image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Liga sk. B


tabulka
1. Sokol Pražský 12 12 0 1253:596 24
2. BA 2006´Roudnice nad Labem 12 10 2 983:646 22
3. BK R&J EBC Mělník 12 7 5 841:797 19
4. BA Tygři Louny 12 5 7 700:806 17
5. Sokol Vyšehrad 12 4 8 691:778 16
6. Slavoj BK Litoměřice 12 3 9 619:848 15
7. BK Kondoři Liberec 12 1 11 556:1172 13
1. kolo
435. R&J EBC Mělník - BA 2006´ Roudnice n.L. 04.04.2019 18:00 69:78 (19:15 32:44 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
1. kolo, zápas č. 435

datum: 04.04.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

436. Sj. BK Litoměřice - BA Tygři Louny 25.02.2019 17:00 53:55 (20:9 24:23 30:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
1. kolo, zápas č. 436

datum: 25.02.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

437. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 23.02.2019 16:00 58:91 (14:14 31:31 37:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
1. kolo, zápas č. 437

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Syrovátka František (2.500/1.500)
Vrla Petr (2.500/2.000)

2. kolo
438. R&J EBC Mělník - Kondoři Liberec 12.01.2019 18:00 90:41 (32:6 48:15 68:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
2. kolo, zápas č. 438

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Moravcová Lucie (1.000/3.500)
Mareš Jan (1.000/3.500)

439. Sj. BK Litoměřice - Sokol Vyšehrad 12.01.2019 16:00 28:71 (10:24 14:45 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
2. kolo, zápas č. 439

datum: 12.01.2019, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kroček Jiří (2.500/1.000)
Sedláček Jan František (2.000/1.000)

440. BA Tygři Louny - Sokol Pražský 12.01.2019 10:00 63:67 (20:20 26:36 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
2. kolo, zápas č. 440

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

3. kolo
441. BA 2006´ Roudnice n.L. - Kondoři Liberec 13.01.2019 11:00 115:33 (46:0 68:9 89:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
3. kolo, zápas č. 441

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.000/3.500)
Ftáčková Lucie (2.000/4.000)

442. Sj. BK Litoměřice - Sokol Pražský 13.01.2019 15:00 43:92 (16:18 23:45 36:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
3. kolo, zápas č. 442

datum: 13.01.2019, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

443. BA Tygři Louny - Sokol Vyšehrad 13.01.2019 10:00 57:46 (7:18 19:27 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
3. kolo, zápas č. 443

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Blašková Martina (1.500/1.000)
Keslerová Barbora (1.500/1.000)

4. kolo
444. Kondoři Liberec - Sokol Vyšehrad 26.01.2019 10:30 67:57 (13:23 27:38 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
4. kolo, zápas č. 444

datum: 26.01.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (2.000/1.000)
Bašta Jan (2.000/1.000)

445. R&J EBC Mělník - Sj. BK Litoměřice 12.03.2019 18:00 73:52 (22:13 37:26 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
4. kolo, zápas č. 445

datum: 12.03.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

446. BA 2006´ Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 26.01.2019 16:00 72:57 (18:12 34:16 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
4. kolo, zápas č. 446

datum: 26.01.2019, 16:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

5. kolo
447. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 27.01.2019 10:00 54:80 (15:24 24:57 38:65 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
5. kolo, zápas č. 447

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Baudyš Petr (1.000/1.000)

448. R&J EBC Mělník - BA Tygři Louny 31.03.2019 10:00 74:46 (24:2 36:16 49:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
5. kolo, zápas č. 448

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000)

449. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sj. BK Litoměřice 27.01.2019 14:00 94:49 (22:13 46:24 69:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
5. kolo, zápas č. 449

datum: 27.01.2019, 14:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

6. kolo
450. Sj. BK Litoměřice - Kondoři Liberec 07.04.2019 11:00 90:30 (25:4 39:14 68:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
6. kolo, zápas č. 450

datum: 07.04.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.500)
Pazourek Jaroslav (1.000/3.500)

451. Sokol Vyšehrad - R&J EBC Mělník 09.02.2019 13:30 64:71 (28:16 35:29 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
6. kolo, zápas č. 451

datum: 09.02.2019, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/2.500)
Kopecká Barbora (1.000/2.000)

452. Sokol Pražský - BA 2006´ Roudnice n.L. 09.02.2019 11:00 72:62 (19:17 35:31 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
6. kolo, zápas č. 452

datum: 09.02.2019, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hejduk Jakub (3.500/3.000)
Vampola Jakub (3.500/3.000)

7. kolo
453. BA Tygři Louny - Kondoři Liberec 06.04.2019 12:00 88:83 (20:25 46:44 66:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
7. kolo, zápas č. 453

datum: 06.04.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/2.000)
Martinovská Michaela (1.000/2.000)

454. Sokol Vyšehrad - BA 2006´ Roudnice n.L. 10.02.2019 10:30 51:79 (11:20 25:33 35:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
7. kolo, zápas č. 454

datum: 10.02.2019, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bakajsa Michal (2.000/1.000)
Kopecká Barbora (2.000/1.000)

455. Sokol Pražský - R&J EBC Mělník 18.03.2019 17:00 132:46 (31:11 69:21 107:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
7. kolo, zápas č. 455

datum: 18.03.2019, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/2.000)
Bohata Pavel (1.500/2.000)

8. kolo
456. BA 2006´ Roudnice n.L. - R&J EBC Mělník 28.03.2019 18:15 83:51 (20:11 42:20 61:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
8. kolo, zápas č. 456

datum: 28.03.2019, 18:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

457. BA Tygři Louny - Sj. BK Litoměřice 24.02.2019 09:30 35:43 (13:12 21:19 29:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
8. kolo, zápas č. 457

datum: 24.02.2019, 09:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

458. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 24.02.2019 12:00 79:39 (11:20 32:23 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
8. kolo, zápas č. 458

datum: 24.02.2019, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (2.500/1.000)
Tesař Michal (3.000/1.000)

9. kolo
459. Kondoři Liberec - BA 2006´ Roudnice n.L. 09.03.2019 16:30 36:108 (7:42 20:64 27:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
9. kolo, zápas č. 459

datum: 09.03.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000)
Tesař Michal (1.500/1.000)

460. Sokol Pražský - Sj. BK Litoměřice 09.03.2019 15:45 148:30 (37:7 82:11 112:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
9. kolo, zápas č. 460

datum: 09.03.2019, 15:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel (1.000/1.000)
Vrla Petr (1.500/1.000)

461. Sokol Vyšehrad - BA Tygři Louny 17.03.2019 10:00 66:56 (11:13 28:22 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
9. kolo, zápas č. 461

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.500)
Jindřichová Simona (1.000/1.500)

10. kolo
462. Kondoři Liberec - R&J EBC Mělník 10.03.2019 16:00 32:112 (9:29 14:52 19:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
10. kolo, zápas č. 462

datum: 10.03.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela (2.000/1.500)
Shumskyy Vitaliy (2.000/1.500)

463. Sokol Vyšehrad - Sj. BK Litoměřice 10.03.2019 16:00 64:51 (18:9 39:20 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
10. kolo, zápas č. 463

datum: 10.03.2019, 16:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/1.000)
Jindřichová Simona (1.000/1.000)

464. Sokol Pražský - BA Tygři Louny 10.03.2019 14:45 120:41 (38:4 69:18 96:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
10. kolo, zápas č. 464

datum: 10.03.2019, 14:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.000)
Vampola Jakub (1.500/1.000)

11. kolo
465. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 23.03.2019 12:00 188:11 (57:0 100:5 149:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
11. kolo, zápas č. 465

datum: 23.03.2019, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.500)
Sýkora Vojtěch (2.000/2.000)

466. BA Tygři Louny - R&J EBC Mělník 23.03.2019 15:30 76:57 (25:13 41:15 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
11. kolo, zápas č. 466

datum: 23.03.2019, 15:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

467. Sj. BK Litoměřice - BA 2006´ Roudnice n.L. 23.03.2019 15:00 42:64 (4:18 16:37 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
11. kolo, zápas č. 467

datum: 23.03.2019, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

12. kolo
468. Sokol Vyšehrad - Kondoři Liberec 24.03.2019 15:00 89:40 (30:4 48:12 61:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
12. kolo, zápas č. 468

datum: 24.03.2019, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šmídková Hana (1.000/3.500)
Štelbacká Kristina (1.000/3.500)

469. Sj. BK Litoměřice - R&J EBC Mělník 24.03.2019 11:00 53:55 (9:21 21:30 38:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
12. kolo, zápas č. 469

datum: 24.03.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

470. BA Tygři Louny - BA 2006´ Roudnice n.L. 24.03.2019 09:00 56:63 (12:7 25:28 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
12. kolo, zápas č. 470

datum: 24.03.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

13. kolo
471. Kondoři Liberec - BA Tygři Louny 06.04.2019 14:30 62:70 (12:15 28:35 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
13. kolo, zápas č. 471

datum: 06.04.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (2.000/1.000)
Martinovská Michaela (2.000/1.000)

472. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sokol Vyšehrad 06.04.2019 09:00 77:34 (21:8 39:14 62:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
13. kolo, zápas č. 472

datum: 06.04.2019, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Vimmr Daniel (1.000/1.000)

473. R&J EBC Mělník - Sokol Pražský 06.04.2019 17:00 61:88 (7:20 24:45 42:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
13. kolo, zápas č. 473

datum: 06.04.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Šťavík Radek (2.000/1.000)
Matějček Josef (2.000/1.000)

14. kolo
474. Kondoři Liberec - Sj. BK Litoměřice 09.02.2019 10:00 67:85 (24:26 32:42 51:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
14. kolo, zápas č. 474

datum: 09.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela (2.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (2.000/1.000)

475. R&J EBC Mělník - Sokol Vyšehrad 07.04.2019 09:30 82:52 (7:19 17:29 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
14. kolo, zápas č. 475

datum: 07.04.2019, 09:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Šťavík Radek (2.000/1.000)
Matějček Josef (2.000/1.000)

476. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sokol Pražský 07.04.2019 13:30 88:96 (32:26 60:47 73:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. B
14. kolo, zápas č. 476

datum: 07.04.2019, 13:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/2.500)
Tesař Michal (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.