image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Liga sk. B


tabulka
1. SLUNETA Ústí nad Labem 10 8 2 694:542 18
2. HB Basket Praha 10 8 2 582:418 18
3. BK Kralupy junior 10 5 5 506:540 15
4. Pastelka MB 10 5 5 472:538 15
5. BK Brandýs nad Labem 10 2 8 498:613 12
6. Basketbalová škola - Tygři Praha B 10 2 8 537:638 12
1. kolo
371. BŠ Tygři Praha B - HB Basket 23.02.2019 16:00 41:59 (6:14 18:32 30:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
1. kolo, zápas č. 371

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

372. Pastelka MB - BK Brandýs n.L. 09.02.2019 16:00 43:31 (6:4 11:13 34:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
1. kolo, zápas č. 372

datum: 09.02.2019, 16:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

373. SLUNETA Ústí nad Labem - BKj. Kralupy n.V. 05.02.2019 17:00 67:61 (17:18 41:34 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
1. kolo, zápas č. 373

datum: 05.02.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

2. kolo
374. Pastelka MB - SLUNETA Ústí nad Labem 12.01.2019 17:00 52:73 (14:11 28:34 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
2. kolo, zápas č. 374

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/1.000)
Vávra Petr (1.000/1.000)

375. BK Brandýs n.L. - BKj. Kralupy n.V. 12.01.2019 09:30 51:53 (5:17 15:33 34:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
2. kolo, zápas č. 375

datum: 12.01.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/1.000)
Bakajsa Michal (1.500/1.000)

3. kolo
376. Pastelka MB - BKj. Kralupy n.V. 13.01.2019 16:30 52:61 (12:15 26:33 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
3. kolo, zápas č. 376

datum: 13.01.2019, 16:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Moravcová Lucie (1.500/1.000)
Bubeník Jonáš (1.500/1.000)

377. BK Brandýs n.L. - SLUNETA Ústí nad Labem 13.01.2019 13:30 51:90 (14:16 29:37 39:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
3. kolo, zápas č. 377

datum: 13.01.2019, 13:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.500/1.000)
Bakajsa Michal (1.500/1.000)

4. kolo
378. BŠ Tygři Praha B - Pastelka MB 26.01.2019 13:00 73:83 (19:26 38:38 53:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
4. kolo, zápas č. 378

datum: 26.01.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Matys Pavel (1.500/2.000)
Syrovátka František (2.000/2.000)

379. HB Basket - BK Brandýs n.L. 26.01.2019 10:00 63:49 (13:17 28:27 45:31 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
4. kolo, zápas č. 379

datum: 26.01.2019, 10:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/3.000)
Buršík Martin (1.000/3.000)

5. kolo
380. BŠ Tygři Praha B - BK Brandýs n.L. 27.01.2019 09:00 67:74 (25:18 41:46 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
5. kolo, zápas č. 380

datum: 27.01.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Matys Pavel (1.500/1.500)
Syrovátka František (2.000/1.500)

381. HB Basket - Pastelka MB 27.01.2019 16:30 32:36 (3:6 14:13 17:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
5. kolo, zápas č. 381

datum: 27.01.2019, 16:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

6. kolo
382. SLUNETA Ústí nad Labem - BŠ Tygři Praha B 09.02.2019 11:00 66:56 (17:17 36:23 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
6. kolo, zápas č. 382

datum: 09.02.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/2.500)
Lahovská Barbora (2.500/2.500)

383. BKj. Kralupy n.V. - HB Basket 09.02.2019 16:00 33:65 (10:8 17:27 23:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
6. kolo, zápas č. 383

datum: 09.02.2019, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

7. kolo
384. SLUNETA Ústí nad Labem - HB Basket 10.02.2019 10:00 79:58 (14:10 36:29 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
7. kolo, zápas č. 384

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Lahovská Barbora (1.000/1.000)

385. BKj. Kralupy n.V. - BŠ Tygři Praha B 10.02.2019 10:00 40:54 (16:12 24:26 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
7. kolo, zápas č. 385

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000)

8. kolo
386. HB Basket - BŠ Tygři Praha B 24.02.2019 14:45 65:40 (18:12 36:23 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
8. kolo, zápas č. 386

datum: 24.02.2019, 14:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kopecká Barbora (1.000/1.000)

387. BK Brandýs n.L. - Pastelka MB 10.02.2019 11:00 35:46 (5:9 16:17 22:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
8. kolo, zápas č. 387

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.500)
Šmůla Petr (2.000/2.000)

388. BKj. Kralupy n.V. - SLUNETA Ústí nad Labem 31.01.2019 17:30 45:56 (12:10 17:24 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
8. kolo, zápas č. 388

datum: 31.01.2019, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

9. kolo
389. BKj. Kralupy n.V. - Pastelka MB 12.02.2019 17:30 58:37 (20:9 31:19 41:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
9. kolo, zápas č. 389

datum: 12.02.2019, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

390. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Brandýs n.L. 06.03.2019 17:10 78:46 (13:6 34:15 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
9. kolo, zápas č. 390

datum: 06.03.2019, 17:10:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

10. kolo
391. SLUNETA Ústí nad Labem - Pastelka MB 16.02.2019 15:30 56:59 (14:15 28:35 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
10. kolo, zápas č. 391

datum: 16.02.2019, 15:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Jon Miloslav (1.000/1.500)

392. BKj. Kralupy n.V. - BK Brandýs n.L. 10.03.2019 18:30 62:56 (24:5 37:28 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
10. kolo, zápas č. 392

datum: 10.03.2019, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)
Málek Jan (1.000/1.500)

11. kolo
393. BK Brandýs n.L. - BŠ Tygři Praha B 23.03.2019 15:30 63:37 (18:8 39:16 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
11. kolo, zápas č. 393

datum: 23.03.2019, 15:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.000)
Jon Miloslav (2.000/1.000)

394. Pastelka MB - HB Basket 23.03.2019 10:00 23:70 (6:11 7:36 19:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
11. kolo, zápas č. 394

datum: 23.03.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.500/1.000)

12. kolo
395. Pastelka MB - BŠ Tygři Praha B 24.03.2019 08:00 41:49 (9:10 17:22 23:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
12. kolo, zápas č. 395

datum: 24.03.2019, 08:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

396. BK Brandýs n.L. - HB Basket 24.03.2019 11:00 42:74 (14:22 25:39 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
12. kolo, zápas č. 396

datum: 24.03.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef (1.500/1.000)
Reitzová Patricie-Anna (1.500/1.000)

13. kolo
397. HB Basket - SLUNETA Ústí nad Labem 06.04.2019 16:00 51:45 (13:14 26:22 33:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
13. kolo, zápas č. 397

datum: 06.04.2019, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.000)
Lejčko Jan (1.500/1.000)

398. BŠ Tygři Praha B - BKj. Kralupy n.V. 06.04.2019 16:30 57:63 (9:17 24:32 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
13. kolo, zápas č. 398

datum: 06.04.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (2.000/1.000)

14. kolo
399. BŠ Tygři Praha B - SLUNETA Ústí nad Labem 07.04.2019 09:00 63:84 (15:20 26:38 42:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
14. kolo, zápas č. 399

datum: 07.04.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

400. HB Basket - BKj. Kralupy n.V. 07.04.2019 09:30 45:30 (8:18 25:18 34:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší žákyně U14, žákovská liga
Liga sk. B
14. kolo, zápas č. 400

datum: 07.04.2019, 09:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.000)
Lejčko Jan (2.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.