image

junioři U19 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / play-out A


tabulka
3. SLUNETA Ústí nad Labem 20 18 2 1767:1240 38
4. BA Sparta Praha 20 17 3 1670:1255 37
5. BA 2006´ Roudnice n.L. 20 12 8 1682:1527 32
6. Sokol Vyšehrad 20 6 14 1274:1516 26
7. Válečníci Děčín 20 6 14 1358:1593 26
8. TJ Slovan Varnsdorf 20 1 19 1203:1823 21
1. kolo
199. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad 19.01.2019 09:00 80:63 (21:15 44:33 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
1. kolo, zápas č. 199

datum: 19.01.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

200. SLUNETA Ústí n. L. - Válečníci Děčín 19.01.2019 16:00 109:60 (34:12 55:25 81:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
1. kolo, zápas č. 200

datum: 19.01.2019, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

201. BA Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 19.01.2019 19:00 108:76 (29:28 60:40 82:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
1. kolo, zápas č. 201

datum: 19.01.2019, 19:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000)
Tesař Michal (1.000/2.000)

2. kolo
202. SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Varnsdorf 20.01.2019 10:30 112:42 (31:13 58:24 83:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
2. kolo, zápas č. 202

datum: 20.01.2019, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000)
Tesař Michal (1.000/2.000)

203. BA Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 20.01.2019 15:00 95:75 (25:15 41:34 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
2. kolo, zápas č. 203

datum: 20.01.2019, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

3. kolo
204. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 02.02.2019 09:00 81:57 (17:13 39:29 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
3. kolo, zápas č. 204

datum: 02.02.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/2.000)
Ftáčková Lucie (1.000/2.000)

205. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí n. L. 02.02.2019 12:00 70:81 (23:16 33:43 51:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
3. kolo, zápas č. 205

datum: 02.02.2019, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

206. Sokol Vyšehrad - BA Roudnice n.L. 02.02.2019 15:00 69:75 (17:22 37:41 56:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
3. kolo, zápas č. 206

datum: 02.02.2019, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

4. kolo
207. BA Sparta Praha - BA Roudnice n.L. 03.02.2019 09:00 90:81 (17:24 47:47 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
4. kolo, zápas č. 207

datum: 03.02.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.500)
Ježek Václav (1.000/2.500)

208. Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n. L. 03.02.2019 10:00 57:76 (4:18 29:41 44:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
4. kolo, zápas č. 208

datum: 03.02.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

5. kolo
209. SLUNETA Ústí n. L. - BA Roudnice n.L. 16.02.2019 18:00 92:64 (20:13 43:29 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
5. kolo, zápas č. 209

datum: 16.02.2019, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/3.500)
Jon Miloslav (1.000/4.000)

210. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 14.02.2019 18:00 56:75 (13:20 28:40 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
5. kolo, zápas č. 210

datum: 14.02.2019, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

211. Slovan Varnsdorf - Sokol Vyšehrad 16.02.2019 15:45 86:79 (17:12 39:37 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
5. kolo, zápas č. 211

datum: 16.02.2019, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/2.000)
Ftáčková Lucie (3.000/3.000)

6. kolo
212. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad 02.03.2019 13:15 53:58 (8:17 21:28 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
6. kolo, zápas č. 212

datum: 02.03.2019, 13:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.500)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000)

213. Slovan Varnsdorf - BA Sparta Praha 15.02.2019 18:00 64:70 (15:17 26:34 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
6. kolo, zápas č. 213

datum: 15.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Rom Daniel (2.500/1.000)
Kouba Dalibor (1.500/1.000)

7. kolo
214. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n. L. 02.03.2019 18:00 66:110 (17:37 30:59 51:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
7. kolo, zápas č. 214

datum: 02.03.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Asztalos Ondřej (2.500/1.000)

215. Válečníci Děčín - BA Roudnice n.L. 26.02.2019 17:00 57:78 (12:18 31:35 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
7. kolo, zápas č. 215

datum: 26.02.2019, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

8. kolo
216. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha 27.02.2019 17:30 46:87 (15:16 23:46 35:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
8. kolo, zápas č. 216

datum: 27.02.2019, 17:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

217. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n. L. 03.03.2019 09:00 72:80 (17:25 35:41 57:57 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
8. kolo, zápas č. 217

datum: 03.03.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

218. Slovan Varnsdorf - BA Roudnice n.L. 03.03.2019 14:00 73:105 (20:22 48:52 64:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
8. kolo, zápas č. 218

datum: 03.03.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.000)
Asztalos Ondřej (2.000/1.000)

9. kolo
219. BA Roudnice n.L. - BA Sparta Praha 16.03.2019 17:00 75:94 (18:27 36:53 54:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
9. kolo, zápas č. 219

datum: 16.03.2019, 17:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

220. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 16.03.2019 13:00 82:58 (19:6 40:25 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
9. kolo, zápas č. 220

datum: 16.03.2019, 13:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (1.000/2.000)

10. kolo
221. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 17.03.2019 10:00 65:90 (19:26 31:48 45:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
10. kolo, zápas č. 221

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.000/1.000)
Tesař Michal (2.000/1.000)

222. SLUNETA Ústí n. L. - BA Sparta Praha 17.03.2019 11:00 73:66 (11:24 36:36 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
10. kolo, zápas č. 222

datum: 17.03.2019, 11:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

223. BA Roudnice n.L. - Sokol Vyšehrad 17.03.2019 14:00 69:77 (14:19 36:38 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
10. kolo, zápas č. 223

datum: 17.03.2019, 14:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

11. kolo
224. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín 30.03.2019 10:00 71:76 (23:12 38:28 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
11. kolo, zápas č. 224

datum: 30.03.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

225. BA Sparta Praha - Slovan Varnsdorf 30.03.2019 10:00 99:58 (22:13 51:31 72:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
11. kolo, zápas č. 225

datum: 30.03.2019, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

12. kolo
226. BA Roudnice n.L. - SLUNETA Ústí n. L. 31.03.2019 17:00 81:97 (21:30 36:49 62:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
12. kolo, zápas č. 226

datum: 31.03.2019, 17:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

227. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 31.03.2019 14:00 95:64 (32:19 56:31 81:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
12. kolo, zápas č. 227

datum: 31.03.2019, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

228. Sokol Vyšehrad - Slovan Varnsdorf 31.03.2019 11:00 92:58 (26:11 42:28 69:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, liga
celostátní liga play-out A
12. kolo, zápas č. 228

datum: 31.03.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/3.000)
Koudela Pavel (1.000/3.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.