image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina StM a SM


tabulka
1. BK NH Ostrava A 24 23 1 2244:1063 47
2. TJ Start Havířov 24 19 5 1940:1414 43
3. Snakes Ostrava B 24 18 6 2138:1428 42
4. Basket Valmez 24 18 6 2291:1328 42
5. Basketpoint Frýdek-Místek 24 20 4 2292:1102 41
6. BC Nový Jičín 24 12 12 1266:1628 36
7. TJ Šumperk 24 12 12 1575:1591 36
8. SKB Zlín *3x04 24 9 15 1462:1810 33
9. TBS Přerov 24 9 15 1587:1793 33
10. BK Krnov 24 5 19 1187:1943 29
11. Basket Valmez B 24 4 20 1093:1973 28
12. Sokol Karviná 24 4 20 1290:2131 28
13. BK NH Ostrava B 24 3 21 989:2150 27
1. kolo
*15485. TJ Šumperk - Snakes Ostrava B 11.04.2019 17:30 48:87 (14:21 28:39 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
1. kolo, zápas č. 15485

datum: 11.04.2019, 17:30:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín
Dolinek Ivo

15486. BC Nový Jičín - Basketpoint F-M 05.01.2019 10:00 53:96 (14:24 33:51 47:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
1. kolo, zápas č. 15486

datum: 05.01.2019, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

15487. Basket VM B - TJ Start Havířov 05.01.2019 17:00 43:63 (8:20 19:29 30:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
1. kolo, zápas č. 15487

datum: 05.01.2019, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

15488. TBS Přerov - Sokol Karviná 05.01.2019 15:00 91:63 (26:10 52:31 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
1. kolo, zápas č. 15488

datum: 05.01.2019, 15:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Krhovský Michal

15489. NH Ostrava B - Basket Valmez 06.01.2019 15:00 25:125 (7:34 13:61 17:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
1. kolo, zápas č. 15489

datum: 06.01.2019, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Billík Dennis

15490. NH Ostrava - SKB Zlín 05.01.2019 20:00 91:24 (33:4 55:14 69:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
1. kolo, zápas č. 15490

datum: 05.01.2019, 20:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Billík Dennis

2. kolo
15491. TJ Šumperk - Basketpoint F-M 06.01.2019 10:00 45:92 (9:27 19:49 31:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
2. kolo, zápas č. 15491

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Fanta Jiří

*15492. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava B 28.04.2019 12:00 50:76 (17:23 36:45 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
2. kolo, zápas č. 15492

datum: 28.04.2019, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

15493. TBS Přerov - TJ Start Havířov 06.01.2019 09:00 61:82 (20:24 30:40 49:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
2. kolo, zápas č. 15493

datum: 06.01.2019, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

15494. Basket VM B - Sokol Karviná 06.01.2019 10:00 80:39 (23:13 38:23 64:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
2. kolo, zápas č. 15494

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Hudec Filip

15495. NH Ostrava - Basket Valmez 05.01.2019 18:30 85:62 (22:18 44:36 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
2. kolo, zápas č. 15495

datum: 05.01.2019, 18:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Billík Dennis

15496. NH Ostrava B - SKB Zlín 06.01.2019 08:00 43:82 (13:20 19:37 31:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
2. kolo, zápas č. 15496

datum: 06.01.2019, 08:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Billík Dennis

3. kolo
15497. Basketpoint F-M - TBS Přerov 19.01.2019 10:00 121:43 (25:8 48:18 86:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
3. kolo, zápas č. 15497

datum: 19.01.2019, 10:00:00

místo: 1. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Billík Dennis
Kavka Radim

15498. Snakes Ostrava B - Basket VM B 19.01.2019 18:00 120:39 (32:4 63:14 95:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
3. kolo, zápas č. 15498

datum: 19.01.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Hrabec Jan

15499. BC Nový Jičín - NH Ostrava 19.01.2019 10:00 29:78 (8:16 12:30 24:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
3. kolo, zápas č. 15499

datum: 19.01.2019, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Fanta Jiří
Nevřela Tomáš

15500. TJ Šumperk - NH Ostrava B 19.01.2019 10:00 132:30 (37:5 63:10 105:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
3. kolo, zápas č. 15500

datum: 19.01.2019, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Smejkal Tomáš

15501. SKB Zlín - BK Krnov 19.01.2019 12:45 68:46 (23:8 37:27 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
3. kolo, zápas č. 15501

datum: 19.01.2019, 12:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Slavík Josef
Doležal Vratislav

4. kolo
15502. Snakes Ostrava B - TBS Přerov 20.01.2019 13:30 77:53 (25:6 40:27 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
4. kolo, zápas č. 15502

datum: 20.01.2019, 13:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Přidal Marek

15503. Basketpoint F-M - Basket VM B 20.01.2019 09:00 104:31 (24:7 50:19 74:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
4. kolo, zápas č. 15503

datum: 20.01.2019, 09:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Billík Dennis
Kavka Radim

15504. TJ Šumperk - NH Ostrava 20.01.2019 10:00 57:64 (13:22 29:42 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
4. kolo, zápas č. 15504

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hudec Filip
Smejkal Tomáš

15505. BC Nový Jičín - NH Ostrava B 20.01.2019 11:00 66:41 (17:15 37:29 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
4. kolo, zápas č. 15505

datum: 20.01.2019, 11:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

15506. Basket Valmez - BK Krnov 20.01.2019 12:45 108:28 (24:12 42:20 74:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
4. kolo, zápas č. 15506

datum: 20.01.2019, 12:45:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Procházka Martin
Slezák Filip

5. kolo
15507. Sokol Karviná - TJ Šumperk 02.02.2019 09:00 49:94 (15:22 27:40 39:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
5. kolo, zápas č. 15507

datum: 02.02.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

15508. TJ Start Havířov - BC Nový Jičín 02.02.2019 13:00 102:38 (21:9 53:19 71:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
5. kolo, zápas č. 15508

datum: 02.02.2019, 13:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

*15509. Basket Valmez - Snakes Ostrava B 15.04.2019 17:30 84:72 (21:17 40:28 73:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
5. kolo, zápas č. 15509

datum: 15.04.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pilch Marek

15510. SKB Zlín - Basketpoint F-M 02.02.2019 12:00 43:86 (6:33 12:56 22:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
5. kolo, zápas č. 15510

datum: 02.02.2019, 12:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Slezák Filip

15511. BK Krnov - TBS Přerov 02.02.2019 14:00 54:68 (8:17 25:36 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
5. kolo, zápas č. 15511

datum: 02.02.2019, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Chodura Ondřej

6. kolo
15512. TJ Start Havířov - TJ Šumperk 03.02.2019 12:00 91:59 (21:12 48:28 74:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
6. kolo, zápas č. 15512

datum: 03.02.2019, 12:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Križanová Johana
Suder Lubor

15513. Sokol Karviná - BC Nový Jičín 03.02.2019 09:00 38:61 (8:26 21:37 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
6. kolo, zápas č. 15513

datum: 03.02.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

*15514. Basket Valmez - Basketpoint F-M 14.03.2019 19:00 98:100 (26:40 43:61 73:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
6. kolo, zápas č. 15514

datum: 14.03.2019, 19:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

15515. SKB Zlín - Snakes Ostrava B 03.02.2019 13:00 54:74 (15:29 31:40 42:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
6. kolo, zápas č. 15515

datum: 03.02.2019, 13:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Slezák Filip
Kotala Dominik

15516. BK Krnov - Basket VM B 03.02.2019 10:00 52:49 (26:15 36:30 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
6. kolo, zápas č. 15516

datum: 03.02.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Chodura Ondřej

7. kolo
15517. NH Ostrava - TBS Přerov 16.02.2019 12:30 128:28 (26:12 63:17 93:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
7. kolo, zápas č. 15517

datum: 16.02.2019, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pilch Marek

15518. NH Ostrava B - Basket VM B 16.02.2019 14:30 80:40 (18:15 41:21 58:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
7. kolo, zápas č. 15518

datum: 16.02.2019, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pilch Marek

15519. Basket Valmez - TJ Start Havířov 16.02.2019 13:30 78:79 (20:26 42:50 55:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
7. kolo, zápas č. 15519

datum: 16.02.2019, 13:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Kraváček Břetislav

15520. SKB Zlín - Sokol Karviná 16.02.2019 17:00 113:46 (19:14 41:25 87:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
7. kolo, zápas č. 15520

datum: 16.02.2019, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Slezák Filip
Nedbálek Petr

15521. BC Nový Jičín - BK Krnov 16.02.2019 11:00 61:45 (13:12 32:24 49:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
7. kolo, zápas č. 15521

datum: 16.02.2019, 11:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kavka Radim
Panák Daniel

8. kolo
15522. NH Ostrava - Basket VM B 17.02.2019 13:00 130:18 (25:2 58:4 92:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
8. kolo, zápas č. 15522

datum: 17.02.2019, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pilch Marek

15523. NH Ostrava B - TBS Přerov 13.02.2019 19:30 22:128 (6:34 9:69 14:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
8. kolo, zápas č. 15523

datum: 13.02.2019, 19:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

15524. Basket Valmez - Sokol Karviná 17.02.2019 11:30 127:40 (25:8 67:16 92:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
8. kolo, zápas č. 15524

datum: 17.02.2019, 11:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Kraváček Břetislav

15525. SKB Zlín - TJ Start Havířov 17.02.2019 13:00 55:85 (14:24 27:34 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
8. kolo, zápas č. 15525

datum: 17.02.2019, 13:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Slezák Filip
Nedbálek Petr

15526. TJ Šumperk - BK Krnov 17.02.2019 10:00 53:42 (19:14 35:22 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
8. kolo, zápas č. 15526

datum: 17.02.2019, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

9. kolo
15527. Basketpoint F-M - TJ Šumperk 02.03.2019 14:00 124:47 (31:19 64:33 105:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
9. kolo, zápas č. 15527

datum: 02.03.2019, 14:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Pospíšil Zdeněk

15528. Snakes Ostrava B - BC Nový Jičín 02.03.2019 14:30 124:31 (40:5 73:11 96:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
9. kolo, zápas č. 15528

datum: 02.03.2019, 14:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pilch Marek

15529. TJ Start Havířov - TBS Přerov 02.03.2019 09:00 101:55 (21:10 56:19 81:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
9. kolo, zápas č. 15529

datum: 02.03.2019, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Billík Dennis
Križanová Johana

15530. Sokol Karviná - Basket VM B 02.03.2019 09:00 65:69 (18:20 31:37 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
9. kolo, zápas č. 15530

datum: 02.03.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Kraus Jiří
Suder Lubor

*15531. Basket Valmez - NH Ostrava 03.04.2019 18:30 86:56 (19:12 47:24 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
9. kolo, zápas č. 15531

datum: 03.04.2019, 18:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Kraváček Břetislav

15532. SKB Zlín - NH Ostrava B 20.02.2019 18:00 108:28 (29:7 55:15 79:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
9. kolo, zápas č. 15532

datum: 20.02.2019, 18:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Nedbálek Petr

10. kolo
15533. Snakes Ostrava B - TJ Šumperk 03.03.2019 11:00 91:65 (23:8 42:29 68:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
10. kolo, zápas č. 15533

datum: 03.03.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pilch Marek

15534. Basketpoint F-M - BC Nový Jičín 03.03.2019 09:00 145:16 (40:3 85:4 117:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
10. kolo, zápas č. 15534

datum: 03.03.2019, 09:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Pospíšil Zdeněk

15535. TJ Start Havířov - Basket VM B 03.03.2019 13:00 97:45 (32:13 58:22 76:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
10. kolo, zápas č. 15535

datum: 03.03.2019, 13:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Suder Lubor
Križanová Johana

15536. Sokol Karviná - TBS Přerov 03.03.2019 09:00 78:68 (27:17 42:30 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
10. kolo, zápas č. 15536

datum: 03.03.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Kraus Jiří
Suder Lubor

*15537. Basket Valmez - NH Ostrava B 13.04.2019 15:30 122:37 (36:7 63:13 94:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
10. kolo, zápas č. 15537

datum: 13.04.2019, 15:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slezák Filip
Nedbálek Petr

15538. SKB Zlín - NH Ostrava 22.02.2019 16:00 40:113 (11:28 19:60 30:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
10. kolo, zápas č. 15538

datum: 22.02.2019, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Nedbálek Petr

11. kolo
15539. TBS Přerov - Snakes Ostrava B 16.03.2019 11:00 74:87 (22:11 31:48 55:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
11. kolo, zápas č. 15539

datum: 16.03.2019, 11:00:00

místo: SOU stavební, Přerov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

15540. Basket VM B - Basketpoint F-M 16.03.2019 13:30 50:89 (10:16 21:39 25:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
11. kolo, zápas č. 15540

datum: 16.03.2019, 13:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slezák Filip

15541. NH Ostrava - TJ Šumperk 16.03.2019 12:30 82:61 (24:14 49:35 65:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
11. kolo, zápas č. 15541

datum: 16.03.2019, 12:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

15542. NH Ostrava B - BC Nový Jičín 16.03.2019 14:30 41:68 (9:19 19:34 26:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
11. kolo, zápas č. 15542

datum: 16.03.2019, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

15543. BK Krnov - Basket Valmez 16.03.2019 16:45 41:88 (8:31 19:47 32:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
11. kolo, zápas č. 15543

datum: 16.03.2019, 16:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

12. kolo
15544. TBS Přerov - Basketpoint F-M 17.03.2019 09:00 47:95 (8:32 21:57 37:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
12. kolo, zápas č. 15544

datum: 17.03.2019, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Latík Zdeněk

15545. Basket VM B - Snakes Ostrava B 17.03.2019 13:00 43:113 (8:21 18:50 26:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
12. kolo, zápas č. 15545

datum: 17.03.2019, 13:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slezák Filip

15546. NH Ostrava - BC Nový Jičín 17.03.2019 09:00 119:33 (29:6 58:10 93:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
12. kolo, zápas č. 15546

datum: 17.03.2019, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

15547. NH Ostrava B - TJ Šumperk 17.03.2019 11:00 67:55 (20:9 41:19 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
12. kolo, zápas č. 15547

datum: 17.03.2019, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

15548. BK Krnov - SKB Zlín 17.03.2019 11:15 72:54 (17:16 33:35 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
12. kolo, zápas č. 15548

datum: 17.03.2019, 11:15:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Klapetek René
Chodura Ondřej

13. kolo
15549. TJ Šumperk - TJ Start Havířov 30.03.2019 14:00 72:59 (15:16 29:34 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
13. kolo, zápas č. 15549

datum: 30.03.2019, 14:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hecl Jan
Smejkal Tomáš

15550. BC Nový Jičín - Sokol Karviná 30.03.2019 10:00 64:63 (16:19 26:40 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
13. kolo, zápas č. 15550

datum: 30.03.2019, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

15551. Basketpoint F-M - Basket Valmez 02.04.2019 16:00 90:74 (22:17 45:33 80:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
13. kolo, zápas č. 15551

datum: 02.04.2019, 16:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Kavka Radim

*15552. Snakes Ostrava B - SKB Zlín 10.04.2019 16:00 112:65 (24:20 51:35 83:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
13. kolo, zápas č. 15552

datum: 10.04.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Pospíšil Zdeněk

15553. Basket VM B - BK Krnov 27.04.2019 09:00 46:38 (11:11 19:18 29:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
13. kolo, zápas č. 15553

datum: 27.04.2019, 09:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slavík Josef

14. kolo
15554. TJ Šumperk - Sokol Karviná 31.03.2019 10:00 51:47 (13:8 26:18 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
14. kolo, zápas č. 15554

datum: 31.03.2019, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

15555. BC Nový Jičín - TJ Start Havířov 29.03.2019 17:00 62:79 (10:21 31:31 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
14. kolo, zápas č. 15555

datum: 29.03.2019, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hudec Filip
Panák Daniel

*15556. Snakes Ostrava B - Basket Valmez 15.04.2019 16:00 72:54 (21:17 31:29 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
14. kolo, zápas č. 15556

datum: 15.04.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Pilch Marek

15557. Basketpoint F-M - SKB Zlín 03.04.2019 17:00 119:31 (36:9 64:12 89:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
14. kolo, zápas č. 15557

datum: 03.04.2019, 17:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Kavka Radim

15558. TBS Přerov - BK Krnov 12.04.2019 17:00 70:33 (21:10 47:19 63:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
14. kolo, zápas č. 15558

datum: 12.04.2019, 17:00:00

místo: SOU stavební, Přerov

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Krčmář Dominik

15. kolo
15559. Basket VM B - NH Ostrava 13.04.2019 13:30 33:89 (12:20 24:35 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
15. kolo, zápas č. 15559

datum: 13.04.2019, 13:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Nedbálek Petr
Slezák Filip

15560. TBS Přerov - NH Ostrava B 13.04.2019 09:00 80:48 (24:5 46:20 61:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
15. kolo, zápas č. 15560

datum: 13.04.2019, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Bešina Marek
Krčmář Dominik

15561. Sokol Karviná - Basket Valmez 13.04.2019 09:00 44:130 (12:22 23:56 30:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
15. kolo, zápas č. 15561

datum: 13.04.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Kraus Jiří
Križanová Johana

15562. TJ Start Havířov - SKB Zlín 13.04.2019 12:00 104:47 (25:16 56:19 85:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
15. kolo, zápas č. 15562

datum: 13.04.2019, 12:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holaň Dominik
Šuláková Pavlína

15563. BK Krnov - TJ Šumperk 13.04.2019 15:30 38:60 (9:13 21:27 32:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
15. kolo, zápas č. 15563

datum: 13.04.2019, 15:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Chodura Ondřej

16. kolo
15564. TBS Přerov - NH Ostrava 29.03.2019 16:30 79:94 (17:21 33:39 54:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
16. kolo, zápas č. 15564

datum: 29.03.2019, 16:30:00

místo: SOU stavební, Přerov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Sokolovský Ladislav

15565. Basket VM B - NH Ostrava B 13.04.2019 17:30 68:45 (22:10 44:20 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
16. kolo, zápas č. 15565

datum: 13.04.2019, 17:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slezák Filip
Nedbálek Petr

15566. TJ Start Havířov - Basket Valmez 14.04.2019 09:00 78:52 (20:18 43:34 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
16. kolo, zápas č. 15566

datum: 14.04.2019, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holaň Dominik
Šuláková Pavlína

15567. Sokol Karviná - SKB Zlín 14.04.2019 09:00 63:92 (24:27 40:52 42:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
16. kolo, zápas č. 15567

datum: 14.04.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Majakovského Karviná, Karviná-Mizerov

rozhodčí:
Kraus Jiří
Križanová Johana

15568. BK Krnov - BC Nový Jičín 14.04.2019 10:00 48:51 (10:15 19:28 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina StM a SM
16. kolo, zápas č. 15568

datum: 14.04.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Chodura Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.