image

muži / 1. liga / ročník 2018/19 / Skupina D 7. - 12. místo


tabulka
7. GBA Europe 24 14 10 1897:1721 38
8. Sokol Písek Sršni 24 14 10 2130:2033 38
9. BK Synthesia Pardubice 24 12 12 2049:1979 36
10. BC Vysočina 24 11 13 1917:2010 35
11. BK Lokomotiva Plzeň 24 11 13 1787:1842 35
12. Snakes Ostrava 24 8 16 1893:2023 32
1. kolo
199. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 08.02.2019 19:00 69:79 (22:25 45:40 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
1. kolo, zápas č. 199

datum: 08.02.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Kejklíček Roman (7.000)
Renc Jan (6.500)

komisař: Výborný Rudolf

200. Sokol Písek - BC Vysočina 08.02.2019 19:00 100:67 (24:24 47:40 74:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
1. kolo, zápas č. 200

datum: 08.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (7.500)
Bohata Pavel (7.500)

komisař: Peška Petr

201. Snakes Ostrava - GBA EU 10.02.2019 17:00 69:83 (26:16 41:33 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
1. kolo, zápas č. 201

datum: 10.02.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.500)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

2. kolo
202. GBA EU - BC Vysočina 17.02.2019 18:30 83:65 (18:15 38:31 67:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
2. kolo, zápas č. 202

datum: 17.02.2019, 18:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (6.000)
Jon Miloslav (6.000)

komisař: Výborný Rudolf

203. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 15.02.2019 20:00 96:99 (18:32 44:55 66:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
2. kolo, zápas č. 203

datum: 15.02.2019, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hruša Petr (7.500)
Barták Dominik (7.500)

komisař: Lukeš Libor

204. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 17.02.2019 17:30 83:98 (28:32 42:53 64:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
2. kolo, zápas č. 204

datum: 17.02.2019, 17:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Čarnecký Martin (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

3. kolo
205. GBA EU - Synthesia Pardubice 12.03.2019 20:00 109:56 (29:12 55:27 79:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
3. kolo, zápas č. 205

datum: 12.03.2019, 20:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (8.000)
Výborný Dominik (8.000)

komisař: Beneš Otakar

206. BC Vysočina - BK Loko Plzeň 24.02.2019 15:30 88:67 (22:13 47:37 63:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
3. kolo, zápas č. 206

datum: 24.02.2019, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kovář Jan (8.000)
Csöllei Pavel (8.000)

komisař: Peška Petr

207. Sokol Písek - Snakes Ostrava 22.02.2019 19:00 116:75 (33:26 64:53 94:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
3. kolo, zápas č. 207

datum: 22.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Slanina Vladimír (7.000)
Jon Miloslav (7.000)

komisař: Opava Josef

4. kolo
208. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 01.03.2019 20:00 95:83 (18:17 42:47 72:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
4. kolo, zápas č. 208

datum: 01.03.2019, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hecl Jan (8.000)
Fanta Jiří (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

209. BC Vysočina - Sokol Písek 03.03.2019 15:30 86:94 (25:29 43:47 70:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
4. kolo, zápas č. 209

datum: 03.03.2019, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Scholze Michal (7.000)
Svoboda Martin (7.500)

komisař: Süss Jiří

210. GBA EU - Snakes Ostrava 01.03.2019 20:00 65:53 (20:14 36:30 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
4. kolo, zápas č. 210

datum: 01.03.2019, 20:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr (7.500)
Mašek Tomáš (7.500)

komisař: Šikner Roman

5. kolo
211. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 08.03.2019 19:00 90:74 (27:19 52:31 75:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
5. kolo, zápas č. 211

datum: 08.03.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (7.000)
Šmůla Petr (6.500)

komisař: Smetana Jiří

212. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 08.03.2019 19:00 100:101 (29:25 46:52 70:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
5. kolo, zápas č. 212

datum: 08.03.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kovačovič Matej (7.500)
Kejklíček Roman (7.000)

komisař: Opava Josef

213. BC Vysočina - GBA EU 10.03.2019 15:30 62:86 (18:19 28:43 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
5. kolo, zápas č. 213

datum: 10.03.2019, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (8.000)
Veis Martin (7.500)

komisař: Reichl Petr

6. kolo
214. Synthesia Pardubice - GBA EU 14.03.2019 19:45 79:80 (24:13 37:32 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
6. kolo, zápas č. 214

datum: 14.03.2019, 19:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Znamínko Petr (8.500)
Hartig Lukáš (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

215. BK Loko Plzeň - BC Vysočina 15.03.2019 19:00 77:69 (24:14 35:28 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
6. kolo, zápas č. 215

datum: 15.03.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Bohata Pavel (7.500)
Jon Miloslav (7.500)

komisař: Beneš Otakar

216. Snakes Ostrava - Sokol Písek 17.03.2019 17:00 79:82 (23:16 45:38 65:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Skupina D 7. - 12. místo
6. kolo, zápas č. 216

datum: 17.03.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.