image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Extraliga sk. A


tabulka
1. BK Sluneta Ústí nad Labem 14 13 1 1139:845 27
2. TJ Sokol Kbely 14 12 2 1138:779 26
3. Sokol Písek Sršni 14 9 5 1107:954 23
4. Basketbalová škola - Tygři Praha 14 8 6 870:884 22
5. BK Lokomotiva Plzeň 14 6 8 1051:1033 20
6. Válečníci Děčín 14 6 8 844:996 20
7. BA Sparta Praha 14 2 12 877:1098 16
8. BK Klatovy 14 0 14 694:1131 14
1. kolo
281. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň 21.02.2019 18:30 33:83 (7:11 10:49 23:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
1. kolo, zápas č. 281

datum: 21.02.2019, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

282. Válečníci Děčín - Sluneta Ústí n. L. 05.03.2019 18:00 47:69 ( 10:12 20:35 32:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
1. kolo, zápas č. 282

datum: 05.03.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

283. BA Sparta Praha - BŠ - Tygři Praha 23.02.2019 17:00 49:50 (9:13 23:25 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
1. kolo, zápas č. 283

datum: 23.02.2019, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

284. Sokol Písek - TJ Sokol Kbely 23.02.2019 13:00 96:66 (30:19 49:34 76:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
1. kolo, zápas č. 284

datum: 23.02.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Koch Augustin (1.000/1.000)

2. kolo
285. BK Klatovy - Sokol Písek 12.01.2019 14:30 43:89 (10:15 21:35 36:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
2. kolo, zápas č. 285

datum: 12.01.2019, 14:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

286. Lokomotiva Plzeň - TJ Sokol Kbely 12.01.2019 17:00 42:68 (10:21 27:42 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
2. kolo, zápas č. 286

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Porvich Lubomír (1.000/1.000)

287. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 12.01.2019 09:00 70:66 (15:10 31:27 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
2. kolo, zápas č. 287

datum: 12.01.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

288. Sluneta Ústí n. L. - BŠ - Tygři Praha 12.01.2019 14:00 72:45 (24:8 42:18 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
2. kolo, zápas č. 288

datum: 12.01.2019, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.500)

3. kolo
289. BK Klatovy - TJ Sokol Kbely 13.01.2019 15:00 41:98 (14:21 24:53 31:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
3. kolo, zápas č. 289

datum: 13.01.2019, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/2.000)

290. Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek 13.01.2019 12:30 96:104 (26:31 61:48 75:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
3. kolo, zápas č. 290

datum: 13.01.2019, 12:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

291. Válečníci Děčín - BŠ - Tygři Praha 13.01.2019 15:00 53:60 (14:19 29:44 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
3. kolo, zápas č. 291

datum: 13.01.2019, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (2.000/1.000)
Mycak Michael (1.500/1.000)

292. Sluneta Ústí n. L. - BA Sparta Praha 13.01.2019 10:00 96:65 (27:13 57:32 77:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
3. kolo, zápas č. 292

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

4. kolo
293. Sokol Písek - BA Sparta Praha 26.01.2019 10:00 100:56 (37:8 57:22 81:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
4. kolo, zápas č. 293

datum: 26.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Koc Ondřej (1.000/1.000)

294. TJ Sokol Kbely - BŠ - Tygři Praha 17.01.2019 18:30 75:43 (26:5 37:24 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
4. kolo, zápas č. 294

datum: 17.01.2019, 18:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

295. BK Klatovy - Válečníci Děčín 26.01.2019 15:00 55:58 (17:7 22:33 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
4. kolo, zápas č. 295

datum: 26.01.2019, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

296. Lokomotiva Plzeň - Sluneta Ústí n. L. 26.01.2019 14:00 82:101 (21:34 38:54 64:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
4. kolo, zápas č. 296

datum: 26.01.2019, 14:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

5. kolo
297. Sokol Písek - BŠ - Tygři Praha 06.02.2019 18:00 72:48 (25:11 43:24 65:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
5. kolo, zápas č. 297

datum: 06.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/1.000)
Opava Josef (1.000/1.000)

298. TJ Sokol Kbely - BA Sparta Praha 27.01.2019 09:00 90:49 (28:6 44:22 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
5. kolo, zápas č. 298

datum: 27.01.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000)
Toboláková Barbora (2.000/1.000)

299. BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L. 27.01.2019 11:00 61:79 (15:17 26:40 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
5. kolo, zápas č. 299

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

300. Lokomotiva Plzeň - Válečníci Děčín 27.01.2019 12:30 60:62 (13:15 23:39 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
5. kolo, zápas č. 300

datum: 27.01.2019, 12:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

6. kolo
301. Válečníci Děčín - Sokol Písek 09.02.2019 18:00 75:42 (13:10 24:20 44:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
6. kolo, zápas č. 301

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/4.000)
Asztalos Ondřej (1.000/4.000)

302. Sluneta Ústí n. L. - TJ Sokol Kbely 09.02.2019 11:30 61:46 (12:9 24:22 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
6. kolo, zápas č. 302

datum: 09.02.2019, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

303. BA Sparta Praha - BK Klatovy 28.01.2019 18:00 79:71 (23:19 43:35 63:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
6. kolo, zápas č. 303

datum: 28.01.2019, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

304. BŠ - Tygři Praha - Lokomotiva Plzeň 09.02.2019 16:00 67:92 (21:17 34:42 49:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
6. kolo, zápas č. 304

datum: 09.02.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)

7. kolo
305. Válečníci Děčín - TJ Sokol Kbely 10.02.2019 10:00 48:75 (13:20 27:33 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
7. kolo, zápas č. 305

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mycak Michael (1.500/1.500)
Asztalos Ondřej (2.000/1.500)

306. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Písek 10.02.2019 10:00 88:69 (21:18 37:35 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
7. kolo, zápas č. 306

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

307. BA Sparta Praha - Lokomotiva Plzeň 07.03.2019 16:00 67:86 (20:22 32:41 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
7. kolo, zápas č. 307

datum: 07.03.2019, 16:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.500)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

308. BŠ - Tygři Praha - BK Klatovy 10.02.2019 12:00 78:31 (22:6 50:13 60:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
7. kolo, zápas č. 308

datum: 10.02.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)

8. kolo
309. Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy 20.02.2019 17:30 72:61 (14:16 48:24 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
8. kolo, zápas č. 309

datum: 20.02.2019, 17:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Čížek Daniel (1.000/1.000)

310. Sluneta Ústí n. L. - Válečníci Děčín 13.02.2019 17:00 87:57 (22:18 42:33 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
8. kolo, zápas č. 310

datum: 13.02.2019, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

311. BŠ - Tygři Praha - BA Sparta Praha 24.02.2019 10:30 65:54 (14:16 23:32 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
8. kolo, zápas č. 311

datum: 24.02.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

312. TJ Sokol Kbely - Sokol Písek 24.02.2019 10:00 101:51 (27:16 53:28 84:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
8. kolo, zápas č. 312

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.500/1.000)
Šmídková Hana (1.500/1.000)

9. kolo
313. TJ Sokol Kbely - BK Klatovy 09.03.2019 18:00 81:50 (22:15 45:23 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
9. kolo, zápas č. 313

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/2.000)
Křenek Karel (1.000/2.000)

314. Sokol Písek - Lokomotiva Plzeň 09.03.2019 14:00 97:67 (31:12 54:35 79:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
9. kolo, zápas č. 314

datum: 09.03.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

315. BŠ - Tygři Praha - Válečníci Děčín 09.03.2019 15:30 73:65 (18:13 33:41 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
9. kolo, zápas č. 315

datum: 09.03.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Mycak Michael (1.000/3.500)

316. BA Sparta Praha - Sluneta Ústí n. L. 04.03.2019 18:00 65:82 (24:16 33:31 51:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
9. kolo, zápas č. 316

datum: 04.03.2019, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

10. kolo
317. Sokol Písek - BK Klatovy 10.03.2019 09:00 97:57 (27:17 54:25 79:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
10. kolo, zápas č. 317

datum: 10.03.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

318. TJ Sokol Kbely - Lokomotiva Plzeň 10.03.2019 09:00 90:68 (20:6 41:22 75:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
10. kolo, zápas č. 318

datum: 10.03.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

319. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 10.03.2019 11:00 80:90 (18:35 39:51 57:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
10. kolo, zápas č. 319

datum: 10.03.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

320. BŠ - Tygři Praha - Sluneta Ústí n. L. 26.03.2019 17:45 56:68 (12:18 29:35 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
10. kolo, zápas č. 320

datum: 26.03.2019, 17:45:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

11. kolo
321. BŠ - Tygři Praha - Sokol Písek 23.03.2019 14:30 82:48 (25:15 34:25 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
11. kolo, zápas č. 321

datum: 23.03.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Bakajsa Michal (1.500/1.000)

322. BA Sparta Praha - TJ Sokol Kbely 23.03.2019 10:00 59:84 (9:17 24:55 46:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
11. kolo, zápas č. 322

datum: 23.03.2019, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

323. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy 23.03.2019 16:00 113:38 (21:10 61:16 85:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
11. kolo, zápas č. 323

datum: 23.03.2019, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Ďurana Antonín (1.000/2.000)

324. Válečníci Děčín - Lokomotiva Plzeň 23.03.2019 13:00 63:75 (24:15 33:43 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
11. kolo, zápas č. 324

datum: 23.03.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.500/1.000)

12. kolo
325. BA Sparta Praha - Sokol Písek 24.03.2019 09:00 51:81 (13:29 37:42 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
12. kolo, zápas č. 325

datum: 24.03.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

326. BŠ - Tygři Praha - TJ Sokol Kbely 24.03.2019 15:00 57:85 (17:25 23:45 40:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
12. kolo, zápas č. 326

datum: 24.03.2019, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

327. Válečníci Děčín - BK Klatovy 24.03.2019 09:00 71:62 (19:17 32:34 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
12. kolo, zápas č. 327

datum: 24.03.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (2.000/2.000)

328. Sluneta Ústí n. L. - Lokomotiva Plzeň 24.03.2019 10:00 70:66 (22:9 36:23 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
12. kolo, zápas č. 328

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Eisner Petr (1.000/1.500)

13. kolo
329. TJ Sokol Kbely - Válečníci Děčín 06.04.2019 17:00 94:50 (21:7 51:16 76:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
13. kolo, zápas č. 329

datum: 06.04.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

330. Sokol Písek - Sluneta Ústí n. L. 06.04.2019 16:00 63:89 (15:30 30:45 46:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
13. kolo, zápas č. 330

datum: 06.04.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.000)
Tax Tomáš (2.000/1.000)

331. Lokomotiva Plzeň - BA Sparta Praha 06.04.2019 17:00 89:72 (17:17 36:31 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
13. kolo, zápas č. 331

datum: 06.04.2019, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

332. BK Klatovy - BŠ - Tygři Praha 06.04.2019 16:00 47:68 (9:19 20:40 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
13. kolo, zápas č. 332

datum: 06.04.2019, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

14. kolo
333. Sokol Písek - Válečníci Děčín 07.04.2019 12:00 98:35 (17:12 47:12 75:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
14. kolo, zápas č. 333

datum: 07.04.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

334. TJ Sokol Kbely - Sluneta Ústí n. L. 07.04.2019 09:00 85:64 (18:13 55:27 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
14. kolo, zápas č. 334

datum: 07.04.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

335. BK Klatovy - BA Sparta Praha 07.04.2019 09:00 44:65 (6:19 16:36 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
14. kolo, zápas č. 335

datum: 07.04.2019, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

336. Lokomotiva Plzeň - BŠ - Tygři Praha 07.04.2019 15:00 73:78 (24:32 35:44 59:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Extraliga sk. A
14. kolo, zápas č. 336

datum: 07.04.2019, 15:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Novák Vratislav (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR