image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2018/19 / nadregionální liga / skupina A1


tabulka
1. BA Tygřice Louny 6 5 1 347:292 11
2. BC Slaný 6 3 3 308:365 9
3. TJ Slovan Litoměřice B 6 2 4 358:346 8
4. Válečnice Děčín 6 2 4 299:309 8
1. kolo
17753. Tygřice Louny - BC Slaný 09.02.2019 10:00 82:36 (24:11 51:16 67:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
1. kolo, zápas č. 17753

datum: 09.02.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Tesař Michal
Šeferová Nicole

17754. Válečnice Děčín - Slovan Litoměřice B 10.03.2019 09:30 57:48 (12:15 29:22 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
1. kolo, zápas č. 17754

datum: 10.03.2019, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Kroupa Radek

2. kolo
17755. Válečnice Děčín - Tygřice Louny 25.02.2019 18:30 39:47 (9:13 15:28 30:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
2. kolo, zápas č. 17755

datum: 25.02.2019, 18:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hendrych Jan
Abraham Aleš

17756. BC Slaný - Slovan Litoměřice B 23.02.2019 13:00 66:46 (16:7 36:17 50:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
2. kolo, zápas č. 17756

datum: 23.02.2019, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Šťavík Radek

3. kolo
17757. Tygřice Louny - Slovan Litoměřice B 24.02.2019 10:00 66:63 (13:18 28:30 49:41 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
3. kolo, zápas č. 17757

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Sedláček Jan František

17758. BC Slaný - Válečnice Děčín 14.03.2019 18:30 51:65 (7:19 29:38 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
3. kolo, zápas č. 17758

datum: 14.03.2019, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Hackl Filip

4. kolo
17759. BC Slaný - Tygřice Louny 21.02.2019 18:30 39:61 (10:10 24:25 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
4. kolo, zápas č. 17759

datum: 21.02.2019, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Josefus Ondřej

17760. Slovan Litoměřice B - Válečnice Děčín 09.03.2019 11:00 67:46 (8:13 31:21 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
4. kolo, zápas č. 17760

datum: 09.03.2019, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Veselý Jiří
Lepší Tereza

5. kolo
17761. Slovan Litoměřice B - Tygřice Louny 23.03.2019 14:00 67:41 (20:11 36:25 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
5. kolo, zápas č. 17761

datum: 23.03.2019, 14:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Lepší Tereza

17762. Válečnice Děčín - BC Slaný 23.03.2019 09:00 44:46 (10:6 19:16 31:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
5. kolo, zápas č. 17762

datum: 23.03.2019, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Abraham Aleš

6. kolo
17763. Tygřice Louny - Válečnice Děčín 24.03.2019 11:00 50:48 (16:14 27:29 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
6. kolo, zápas č. 17763

datum: 24.03.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Krob Vlastimil

17764. Slovan Litoměřice B - BC Slaný 24.03.2019 10:00 67:70 (11:16 23:27 45:42 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A1
6. kolo, zápas č. 17764

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza
Badinková Natálie

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.