - Sokol Vyšehrad 14.04.2019 15:00 84:55 (23:12 46:24 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
11. kolo, zápas č. 15469

datum: 14.04.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

15471. BA 2006 Roudnice n.L. - Thermia K. Vary 16.03.2019 15:00 46:85 (5:22 12:42 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
11. kolo, zápas č. 15471

datum: 16.03.2019, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Chojnacká Anna

15472. BK Baník Most - BK Sokolov 05.03.2019 18:30 89:31 (31:8 51:14 71:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
11. kolo, zápas č. 15472

datum: 05.03.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Keslerová Barbora

12. kolo
15474. TJ Slovan Varnsdorf - ŠSK Slaný 17.03.2019 12:15 95:55 (26:20 51:30 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
12. kolo, zápas č. 15474

datum: 17.03.2019, 12:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Strnad David

15475. BK Baník Most - Thermia K. Vary 20.03.2019 17:30 56:74 (16:13 26:38 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
12. kolo, zápas č. 15475

datum: 20.03.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Krob Vlastimil

15476. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Sokolov 17.03.2019 10:00 81:57 (20:19 44:25 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
12. kolo, zápas č. 15476

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Keslerová Barbora

13. kolo
15477. ŠSK Slaný - BK Baník Most 30.03.2019 13:00 79:57 (20:16 32:28 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
13. kolo, zápas č. 15477

datum: 30.03.2019, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Reitzová Patricie-Anna

15478. Sokol Vyšehrad - BA 2006 Roudnice n.L. 30.03.2019 12:30 99:62 (24:4 49:22 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
13. kolo, zápas č. 15478

datum: 30.03.2019, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel
Koudela Pavel

15480. Thermia K. Vary - TJ Slovan Varnsdorf 30.03.2019 16:00 73:81 (11:23 27:40 53:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
13. kolo, zápas č. 15480

datum: 30.03.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hovorka Petr
Kinka Roman

14. kolo
15481. Sokol Vyšehrad - BK Baník Most 31.03.2019 13:30 90:46 (18:13 43:21 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
14. kolo, zápas č. 15481

datum: 31.03.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel
Koudela Pavel

15482. ŠSK Slaný - BA 2006 Roudnice n.L. 31.03.2019 13:00 67:54 (22:13 41:33 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
14. kolo, zápas č. 15482

datum: 31.03.2019, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Deliš Vojtěch

15484. BK Sokolov - TJ Slovan Varnsdorf 31.03.2019 10:00 72:77 (17:24 38:36 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B2
14. kolo, zápas č. 15484

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čihák Dominik
Čabala Tadeáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.