image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Liga sk. D


tabulka
1. BK Snakes Ostrava 12 12 0 1212:525 24
2. BCM Orli Prostějov 12 9 3 1041:723 21
3. BK NH Ostrava B 12 7 5 821:814 19
4. TJ Slavia Kroměříž 12 6 6 664:860 18
5. SKUP-BCM Olomouc 12 3 9 692:901 15
6. TOROLA BASKET TEAM Příbor 12 3 9 686:888 15
7. BC Nový Jičín 12 2 10 569:974 14
1. kolo
519. BC Nový Jičín - SKUP-BCM Olomouc 23.02.2019 10:00 28:50 (8:19 12:30 22:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
1. kolo, zápas č. 519

datum: 23.02.2019, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)

520. BK Snakes Ostrava - BK Příbor 14.02.2019 17:30 84:49 (16:19 42:28 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
1. kolo, zápas č. 520

datum: 14.02.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.000/1.000)

521. BCM Orli Prostějov - Slavia Kroměříž 05.03.2019 18:30 104:43 (25:5 57:16 79:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
1. kolo, zápas č. 521

datum: 05.03.2019, 18:30:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.000)
Vildová Linda (1.500/1.000)

2. kolo
522. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 12.01.2019 10:00 44:106 (15:22 27:57 33:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
2. kolo, zápas č. 522

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.500)
Nevřela Tomáš (1.000/1.500)

523. SKUP-BCM Olomouc - Slavia Kroměříž 12.01.2019 17:30 51:66 (11:23 33:32 37:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
2. kolo, zápas č. 523

datum: 12.01.2019, 17:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/1.000)
Kotala Dominik (1.000/1.000)

524. BK Snakes Ostrava - BK NH Ostrava B 12.01.2019 10:00 89:33 (25:5 47:12 68:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
2. kolo, zápas č. 524

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Rusz Ondřej (1.500/1.000)

3. kolo
525. BC Nový Jičín - Slavia Kroměříž 13.01.2019 10:00 58:64 (14:19 24:43 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
3. kolo, zápas č. 525

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Jurda Aleš (1.000/1.000)
Posker Jan (1.000/1.000)

526. SKUP-BCM Olomouc - BCM Orli Prostějov 13.01.2019 11:00 56:105 (10:19 30:44 43:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
3. kolo, zápas č. 526

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Trmač Vladislav (1.000/2.000)
Kotala Dominik (1.000/2.000)

527. BK Příbor - BK NH Ostrava B 13.01.2019 10:00 49:73 (16:13 24:31 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
3. kolo, zápas č. 527

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.500)
Ščurek Vojtěch (2.500/1.000)

4. kolo
528. BCM Orli Prostějov - BK NH Ostrava B 26.01.2019 14:00 89:70 (16:15 42:27 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
4. kolo, zápas č. 528

datum: 26.01.2019, 14:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/1.000)
Kotala Dominik (1.500/1.000)

529. BC Nový Jičín - BK Snakes Ostrava 21.01.2019 17:00 46:78 (9:25 23:46 34:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
4. kolo, zápas č. 529

datum: 21.01.2019, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Veselý Ondřej (1.000/1.000)

530. SKUP-BCM Olomouc - BK Příbor 24.03.2019 10:00 63:66 (12:14 34:20 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
4. kolo, zápas č. 530

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Bráblík Jan (1.000/1.000)
Mynarčík Petr (1.000/1.000)

5. kolo
531. Slavia Kroměříž - BK NH Ostrava B 27.01.2019 12:30 72:50 (20:13 34:21 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
5. kolo, zápas č. 531

datum: 27.01.2019, 12:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

532. BC Nový Jičín - BK Příbor 27.01.2019 10:00 62:52 (11:15 27:27 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
5. kolo, zápas č. 532

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Posker Jan (1.000/2.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/2.500)

533. SKUP-BCM Olomouc - BK Snakes Ostrava 30.01.2019 18:45 40:84 (6:15 12:38 18:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
5. kolo, zápas č. 533

datum: 30.01.2019, 18:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

6. kolo
534. BK Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 09.02.2019 10:00 65:64 (14:9 33:39 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
6. kolo, zápas č. 534

datum: 09.02.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.000/1.000)

535. BK Příbor - Slavia Kroměříž 09.02.2019 14:00 89:47 (31:12 61:18 72:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
6. kolo, zápas č. 535

datum: 09.02.2019, 14:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

536. BK NH Ostrava B - BC Nový Jičín 09.02.2019 11:30 60:64 (20:15 32:32 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
6. kolo, zápas č. 536

datum: 09.02.2019, 11:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.000/1.000)
Holaň Dominik (2.000/1.000)

7. kolo
537. BK Snakes Ostrava - Slavia Kroměříž 10.02.2019 15:00 121:32 (34:7 76:18 101:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
7. kolo, zápas č. 537

datum: 10.02.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)

538. BK Příbor - BCM Orli Prostějov 10.02.2019 10:00 80:82 (13:16 27:40 51:54 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
7. kolo, zápas č. 538

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Nevřela Tomáš (1.500/1.500)
Posker Jan (1.500/1.500)

539. BK NH Ostrava B - SKUP-BCM Olomouc 10.02.2019 15:00 93:47 (36:6 49:22 73:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
7. kolo, zápas č. 539

datum: 10.02.2019, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

8. kolo
540. SKUP-BCM Olomouc - BC Nový Jičín 22.02.2019 18:45 111:42 (30:8 66:13 89:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
8. kolo, zápas č. 540

datum: 22.02.2019, 18:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Veselý Ondřej (1.000/1.000)

541. BK Příbor - BK Snakes Ostrava 13.02.2019 16:00 51:98 (11:31 24:55 35:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
8. kolo, zápas č. 541

datum: 13.02.2019, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

542. Slavia Kroměříž - BCM Orli Prostějov 06.03.2019 18:00 48:70 (10:21 20:47 33:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
8. kolo, zápas č. 542

datum: 06.03.2019, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/2.000)
Bešina Marek (1.000/2.500)

9. kolo
543. Slavia Kroměříž - BC Nový Jičín 09.03.2019 13:00 56:38 (11:13 30:20 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
9. kolo, zápas č. 543

datum: 09.03.2019, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Latík Zdeněk (1.000/1.000)
Sokolovský Ladislav (1.000/1.000)

544. BCM Orli Prostějov - SKUP-BCM Olomouc 09.03.2019 13:00 92:59 (25:23 40:30 65:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
9. kolo, zápas č. 544

datum: 09.03.2019, 13:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/1.000)

545. BK NH Ostrava B - BK Příbor 09.03.2019 10:30 68:51 (14:17 34:27 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
9. kolo, zápas č. 545

datum: 09.03.2019, 10:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)
Nováková Bára (1.000/1.000)

10. kolo
546. BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín 10.03.2019 13:00 96:51 (22:8 49:23 73:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
10. kolo, zápas č. 546

datum: 10.03.2019, 13:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/1.000)
Vildová Linda (1.500/1.000)

547. Slavia Kroměříž - SKUP-BCM Olomouc 10.03.2019 10:00 65:57 (16:16 27:36 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
10. kolo, zápas č. 547

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Latík Zdeněk (1.000/1.000)
Doležal Vratislav (1.000/1.000)

548. BK NH Ostrava B - BK Snakes Ostrava 10.03.2019 08:00 55:121 (11:38 26:57 34:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
10. kolo, zápas č. 548

datum: 10.03.2019, 08:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.500/1.000)
Nováková Bára (1.500/2.000)

11. kolo
549. BK NH Ostrava B - Slavia Kroměříž 23.03.2019 13:00 88:53 (22:9 41:24 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
11. kolo, zápas č. 549

datum: 23.03.2019, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Veselý Ondřej (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.000/1.000)

550. BK Příbor - BC Nový Jičín 23.03.2019 14:00 64:47 (18:17 30:26 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
11. kolo, zápas č. 550

datum: 23.03.2019, 14:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

551. BK Snakes Ostrava - SKUP-BCM Olomouc 23.03.2019 18:45 136:35 (32:6 75:15 103:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
11. kolo, zápas č. 551

datum: 23.03.2019, 18:45:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

12. kolo
552. BK NH Ostrava B - BCM Orli Prostějov 24.03.2019 15:00 68:64 (22:11 33:30 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
12. kolo, zápas č. 552

datum: 24.03.2019, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kotala Dominik (1.000/1.500)
Rusz Ondřej (1.000/2.000)

553. BK Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 24.03.2019 09:00 149:27 (48:7 93:13 125:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
12. kolo, zápas č. 553

datum: 24.03.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

554. BK Příbor - SKUP-BCM Olomouc 26.01.2019 10:00 49:70 (11:26 25:45 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
12. kolo, zápas č. 554

datum: 26.01.2019, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Nováková Bára (2.500/1.000)

13. kolo
555. Slavia Kroměříž - BK Snakes Ostrava 06.04.2019 14:30 49:84 (10:21 26:42 40:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
13. kolo, zápas č. 555

datum: 06.04.2019, 14:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Vaníček Marek (1.000/1.000)

556. BCM Orli Prostějov - BK Příbor 06.04.2019 13:00 125:36 (26:4 59:7 97:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
13. kolo, zápas č. 556

datum: 06.04.2019, 13:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Mrázek Michal (1.000/1.000)

557. SKUP-BCM Olomouc - BK NH Ostrava B 06.04.2019 12:30 53:75 (17:21 27:42 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
13. kolo, zápas č. 557

datum: 06.04.2019, 12:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

14. kolo
558. BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava 07.04.2019 10:00 44:103 (7:31 20:56 35:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
14. kolo, zápas č. 558

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.000)
Vildová Linda (1.500/1.000)

559. Slavia Kroměříž - BK Příbor 20.03.2019 18:00 69:50 (17:13 27:26 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
14. kolo, zápas č. 559

datum: 20.03.2019, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.000)

560. BC Nový Jičín - BK NH Ostrava B 07.04.2019 10:00 (62:88) (12:24 29:48 41:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žáci U14, žákovská liga
Liga sk. D
14. kolo, zápas č. 560

datum: 07.04.2019, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.